آخرین اخبار مشاغل خانگی در سال ۹۶ (کلیه اخبار)

امروز ۱۴ نظر

آخرین اخبار مشاغل خانگی

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده اخبار مشاغل خانگی در وب سایت وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی اینجا کلیک کنید

برای مشاهده فهرست رشته های مشاغل خانگی اینجا کلیک کنید

برای مشاهده وب سایت طرح ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی اینجا کلیک کنید

در این صفحه اخبار لحظه به لحظه آخرین اخبار مشاغل خانگی اعلام میشود

فهرست اخبار استخدام مشاغل خانگی موجود در این صفحه :


۱ آبان ۹۶

سهم ۴۰ درصدی مشاغل خانگی در اشتغال مددجویان سیستان‌وبلوچستان

خبرگزاری فارس : مدیرکل کمیته امداد سیستان و بلوچستان گفت: در ۶ ماهه نخست سال‌جاری ۴۰ درصد اشتغال ایجاد شده برای مددجویان سیستان‌وبلوچستان مناطق روستایی و محروم در بخش مشاغل خانگی و کسب و کار خرد بوده است.

ادامه مطلب ...
۳۰ مهر ۹۶

چهار برابر شدن سهمیه وام اشتغال خانگی در اردستان

خبرگزاری ایرنا:فرماندار اردستان از افزایش چهار برابری سهمیه اختصاص یافته برای پرداختن تسهیلات در قالب اشتغال خانگی در این شهرستان نسبت به سال گذشته خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۶ مهر ۹۶

توسعه مشاغل خانگی راهکار عبور از معضل بیکاری

خبرگزاری ایرنا:بیکاری پدیده ای ناهنجار است که بسیاری از جوانان در جامعه امروزی برای مدتی هر چند کوتاه طعم تلخ آن را چشیده اند؛ عده ای توانسته اند خود را از این چاه تاریک و گردنه ناامیدی نجات دهند و گروهی نیز هنوز گرفتار این پدیده نامبارک اجتماعی هستند.

ادامه مطلب ...
۲۶ مهر ۹۶

تشکیل “ستاد اشتغال معلولان”/اشتغال خانگی راه‌اندازی می‌شود

خبرگزاری ایلنا:وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دیدار با نمایندگان نابینایان تاکید کرد: برای پیگیری درخواست‌های روشن‌دلان با وزیران ارتباطات، آموزش و پرورش و ارشاد رایزنی می‌کنیم و ستادی برای اشتغال معلولان تشکیل خواهیم داد.

ادامه مطلب ...
۲۴ مهر ۹۶

دریافت ۱۶۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال خانگی

خبرگزاری ایرنا: معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری ساری گفت که در سال جاری ۱۶۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزا خانگی برای کارآفرینان ساروی ابلاغ شده است.

ادامه مطلب ...
۲۴ مهر ۹۶

مددجویان آبیکی برای دریافت وام اشتغال اقدام کنند

خبرگزاری فارس: رئیس اداره بهزیستی شهرستان آبیک با بیان اینکه ۶۰ مددجوی زیر پوشش این اداره جویای کار هستند، گفت: مددجویان بهزیستی این شهرستان برای دریافت وام اشتغال و مشاغل خانگی اقدام کنند.

ادامه مطلب ...
۱۳ مهر ۹۶

توسعه مشاغل خانگی با اعتبار ۸۰۰ ملیارد تومانی

خبرگزاری ایسنا: توسعه طرح مشاغل خانگی در هشت استان، سرمایه‌گذاری ۵۵۰۰ میلیارد تومانی در حوزه آموزشهای مهارتی و اشتغالزایی ۱۵ …

ادامه مطلب ...
۱۱ مهر ۹۶

کلید خوردن اجرای توسعه مشاغل خانگی در ۹ استان کشور

خبرگزاری فارس: قرارداد همکاری میان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با جهاد دانشگاهی با هدف ایجاد ۲۰ هزار شغل در ۹ استان کشور به امضاء رسید که توسعه مشاغل خانگی هدف اصلی اجرای این طرح است.

ادامه مطلب ...
۱۱ مهر ۹۶

طرح اشتغالزایی ٢٠ هزار نفری در بخش مشاغل خانگی

بازارکار: معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: ٢٠ هزار شغل در هشت استان کشور از طریق عملیاتی کردن اشتغال فراگیر در بخش خانگی ایجاد می شود؛ اکنون اجرای این طرح در کشور شروع شده است.

ادامه مطلب ...
۴ مهر ۹۶

ایجاد ۶۰۰۰ شغل در بخش مشاغل خانگی چهارمحال و بختیاری

خبرگزاری مهر: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: بیش از شش هزارشغل در بخش مشاغل خانگی چهارمحال و بختیاری ایجاد می شود.

ادامه مطلب ...
۱ مهر ۹۶

اختصاص ۵۴۰ میلیارد ریال تسهیلات به مشاغل خانگی خراسان رضوی

خبرگزاری ایرنا : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: امسال ۵۴۰ میلیارد ریال تسهیلات برای مشاغل خانگی این استان اختصاص یافت که نسبت به سال گذشته هفت برابر شده است.

ادامه مطلب ...
۲۷ شهریور ۹۶

مشاغل خانگی راهی برای اشتغالزایی

خبرگزاری مهر : کسب و کارهای خانگی می‌توانند در قالب «شرکت‌های تعاونی تامین نیاز مشاغل خانگی» فعالیت کنند که صرفه جویی در هزینه‌های اشتغال و تامین منابع مالی با نرخ مناسب از جمله مزایای این نوع مشاغل است.

