آخرین اخبار مشاغل خانگی در سال ۹۶ (کلیه اخبار)

امروز ۱۴ نظر

آخرین اخبار مشاغل خانگی

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده اخبار مشاغل خانگی در وب سایت وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی اینجا کلیک کنید

برای مشاهده فهرست رشته های مشاغل خانگی اینجا کلیک کنید

برای مشاهده وب سایت طرح ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی اینجا کلیک کنید

در این صفحه اخبار لحظه به لحظه آخرین اخبار مشاغل خانگی اعلام میشود

فهرست اخبار استخدام مشاغل خانگی موجود در این صفحه :


خوداشتغالی و توجه به اشتغال خانگی در دستور کار قرار گیرد

امروز

خبرگزاری فارس : معاون برنامه‌ریزی استاندار البرز گفت: برای کاهش معضلات بیکاری و افزایش کار باید طرح‌های خود اشتغالی و اشتغال خانگی را بیش از گذشته در دستور کار قرار دهیم.


اجرای ۵۳۴ طرح اشتغالزایی در قالب مشاغل خانگی

۳ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی سبزوار گفت: در سال گذشته بیش از ۵۳۴ طرح اشتغالزایی در این شهرستان در زمینه مشاغل پشتیان و خانگی اجرا شد.


پرداخت ۸ میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی در سال گذشته

۴ روز قبل

خبرگزاری صداوسیما : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: سال گذشته ۸ میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی به متقاضیان پرداخت شده است.


۴۲ طرح مشاغل خانگی زنان در شهرستان دامغان ثبت شد

۷ روز قبل

خبرگزاری مهر : معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار دامغان با اشاره به ثبت ۴۲ طرح مشاغل خانگی زنان در این شهرستان طی سال گذشته گفت: از این تعداد طرح ۲۹ فقره توسط کمیته امداد صورت گرفته است.


اختصاص ۲۰ میلیارد ریال اعتبار برای ایجاد مشاغل خانگی وخرد در هرمزگان

۸ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : مدیر صندوق کارآفرینی امید هرمزگان گفت: ۲۰ میلیارد تومان اعتبار در سال جاری برای ایجاد مشاغل خانگی و کسب و کارهای خرد به استان اختصاص یافته است.


۵۸۰۰ مجوز مشاغل خانگی در اردبیل صادر شد

۴۱ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: از سال ۹۲ تا کنون تعداد ۵ هزار و ۸۰۰ مجوز مشاغل خانگی در استان اردبیل صادر شده است.


پرداخت۲۲ میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال تسهیلات توسعه مشاغل خانگی

۴۵ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : فرماندار داورزن گفت:۲۲ میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال تسهیلات به مشاغل خانگی شهرستان در سال جاری پرداخت شد که بخشی از این تسهیلات به حوزه گردشگری و در راستای اجرای طرح های بوم گردی است.


بیش از ۳۳۰۰۰ مجوز مشاغل خانگی در استان کرمانشاه صادر شد

۵۱ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : معاون کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: از ابتدای سال ۹۰ تاکنون ۳۳ هزار و ۵۵۷ مجوز مشاغل خانگی در استان کرمانشاه صادر شده است‌.


پرداخت بیش از ۲۲۳ میلیارد ریال تسهیلات در قالب مشاغل خانگی ایلام

۵۳ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام گفت: امسال ۲۲۳ میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال تسهیلات در قالب مشاغل خانگی و خود اشتغالی به متقاضیان واجد شرایط در این استان پرداخت شده است.


اختصاص ۵۰ میلیارد ریال تسهیلات به مشاغل خانگی پشتیبان

۶۴ روز قبل

خبرگزاری صدا و سیما : مرکز فارس ، رئیس اداره اشتغال و هدایت نیروی انسانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس گفت: تا سال گذشته تسهیلات مشاغل خانگی در دو قالب مشاغل مستقل و پشتیبان پرداخت می شد که از امسال پرداخت ان به مشاغل مستقل منتفی شده و این تسهیلات فقط به مشاغل پشتیبان پرداخت می شود .


