آخرین اخبار مشاغل خانگی در سال ۹۶ (کلیه اخبار)

دیروز ۱۴ نظر

آخرین اخبار مشاغل خانگی

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده اخبار مشاغل خانگی در وب سایت وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی اینجا کلیک کنید

برای مشاهده فهرست رشته های مشاغل خانگی اینجا کلیک کنید

برای مشاهده وب سایت طرح ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی اینجا کلیک کنید

در این صفحه اخبار لحظه به لحظه آخرین اخبار مشاغل خانگی اعلام میشود

فهرست اخبار استخدام مشاغل خانگی موجود در این صفحه :


دو برابر شدن تسهیلات اشتغال های خرد و خانگی

دیروز

خبرگزاری ایسنا : مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان از دو برابر شدن تسهیلات اشتغال های خرد و خانگی خبر داد و بیان کرد: در سال جاری بیش از ۲۱۰ میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خرد و خانگی به استان کرمان ابلاغ شده است که به کمک بانک ها و دستگاه های اجرای مرتبط با مشاغل خانگی نیاز داریم تا همه این تسهیلات را جذب کنیم.پرداخت ۱۶۰میلیارد ریال تسهیلات کارآفرینی و اشتغال خانگی در مرکزی

۲۵ روز قبل

خبرگزاری مهر : مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی گفت: امسال ۱۶۰ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه اشتغال زایی به کارآفرینان و متقاضیان مشاغل خانگی در استان مرکزی پرداخت می شود.باید بستر کار برای زنان توانمند خوزستان فراهم شود

۴۷ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: سرپرست اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان گفت: نقش زن در اجتماع و خانواده تأثیر زیادی دارد و اگر ما به نقش زنان و جایگاه آنان در مشاغل خانگی توجه کنیم، می‌توانیم اقتصادی پایدار را در جامعه به وجود بیاوریم.


بازاریابی مهمترین مشکل مشاغل خانگی است

۴۷ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی خوزستان گفت: یکی از عمده مشکلات مشاغل خانگی بازاریابی و توسعه بازار فروش و عرضه محصولات آن ها است.


ایجاد مشاغل خانگی در بین ۵۰۰ نفر از جامعه هدف بهزیستی قم

۵۳ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : به گفته کارشناسان بیش از ۵۰۰ نفر از جامعه هدف اداره کل بهزیستی قم که شامل سه بخش توان‌بخشی، اجتماعی و بهبودیافته می‌شود تحت مشاغل خانگی قرار می‌گیرند.


اختصاص ۳۰ میلیارد ریال برای راه‌اندازی مشاغل خانگی در ‌کرمانشاه

۵۷ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در قالب طرح پشتیبان به توسعه و راه‌اندازی مشاغل خانگی در استان کرمانشاه اختصاص یافت.اختصاص ۵۰ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در آذربایجان شرقی

۶۲ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : مدیر اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی از اختصاص ۵۰میلیارد ریال تسهیلات با بهره ۴درصد برای مشاغل خانگی خبرداد و گفت:۲۵ رشته مشاغل خانگی به طرح های قبلی اضافه شده و ادارات مربوط مربوط می توانند نسبت به ثبت نام متقاضیان در سامانه اقدام کنند.


ایجاد ۱۸ هزار مشاغل پایدار خانگی در مازندران

۸۱ روز قبل

خبرگزاری مهر : فرمانده سپاه کربلای مازندران گفت: از سال ۹۱ تا پایان سال ۹۵ حدود ۱۸ هزار شغل پایدار خانگی در راستای توانمندسازی اقتصادی خانوارها در استان ایجاد شده است.


اختصاص ۵.۴ میلیارد ریال تسهیلات به مشاغل خانگی درنجف آباد

۱۰۵ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی نجف آباد از تخصیص پنج میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال تسهیلات پشتیبان به کارگاه ها و مشاغل خانگی این شهرستان در سالجاری خبر داد.


صدور ۴۰۰۰ مجوز مشاغل خانگی در خراسان‌جنوبی

۱۱۰ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان‌جنوبی با بیان این‌که در طول چند سال اخیر هر سال سه نوبت سبد کالا در بین جامعه هدف ۵۸ هزار نفری توزیع شده است، گفت: در این مدت ۴۰۰۰ مجوز مشاغل خانگی در استان صادر شده است.