ادامه مطلب ...
۶ شهریور ۹۶

فعالیت ۱۸۰۰ نفر در تعاونی های مشاغل خانگی

خبرگزاری تسنیم : در حال حاضر ۸۸ شرکت تعاونی تامین نیاز مشاغل خانگی با عضویت ۴۱۷۰ نفر و با سرمایه ۳۵۱۹۱۸۰ هزار ریال و با ایجاد فرصت شغلی ۱۸۰۰ نفر در سراسر کشور در سامانه ثبتی وزارت تعاون مشغول فعال هستند.

ادامه مطلب ...
۳۱ مرداد ۹۶

تسهیلات مشاغل خانگی در چهارمحال و بختیاری پرداخت می شود

خبرگزاری مهر: معاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: تسهیلات مشاغل خانگی در چهارمحال و بختیاری پرداخت می شود.

ادامه مطلب ...
۲۸ مرداد ۹۶

دو برابر شدن تسهیلات اشتغال های خرد و خانگی

خبرگزاری ایسنا : مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان از دو برابر شدن تسهیلات اشتغال های خرد و خانگی خبر داد و بیان کرد: در سال جاری بیش از ۲۱۰ میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خرد و خانگی به استان کرمان ابلاغ شده است که به کمک بانک ها و دستگاه های اجرای مرتبط با مشاغل خانگی نیاز داریم تا همه این تسهیلات را جذب کنیم.

ادامه مطلب ...
۲۵ مرداد ۹۶

ایجاد ۳۰۰۰ شغل خانگی در چهارمحال و بختیاری

خبرگزاری مهر: مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: ۳۰۰۰ شغل در بخش مشاغل خانگی در چهارمحال و بختیاری ایجاد می شود.

ادامه مطلب ...
۴ مرداد ۹۶

پرداخت ۱۶۰میلیارد ریال تسهیلات کارآفرینی و اشتغال خانگی در مرکزی

خبرگزاری مهر : مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی گفت: امسال ۱۶۰ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه اشتغال زایی به کارآفرینان و متقاضیان مشاغل خانگی در استان مرکزی پرداخت می شود.

ادامه مطلب ...
۲۸ تیر ۹۶

مشاغل خانگی در چهارمحال و بختیاری توسعه می یابد

خبرگزاری مهر: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری گفت: مشاغل خانگی در چهارمحال و بختیاری توسعه می یابد.

ادامه مطلب ...
۱۳ تیر ۹۶

باید بستر کار برای زنان توانمند خوزستان فراهم شود

خبرگزاری ایسنا: سرپرست اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان گفت: نقش زن در اجتماع و خانواده تأثیر زیادی دارد و اگر ما به نقش زنان و جایگاه آنان در مشاغل خانگی توجه کنیم، می‌توانیم اقتصادی پایدار را در جامعه به وجود بیاوریم.

ادامه مطلب ...
۱۳ تیر ۹۶

بازاریابی مهمترین مشکل مشاغل خانگی است

خبرگزاری ایرنا: معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی خوزستان گفت: یکی از عمده مشکلات مشاغل خانگی بازاریابی و توسعه بازار فروش و عرضه محصولات آن ها است.

ادامه مطلب ...
۷ تیر ۹۶

ایجاد مشاغل خانگی در بین ۵۰۰ نفر از جامعه هدف بهزیستی قم

خبرگزاری تسنیم : به گفته کارشناسان بیش از ۵۰۰ نفر از جامعه هدف اداره کل بهزیستی قم که شامل سه بخش توان‌بخشی، اجتماعی و بهبودیافته می‌شود تحت مشاغل خانگی قرار می‌گیرند.

ادامه مطلب ...
۳ تیر ۹۶

اختصاص ۳۰ میلیارد ریال برای راه‌اندازی مشاغل خانگی در ‌کرمانشاه

خبرگزاری تسنیم : مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در قالب طرح پشتیبان به توسعه و راه‌اندازی مشاغل خانگی در استان کرمانشاه اختصاص یافت.

ادامه مطلب ...
۳۰ خرداد ۹۶

صدور ۱۸۹مجوز مشاغل خانگی در بانه

خبرگزاری ایرنا : رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بانه گفت: در سال گذشته مجوز ۱۸۹ مجوز مشاغل خانگی در بانه صادر شده است.

ادامه مطلب ...
۲۹ خرداد ۹۶

اختصاص ۵۰ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در آذربایجان شرقی

خبرگزاری ایرنا : مدیر اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی از اختصاص ۵۰میلیارد ریال تسهیلات با بهره ۴درصد برای مشاغل خانگی خبرداد و گفت:۲۵ رشته مشاغل خانگی به طرح های قبلی اضافه شده و ادارات مربوط مربوط می توانند نسبت به ثبت نام متقاضیان در سامانه اقدام کنند.

ادامه مطلب ...
۱۰ خرداد ۹۶

ایجاد ۱۸ هزار مشاغل پایدار خانگی در مازندران

خبرگزاری مهر : فرمانده سپاه کربلای مازندران گفت: از سال ۹۱ تا پایان سال ۹۵ حدود ۱۸ هزار شغل پایدار خانگی در راستای توانمندسازی اقتصادی خانوارها در استان ایجاد شده است.