اختصاص ۷.۵ درصد اعتبارات مشاغل خانگی خراسان رضوی به سبزوار

۷۱ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : معاون برنامه ریزی فرمانداری سبزوار گفت: ۷،۵ درصد اعتبارات مشاغل خانگی خراسان رضوی معادل پنج میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال به این شهرستان اختصاص یافت.


توانمند کردن اقتصادی زنان اصفهانی با مشاغل خانگی

۷۹ روز قبل

خبرگزاری مهر : عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی استان اصفهان گفت: بدنبال توانمند سازی اقتصادی زنان در اصفهان با تشویق آنها به فعالیت‌های تعاونی و مشاغل خانگی هستیم.


از اشتغال خانگی باید حمایت بیشتری شود

۸۱ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: نماینده مردم شهرستان های زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی گفت: سوهان در شهرستان زرند می‌تواند نمونه ای از اقتصاد خرد باشد و به واحدهای تولیدی تبدیل شود.


پرداخت ۵ میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان طرح‌های مشاغل خانگی

۸۵ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : فرماندار شهرستان شوش از پرداخت تسهیلات ۵ میلیارد ریالی از محل اعتبارات مشاغل خانگی استان به ۱۲۶ نفر از متقاضیان اجرای طرح‌های اشتغالزایی خانگی خبر داد.


اختصاص ۱۲ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی

۸۷ روز قبل

خبرگزاری صدا و سیما : مرکز کهگیلویه و بویراحمد، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اختصاص ۱۲ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی به استاناینکه۱۲میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه مشاغل خانگی توسط دولت به این استان اختصاص داده شد گفت: این میزان تسهیلات به بانک رفاه کارگران کهگیلویه و بویراحمد ابلاغ شده و پرداخت آن نیز به زودی آغاز می‌شود.


مشاغل خانگی اقدامی مهم برای خودکفایی در مازندران

۹۲ روز قبل

تابناک مازندران : در جامعه امروز و با توجه به آمار فزاینده بیکاری در کشورمان افرادی هستند که به دنبال کارهای دولتی در اداره‌های مختلف نیستند و خود آستین‌های همت را بالا زده و اقدام و عمل رهبری را برای تحقق اهداف امام در پیش گرفتند.
مشاغل خانگی یعنی هر فرد برای خود شغل مناسب تولیدی تهیه کند۸۰ درصد اشتغال خانگی بیرجند در حوزه بانوان است

۱۰۱ روز قبل

خبرگزاری فارس : رئیس مرکز فنی و حرفه‌ای برادران بیرجند گفت: از ۶ هزار و ۴۰۰ طرح اشتغال خانگی که در این شهرستان ثبت شده است ۸۰ درصد در حوزه بانوان می‌باشد.


اختصاص ۳۵ میلیارد ریال اعتبار به بخش مشاغل خانگی کردستان در سال ۹۵

۱۰۸ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان سنندج با بیان اینکه اعتبارات مشاغل خانگی سال ۹۵ استان کردستان نسبت به سال گذشته ۶۰ درصد تقلیل داشته است گفت: امسال ۳۵ میلیارد ریال اعتبار به بخش مشاغل خانگی استان اختصاص یافته است.


الگوی جدید مشاغل خانگی امسال طراحی واجرامی شود

۱۱۴ روز قبل

خبرگزاری مهر: معاون توسعه کارآفرینی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برای توسعه مشاغل خانگی متاسفانه روش قبلی با اعطای تسهیلات منجر به نتیجه نشدوالگوی جدید مشاغل خانگی امسال طراحی واجرامی شود.


راه‌اندازی ۸۰۰ طرح مشاغل خانگی برای مددجویان خراسان شمالی

۱۱۹ روز قبل

خبرگزاری مهر : معاون اشتغال کمیته امداد خراسان شمالی گفت: طی امسال بیش از ۱۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به مددجویان کمیته پرداخت شد که با اعطای این تسهیلات برای ۸۰۰ نفر فرصت شغلی پایدار ایجاد شد.


اختصاص ۶میلیارد ریال برای مشاغل خانگی

۱۲۰ روز قبل

خبرگزاری مهر : فرماندار شادگان از اختصاص ۶ میلیارد ریال برای مشاغل خانگی روستائیان روستاهای صراخیه و رگبه و دیگر روستاهای تالاب شادگان توسط صندوق کارآفرینی امید استان خوزستان خبر داد.