خوداشتغالی و توجه به اشتغال خانگی در دستور کار قرار گیرد

۱۱۶ روز قبل

خبرگزاری فارس : معاون برنامه‌ریزی استاندار البرز گفت: برای کاهش معضلات بیکاری و افزایش کار باید طرح‌های خود اشتغالی و اشتغال خانگی را بیش از گذشته در دستور کار قرار دهیم.


اجرای ۵۳۴ طرح اشتغالزایی در قالب مشاغل خانگی

۱۱۹ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی سبزوار گفت: در سال گذشته بیش از ۵۳۴ طرح اشتغالزایی در این شهرستان در زمینه مشاغل پشتیان و خانگی اجرا شد.


پرداخت ۸ میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی در سال گذشته

۱۲۰ روز قبل

خبرگزاری صداوسیما : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: سال گذشته ۸ میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی به متقاضیان پرداخت شده است.


۴۲ طرح مشاغل خانگی زنان در شهرستان دامغان ثبت شد

۱۲۳ روز قبل

خبرگزاری مهر : معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار دامغان با اشاره به ثبت ۴۲ طرح مشاغل خانگی زنان در این شهرستان طی سال گذشته گفت: از این تعداد طرح ۲۹ فقره توسط کمیته امداد صورت گرفته است.


اختصاص ۲۰ میلیارد ریال اعتبار برای ایجاد مشاغل خانگی وخرد در هرمزگان

۱۲۴ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : مدیر صندوق کارآفرینی امید هرمزگان گفت: ۲۰ میلیارد تومان اعتبار در سال جاری برای ایجاد مشاغل خانگی و کسب و کارهای خرد به استان اختصاص یافته است.


۵۸۰۰ مجوز مشاغل خانگی در اردبیل صادر شد

۱۵۷ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: از سال ۹۲ تا کنون تعداد ۵ هزار و ۸۰۰ مجوز مشاغل خانگی در استان اردبیل صادر شده است.


پرداخت۲۲ میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال تسهیلات توسعه مشاغل خانگی

۱۶۱ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : فرماندار داورزن گفت:۲۲ میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال تسهیلات به مشاغل خانگی شهرستان در سال جاری پرداخت شد که بخشی از این تسهیلات به حوزه گردشگری و در راستای اجرای طرح های بوم گردی است.


بیش از ۳۳۰۰۰ مجوز مشاغل خانگی در استان کرمانشاه صادر شد

۱۶۷ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : معاون کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: از ابتدای سال ۹۰ تاکنون ۳۳ هزار و ۵۵۷ مجوز مشاغل خانگی در استان کرمانشاه صادر شده است‌.


پرداخت بیش از ۲۲۳ میلیارد ریال تسهیلات در قالب مشاغل خانگی ایلام

۱۶۹ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام گفت: امسال ۲۲۳ میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال تسهیلات در قالب مشاغل خانگی و خود اشتغالی به متقاضیان واجد شرایط در این استان پرداخت شده است.


اختصاص ۵۰ میلیارد ریال تسهیلات به مشاغل خانگی پشتیبان

۱۸۰ روز قبل

خبرگزاری صدا و سیما : مرکز فارس ، رئیس اداره اشتغال و هدایت نیروی انسانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس گفت: تا سال گذشته تسهیلات مشاغل خانگی در دو قالب مشاغل مستقل و پشتیبان پرداخت می شد که از امسال پرداخت ان به مشاغل مستقل منتفی شده و این تسهیلات فقط به مشاغل پشتیبان پرداخت می شود .


اختصاص ۷.۵ درصد اعتبارات مشاغل خانگی خراسان رضوی به سبزوار

۱۸۷ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : معاون برنامه ریزی فرمانداری سبزوار گفت: ۷،۵ درصد اعتبارات مشاغل خانگی خراسان رضوی معادل پنج میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال به این شهرستان اختصاص یافت.


توانمند کردن اقتصادی زنان اصفهانی با مشاغل خانگی

۱۹۵ روز قبل

خبرگزاری مهر : عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی استان اصفهان گفت: بدنبال توانمند سازی اقتصادی زنان در اصفهان با تشویق آنها به فعالیت‌های تعاونی و مشاغل خانگی هستیم.