ادامه مطلب ...
۱۷ اردیبهشت ۹۶

اختصاص ۵.۴ میلیارد ریال تسهیلات به مشاغل خانگی درنجف آباد

خبرگزاری ایرنا : رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی نجف آباد از تخصیص پنج میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال تسهیلات پشتیبان به کارگاه ها و مشاغل خانگی این شهرستان در سالجاری خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۲ اردیبهشت ۹۶

صدور ۴۰۰۰ مجوز مشاغل خانگی در خراسان‌جنوبی

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان‌جنوبی با بیان این‌که در طول چند سال اخیر هر سال سه نوبت سبد کالا در بین جامعه هدف ۵۸ هزار نفری توزیع شده است، گفت: در این مدت ۴۰۰۰ مجوز مشاغل خانگی در استان صادر شده است.

ادامه مطلب ...
۶ اردیبهشت ۹۶

خوداشتغالی و توجه به اشتغال خانگی در دستور کار قرار گیرد

خبرگزاری فارس : معاون برنامه‌ریزی استاندار البرز گفت: برای کاهش معضلات بیکاری و افزایش کار باید طرح‌های خود اشتغالی و اشتغال خانگی را بیش از گذشته در دستور کار قرار دهیم.

ادامه مطلب ...
۳ اردیبهشت ۹۶

اجرای ۵۳۴ طرح اشتغالزایی در قالب مشاغل خانگی

خبرگزاری تسنیم : رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی سبزوار گفت: در سال گذشته بیش از ۵۳۴ طرح اشتغالزایی در این شهرستان در زمینه مشاغل پشتیان و خانگی اجرا شد.

ادامه مطلب ...
۲ اردیبهشت ۹۶

پرداخت ۸ میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی در سال گذشته

خبرگزاری صداوسیما : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: سال گذشته ۸ میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی به متقاضیان پرداخت شده است.

ادامه مطلب ...
۳۰ فروردین ۹۶

۴۲ طرح مشاغل خانگی زنان در شهرستان دامغان ثبت شد

خبرگزاری مهر : معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار دامغان با اشاره به ثبت ۴۲ طرح مشاغل خانگی زنان در این شهرستان طی سال گذشته گفت: از این تعداد طرح ۲۹ فقره توسط کمیته امداد صورت گرفته است.

ادامه مطلب ...
۲۹ فروردین ۹۶

اختصاص ۲۰ میلیارد ریال اعتبار برای ایجاد مشاغل خانگی وخرد در هرمزگان

خبرگزاری ایرنا : مدیر صندوق کارآفرینی امید هرمزگان گفت: ۲۰ میلیارد تومان اعتبار در سال جاری برای ایجاد مشاغل خانگی و کسب و کارهای خرد به استان اختصاص یافته است.

ادامه مطلب ...
۲۶ اسفند ۹۵

۵۸۰۰ مجوز مشاغل خانگی در اردبیل صادر شد

خبرگزاری تسنیم : مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: از سال ۹۲ تا کنون تعداد ۵ هزار و ۸۰۰ مجوز مشاغل خانگی در استان اردبیل صادر شده است.

ادامه مطلب ...
۲۲ اسفند ۹۵

پرداخت۲۲ میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال تسهیلات توسعه مشاغل خانگی

خبرگزاری ایرنا : فرماندار داورزن گفت:۲۲ میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال تسهیلات به مشاغل خانگی شهرستان در سال جاری پرداخت شد که بخشی از این تسهیلات به حوزه گردشگری و در راستای اجرای طرح های بوم گردی است.

ادامه مطلب ...
۱۶ اسفند ۹۵

بیش از ۳۳۰۰۰ مجوز مشاغل خانگی در استان کرمانشاه صادر شد

خبرگزاری تسنیم : معاون کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: از ابتدای سال ۹۰ تاکنون ۳۳ هزار و ۵۵۷ مجوز مشاغل خانگی در استان کرمانشاه صادر شده است‌.

ادامه مطلب ...
۱۴ اسفند ۹۵

پرداخت بیش از ۲۲۳ میلیارد ریال تسهیلات در قالب مشاغل خانگی ایلام

خبرگزاری ایرنا : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام گفت: امسال ۲۲۳ میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال تسهیلات در قالب مشاغل خانگی و خود اشتغالی به متقاضیان واجد شرایط در این استان پرداخت شده است.

ادامه مطلب ...
۳ اسفند ۹۵

اختصاص ۵۰ میلیارد ریال تسهیلات به مشاغل خانگی پشتیبان

خبرگزاری صدا و سیما : مرکز فارس ، رئیس اداره اشتغال و هدایت نیروی انسانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس گفت: تا سال گذشته تسهیلات مشاغل خانگی در دو قالب مشاغل مستقل و پشتیبان پرداخت می شد که از امسال پرداخت ان به مشاغل مستقل منتفی شده و این تسهیلات فقط به مشاغل پشتیبان پرداخت می شود .

ادامه مطلب ...
۲۶ بهمن ۹۵

اختصاص ۷.۵ درصد اعتبارات مشاغل خانگی خراسان رضوی به سبزوار

خبرگزاری ایرنا : معاون برنامه ریزی فرمانداری سبزوار گفت: ۷،۵ درصد اعتبارات مشاغل خانگی خراسان رضوی معادل پنج میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال به این شهرستان اختصاص یافت.

