اخبار جذب هیات علمی در سال ۹۶ (کلیه اخبار)

۲ روز قبل ۵۲ نظر

اخبار جذب هیات علمی

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه اخبار لحظه به لحظه جذب هیات علمی اعلام میشود

لینکهای مرتبط

فهرست اخبار جذب هیات علمی موجود در این صفحه :


۴ اسفند ۹۶

آگهی استخدام عضو هیات علمی پیمانی

با استعانت از درگاه خداوند متعال به اطلاع می رساند، هیات مرکزی جذب اعضای هیات علمی مرکز امور هیئت علمی …

ادامه مطلب ...
۳۰ بهمن ۹۶

آغاز ثبت‌نام متقاضیان عضویت در هیات علمی وزارت بهداشت از فردا

رییس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت اعلام کرد: ثبت نام از متقاضیان عضویت در هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی از فردا سه شنبه اول اسفند ماه آغاز می‌شود.

ادامه مطلب ...
۳۰ بهمن ۹۶

جذب اعضای هیأت علمی جدید در دانشگاه آزاد

خبرگزاری مهر : رئیس دانشگاه آزاد گفت: خوشبختانه از شورای اسلامی شدن دانشگاه ها مجوز ایجاد هیات جذب مستقل اخذ شده تا اعضای هیات علمی جدید در دانشگاه آزاد اسلامی جذب شوند.

ادامه مطلب ...
۲۸ بهمن ۹۶

آغاز ثبت نام جذب اعضای هیات علمی از فردا

رئیس مرکز جذب وزارت علوم اعلام کرد: ثبت نام متقاضیان عضو هیات علمی فراخوان بهمن ماه ۹۶ از ساعت ۱۲ فردا یکشنبه ۲۹ بهمن ماه آغاز می شود.

ادامه مطلب ...
۲۴ بهمن ۹۶

فراخوان عضو هیئت علمی دانشگاه علوم اسلامی رضوی

دانشگاه علوم اسلامی رضوی برای پذیرش اعضای هیئت علمی جدید فراخوان داده است

ادامه مطلب ...
۲۱ بهمن ۹۶

فراخوان بهمن ماه جذب هیات علمی به تعویق افتاد

ثبت نام نوزدهمین فراخوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیات علمی (پیمانی و طرح سربازی) دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور، مربوط به بهمن ۹۶، با دستور وزیر علوم به تعویق افتاد.

ادامه مطلب ...
۱۶ بهمن ۹۶

اخذ مجوز استخدام ۴۳ عضو هیات علمی در دانشگاه ایلام

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ایلام گفت: مجوز استخدام ۴۳ عضو هیات علمی به صورت پیمانی مشروط در این دانشگاه اخذ شده است.

ادامه مطلب ...
۱۵ بهمن ۹۶

آغاز ثبت‌نام متقاضیان هیات علمی وزارت بهداشت از اول اسفند

رییس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت از آغاز ثبت نام از متقاضیان عضویت در هیات علمی از روز سه‌شنبه اول اسفند ماه خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۴ بهمن ۹۶

فراخوان جذب اعضای هیات علمی به تعویق افتاد

حجت‌الاسلام رضوان‌طلب در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام این مطلب، اظهار کرد: امسال فراخوان جذب اعضای هیات علمی در دانشگاه‌ها در دو مرحله شهریور ماه و بهمن برگزار می‌شود که فراخوان شهریور ماه به پایان رسید و در طی آن ۸۰۰ نفر به عنوان هیات علمی جذب دانشگاه‌های کشور شدند.

ادامه مطلب ...
۱ بهمن ۹۶

اعلام شرایط اختصاصی استخدام هیات علمی در دانشگاه تهران

معاون آموزشی دانشگاه تهران از استخدام سالانه ۸۰ تا ۱۰۰ عضو هیات علمی در این دانشگاه خبر داد و گفت: داشتن معدل ۱۵ برای دوره دیپلم و لیسانس، معدل ۱۶ برای دوره کارشناسی ارشد و معدل ۱۷ برای دوره دکتری از مهم‌ترین شرایط اختصاصی دانشگاه تهران برای استخدام اعضای هیات علمی در این دانشگاه است.