طرح اشتغال خانگی و اشکال مختلف استخدام زنان تهیه می‌شود

۱۲۳ روز قبل

خبرگزاری فارس : جانشین رئیس بسیج جامعه زنان از تهیه طرح اشتغال خانگی زنان برای ارائه به فراکسیون زنان مجلس خبر داد و گفت: همچنین در مورد اشکال مختلف استخدام زنان مانند پاره وقت، نیمه وقت و دورکاری نیز طرح‌هایی تهیه و به فراکسیون زنان ارائه خواهد شد.


اختصاص ۳۰ میلیارد ریال به طرح‌های مشاغل خانگی استان بوشهر

۱۳۳ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : معاون اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: برای اجرا و حمایت از طرح‌های مشاغل خانگی استان بوشهر ۳۰ میلیارد ریال ابلاغ شد.


الگوی جدید توسعه مشاغل خانگی کهگیلویه و بویراحمد ابلاغ شد

۱۳۴ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه وبویراحمد گفت: الگوی جدید توسعه مشاغل خانگی مصوب و ابلاغ شد.
الگوی توسعه مشاغل خانگی تصویب شد

۱۴۰ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی، الگوی توسعه این شغل ها را در نشست خود به تصویب رساند، قانون مشاغل خانگی از سوی مجلس شورای اسلامی سال ۱۳۸۹ مصوب شده بود.


۳ هزار شغل در کشور توسط فنی و حرفه ای آموزش داده شد

۱۴۰ روز قبل

خبرگزاری مهر : قائم مقام سازمان فنی و حرفه ای کشور گفت: در حال حاضر ۲۰ هزار شغل درکشور وجود دارد که از این تعداد سازمان فنی و حرفه ای سه هزار شغل را آموزش می دهد.


۶۶ درصد وام مشاغل خانگی پرداخت نشد

۱۴۱ روز قبل

خبرگزاری مهر : بر اساس آمار بدست آمده، در حالی که اعتبارات مصوب مشاغل خانگی در سال گذشته ۳۰۰ میلیارد تومان بود، فقط ۶۶درصد یعنی حدود ۱۰۰میلیارد تومان آن تخصیص پیدا کرده است.


اجرای طرح مشارکتی برای ایجاد مشاغل خانگی

۱۵۴ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : قرارداد طرح مشترک بین جمعیت هلال احمر و سازمان های مردم نهاد برای ایجاد کسب و کار خانگی برای زنان سرپرست خانوار منعقد می شود.


اشتغال خانگی؛ راهی برای خودکفایی زنان

۱۶۴ روز قبل

پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج سازندگی : ایجاد اشتغال موضوعی است که کمتر افراد به سمت آن می‌روند و بیشتر به داشتن شغل از پیش‌آماده تمایل دارند…


توسعه مشاغل خانگی اشتغال پایدار را تقویت می کند

۱۶۹ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران گناوه گفت: با توجه به محدود شدن فعالیت های شغلی در حوزه های مختلف، توسعه مشاغل خانگی با گسترش واحدهای تولیدی کوچک و متوسط با سرمایه کم، اشتغال پایدار را در این حوزه تقویت خواهد کرد.توسعه مشاغل خانگی با افزایش واحدهای تولیدی کوچک در گناوه

۱۷۰ روز قبل

خبرگزاری مهر : سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای خواهران گناوه از توسعه مشاغل خانگی با افزایش واحدهای تولیدی کوچک در گناوه خبر داد.تسهیلات کم‌بهره در اختیار مشاغل خرد و خانگی ‌کردستان قرار می‌گیرد

۱۷۲ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: استاندار کردستان گفت: با بنیاد مستضعفان و معاون توسعه روستایی وزارت کشور منعقد شده که تسهیلات کم‌بهره در اختیار مشاغل خرد و خانگی در استان کردستان قرار گیرد.


۱۵۰۰ پروانه مشاغل خانگی در چهارمحال و بختیاری صادر شد

۱۷۴ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: رئیس سازمان جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: تاکنون یک هزار و ۵۰۰ پروانه و مجوز مشاغل خانگی در بخش کشاورزی استان صادر شده است.