ادامه مطلب ...
۱۸ بهمن ۹۵

توانمند کردن اقتصادی زنان اصفهانی با مشاغل خانگی

خبرگزاری مهر : عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی استان اصفهان گفت: بدنبال توانمند سازی اقتصادی زنان در اصفهان با تشویق آنها به فعالیت‌های تعاونی و مشاغل خانگی هستیم.

ادامه مطلب ...
۱۶ بهمن ۹۵

از اشتغال خانگی باید حمایت بیشتری شود

خبرگزاری ایسنا: نماینده مردم شهرستان های زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی گفت: سوهان در شهرستان زرند می‌تواند نمونه ای از اقتصاد خرد باشد و به واحدهای تولیدی تبدیل شود.

ادامه مطلب ...
۱۲ بهمن ۹۵

پرداخت ۵ میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان طرح‌های مشاغل خانگی

خبرگزاری ایسنا : فرماندار شهرستان شوش از پرداخت تسهیلات ۵ میلیارد ریالی از محل اعتبارات مشاغل خانگی استان به ۱۲۶ نفر از متقاضیان اجرای طرح‌های اشتغالزایی خانگی خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۰ بهمن ۹۵

اختصاص ۱۲ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی

خبرگزاری صدا و سیما : مرکز کهگیلویه و بویراحمد، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اختصاص ۱۲ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی به استاناینکه۱۲میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه مشاغل خانگی توسط دولت به این استان اختصاص داده شد گفت: این میزان تسهیلات به بانک رفاه کارگران کهگیلویه و بویراحمد ابلاغ شده و پرداخت آن نیز به زودی آغاز می‌شود.

ادامه مطلب ...
۵ بهمن ۹۵

مشاغل خانگی اقدامی مهم برای خودکفایی در مازندران

تابناک مازندران : در جامعه امروز و با توجه به آمار فزاینده بیکاری در کشورمان افرادی هستند که به دنبال کارهای دولتی در اداره‌های مختلف نیستند و خود آستین‌های همت را بالا زده و اقدام و عمل رهبری را برای تحقق اهداف امام در پیش گرفتند.
مشاغل خانگی یعنی هر فرد برای خود شغل مناسب تولیدی تهیه کند

ادامه مطلب ...
۲۶ دی ۹۵

اختصاص تسهیلات اشتغالزایی ویژه مشاغل خانگی

خبرگزاری فارس: فرماندار شهرستان سامان از اختصاص تسهیلات اشتغالزایی جهت مشاغل خانگی در شهرستان سامان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۶ دی ۹۵

۸۰ درصد اشتغال خانگی بیرجند در حوزه بانوان است

خبرگزاری فارس : رئیس مرکز فنی و حرفه‌ای برادران بیرجند گفت: از ۶ هزار و ۴۰۰ طرح اشتغال خانگی که در این شهرستان ثبت شده است ۸۰ درصد در حوزه بانوان می‌باشد.

ادامه مطلب ...
۱۹ دی ۹۵

اختصاص ۳۵ میلیارد ریال اعتبار به بخش مشاغل خانگی کردستان در سال ۹۵

خبرگزاری ایرنا : رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان سنندج با بیان اینکه اعتبارات مشاغل خانگی سال ۹۵ استان کردستان نسبت به سال گذشته ۶۰ درصد تقلیل داشته است گفت: امسال ۳۵ میلیارد ریال اعتبار به بخش مشاغل خانگی استان اختصاص یافته است.

ادامه مطلب ...
۱۳ دی ۹۵

الگوی جدید مشاغل خانگی امسال طراحی واجرامی شود

خبرگزاری مهر: معاون توسعه کارآفرینی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برای توسعه مشاغل خانگی متاسفانه روش قبلی با اعطای تسهیلات منجر به نتیجه نشدوالگوی جدید مشاغل خانگی امسال طراحی واجرامی شود.

ادامه مطلب ...
۸ دی ۹۵

راه‌اندازی ۸۰۰ طرح مشاغل خانگی برای مددجویان خراسان شمالی

خبرگزاری مهر : معاون اشتغال کمیته امداد خراسان شمالی گفت: طی امسال بیش از ۱۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به مددجویان کمیته پرداخت شد که با اعطای این تسهیلات برای ۸۰۰ نفر فرصت شغلی پایدار ایجاد شد.

ادامه مطلب ...
۷ دی ۹۵

اختصاص ۶میلیارد ریال برای مشاغل خانگی

خبرگزاری مهر : فرماندار شادگان از اختصاص ۶ میلیارد ریال برای مشاغل خانگی روستائیان روستاهای صراخیه و رگبه و دیگر روستاهای تالاب شادگان توسط صندوق کارآفرینی امید استان خوزستان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۴ دی ۹۵

طرح اشتغال خانگی و اشکال مختلف استخدام زنان تهیه می‌شود

خبرگزاری فارس : جانشین رئیس بسیج جامعه زنان از تهیه طرح اشتغال خانگی زنان برای ارائه به فراکسیون زنان مجلس خبر داد و گفت: همچنین در مورد اشکال مختلف استخدام زنان مانند پاره وقت، نیمه وقت و دورکاری نیز طرح‌هایی تهیه و به فراکسیون زنان ارائه خواهد شد.

ادامه مطلب ...
۲۴ آذر ۹۵

اختصاص ۳۰ میلیارد ریال به طرح‌های مشاغل خانگی استان بوشهر

خبرگزاری تسنیم : معاون اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: برای اجرا و حمایت از طرح‌های مشاغل خانگی استان بوشهر ۳۰ میلیارد ریال ابلاغ شد.