ادامه مطلب ...
۳۰ دی ۹۶

اختصاص بودجه برای جذب هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان

رئیس دانشگاه فرهنگیان یزد خواستار اختصاص بودجه از سوی وزارت علوم برای جذب هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان شد.

ادامه مطلب ...
۲۳ دی ۹۶

جزئیات جذب اعضای هیات علمی در بهمن ماه ۹۶ اعلام شد

زمانبندی هجدهمین فراخوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیأت علمی (پیمانی و طرح سربازی) دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور مربوط به فراخوان بهمن ۱۳۹۶ اعلام شد.

ادامه مطلب ...
۲۰ دی ۹۶

لزوم ضرورت بازنگری در آیین‌نامه استخدامی اعضای هیئت علمی

قائم مقام وزیر علوم و رئیس مرکز هیئت‌های امنا و هیئت ممیزه مرکزی، بر لزوم ضرورت بازنگری در آیین‌نامه استخدامی اعضای هیئت علمی تأکید کرد و گفت: نیازمند بازنگری آیین‌نامه استخدامی برای اعضای هیئت علمی آموزشی که فقط به امر آموزش می‌پردازند، هستیم.

ادامه مطلب ...
۱۱ دی ۹۶

کاهش اعضای هیئت علمی حق التدریس

جلسه هیئت عالی جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی برگزار و بر کاهش اعضای هیئت علمی حق التدریس تاکید شد.

ادامه مطلب ...
۱۱ دی ۹۶

جذب سرباز هیات علمی در وزارت بهداشت

با موافقت ستاد کل نیروهای مسلح و براساس اولویت های دانشگاه های علوم پزشکی، افراد واجد شرایط سرباز هیات علمی انتخاب و برای تایید نهایی به ستاد کل نیروهای مسلح معرفی شدند.

ادامه مطلب ...
۳ دی ۹۶

میزان جذب زنان در هیات علمی دانشگاه ها

خبرگزاری مهر : رئیس مرکز جذب وزارت علوم گفت: ۳۷ درصد هیات علمی دانشگاه ها را اساتید زن تشکیل می دهند و در حال حاضر ۶ هزار و ۵۰۰ زن به عنوان هیات علمی در دانشگاه ها مشغول فعالیت هستند.

ادامه مطلب ...
۲۷ آذر ۹۶

ضرورت هماهنگی سازمان استخدامی و برنامه و بودجه برای جذب هیات علمی

خبرگزاری مهر : در جلسه هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی، بر هماهنگی لازم با سازمان اداری و استخدامی و برنامه و بودجه برای جذب هیات علمی تاکید شد.

ادامه مطلب ...
۱۹ آذر ۹۶

جذب ۱۳ هزار عضو هیات علمی طی ۴ سال

خبرگزاری مهر: رئیس مرکز جذب وزارت علوم گفت: تعداد ۱۳ هزار و ۳۵۸ عضو هیات علمی در بازه زمانی یک شهریور ۹۲ تا ۱۰ مهر ۹۶ در دانشگاه ها جذب شده اند.

ادامه مطلب ...
۱۱ آذر ۹۶

اطلاعیه دانشگاه تهران درباره جذب اعضای هیات علمی

خبرگزاری آنا : دانشگاه تهران درباره جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری که محل خدمت خود را دانشگاه تهران انتخاب کرده‌اند، اطلاعیه‌ای صادر کرد.

ادامه مطلب ...
۴ آذر ۹۶

میزان امتیازات برای تبدیل وضعیت استخدامی اعضای هیات علمی اعلام شد

خبرگزاری مهر: میزان امتیازات لازم برای تبدیل وضعیت استخدامی اعضای هیات علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و پژوهشی اعلام شد.

ادامه مطلب ...
۱۹ آبان ۹۶

وضعیت استخدام‌های وزارت بهداشت در سال ۹۶

خبرگزاری ایسنا : معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت، وضعیت مجوزهای وزارت بهداشت برای استخدام نیرو در سال جاری را تشریح کرد و گفت: در سال گذشته مجوز استخدام ۱۶ هزار نیروی غیرهیات‌علمی و ۱۰۰۰ نیروی هیات علمی صادر شد و برای سال جاری هم مجوز استخدام ۱۱ هزار و ۵۰۰ نیرو را در برنامه داریم.