ایجاد ۶۷۶ شغل توسط صندوق‌های خرد خانگی در روستاهای ریگان

۱۷۵ روز قبل

خبرگزاری فارس : فرماندار ریگان گفت: با راه‌اندازی صندوق‌های خرد خانگی در روستاها اشتغال‌ خرد خانگی در قالب اقتصاد مقاومتی در شهرستان ریگان در حال اجراست و تاکنون برای ۶۷۹ نفر شغل ایجاد شده است.


۵۰۰ مجوز پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی تا پایان امسال صادر می‌شود

۱۷۵ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال جاری ۵۰۰ مجوز پرداخت تسهیلات در حوزه مشاغل خانگی صادر شود.بیش از ۱۴۰ مجوز مشاغل خانگی در شهرستان آبیک صادر شد

۱۷۹ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آبیک گفت: در راستای قانون ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی بیش از ۱۴۰ مجوز مشاغل خانگی در این شهرستان برای متقاضیان صادر شد.تقویت مشاغل خانگی، اولویت جدی وزارت کار

۱۸۱ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به ضرورت تدوین برنامه های منسجم و راهبردی در راستای استفاده از ظرفیت جوانان به ویژه فارغ التحصیلان دانشگاهی گفت: نهادهای تنظیم کننده بازار کار باید استراتژی مشخصی با توجه به جمعیت جوان کشور تدوین و اجرایی کنند.


ایجاد ۱۵ هزار شغل خانگی و خرد در مازندران

۱۸۵ روز قبل

خبرگزاری فارس : استاندار مازندران با بیان اینکه ۵۵ میلیارد تومان اعتبار برای ایجاد مشاغل خرد و خانگی به مازندران اختصاص یافت، گفت: تا پایان امسال ۱۵ هزار شغل خرد و خانگی در استان ایجاد می‌شود.


کارگاه‌های مشاغل خانگی در سطح استان گلستان افزایش می‌یابد

۱۹۲ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : مدیر غذای معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی ‌گلستان با بیان اینکه به دنبال افزایش کارگاه‌های مشاغل خانگی در سطح استان ‌هستیم، گفت: در حال حاضر تعداد کارگاه‎های فعال ما در بخش مشاغل خانگی در سطح‌ گلستان ۳ مورد است.


فراهم کردن اشتغال خانگی برای زنانی که نمی توانند در خارج از خانه کار کنند

۱۹۲ روز قبل

خبرگزاری میزان : با وام یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی کار خود را آغاز کرده و زکات علمش را آموزش به زنان بدسرپرست و بی سرپرستی قرار داده که توان مالی برای چرخاندن چرخ زندگی خود را ندارند.


سهمیه شهرستان ملارد در بخش مشاغل خانگی افزایش یافت

۱۹۹ روز قبل

خبرگزاری مهر: ملارد-مدیر اداره کار، تعاون ورفاه اجتماعی ملاردگفت:با عنایت به لزوم تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی،سهمیه مشاغل خانگی این شهرستان به۲۰۰ نفرافزایش یافت.


تسهیلات مشاغل خانگی در اردبیل مورد استقبال مددجویان نیست

۲۰۰ روز قبل

خبرگزاری مهر: مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: تسهیلات مشاغل خانگی به دلیل رقم پایین و کاغذبازی اداری توسط مددجویان استان استقبال نمی‌شود.مشاغل خانگی، فرصت‌های شغلی بدون سرمایه

۲۰۹ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : امروزه برای کسب درآمد نیاز به داشتن دفتر کار و میز و صندلی نیست و تنها با داشتن مهارت لازم و گذراندن دوره های کوتاه مدت می توان با حداقل سرمایه گذاری بیشترین درآمد را نیز کسب کرد.


پرداخت تسهیلات ۵ تا ۱۰۰ میلیون تومانی برای مشاغل خانگی روستایی

۲۱۰ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: دبیر کارگروه مشاغل خانگی و روستایی کشور با اشاره به پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی روستایی گفت:توانمندی ملاک پرداخت تسهیلات است .حتی اگر افراد از بنیه مالی برخوردار نیستند به آنها تسهیلات می‌دهیم تا توانمند شوند.