ادامه مطلب ...
۲۳ آذر ۹۵

الگوی جدید توسعه مشاغل خانگی کهگیلویه و بویراحمد ابلاغ شد

خبرگزاری تسنیم : معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه وبویراحمد گفت: الگوی جدید توسعه مشاغل خانگی مصوب و ابلاغ شد.

ادامه مطلب ...
۲۲ آذر ۹۵

روند اشتغال خانگی در نکا رو به رشد است

خبرگزاری مهر : فرماندار نکا گفت: روند خوداشتغالی و اشتغال خانگی در این شهرستان روبه رشد است.

ادامه مطلب ...
۲۰ آذر ۹۵

شلیک مشاغل خانگی به بیکاری

اقتصاد آنلاین : امروزه کسب و کارهای خانگی یکی از راهکارهای موثر در ایجاد اشتغالزایی در سراسر جهان محسوب می‌شود.

ادامه مطلب ...
۱۷ آذر ۹۵

الگوی توسعه مشاغل خانگی تصویب شد

خبرگزاری ایرنا: ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی، الگوی توسعه این شغل ها را در نشست خود به تصویب رساند، قانون مشاغل خانگی از سوی مجلس شورای اسلامی سال ۱۳۸۹ مصوب شده بود.

ادامه مطلب ...
۱۷ آذر ۹۵

۳ هزار شغل در کشور توسط فنی و حرفه ای آموزش داده شد

خبرگزاری مهر : قائم مقام سازمان فنی و حرفه ای کشور گفت: در حال حاضر ۲۰ هزار شغل درکشور وجود دارد که از این تعداد سازمان فنی و حرفه ای سه هزار شغل را آموزش می دهد.

ادامه مطلب ...
۱۶ آذر ۹۵

۶۶ درصد وام مشاغل خانگی پرداخت نشد

خبرگزاری مهر : بر اساس آمار بدست آمده، در حالی که اعتبارات مصوب مشاغل خانگی در سال گذشته ۳۰۰ میلیارد تومان بود، فقط ۶۶درصد یعنی حدود ۱۰۰میلیارد تومان آن تخصیص پیدا کرده است.

ادامه مطلب ...
۳ آذر ۹۵

اجرای طرح مشارکتی برای ایجاد مشاغل خانگی

باشگاه خبرنگاران جوان : قرارداد طرح مشترک بین جمعیت هلال احمر و سازمان های مردم نهاد برای ایجاد کسب و کار خانگی برای زنان سرپرست خانوار منعقد می شود.

ادامه مطلب ...
۲۳ آبان ۹۵

اشتغال خانگی؛ راهی برای خودکفایی زنان

پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج سازندگی : ایجاد اشتغال موضوعی است که کمتر افراد به سمت آن می‌روند و بیشتر به داشتن شغل از پیش‌آماده تمایل دارند…

ادامه مطلب ...
۱۸ آبان ۹۵

توسعه مشاغل خانگی اشتغال پایدار را تقویت می کند

خبرگزاری ایرنا: سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران گناوه گفت: با توجه به محدود شدن فعالیت های شغلی در حوزه های مختلف، توسعه مشاغل خانگی با گسترش واحدهای تولیدی کوچک و متوسط با سرمایه کم، اشتغال پایدار را در این حوزه تقویت خواهد کرد.

ادامه مطلب ...
۱۷ آبان ۹۵

صدور ۴۴ مجوز مشاغل خانگی در فردوس

خبرگزاری فارس : رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی فردوس از صدور ۴۴ مجوز مشاغل خانگی از ابتدای امسال در این شهرستان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۷ آبان ۹۵

توسعه مشاغل خانگی با افزایش واحدهای تولیدی کوچک در گناوه

خبرگزاری مهر : سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای خواهران گناوه از توسعه مشاغل خانگی با افزایش واحدهای تولیدی کوچک در گناوه خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۵ آبان ۹۵

افزایش سه برابری تسهیلات مشاغل خانگی در همدان

باشگاه خبرنگاران جوان: مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان همدان از افزایش سه برابری تسهیلات مشاغل خانگی در این استان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۵ آبان ۹۵

تسهیلات کم‌بهره در اختیار مشاغل خرد و خانگی ‌کردستان قرار می‌گیرد

خبرگزاری تسنیم: استاندار کردستان گفت: با بنیاد مستضعفان و معاون توسعه روستایی وزارت کشور منعقد شده که تسهیلات کم‌بهره در اختیار مشاغل خرد و خانگی در استان کردستان قرار گیرد.

ادامه مطلب ...
۱۳ آبان ۹۵

۱۵۰۰ پروانه مشاغل خانگی در چهارمحال و بختیاری صادر شد

خبرگزاری تسنیم: رئیس سازمان جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: تاکنون یک هزار و ۵۰۰ پروانه و مجوز مشاغل خانگی در بخش کشاورزی استان صادر شده است.

ادامه مطلب ...
۱۲ آبان ۹۵

ایجاد ۶۷۶ شغل توسط صندوق‌های خرد خانگی در روستاهای ریگان

خبرگزاری فارس : فرماندار ریگان گفت: با راه‌اندازی صندوق‌های خرد خانگی در روستاها اشتغال‌ خرد خانگی در قالب اقتصاد مقاومتی در شهرستان ریگان در حال اجراست و تاکنون برای ۶۷۹ نفر شغل ایجاد شده است.