ادامه مطلب ...
۱۵ آبان ۹۶

اعلام آخرین تغییرات آیین‌نامه جذب هیات علمی

خبرگزاری ایسنا : دکتر محمدرضا رضوان‌طلب در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا در پاسخ به این سوال که نیاز سالیانه کشور برای جذب اعضای هیان علمی به چه میزان است، با تاکید بر اینکه نیاز کشور در این حوزه بسیار زیاد است، گفت: بر اساس آمارهای جهانی متوسط نسبت استاد به دانشجو یک به ۱۳ است و این میزان در کشور در خوش بینانه‌ترین وضعیت یک به ۲۳ است.

ادامه مطلب ...
۸ آبان ۹۶

اشتغال بیش از ۲۷ هزار عضو هیات علمی در دانشگاه آزاد

خبرگزاری ایرنا: بر اساس آمار ارائه شده ازسوی دانشگاه آزاد اسلامی ۲۷ هزار و ۲۵۰ نفر عضو هیات علمی در این دانشگاه اشتغال دارند، که از این تعداد ۲۵ هزار و ۸۴۳ نفر به صورت تمام‌وقت و ۱۴۰۷ نفر به صورت نیمه وقت در دانشگاه مشغول به کار هستند.

ادامه مطلب ...
۷ آبان ۹۶

آخرین وضعیت جذب اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد

خبرگزاری مهر : هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی آخرین وضعیت جذب اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی را تشریح کرد.

ادامه مطلب ...
۲۳ مهر ۹۶

جذب ۱۳۲ نفر عضو هیات علمی توسط وزارت علوم

خبرگزاری ایسنا : رئیس هیات عالی جذب اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی گفت: با مصوبه هیات عالی جذب اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی، وزارتخانه‌های علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه آزاد اسلامی اقدام به فراخوان جذب هیات علمی کرده‌اند.

ادامه مطلب ...
۱۹ مهر ۹۶

مهلت دوباره مرکز جذب به متقاضیان جذب هیات علمی فراخوان شهریور۹۶

خبرگزاری مهر : مرکز جذب وزارت علوم اعلام کرد: متقاضیان جذب هیات علمی فراخوان شهریورماه ۹۶ که موفق به ثبت نام و انتخاب اولویت نشده اند، روز پنج شنبه ۲۰ مهرماه فرصت ثبت نام و تعیین اولویت دارند.

ادامه مطلب ...
۱۶ مهر ۹۶

آغاز بررسی پرونده متقاضیان هجدهمین فراخوان جذب در دانشگاه ها

خبرگزاری مهر : بررسی پرونده افراد ثبت نام کرده درهجدهمین فراخوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور، در دانشگاه ها آغاز شد.

ادامه مطلب ...
۱۵ مهر ۹۶

اعلام جزئیات فراخوان سراسری جذب هیات علمی علوم پزشکی در بهمن ۹۶

خبرگزاری مهر :رئیس مرکز جذب هیات علمی وزارت بهداشت از پیش بینی اعلام فراخوان جذب هیات علمی بالینی و علوم پایه در دانشگاه های علوم پزشکی خبر داد و گفت: این فراخوان در بهمن ماه منتشر می شود.

ادامه مطلب ...
۱۱ مهر ۹۶

نحوه فعالیت اساتید حق التدریس دانشگاه آزاد اصلاح شد

خبرگزاری مهر: نحوه فعالیت اساتید حق التدریس دانشگاه آزاد اسلامی از سوی فرهاد رهبر رئیس دانشگاه اصلاح شد.

ادامه مطلب ...
۳ مهر ۹۶

تسهیل شرایط استخدام معلولین در هیات علمی دانشگاه‌ها

خبرگزاری ایسنا: در جلسه ۱۹۶ هیئت عالی جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی شورای عالی انقلاب فرهنگی که به ریاست دکتر محمدعلی کی‌نژاد در محل دبیرخانه این شورا برگزار شد،‌بر ضرورت تسهیل شرایط استخدام معلولین در هیات علمی دانشگاه‌ها تاکید شد.