صندوق تعاون به مشاغل خانگی وام می‌دهد

۲۱۲ روز قبل

خبرگزاری مهر: با اصلاح اساسنامه صندوق سرمایه گذاری تعاون، این صندوق مجاز شد سالانه تا ۳۰ درصد از مبلغ خدمات خود را در صورت عدم وجود تقاضا در بخش تعاون، به بنگاه‌های زودبازده ومشاغل خانگی اختصاص دهد.


پرداخت بیش از ۲۸ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در خراسان جنوبی

۲۱۳ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : مدیرعامل بانک ملی شعب خراسان جنوبی گفت: از سال ۹۴ تاکنون ۹۱۸ فقره تسهیلات به میزان ۲۸ میلیارد و ۲۳۰ میلیون ریال برای مشاغل خانگی پرداخت شده است.


سپاه در خوزستان تسهیلات به مشاغل خانگی اختصاص می‌دهد

۲۱۷ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: معاون هماهنگ کننده سپاه ولی عصر(عج) گفت: امسال سپاه در خوزستان ۳۲ میلیارد تومان تسهیلات برای مشاغل خانگی و صنایع تبدیلی خانگی اختصاص می‌دهد.


صدور ۳۳ هزار مجوز مشاغل خانگی در کرمانشاه

۲۱۹ روز قبل

خبرگزاری فارس: معاون اشتغال و کارآفرینی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: تا‌کنون در استان کرمانشاه ۳۳ هزار مجوز مشاغل خانگی صادر شده است.


تسهیلات مشاغل خانگی در حوزه کشاورزی افزایش می‌یابد

۲۲۰ روز قبل

خبرگزاری فارس : مدیر امور سرمایه‌گذاری سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان گفت: در صورت تامین اعتبارات لازم در زمینه طرح‌های مشاغل خانگی، سقف این تسهیلات از ۵ میلیون تومان به ۱۰ میلیون تومان ارتقا خواهد یافت.


اعطای ۷۰۰ میلیون ریال تسهیلات به ۵۹ نفر از دارندگان شاغل خانگی بشرویه

۲۲۴ روز قبل

شبکه اطلاع رسانی راه دانا : رییس اداره کار تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان بشرویه از ارائه تسهیلات مشاغل خانگی خبر داد.


پردرآمد‌ترین مشاغل خانگی دنیا کدام‌ها هستند؟

۲۲۷ روز قبل

پردرآمد‌ترین مشاغل خانگی دنیا از جمله مهم ترین اطلاعاتی است که برای راه اندازی یک کسب و کار خانگی لازم است. امروزه خیلی درصدد راه اندازی کسب و کار خانگی پردرآمد هستند. اگر چه کار در خانه برای همه مناسب نیست اما قطعا امتیازات ویژه ی خودش را دارد. زمانی برای رفت و آمد وجود ندارد، حواس پرتی کمتری از طرف همکاران وجود دارد و البته قادرید در آرامش و راحتی در درون تخت خواب ایمیل هایتان را بفرستید.


دنبال کردن اشتغال خانگی به‌عنوان یک ضرورت

۲۲۸ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : استاندار فارس با تصریح اینکه تعاونی نماد مدنیت و اجتماعی بودن است، گفت: امروز مجموعه دولت به شکلی جدی از تعاونی‌ها، تشکیل و استمرار فعالیت آنها، حمایت می‌کند.


پرداخت ۲۰ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در سبزوار

۲۲۸ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی سبزوار گفت: ۲۰ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال تسهیلات مشاغل خانگی در قالب ۳۳۶ طرح اشتغالزایی طی یک سال اخیر به متقاضیان در این شهرستان پرداخت شده است.


۴۸۲مجوز مشاغل خانگی در استان‌مرکزی صادرشد

۲۳۰ روز قبل

خبرگزاری مهر: اراک- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: طی یک سال گذشته ۴۸۲مجوز مشاغل خانگی در استان مرکزی صادر و در این ارتباط ۵۱۰ نفر مشغول به کار شده اند.