از اشتغال خانگی باید حمایت بیشتری شود

۱۹۷ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: نماینده مردم شهرستان های زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی گفت: سوهان در شهرستان زرند می‌تواند نمونه ای از اقتصاد خرد باشد و به واحدهای تولیدی تبدیل شود.


پرداخت ۵ میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان طرح‌های مشاغل خانگی

۲۰۱ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : فرماندار شهرستان شوش از پرداخت تسهیلات ۵ میلیارد ریالی از محل اعتبارات مشاغل خانگی استان به ۱۲۶ نفر از متقاضیان اجرای طرح‌های اشتغالزایی خانگی خبر داد.


اختصاص ۱۲ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی

۲۰۳ روز قبل

خبرگزاری صدا و سیما : مرکز کهگیلویه و بویراحمد، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اختصاص ۱۲ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی به استاناینکه۱۲میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه مشاغل خانگی توسط دولت به این استان اختصاص داده شد گفت: این میزان تسهیلات به بانک رفاه کارگران کهگیلویه و بویراحمد ابلاغ شده و پرداخت آن نیز به زودی آغاز می‌شود.


مشاغل خانگی اقدامی مهم برای خودکفایی در مازندران

۲۰۸ روز قبل

تابناک مازندران : در جامعه امروز و با توجه به آمار فزاینده بیکاری در کشورمان افرادی هستند که به دنبال کارهای دولتی در اداره‌های مختلف نیستند و خود آستین‌های همت را بالا زده و اقدام و عمل رهبری را برای تحقق اهداف امام در پیش گرفتند.
مشاغل خانگی یعنی هر فرد برای خود شغل مناسب تولیدی تهیه کند۸۰ درصد اشتغال خانگی بیرجند در حوزه بانوان است

۲۱۷ روز قبل

خبرگزاری فارس : رئیس مرکز فنی و حرفه‌ای برادران بیرجند گفت: از ۶ هزار و ۴۰۰ طرح اشتغال خانگی که در این شهرستان ثبت شده است ۸۰ درصد در حوزه بانوان می‌باشد.


اختصاص ۳۵ میلیارد ریال اعتبار به بخش مشاغل خانگی کردستان در سال ۹۵

۲۲۴ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان سنندج با بیان اینکه اعتبارات مشاغل خانگی سال ۹۵ استان کردستان نسبت به سال گذشته ۶۰ درصد تقلیل داشته است گفت: امسال ۳۵ میلیارد ریال اعتبار به بخش مشاغل خانگی استان اختصاص یافته است.


الگوی جدید مشاغل خانگی امسال طراحی واجرامی شود

۲۳۰ روز قبل

خبرگزاری مهر: معاون توسعه کارآفرینی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برای توسعه مشاغل خانگی متاسفانه روش قبلی با اعطای تسهیلات منجر به نتیجه نشدوالگوی جدید مشاغل خانگی امسال طراحی واجرامی شود.


راه‌اندازی ۸۰۰ طرح مشاغل خانگی برای مددجویان خراسان شمالی

۲۳۵ روز قبل

خبرگزاری مهر : معاون اشتغال کمیته امداد خراسان شمالی گفت: طی امسال بیش از ۱۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به مددجویان کمیته پرداخت شد که با اعطای این تسهیلات برای ۸۰۰ نفر فرصت شغلی پایدار ایجاد شد.


اختصاص ۶میلیارد ریال برای مشاغل خانگی

۲۳۶ روز قبل

خبرگزاری مهر : فرماندار شادگان از اختصاص ۶ میلیارد ریال برای مشاغل خانگی روستائیان روستاهای صراخیه و رگبه و دیگر روستاهای تالاب شادگان توسط صندوق کارآفرینی امید استان خوزستان خبر داد.


طرح اشتغال خانگی و اشکال مختلف استخدام زنان تهیه می‌شود

۲۳۹ روز قبل

خبرگزاری فارس : جانشین رئیس بسیج جامعه زنان از تهیه طرح اشتغال خانگی زنان برای ارائه به فراکسیون زنان مجلس خبر داد و گفت: همچنین در مورد اشکال مختلف استخدام زنان مانند پاره وقت، نیمه وقت و دورکاری نیز طرح‌هایی تهیه و به فراکسیون زنان ارائه خواهد شد.