ادامه مطلب ...
۲ مهر ۹۶

فردا آخرین مهلت شرکت در فراخوان جذب هزار و ۲۰۰ نفر هیأت علمی

خبرگزاری مهر: متقاضیان شرکت در هجدهمین فراخوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور تا فردا دوشنبه سوم مهرماه ۹۶ برای ثبت نام مهلت دارند.

ادامه مطلب ...
۱ مهر ۹۶

فراخوان جذب ۲۰ عضو هیات علمی در دانشگاه صنعتی دزفول

خبرگزاری ایسنا : رییس دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول با اشاره به جذب ۲۰ عضو هیات علمی در دو فراخوان، گفت: در گذشته اختلاف حقوقی هیات علمی دانشگاه‌های خوزستان با استان‌های برخوردار بیشتر بود اما این اختلاف اکنون کم شده و نیاز است برای توسعه مناطق جنوبی، اختلاف حقوقی معقولی در نظر گرفته و شرایط رفاهی بهتری دیده شود.

ادامه مطلب ...
۲۵ شهریور ۹۶

آغاز ثبت نام جذب هیات علمی در فراخوان شهریور ۹۶ از امروز

خبرگزاری مهر : ثبت نام متقاضیان جذب هیات علمی دانشگاه‌های تحت پوشش وزارت علوم از امروز ۲۵ شهریورماه در سامانه جذب هیات علمی مرکز جذب آغاز می شود.

ادامه مطلب ...
۱ شهریور ۹۶

فراخوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیأت علمی پیمانی و طرح سربازی دانشگاه‌ها

خبرگزاری ایلنا: فرآیند هجدهمین فراخوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیأت علمی پیمانی و طرح سربازی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور از چهارم شهریورماه آغاز می‌شود.

ادامه مطلب ...
۱ شهریور ۹۶

جذب هیات علمی زنان در دانشگاهها افزایش می‌یابد

خبرگزاری مهر: رئیس مرکز جذب هیات علمی وزارت علوم گفت:سعی ما این است که نسبت هیات علمی زنان به مردان را افزایش دهیم، برای همین پرونده های جذب هیات علمی زنان را راحت‌تر پذیرش می‌کنیم.

ادامه مطلب ...
۲۸ مرداد ۹۶

آغاز ثبت نیاز دانشگاه‌ها در فراخوان جذب هیات علمی از ۴ شهریور ۹۶

برنامه زمانبندی هجدهمین فراخوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیأت علمی (پیمانی و طرح سربازی) دانشگاه‌ها، مربوط به فراخوان شهریورماه ۹۶ اعلام شد.

ادامه مطلب ...
۲۳ مرداد ۹۶

فراخوان ثبت نام برای جذب هیأت علمی اعلام شد

خبرگزاری مهر : رئیس مرکز جذب وزارت علوم با اشاره به فراخوان جذب شهریور ماه گفت: از هفته دوم شهریورماه سایت مرکز جذب برای ثبت نام ، بر روی متقاضیان باز می شود.

ادامه مطلب ...
۲۸ تیر ۹۶

نحوه ثبت نام متقاضیان جذب در هیات‌های علمی دانشگاه‌ها اعلام شد

خبرگزاری ایسنا : هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی طی فراخوانی نحوه ثبت نام و تکمیل اطلاعات متقاضیان جذب در هیات‌های علمی دانشگاه‌ها را اعلام کرد.

ادامه مطلب ...
۲۱ تیر ۹۶

فرصت مجدد برای متقاضیان هیأت علمی که در دانشگاهها جذب نشدند

خبرگزاری مهر : متقاضیان جذب هیات علمی که دارای شرایط لازم بوده ولی توسط دانشگاه ها پذیرش نشده اند درخواست خود را در فرم سایت دبیرخانه هیات عالی جذب ثبت کنند تا مجدد تقاضای آنها بررسی شود.

ادامه مطلب ...
۲۰ تیر ۹۶

تصویب تعیین شرط سنی برای متقاضیان جذب در هیات‌های علمی

خبرگزاری ایرنا : تعیین شرط سنی برای متقاضیان جذب در هیات‌های علمی در شورای عالی انقلاب فرهنگی تصویب شد.