ضرورت ثبت مشاغل خانگی در سامانه رصد اشتغال

۲۳۱ روز قبل

خبرگزاری فارس: فرماندار شهرستان نطنز گفت: برای به‌روزرسانی آمار اشتغال و همچنین مشاغل خانگی، دستگاه‌های مجری در اسرع وقت کلیه پروانه‌های مشاغل خانگی صادره خود را در سامانه رصد اشتغال ثبت نمایند.


لزوم رفع موانع توسعه اشتغال خانگی توسط ستاد اقتصاد مقاومتی

۲۳۲ روز قبل

خبرگزاری فارس : معاون هماهنگ‌کننده سپاه استان قم با تاکید بر اینکه این ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی باید موانع توسعه اشتغال خانگی را رفع کند، گفت: افزایش بهره‌وری از سرمایه‌های خرد در گردش یکی از اولویت‌های اقتصاد مقاومتی است.صدور ۲۰ مجوز مشاغل خانگی در ریگان

۲۳۴ روز قبل

خبرگزاری فارس: رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ریگان گفت: بیش از ۲۰ مجوز مشاغل خانگی توسط اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ریگان صادر شد.


مشاغل خانگی؛ استقبال مردم و کم کاری مسئولان

۲۳۴ روز قبل

خبرگزاری صدا و سیما: طرح ساماندهی مشاغل خانگی که در سال ۸۹ تصویب و ابلاغ شده با استقبال خانوارها روبرو شده است اما مسئولان و نهادهای مسئول این حوزه مانند شهرداری و وزارت صنعت، معدن و تجارت کم کاری کرده اند.


تاکید سرپرست امور خانواده استانداری یزد بر نقش بانوان در مشاغل خانگی

۲۳۴ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : سرپرست دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد به نقش موثر بانوان در درآمدزایی و مشاغل خانگی در استان تاکید کرد.


یک میلیارد و ۹۶۵ میلیون ریال سهم مشاغل خانگی لارستان است

۲۳۷ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی لارستان گفت: در سال گذشته در بخش مشاغل خانگی سهم لارستان مبلغ یک میلیارد و ۹۶۵ میلیون ریال بوده است که تا زمان ابلاغ تسهیلات سال ۱۳۹۵ به متقاضیان واگذار می‌شود.


پرداخت تسهیلات خوداشتغالی و مشاغل خانگی در بهشهر

۲۳۷ روز قبل

خبرگزاری ایلنا: در ۳سال گذشته برای ۱هزار و ۵۴۷نفر از طریق مراکز کاریابی اشتغال ایجاد شد و در سال ۹۳مجتمع ورزشی شهدای بهشهر به مساحت ۱۵۰۰مترمربع به بهره برداری رسید.


۴۷۰۰ فقره مجوز مشاغل خانگی در اردبیل صادر شد

۲۳۸ روز قبل

خبرگزاری مهر: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل از صدور چهار هزار و ۷۰۰ فقره مجوز مشاغل خانگی در طول سه سال گذشته در استان خبر داد.


استان بوشهر رتبه نخست پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی کشور را کسب کرد

۲۳۹ روز قبل

خبررگزاری ایرنا: مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان بوشهرگفت:این استان برای نخستین بار رتبه اول کشور در پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی را از آن خود کرد.


پرداخت ۱.۸ میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی در یزد

۲۴۰ روز قبل

خبرگزاری فارس : مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد از پرداخت یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به متقاضیان تسهیلات مشاغل خانگی در یزد خبر داد.


پرداخت ۹۶ درصد تسهیلات مشاغل خانگی در استان بوشهر

۲۴۰ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: از ۷۶ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی استان بوشهر بیش از ۹۶ درصد آن به مبلغ ۷۳ میلیارد ریال پرداخت شد.


اختصاص ۱۱۰ میلیارد تومان به مشاغل خانگی و خود اشتغالی

۲۴۰ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: ۱۱۰میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل خانگی ، کسب و کارهای خرد و خود اشتغالی در استان اختصاص یافته است.تخصیص تسهیلات برای بنگاه‌های خرد و کوچک و مشاغل خانگی

۲۴۲ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان کرمان گفت: مجموعه اعتباری که سال گذشته برای بنگاه های خرد و کوچک و مشاغل خانگی در استان کرمان تخصیص و جذب شده، ۱۶۷ میلیارد تومان بود که پیش بینی می شود بیش از ۱۴ هزار نفر از این محل مشغول به کار شوند.