اختصاص ۳۰ میلیارد ریال به طرح‌های مشاغل خانگی استان بوشهر

۲۴۹ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : معاون اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: برای اجرا و حمایت از طرح‌های مشاغل خانگی استان بوشهر ۳۰ میلیارد ریال ابلاغ شد.


الگوی جدید توسعه مشاغل خانگی کهگیلویه و بویراحمد ابلاغ شد

۲۵۰ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه وبویراحمد گفت: الگوی جدید توسعه مشاغل خانگی مصوب و ابلاغ شد.
الگوی توسعه مشاغل خانگی تصویب شد

۲۵۶ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی، الگوی توسعه این شغل ها را در نشست خود به تصویب رساند، قانون مشاغل خانگی از سوی مجلس شورای اسلامی سال ۱۳۸۹ مصوب شده بود.


۳ هزار شغل در کشور توسط فنی و حرفه ای آموزش داده شد

۲۵۶ روز قبل

خبرگزاری مهر : قائم مقام سازمان فنی و حرفه ای کشور گفت: در حال حاضر ۲۰ هزار شغل درکشور وجود دارد که از این تعداد سازمان فنی و حرفه ای سه هزار شغل را آموزش می دهد.


۶۶ درصد وام مشاغل خانگی پرداخت نشد

۲۵۷ روز قبل

خبرگزاری مهر : بر اساس آمار بدست آمده، در حالی که اعتبارات مصوب مشاغل خانگی در سال گذشته ۳۰۰ میلیارد تومان بود، فقط ۶۶درصد یعنی حدود ۱۰۰میلیارد تومان آن تخصیص پیدا کرده است.


اجرای طرح مشارکتی برای ایجاد مشاغل خانگی

۲۷۰ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : قرارداد طرح مشترک بین جمعیت هلال احمر و سازمان های مردم نهاد برای ایجاد کسب و کار خانگی برای زنان سرپرست خانوار منعقد می شود.


اشتغال خانگی؛ راهی برای خودکفایی زنان

۲۸۰ روز قبل

پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج سازندگی : ایجاد اشتغال موضوعی است که کمتر افراد به سمت آن می‌روند و بیشتر به داشتن شغل از پیش‌آماده تمایل دارند…


توسعه مشاغل خانگی اشتغال پایدار را تقویت می کند

۲۸۵ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران گناوه گفت: با توجه به محدود شدن فعالیت های شغلی در حوزه های مختلف، توسعه مشاغل خانگی با گسترش واحدهای تولیدی کوچک و متوسط با سرمایه کم، اشتغال پایدار را در این حوزه تقویت خواهد کرد.توسعه مشاغل خانگی با افزایش واحدهای تولیدی کوچک در گناوه

۲۸۶ روز قبل

خبرگزاری مهر : سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای خواهران گناوه از توسعه مشاغل خانگی با افزایش واحدهای تولیدی کوچک در گناوه خبر داد.تسهیلات کم‌بهره در اختیار مشاغل خرد و خانگی ‌کردستان قرار می‌گیرد

۲۸۸ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: استاندار کردستان گفت: با بنیاد مستضعفان و معاون توسعه روستایی وزارت کشور منعقد شده که تسهیلات کم‌بهره در اختیار مشاغل خرد و خانگی در استان کردستان قرار گیرد.


۱۵۰۰ پروانه مشاغل خانگی در چهارمحال و بختیاری صادر شد

۲۹۰ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: رئیس سازمان جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: تاکنون یک هزار و ۵۰۰ پروانه و مجوز مشاغل خانگی در بخش کشاورزی استان صادر شده است.


ایجاد ۶۷۶ شغل توسط صندوق‌های خرد خانگی در روستاهای ریگان

۲۹۱ روز قبل

خبرگزاری فارس : فرماندار ریگان گفت: با راه‌اندازی صندوق‌های خرد خانگی در روستاها اشتغال‌ خرد خانگی در قالب اقتصاد مقاومتی در شهرستان ریگان در حال اجراست و تاکنون برای ۶۷۹ نفر شغل ایجاد شده است.