ادامه مطلب ...
۱۷ تیر ۹۶

جذب ۵۸ هزار هیأت علمی در دانشگاه‌های کشور

خبرگزاری فارس : رئیس هیأت جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی کشور گفت: طرح آمایش جذب هیأت علمی و نقشه جامع علمی کشور به تصویب شورای انقلاب فرهنگی رسید و مسیر حرکت را برای ارتقای آموزش کلان کشور و جذب نیروهای توانمند در عرصه آموزش فراهم کرده است.

ادامه مطلب ...
۲۰ خرداد ۹۶

ثبت‌نام بیش از ۳۰۰۰ نفر در فراخوان جذب هیات علمی

خبرگزاری ایسنا : رئیس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: از اسفند ماه ۹۵ همزمان با اعلام فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت، تاکنون حدود ۵۰۰۰ نفر با انتخاب حداکثر دو رشته در این فراخوان ثبت‌نام کرده‌اند.

ادامه مطلب ...
۷ خرداد ۹۶

فراخوان جذب اعضای هیات علمی بورسیه

خبرگزاری ایسنا: در جلسه ۱۸۹ هیات عالی جذب اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی شورای عالی انقلاب فرهنگی، به ریاست دکتر محمد علی کی‌نژاد مقابله با تصمیم دولت آمریکا علیه نخبگان ایرانی تاکید شد.

ادامه مطلب ...
۶ خرداد ۹۶

فردا آخرین فرصت ثبت‌نام در هجدهمین فراخوان جذب هیات علمی

خبرگزاری مهر : ثبت‌نام هجدهمین فراخوان نیمه‌متمرکز جذب اعضای هیات علمی (بورس) دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور فردا ۶ خرداد به پایان می رسد.

ادامه مطلب ...
۲ خرداد ۹۶

جذب ۱۰۰ نفر هیئت علمی در دانشگاه محقق اردبیلی

خبرگزاری تسنیم : رئیس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: در سه سال گذشته ۱۰۰ نفر هیئت علمی در دانشگاه محقق اردبیلی جذب شده است.

ادامه مطلب ...
۲۰ اردیبهشت ۹۶

امروز آخرین مهلت ثبت نام برای فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد

خبرگزاری مهر : مهلت ثبت نام برای فراخوان جذب هیات علمی غیر علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی امروز ۲۰ اردیبهشت بهشت ماه پایان می یابد.

ادامه مطلب ...
۱۸ اردیبهشت ۹۶

جذب ۲ هزار عضو هیات علمی جدید در دانشگاه های علوم پزشکی

خبرگزاری مهر : معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: به منظور رفع بخشی از کمبودهای نظام سلامت در این زمینه، مجوز جذب ۲ هزار عضو هیات علمی در بین دانشگاههای علوم پزشکی کشور توزیع شد.

ادامه مطلب ...
۱۳ اردیبهشت ۹۶

جذب بیش از ۲ هزار هیات علمی در وزارت بهداشت طی امسال

خبرگزاری ایسنا: رئیس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و با فراخوانی که از اسفندماه سال گذشته آغاز شد که تا ماه‌های آینده نیز ادامه خواهد داشت، امسال دو هزار نفر به اعضای هیات علمی وزارت بهداشت اضافه خواهند شد.

ادامه مطلب ...
۲۹ فروردین ۹۶

افزایش تعداد اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد از طریق آخرین فراخوان جذب

خبرگزاری فارس: معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد با اشاره به افزایش اعضای هیات علمی این دانشگاه گفت: در مجموع بیش از ۱۰ هزار نفر جذب استخدام خواهیم داشت و بیش از ۴ هزار و ۵۰۰ نفر هم در سه سال گذشته ارتقاء یافتند.

ادامه مطلب ...
۲۶ فروردین ۹۶

استخدام هیئت علمی در سازمان پژوهش

خبرگزاری مهر: معاون سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی از تغییر کتاب‌های درسی پایه یازدهم خبر داد و گفت: تعداد ۲۰ عضو هیئت علمی جذب این سازمان می‌شوند.

ادامه مطلب ...
۲۶ فروردین ۹۶

آخرین وضعیت آیین نامه استخدامی موسسات و دانشگاه های غیرانتفاعی

خبرگزاری مهر: مشاور وزیر علوم گفت: آیین نامه استخدامی اعضای هیات علمی دانشگاه ها و موسسات غیرانتفاعی در دستور کار قرار داشته ولی هنوز نهایی نشده است.