پرداخت تسهیلات به تعاونی ها و مشاغل خانگی

۲۴۵ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : کار فرمایان و تولید کنندگان محصولات شرکت های تعاونی از تسهیلات مشاغل خانگی ،خود اشتغالی و کار فرمایی بهره مند می شوند.


استفاده دارندگان مشاغل خانگی از تسهیلات ۵۰ میلیون ریالی

۲۴۵ روز قبل

خبرگزاری فارس: رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی لارستان گفت: متقاضیان و دارندگان مجوز مشاغل خانگی می‌توانند تا سقف ۵۰ میلیون ریال از تسهیلات با کارمزد چهار درصد استفاده کنند.گردشگری و مشاغل خانگی از فرصت‌های مناسب ایجاد اشتغال پایدار در سمیرم

۲۴۷ روز قبل

خبرگزاری فارس: فرماندار سمیرم گفت: حوزه گردشگری و مشاغل خانگی از فرصت‌های مناسب برای ایجاد اشتغال پایدار در این شهرستان است.پرداخت ۲۴ هزار و ۳۷۶ فقره تسهیلات مشاغل خانگی در خراسان جنوبی

۲۵۱ روز قبل

تابناک : مژگان شریفی در کار گروه تخصصی بانوان و خانواده استان افزود: در حال حاضر سه هزار و ۴۱۹ شرکت تعاونی در خراسان جنوبی وجود دارد که از این تعداد ۱۴۵ شرکت تعاونی زنان است و همچنین ۱۸ شرکت با سه هزار و ۶۳۵نفر عضو تعاونی زنان روستایی است .


مشاغل خانگی فرصتی برای خودکفا شدن

۲۵۱ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: تهران شهری بزرگ با جمعیتی بسیار، داشتن کار مناسب برای زندگی کردن در این شهر پر هزینه و گران حرف اول را می زند، از اینرو رونق گرفتن مشاغل خانگی فرصت مناسبی برای خودکفایی و بهبود معیشت خانواده در این شهر پر رمز و راز است.


اشتغال از طریق مشاغل خانگی، ساخت صنایع دستی برای روستایی ها

۲۵۲ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ استاندار فارس با بیان اینکه پارسال عملیات اجرایی آب‌ رسانی به هزار و ۵۰ روستا در استان فارس آغاز شده است که ۳۵۰ روستای آن تا پایان امسال از نعمت آب برخوردار می‌شوند گفت: عملیات آب‌ رسانی به این ۳۵۰ روستا تاکنون ۴۰ درصد پیشرفت داشته است.


پرداخت بیش از ۲۴ هزار فقره تسهیلات مشاغل خانگی در خراسان جنوبی

۲۵۲ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خراسان جنوبی گفت: از ابتدای طرح توانمندسازی زنان تاکنون ۲۴ هزار و ۳۷۶ فقره تسهیلات مشاغل خانگی در استان پرداخت شده است.

توسعه مشاغل خانگی بانوان در گلستان نیازمند توجه بیشتر است

۲۵۸ روز قبل

خبرگزاری مهر : مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان گفت: توسعه مشاغل خانگی به‌ویژه برای زنان سرپرست خانوار و زنان بدسرپرست موردتوجه قرار گرفته است.


زنان خط مقدم تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی هستند

۲۵۹ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : مدیر کل دفتر زنان و خانواده استانداری خراسان رضوی گفت: زنان خط مقدم تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی هستند و با توجه به روحیه زنان ایرانی می‌توان از استعداد ذاتی آنها برای تولید با استفاده از ظرفیت مشاغل خانگی بهره برد.مشاغل خانگی تنها راه اشتغال پایدار

۲۶۱ روز قبل

خبرگزاری مهر: شاهرود – فرماندار شاهرود با اشاره به تلاش های دولت برای اشتغال زایی گفت: مشاغل خانگی تنها اشتغال پایدار این حوزه محسوب می شود که نگاه مدیران باید در این راستا گره گشایی باشد.تحقق ۸۴ درصدی پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی در کردستان

۲۶۲ روز قبل

خبرگزاری فارس: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان با اشاره به سهم ۱۰ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومانی تسهیلات مشاغل خانگی‌ در کردستان، گفت: تاکنون ۸۴ درصد از این تعهدات عملیاتی شده است.بانک ها شرایط اعطای تسهیلات در بخش مشاغل خانگی را آسان کنند

۲۶۶ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: قزوین-ایرنا-مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) قزوین گفت: بانک ها باید برای کمک به پیشبرد اقتصاد مقاومتی شرایط اعطای تسهیلات به بخش مشاغل خانگی را آسان کنند.