ادامه مطلب ...
۱۲ آبان ۹۵

۵۰۰ مجوز پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی تا پایان امسال صادر می‌شود

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال جاری ۵۰۰ مجوز پرداخت تسهیلات در حوزه مشاغل خانگی صادر شود.

ادامه مطلب ...
۱۲ آبان ۹۵

توسعه مشاغل خانگی از اولویت‌های شهرستان عسلویه است

خبرگزاری فارس : فرماندار عسلویه گفت: توسعه مشاغل خانگی از اولویت‌های شهرستان عسلویه است.

ادامه مطلب ...
۸ آبان ۹۵

بیش از ۱۴۰ مجوز مشاغل خانگی در شهرستان آبیک صادر شد

خبرگزاری تسنیم : مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آبیک گفت: در راستای قانون ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی بیش از ۱۴۰ مجوز مشاغل خانگی در این شهرستان برای متقاضیان صادر شد.

ادامه مطلب ...
۸ آبان ۹۵

کسب درآمدبا ایجاد بیش از۳هزاروپانصدشغل در خانه

باشگاه خبرنگاران جوان : معاون هماهنگ‌کننده سپاه قم از ایجاد بیش از۳هزاروپانصد شغل درخانه و کسب درآمد دراستان خبرداد.

ادامه مطلب ...
۶ آبان ۹۵

تقویت مشاغل خانگی، اولویت جدی وزارت کار

خبرگزاری ایسنا : قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به ضرورت تدوین برنامه های منسجم و راهبردی در راستای استفاده از ظرفیت جوانان به ویژه فارغ التحصیلان دانشگاهی گفت: نهادهای تنظیم کننده بازار کار باید استراتژی مشخصی با توجه به جمعیت جوان کشور تدوین و اجرایی کنند.

ادامه مطلب ...
۲ آبان ۹۵

ایجاد ۱۵ هزار شغل خانگی و خرد در مازندران

خبرگزاری فارس : استاندار مازندران با بیان اینکه ۵۵ میلیارد تومان اعتبار برای ایجاد مشاغل خرد و خانگی به مازندران اختصاص یافت، گفت: تا پایان امسال ۱۵ هزار شغل خرد و خانگی در استان ایجاد می‌شود.

ادامه مطلب ...
۲۵ مهر ۹۵

کارگاه‌های مشاغل خانگی در سطح استان گلستان افزایش می‌یابد

خبرگزاری تسنیم : مدیر غذای معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی ‌گلستان با بیان اینکه به دنبال افزایش کارگاه‌های مشاغل خانگی در سطح استان ‌هستیم، گفت: در حال حاضر تعداد کارگاه‎های فعال ما در بخش مشاغل خانگی در سطح‌ گلستان ۳ مورد است.

ادامه مطلب ...
۲۵ مهر ۹۵

فراهم کردن اشتغال خانگی برای زنانی که نمی توانند در خارج از خانه کار کنند

خبرگزاری میزان : با وام یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی کار خود را آغاز کرده و زکات علمش را آموزش به زنان بدسرپرست و بی سرپرستی قرار داده که توان مالی برای چرخاندن چرخ زندگی خود را ندارند.

ادامه مطلب ...
۱۸ مهر ۹۵

سهمیه شهرستان ملارد در بخش مشاغل خانگی افزایش یافت

خبرگزاری مهر: ملارد-مدیر اداره کار، تعاون ورفاه اجتماعی ملاردگفت:با عنایت به لزوم تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی،سهمیه مشاغل خانگی این شهرستان به۲۰۰ نفرافزایش یافت.

ادامه مطلب ...
۱۷ مهر ۹۵

تسهیلات مشاغل خانگی در اردبیل مورد استقبال مددجویان نیست

خبرگزاری مهر: مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: تسهیلات مشاغل خانگی به دلیل رقم پایین و کاغذبازی اداری توسط مددجویان استان استقبال نمی‌شود.

ادامه مطلب ...
۱۱ مهر ۹۵

اعطای وام ۱۰۰ میلیونی به مشاغل خانگی

خبرگزاری ایسنا : مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید از اعطای تسهیلات ویژه به مشاغل خانگی و روستایی تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۸ مهر ۹۵

مشاغل خانگی، فرصت‌های شغلی بدون سرمایه

باشگاه خبرنگاران جوان : امروزه برای کسب درآمد نیاز به داشتن دفتر کار و میز و صندلی نیست و تنها با داشتن مهارت لازم و گذراندن دوره های کوتاه مدت می توان با حداقل سرمایه گذاری بیشترین درآمد را نیز کسب کرد.

ادامه مطلب ...
۷ مهر ۹۵

پرداخت تسهیلات ۵ تا ۱۰۰ میلیون تومانی برای مشاغل خانگی روستایی

خبرگزاری تسنیم: دبیر کارگروه مشاغل خانگی و روستایی کشور با اشاره به پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی روستایی گفت:توانمندی ملاک پرداخت تسهیلات است .حتی اگر افراد از بنیه مالی برخوردار نیستند به آنها تسهیلات می‌دهیم تا توانمند شوند.

ادامه مطلب ...
۵ مهر ۹۵

صندوق تعاون به مشاغل خانگی وام می‌دهد

خبرگزاری مهر: با اصلاح اساسنامه صندوق سرمایه گذاری تعاون، این صندوق مجاز شد سالانه تا ۳۰ درصد از مبلغ خدمات خود را در صورت عدم وجود تقاضا در بخش تعاون، به بنگاه‌های زودبازده ومشاغل خانگی اختصاص دهد.