ادامه مطلب ...
۲۱ فروردین ۹۶

تمدید مهلت ثبت‌نام جذب هیات علمی در رشته‌های غیر پزشکی دانشگاه آزاد

خبرگزاری فارس: به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس به نقل از دانشگاه آزاد، مهلت ثبت‌نام برای ثبت نام در فراخوان جذب هیات علمی در رشته‌های غیر پزشکی دانشگاه آزاد تا ۲۰ اردیبهشت ماه تمدید شد.

ادامه مطلب ...
۲۱ فروردین ۹۶

استخدام ۱۰ هزار عضو هیأت علمی در دانشگاه آزاد

خبرگزاری دانشجو: معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد گفت: در مجموع بیش از ۱۰ هزار نفر عضو هیأت علمی استخدام می‌‌کنیم و بیش از ۴۵۰۰ نفر هم در سه سال گذشته ارتقا یافتند.

ادامه مطلب ...
۱۹ فروردین ۹۶

فردا، آخرین مهلت ثبت نام جذب هیات علمی دانشگاه آزاد

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی، فردا ( ۲۰فروردین) ماه را آخرین مهلت ثبت نام در فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد عنوان کرد.

ادامه مطلب ...
۱۹ فروردین ۹۶

جذب ۲۰۰۰ عضو هیات علمی وزارت بهداشت در سال ۹۶

خبرگزاری ایسنا: رییس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت از برنامه های این مرکز برای جذب ۲۰۰۰ عضو هیات علمی جدید در سال ۹۶ خبر داد.

ادامه مطلب ...
۸ فروردین ۹۶

آخرین مهلت ثبت نام جذب هیات علمی در دانشگاه آزاد اعلام شد

خبرگزاری مهر:متقاضیان پذیرش در دانشگاه آزاد اسلامی فقط تا ۲۰ فروردین برای ثبت‌نام در فراخوان جدید جذب هیات علمی غیر علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی فرصت دارند.

ادامه مطلب ...
۶ فروردین ۹۶

جذب دانشگاه تهران عضو هیئت علمی

باشگاه خبرنگاران جوان : دارندگان سوابق علمی برجسته و درخشان به عنوان هیأت علمی در دانشگاه تهران استخدام می‌شوند.

ادامه مطلب ...
۲۱ اسفند ۹۵

تمدید ثبت نام فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد تا ۲۰ فروردین

خبرگزاری مهر : مهلت ثبت نام برای فراخوان جذب هیات علمی در رشته های غیرپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی تا تاریخ ۲۰ فروردین ۹۶ تمدید شد.

ادامه مطلب ...
۱۷ اسفند ۹۵

اعلام نتایج جذب هیات علمی وزارت بهداشت در نیمسال اول ۹۶

خبرگزاری ایسنا : رییس مرکز جذب هیات علمی وزارت بهداشت از اعلام نتایج فراخوان جذب هیات علمی در دانشگاه‌های زیر مجموعه این وزارتخانه در نیم سال اول ۹۶ خبرداد.

ادامه مطلب ...
۱۷ اسفند ۹۵

رشدبیش از هزار درصدی هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی خراسان‌شمالی

خبرگزاری ایسنا: معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی خراسان‌شمالی گفت: تعداد اعضای هیات علمی تمام وقت دانشگاه طی سه سال گذشته ۱۰۸۱ درصد رشد داشته است .

ادامه مطلب ...
۱۱ اسفند ۹۵

۱۳ اسفند؛ آخرین مهلت ثبت‌نام فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت

بازارکار: فرصت ثبت‌نام در چهاردهمین فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور روز جمعه ۱۳ اسفند تمام می‌شود.

ادامه مطلب ...
۱۱ اسفند ۹۵

اولویت فرزندان شاهد و ایثارگر برای جذب در هیات علمی دانشگاه آزاد

خبرگزاری ایسنا : رییس دانشگاه آزاد اسلامی در نخستین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار از اولویت فرزندان شاهد و ایثارگر برای جذب در هیات علمی این دانشگاه خبرداد.