بازارچه‌های دائمی مشاغل خانگی در گلستان راه‌اندازی شود

۲۶۸ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان نمایشگاه و بازارچه‌های دائمی عرضه محصولات تولیدی، در مشاغل خانگی برای بهبود حوزه اشتغال استان راه‌اندازی شود.


۸ شغل پردرآمد خانگی

۲۷۲ روز قبل ۱ نظر

جام نیـوز : اگر اشتغال در یک محیط بسته و رسمی شما را آزار می‌دهد یا اینکه به دلیل گرفتاریهای خانوادگی مثل پرستاری از بیمار یا فرزندتان مجبور به کار در منزل هستید ۸ پیشنهاد عالی برایتان داریم تا بتوانید درآمدی که انتظارش را دارید بسازید و علاوه بر آن در خانه باشید و مجبور به حضور در یک محل کار نباشید.14 نظر برای «آخرین اخبار مشاغل خانگی در سال ۹۶ (کلیه اخبار)»


 1. معصومه

  سلام یک پارکینگ سه دردوازده متری داریم دوپسردیپلم دارم خیلی دوست داریم کارکنیم نمی دانیم ازکجاشروع کنیم تراشکاری قالیبافی وبیشترکاربسته بندی وسایل ماشین الات یاخوراکی دوست دارند خلاصه دوست داریم کارکنیم

  پاسخ دادن


 2. ؟؟؟

  سلام.من قبلا هم گفتم ولی جوابی دریافت نکردم آگهی شما مربوط به تهران و شهرستانهای بزرگ است من در استان مازندران زندگی میکنم و شراطیم مساعد نیست و به کار نیاز دارم ولی سایت شما نمیتواند کمکی به من بکند کمک کنید راهنمایی کنید من باید چیکار کنم

  پاسخ دادن

 3. نسترن

  سلام من کارهایی مثل خیاطی، خطاطی، نقاشی، تذهیب، ترشی، مربا، رو به صورت حرفه ای بلدم اما همیشه برای فروش کارهام با مشکل مواجه میشم یا همیشه برام مشتری نیست و نمیدونم باید چیکار کنم تا بتونم همیشه رو فروش کارام حساب کنم. مهمترین چیز تو کار فروش محصوله و من تو این زمینه خیلی ضعف دارم!!!!
  اگه امکانش هست کمکم کنین تا یه راه دایمی برای فروش کارام پیدا کنم !!!! ممنون از شما دوستان

  پاسخ دادن

  • سجاد

   سلام‌ دوست عزیز.
   کارهای خونگی قبل از اینکه بخواید شروع کنید اول باید بازارشو بسنجید و بعد بازاریابی قوی فراهم کنید بعد شروع به تولید کنید.
   بنظرم بهترین راه تبلیغ برای کارهای شما اینترنت هستش. مثل نقاشی و گرافیک و… ولی هزینه ای که برای تبلیغ استفاده میکنید رو با اطمینان به تبلیغ کننده پرداخت کنید.

   پاسخ دادن

  • محمد حسن حمیدی نوا

   سلام ، به نظر من حق با شماست باید بیمه کارفرمایی به مشاغل خانگی تعلق بگیرد و مدت کار مشاغل خانگی 30 سال باشد در دوران بازنشستگی حقوق بازنشتگی به مشاغل خانگی از طرف کارفرما پرداخت شود .

   پاسخ دادن

دیدگاه خود را بیان کن

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.
مدیریت وب‌سایت «ای-استخدام» از شما کاربران عزیز خواهشمند است با مشارکت و پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات سایر کاربران، ما را در هرچه بهتر شدن کیفیت پاسخ‌گویی یاری رسانید.