۵۰۰ مجوز پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی تا پایان امسال صادر می‌شود

۲۹۱ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال جاری ۵۰۰ مجوز پرداخت تسهیلات در حوزه مشاغل خانگی صادر شود.بیش از ۱۴۰ مجوز مشاغل خانگی در شهرستان آبیک صادر شد

۲۹۵ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آبیک گفت: در راستای قانون ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی بیش از ۱۴۰ مجوز مشاغل خانگی در این شهرستان برای متقاضیان صادر شد.تقویت مشاغل خانگی، اولویت جدی وزارت کار

۲۹۷ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به ضرورت تدوین برنامه های منسجم و راهبردی در راستای استفاده از ظرفیت جوانان به ویژه فارغ التحصیلان دانشگاهی گفت: نهادهای تنظیم کننده بازار کار باید استراتژی مشخصی با توجه به جمعیت جوان کشور تدوین و اجرایی کنند.


ایجاد ۱۵ هزار شغل خانگی و خرد در مازندران

۳۰۱ روز قبل

خبرگزاری فارس : استاندار مازندران با بیان اینکه ۵۵ میلیارد تومان اعتبار برای ایجاد مشاغل خرد و خانگی به مازندران اختصاص یافت، گفت: تا پایان امسال ۱۵ هزار شغل خرد و خانگی در استان ایجاد می‌شود.


کارگاه‌های مشاغل خانگی در سطح استان گلستان افزایش می‌یابد

۳۰۸ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : مدیر غذای معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی ‌گلستان با بیان اینکه به دنبال افزایش کارگاه‌های مشاغل خانگی در سطح استان ‌هستیم، گفت: در حال حاضر تعداد کارگاه‎های فعال ما در بخش مشاغل خانگی در سطح‌ گلستان ۳ مورد است.


فراهم کردن اشتغال خانگی برای زنانی که نمی توانند در خارج از خانه کار کنند

۳۰۸ روز قبل

خبرگزاری میزان : با وام یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی کار خود را آغاز کرده و زکات علمش را آموزش به زنان بدسرپرست و بی سرپرستی قرار داده که توان مالی برای چرخاندن چرخ زندگی خود را ندارند.


سهمیه شهرستان ملارد در بخش مشاغل خانگی افزایش یافت

۳۱۵ روز قبل

خبرگزاری مهر: ملارد-مدیر اداره کار، تعاون ورفاه اجتماعی ملاردگفت:با عنایت به لزوم تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی،سهمیه مشاغل خانگی این شهرستان به۲۰۰ نفرافزایش یافت.


تسهیلات مشاغل خانگی در اردبیل مورد استقبال مددجویان نیست

۳۱۶ روز قبل

خبرگزاری مهر: مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: تسهیلات مشاغل خانگی به دلیل رقم پایین و کاغذبازی اداری توسط مددجویان استان استقبال نمی‌شود.مشاغل خانگی، فرصت‌های شغلی بدون سرمایه

۳۲۵ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : امروزه برای کسب درآمد نیاز به داشتن دفتر کار و میز و صندلی نیست و تنها با داشتن مهارت لازم و گذراندن دوره های کوتاه مدت می توان با حداقل سرمایه گذاری بیشترین درآمد را نیز کسب کرد.


پرداخت تسهیلات ۵ تا ۱۰۰ میلیون تومانی برای مشاغل خانگی روستایی

۳۲۶ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: دبیر کارگروه مشاغل خانگی و روستایی کشور با اشاره به پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی روستایی گفت:توانمندی ملاک پرداخت تسهیلات است .حتی اگر افراد از بنیه مالی برخوردار نیستند به آنها تسهیلات می‌دهیم تا توانمند شوند.


صندوق تعاون به مشاغل خانگی وام می‌دهد

۳۲۸ روز قبل

خبرگزاری مهر: با اصلاح اساسنامه صندوق سرمایه گذاری تعاون، این صندوق مجاز شد سالانه تا ۳۰ درصد از مبلغ خدمات خود را در صورت عدم وجود تقاضا در بخش تعاون، به بنگاه‌های زودبازده ومشاغل خانگی اختصاص دهد.


پرداخت بیش از ۲۸ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در خراسان جنوبی

۳۲۹ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : مدیرعامل بانک ملی شعب خراسان جنوبی گفت: از سال ۹۴ تاکنون ۹۱۸ فقره تسهیلات به میزان ۲۸ میلیارد و ۲۳۰ میلیون ریال برای مشاغل خانگی پرداخت شده است.