ادامه مطلب ...
۴ مهر ۹۵

پرداخت بیش از ۲۸ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در خراسان جنوبی

خبرگزاری تسنیم : مدیرعامل بانک ملی شعب خراسان جنوبی گفت: از سال ۹۴ تاکنون ۹۱۸ فقره تسهیلات به میزان ۲۸ میلیارد و ۲۳۰ میلیون ریال برای مشاغل خانگی پرداخت شده است.

ادامه مطلب ...
۳۱ شهریور ۹۵

سپاه در خوزستان تسهیلات به مشاغل خانگی اختصاص می‌دهد

خبرگزاری تسنیم: معاون هماهنگ کننده سپاه ولی عصر(عج) گفت: امسال سپاه در خوزستان ۳۲ میلیارد تومان تسهیلات برای مشاغل خانگی و صنایع تبدیلی خانگی اختصاص می‌دهد.

ادامه مطلب ...
۲۹ شهریور ۹۵

صدور ۳۳ هزار مجوز مشاغل خانگی در کرمانشاه

خبرگزاری فارس: معاون اشتغال و کارآفرینی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: تا‌کنون در استان کرمانشاه ۳۳ هزار مجوز مشاغل خانگی صادر شده است.

ادامه مطلب ...
۲۸ شهریور ۹۵

تسهیلات مشاغل خانگی در حوزه کشاورزی افزایش می‌یابد

خبرگزاری فارس : مدیر امور سرمایه‌گذاری سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان گفت: در صورت تامین اعتبارات لازم در زمینه طرح‌های مشاغل خانگی، سقف این تسهیلات از ۵ میلیون تومان به ۱۰ میلیون تومان ارتقا خواهد یافت.

ادامه مطلب ...
۲۴ شهریور ۹۵

اعطای ۷۰۰ میلیون ریال تسهیلات به ۵۹ نفر از دارندگان شاغل خانگی بشرویه

شبکه اطلاع رسانی راه دانا : رییس اداره کار تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان بشرویه از ارائه تسهیلات مشاغل خانگی خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۱ شهریور ۹۵

پردرآمد‌ترین مشاغل خانگی دنیا کدام‌ها هستند؟

پردرآمد‌ترین مشاغل خانگی دنیا از جمله مهم ترین اطلاعاتی است که برای راه اندازی یک کسب و کار خانگی لازم است. امروزه خیلی درصدد راه اندازی کسب و کار خانگی پردرآمد هستند. اگر چه کار در خانه برای همه مناسب نیست اما قطعا امتیازات ویژه ی خودش را دارد. زمانی برای رفت و آمد وجود ندارد، حواس پرتی کمتری از طرف همکاران وجود دارد و البته قادرید در آرامش و راحتی در درون تخت خواب ایمیل هایتان را بفرستید.

ادامه مطلب ...
۲۰ شهریور ۹۵

دنبال کردن اشتغال خانگی به‌عنوان یک ضرورت

خبرگزاری ایسنا : استاندار فارس با تصریح اینکه تعاونی نماد مدنیت و اجتماعی بودن است، گفت: امروز مجموعه دولت به شکلی جدی از تعاونی‌ها، تشکیل و استمرار فعالیت آنها، حمایت می‌کند.

ادامه مطلب ...
۲۰ شهریور ۹۵

پرداخت ۲۰ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در سبزوار

خبرگزاری ایرنا: رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی سبزوار گفت: ۲۰ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال تسهیلات مشاغل خانگی در قالب ۳۳۶ طرح اشتغالزایی طی یک سال اخیر به متقاضیان در این شهرستان پرداخت شده است.

ادامه مطلب ...
۱۸ شهریور ۹۵

۴۸۲مجوز مشاغل خانگی در استان‌مرکزی صادرشد

خبرگزاری مهر: اراک- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: طی یک سال گذشته ۴۸۲مجوز مشاغل خانگی در استان مرکزی صادر و در این ارتباط ۵۱۰ نفر مشغول به کار شده اند.

ادامه مطلب ...
۱۷ شهریور ۹۵

ضرورت ثبت مشاغل خانگی در سامانه رصد اشتغال

خبرگزاری فارس: فرماندار شهرستان نطنز گفت: برای به‌روزرسانی آمار اشتغال و همچنین مشاغل خانگی، دستگاه‌های مجری در اسرع وقت کلیه پروانه‌های مشاغل خانگی صادره خود را در سامانه رصد اشتغال ثبت نمایند.

ادامه مطلب ...
۱۶ شهریور ۹۵

لزوم رفع موانع توسعه اشتغال خانگی توسط ستاد اقتصاد مقاومتی

خبرگزاری فارس : معاون هماهنگ‌کننده سپاه استان قم با تاکید بر اینکه این ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی باید موانع توسعه اشتغال خانگی را رفع کند، گفت: افزایش بهره‌وری از سرمایه‌های خرد در گردش یکی از اولویت‌های اقتصاد مقاومتی است.

ادامه مطلب ...
۱۶ شهریور ۹۵

پرداخت تسهیلات به زنان در دو بخش مشاغل خانگی و کارگاهی

خبرگزاری صدا و سیما : بانوان کهگیلویه و بویراحمدی علاقه مند به فعالیت تولیدی در مشاغل خانگی و کارگاهی تسهیلات دریافت میکنند.