سپاه در خوزستان تسهیلات به مشاغل خانگی اختصاص می‌دهد

۳۳۳ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: معاون هماهنگ کننده سپاه ولی عصر(عج) گفت: امسال سپاه در خوزستان ۳۲ میلیارد تومان تسهیلات برای مشاغل خانگی و صنایع تبدیلی خانگی اختصاص می‌دهد.


صدور ۳۳ هزار مجوز مشاغل خانگی در کرمانشاه

۳۳۵ روز قبل

خبرگزاری فارس: معاون اشتغال و کارآفرینی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: تا‌کنون در استان کرمانشاه ۳۳ هزار مجوز مشاغل خانگی صادر شده است.


تسهیلات مشاغل خانگی در حوزه کشاورزی افزایش می‌یابد

۳۳۶ روز قبل

خبرگزاری فارس : مدیر امور سرمایه‌گذاری سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان گفت: در صورت تامین اعتبارات لازم در زمینه طرح‌های مشاغل خانگی، سقف این تسهیلات از ۵ میلیون تومان به ۱۰ میلیون تومان ارتقا خواهد یافت.


اعطای ۷۰۰ میلیون ریال تسهیلات به ۵۹ نفر از دارندگان شاغل خانگی بشرویه

۳۴۰ روز قبل

شبکه اطلاع رسانی راه دانا : رییس اداره کار تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان بشرویه از ارائه تسهیلات مشاغل خانگی خبر داد.


پردرآمد‌ترین مشاغل خانگی دنیا کدام‌ها هستند؟

۳۴۳ روز قبل

پردرآمد‌ترین مشاغل خانگی دنیا از جمله مهم ترین اطلاعاتی است که برای راه اندازی یک کسب و کار خانگی لازم است. امروزه خیلی درصدد راه اندازی کسب و کار خانگی پردرآمد هستند. اگر چه کار در خانه برای همه مناسب نیست اما قطعا امتیازات ویژه ی خودش را دارد. زمانی برای رفت و آمد وجود ندارد، حواس پرتی کمتری از طرف همکاران وجود دارد و البته قادرید در آرامش و راحتی در درون تخت خواب ایمیل هایتان را بفرستید.


دنبال کردن اشتغال خانگی به‌عنوان یک ضرورت

۳۴۴ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : استاندار فارس با تصریح اینکه تعاونی نماد مدنیت و اجتماعی بودن است، گفت: امروز مجموعه دولت به شکلی جدی از تعاونی‌ها، تشکیل و استمرار فعالیت آنها، حمایت می‌کند.


پرداخت ۲۰ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در سبزوار

۳۴۴ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی سبزوار گفت: ۲۰ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال تسهیلات مشاغل خانگی در قالب ۳۳۶ طرح اشتغالزایی طی یک سال اخیر به متقاضیان در این شهرستان پرداخت شده است.


۴۸۲مجوز مشاغل خانگی در استان‌مرکزی صادرشد

۳۴۶ روز قبل

خبرگزاری مهر: اراک- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: طی یک سال گذشته ۴۸۲مجوز مشاغل خانگی در استان مرکزی صادر و در این ارتباط ۵۱۰ نفر مشغول به کار شده اند.


ضرورت ثبت مشاغل خانگی در سامانه رصد اشتغال

۳۴۷ روز قبل

خبرگزاری فارس: فرماندار شهرستان نطنز گفت: برای به‌روزرسانی آمار اشتغال و همچنین مشاغل خانگی، دستگاه‌های مجری در اسرع وقت کلیه پروانه‌های مشاغل خانگی صادره خود را در سامانه رصد اشتغال ثبت نمایند.


لزوم رفع موانع توسعه اشتغال خانگی توسط ستاد اقتصاد مقاومتی

۳۴۸ روز قبل

خبرگزاری فارس : معاون هماهنگ‌کننده سپاه استان قم با تاکید بر اینکه این ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی باید موانع توسعه اشتغال خانگی را رفع کند، گفت: افزایش بهره‌وری از سرمایه‌های خرد در گردش یکی از اولویت‌های اقتصاد مقاومتی است.صدور ۲۰ مجوز مشاغل خانگی در ریگان

۳۵۰ روز قبل

خبرگزاری فارس: رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ریگان گفت: بیش از ۲۰ مجوز مشاغل خانگی توسط اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ریگان صادر شد.


مشاغل خانگی؛ استقبال مردم و کم کاری مسئولان

۳۵۰ روز قبل

خبرگزاری صدا و سیما: طرح ساماندهی مشاغل خانگی که در سال ۸۹ تصویب و ابلاغ شده با استقبال خانوارها روبرو شده است اما مسئولان و نهادهای مسئول این حوزه مانند شهرداری و وزارت صنعت، معدن و تجارت کم کاری کرده اند.


تاکید سرپرست امور خانواده استانداری یزد بر نقش بانوان در مشاغل خانگی

۳۵۰ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : سرپرست دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد به نقش موثر بانوان در درآمدزایی و مشاغل خانگی در استان تاکید کرد.


یک میلیارد و ۹۶۵ میلیون ریال سهم مشاغل خانگی لارستان است

۳۵۳ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی لارستان گفت: در سال گذشته در بخش مشاغل خانگی سهم لارستان مبلغ یک میلیارد و ۹۶۵ میلیون ریال بوده است که تا زمان ابلاغ تسهیلات سال ۱۳۹۵ به متقاضیان واگذار می‌شود.


پرداخت تسهیلات خوداشتغالی و مشاغل خانگی در بهشهر

۳۵۳ روز قبل

خبرگزاری ایلنا: در ۳سال گذشته برای ۱هزار و ۵۴۷نفر از طریق مراکز کاریابی اشتغال ایجاد شد و در سال ۹۳مجتمع ورزشی شهدای بهشهر به مساحت ۱۵۰۰مترمربع به بهره برداری رسید.


۴۷۰۰ فقره مجوز مشاغل خانگی در اردبیل صادر شد

۳۵۴ روز قبل

خبرگزاری مهر: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل از صدور چهار هزار و ۷۰۰ فقره مجوز مشاغل خانگی در طول سه سال گذشته در استان خبر داد.


استان بوشهر رتبه نخست پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی کشور را کسب کرد

۳۵۵ روز قبل

خبررگزاری ایرنا: مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان بوشهرگفت:این استان برای نخستین بار رتبه اول کشور در پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی را از آن خود کرد.


پرداخت ۱.۸ میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی در یزد

۳۵۶ روز قبل

خبرگزاری فارس : مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد از پرداخت یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به متقاضیان تسهیلات مشاغل خانگی در یزد خبر داد.


پرداخت ۹۶ درصد تسهیلات مشاغل خانگی در استان بوشهر

۳۵۶ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: از ۷۶ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی استان بوشهر بیش از ۹۶ درصد آن به مبلغ ۷۳ میلیارد ریال پرداخت شد.


اختصاص ۱۱۰ میلیارد تومان به مشاغل خانگی و خود اشتغالی

۳۵۶ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: ۱۱۰میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل خانگی ، کسب و کارهای خرد و خود اشتغالی در استان اختصاص یافته است.تخصیص تسهیلات برای بنگاه‌های خرد و کوچک و مشاغل خانگی

۳۵۸ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان کرمان گفت: مجموعه اعتباری که سال گذشته برای بنگاه های خرد و کوچک و مشاغل خانگی در استان کرمان تخصیص و جذب شده، ۱۶۷ میلیارد تومان بود که پیش بینی می شود بیش از ۱۴ هزار نفر از این محل مشغول به کار شوند.


پرداخت تسهیلات به تعاونی ها و مشاغل خانگی

۳۶۱ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : کار فرمایان و تولید کنندگان محصولات شرکت های تعاونی از تسهیلات مشاغل خانگی ،خود اشتغالی و کار فرمایی بهره مند می شوند.


استفاده دارندگان مشاغل خانگی از تسهیلات ۵۰ میلیون ریالی

۳۶۱ روز قبل

خبرگزاری فارس: رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی لارستان گفت: متقاضیان و دارندگان مجوز مشاغل خانگی می‌توانند تا سقف ۵۰ میلیون ریال از تسهیلات با کارمزد چهار درصد استفاده کنند.گردشگری و مشاغل خانگی از فرصت‌های مناسب ایجاد اشتغال پایدار در سمیرم

۳۶۳ روز قبل

خبرگزاری فارس: فرماندار سمیرم گفت: حوزه گردشگری و مشاغل خانگی از فرصت‌های مناسب برای ایجاد اشتغال پایدار در این شهرستان است.پرداخت ۲۴ هزار و ۳۷۶ فقره تسهیلات مشاغل خانگی در خراسان جنوبی

۳۶۷ روز قبل

تابناک : مژگان شریفی در کار گروه تخصصی بانوان و خانواده استان افزود: در حال حاضر سه هزار و ۴۱۹ شرکت تعاونی در خراسان جنوبی وجود دارد که از این تعداد ۱۴۵ شرکت تعاونی زنان است و همچنین ۱۸ شرکت با سه هزار و ۶۳۵نفر عضو تعاونی زنان روستایی است .