ادامه مطلب ...
۱۴ شهریور ۹۵

صدور ۲۰ مجوز مشاغل خانگی در ریگان

خبرگزاری فارس: رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ریگان گفت: بیش از ۲۰ مجوز مشاغل خانگی توسط اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ریگان صادر شد.

ادامه مطلب ...
۱۴ شهریور ۹۵

مشاغل خانگی؛ استقبال مردم و کم کاری مسئولان

خبرگزاری صدا و سیما: طرح ساماندهی مشاغل خانگی که در سال ۸۹ تصویب و ابلاغ شده با استقبال خانوارها روبرو شده است اما مسئولان و نهادهای مسئول این حوزه مانند شهرداری و وزارت صنعت، معدن و تجارت کم کاری کرده اند.

ادامه مطلب ...
۱۴ شهریور ۹۵

تاکید سرپرست امور خانواده استانداری یزد بر نقش بانوان در مشاغل خانگی

خبرگزاری ایرنا : سرپرست دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد به نقش موثر بانوان در درآمدزایی و مشاغل خانگی در استان تاکید کرد.

ادامه مطلب ...
۱۱ شهریور ۹۵

یک میلیارد و ۹۶۵ میلیون ریال سهم مشاغل خانگی لارستان است

خبرگزاری تسنیم: رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی لارستان گفت: در سال گذشته در بخش مشاغل خانگی سهم لارستان مبلغ یک میلیارد و ۹۶۵ میلیون ریال بوده است که تا زمان ابلاغ تسهیلات سال ۱۳۹۵ به متقاضیان واگذار می‌شود.

ادامه مطلب ...
۱۱ شهریور ۹۵

پرداخت تسهیلات خوداشتغالی و مشاغل خانگی در بهشهر

خبرگزاری ایلنا: در ۳سال گذشته برای ۱هزار و ۵۴۷نفر از طریق مراکز کاریابی اشتغال ایجاد شد و در سال ۹۳مجتمع ورزشی شهدای بهشهر به مساحت ۱۵۰۰مترمربع به بهره برداری رسید.

ادامه مطلب ...
۱۰ شهریور ۹۵

۴۷۰۰ فقره مجوز مشاغل خانگی در اردبیل صادر شد

خبرگزاری مهر: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل از صدور چهار هزار و ۷۰۰ فقره مجوز مشاغل خانگی در طول سه سال گذشته در استان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۹ شهریور ۹۵

استان بوشهر رتبه نخست پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی کشور را کسب کرد

خبررگزاری ایرنا: مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان بوشهرگفت:این استان برای نخستین بار رتبه اول کشور در پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی را از آن خود کرد.

ادامه مطلب ...
۸ شهریور ۹۵

پرداخت ۱.۸ میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی در یزد

خبرگزاری فارس : مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد از پرداخت یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به متقاضیان تسهیلات مشاغل خانگی در یزد خبر داد.

ادامه مطلب ...

14 نظر برای «آخرین اخبار مشاغل خانگی در سال ۹۶ (کلیه اخبار)»


 1. معصومه

  سلام یک پارکینگ سه دردوازده متری داریم دوپسردیپلم دارم خیلی دوست داریم کارکنیم نمی دانیم ازکجاشروع کنیم تراشکاری قالیبافی وبیشترکاربسته بندی وسایل ماشین الات یاخوراکی دوست دارند خلاصه دوست داریم کارکنیم

  پاسخ دادن
 2. ؟؟؟

  سلام.من قبلا هم گفتم ولی جوابی دریافت نکردم آگهی شما مربوط به تهران و شهرستانهای بزرگ است من در استان مازندران زندگی میکنم و شراطیم مساعد نیست و به کار نیاز دارم ولی سایت شما نمیتواند کمکی به من بکند کمک کنید راهنمایی کنید من باید چیکار کنم

  پاسخ دادن
 3. نسترن

  سلام من کارهایی مثل خیاطی، خطاطی، نقاشی، تذهیب، ترشی، مربا، رو به صورت حرفه ای بلدم اما همیشه برای فروش کارهام با مشکل مواجه میشم یا همیشه برام مشتری نیست و نمیدونم باید چیکار کنم تا بتونم همیشه رو فروش کارام حساب کنم. مهمترین چیز تو کار فروش محصوله و من تو این زمینه خیلی ضعف دارم!!!!
  اگه امکانش هست کمکم کنین تا یه راه دایمی برای فروش کارام پیدا کنم !!!! ممنون از شما دوستان

  پاسخ دادن
  • سجاد

   سلام‌ دوست عزیز.
   کارهای خونگی قبل از اینکه بخواید شروع کنید اول باید بازارشو بسنجید و بعد بازاریابی قوی فراهم کنید بعد شروع به تولید کنید.
   بنظرم بهترین راه تبلیغ برای کارهای شما اینترنت هستش. مثل نقاشی و گرافیک و… ولی هزینه ای که برای تبلیغ استفاده میکنید رو با اطمینان به تبلیغ کننده پرداخت کنید.

   پاسخ دادن
  • محمد حسن حمیدی نوا

   سلام ، به نظر من حق با شماست باید بیمه کارفرمایی به مشاغل خانگی تعلق بگیرد و مدت کار مشاغل خانگی 30 سال باشد در دوران بازنشستگی حقوق بازنشتگی به مشاغل خانگی از طرف کارفرما پرداخت شود .

   پاسخ دادن

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.