مشاغل خانگی فرصتی برای خودکفا شدن

۳۶۷ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: تهران شهری بزرگ با جمعیتی بسیار، داشتن کار مناسب برای زندگی کردن در این شهر پر هزینه و گران حرف اول را می زند، از اینرو رونق گرفتن مشاغل خانگی فرصت مناسبی برای خودکفایی و بهبود معیشت خانواده در این شهر پر رمز و راز است.


اشتغال از طریق مشاغل خانگی، ساخت صنایع دستی برای روستایی ها

۳۶۸ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ استاندار فارس با بیان اینکه پارسال عملیات اجرایی آب‌ رسانی به هزار و ۵۰ روستا در استان فارس آغاز شده است که ۳۵۰ روستای آن تا پایان امسال از نعمت آب برخوردار می‌شوند گفت: عملیات آب‌ رسانی به این ۳۵۰ روستا تاکنون ۴۰ درصد پیشرفت داشته است.


پرداخت بیش از ۲۴ هزار فقره تسهیلات مشاغل خانگی در خراسان جنوبی

۳۶۸ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خراسان جنوبی گفت: از ابتدای طرح توانمندسازی زنان تاکنون ۲۴ هزار و ۳۷۶ فقره تسهیلات مشاغل خانگی در استان پرداخت شده است.14 نظر برای «آخرین اخبار مشاغل خانگی در سال ۹۶ (کلیه اخبار)»


 1. معصومه

  سلام یک پارکینگ سه دردوازده متری داریم دوپسردیپلم دارم خیلی دوست داریم کارکنیم نمی دانیم ازکجاشروع کنیم تراشکاری قالیبافی وبیشترکاربسته بندی وسایل ماشین الات یاخوراکی دوست دارند خلاصه دوست داریم کارکنیم

  پاسخ دادن
 2. ؟؟؟

  سلام.من قبلا هم گفتم ولی جوابی دریافت نکردم آگهی شما مربوط به تهران و شهرستانهای بزرگ است من در استان مازندران زندگی میکنم و شراطیم مساعد نیست و به کار نیاز دارم ولی سایت شما نمیتواند کمکی به من بکند کمک کنید راهنمایی کنید من باید چیکار کنم

  پاسخ دادن
 3. نسترن

  سلام من کارهایی مثل خیاطی، خطاطی، نقاشی، تذهیب، ترشی، مربا، رو به صورت حرفه ای بلدم اما همیشه برای فروش کارهام با مشکل مواجه میشم یا همیشه برام مشتری نیست و نمیدونم باید چیکار کنم تا بتونم همیشه رو فروش کارام حساب کنم. مهمترین چیز تو کار فروش محصوله و من تو این زمینه خیلی ضعف دارم!!!!
  اگه امکانش هست کمکم کنین تا یه راه دایمی برای فروش کارام پیدا کنم !!!! ممنون از شما دوستان

  پاسخ دادن
  • سجاد

   سلام‌ دوست عزیز.
   کارهای خونگی قبل از اینکه بخواید شروع کنید اول باید بازارشو بسنجید و بعد بازاریابی قوی فراهم کنید بعد شروع به تولید کنید.
   بنظرم بهترین راه تبلیغ برای کارهای شما اینترنت هستش. مثل نقاشی و گرافیک و… ولی هزینه ای که برای تبلیغ استفاده میکنید رو با اطمینان به تبلیغ کننده پرداخت کنید.

   پاسخ دادن
  • محمد حسن حمیدی نوا

   سلام ، به نظر من حق با شماست باید بیمه کارفرمایی به مشاغل خانگی تعلق بگیرد و مدت کار مشاغل خانگی 30 سال باشد در دوران بازنشستگی حقوق بازنشتگی به مشاغل خانگی از طرف کارفرما پرداخت شود .

   پاسخ دادن

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.