ادامه مطلب ...
۳ اسفند ۹۵

شرکت متقاضیان مشمول نظام وظیفه در فراخوان جذب هیات علمی

خبرگزاری مهر : هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی در راستای استفاده از همه ظرفیت های علمی کشور، بر لزوم شرکت متقاضیان مشمول نظام وظیفه در فراخوان جذب هیات علمی تاکید کرد.

ادامه مطلب ...
۳۰ بهمن ۹۵

جذب هیئت علمی قوی در دانشگاه فرهنگیان ضروری است

خبرگزاری مهر: مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: جذب هیئت علمی قوی در دانشگاه فرهنگیان ضروری است.

ادامه مطلب ...
۲۳ بهمن ۹۵

ثبت نام جذب هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی تا ۲۰ اسفندماه

خبرگزاری ایرنا: ثبت نام فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی تا ۲۰ اسفندماه ادامه دارد.

ادامه مطلب ...
۱۹ بهمن ۹۵

تنها راه جذب هیأت علمی دانشگاه آزاد اعلام شد

خبرگزاری مهر: رئیس دانشگاه آزاد اعلام کرد: جذب اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی صرفا از طریق پرتال آموزشی این دانشگاه انجام می شود و مراجعه به روسای واحدها تاثیری ندارد.

ادامه مطلب ...
۱۷ بهمن ۹۵

جذب ۳۵۰۰ عضوهیات علمی دانشگاه آزاد در فراخوان ۹۵

خبرگزاری ایسنا : معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی از انتشار اولین فراخوان جذب هیات علمی این دانشگاه در سال ۹۵ برای استخدام تمام وقت اعضای هیات علمی در رشته های مختلف و مورد نیاز این دانشگاه خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۴ بهمن ۹۵

جذب هیات علمی حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی

با استعانت از خداوند متعال در راستای تحقق اهداف نقشه‌ی جامع علمی کشور، برنامه‌ی راهبردی دانشگاه آزاد اسلامی و نقشه‌ی توسعه‌ی علوم پزشکی دانشگاه، معاونت علوم پزشکی به منظور تامین هیئت علمی آموزشی و پژوهشی از بین دارندگان مدارک دکتری تخصصی (Ph.D)، بورد تخصصی و فوق تخصصی با اولویت جذب نخبگان و استعدادهای درخشان در رشته‌های گروه علوم پایه پزشکی، دندان‌پزشکی، داروسازی و بالینی، و استثنائاً دارندگان مدرک کارشناسی ارشد در رشته های پرستاری و مامایی با لحاظ شرایط خاص ، با رعایت مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی و پس از تایید صلاحیت علمی و عمومی متقاضیان به صورت عضو هیئت علمی پیمانی، استاد وابسته و استادان و دانشیاران برجسته‌ی علوم جهت واحدهای دانشگاهی در سراسر کشور دعوت به همکاری می‌‌نماید.

ادامه مطلب ...
۱۳ بهمن ۹۵

استخدام عضو هیات علمی پیمانی در وزارت بهداشت

با استعانت از درگاه خداوند متعال به اطلاع می رساند، هیات مرکزی جذب اعضای هیات علمی مرکز امور هیئت علمی معاونت آموزشی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی چهاردهمین فراخوان جذب و استخدام عضو هیات علمی پیمانی در رشته های علوم پایه و بالینی دانشگاهها / دانشکده‌های علوم پزشکی و موسسات آموزش عالی و پژوهشی وابسته را برگزار می‌نماید ثبت نام به صورت متمرکز و اینترنتی بوده و ملاک ثبت نام در فراخوان متقاضیان گرفتن کد رهگیری می‌باشد.

ادامه مطلب ...
۱۲ بهمن ۹۵

ضرورت تسریع صدور مجوز استخدام اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها

خبرگزاری ایسنا : در جلسه ۱۴۸ هیئت عالی جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی شورای عالی انقلاب فرهنگی که به ریاست دکتر محمدعلی کی نژاد در محل دبیرخانه این شورا برگزار شد، بر ضرورت تسریع در صدور مجوز استخدام اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها تاکید شد.

ادامه مطلب ...
۱۲ بهمن ۹۵

شرایط جذب اعضای هیات علمی وزارت بهداشت اعلام شد

خبرگزاری ایسنا: رئیس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت با تشریح جزئیات و شرایط جذب اعضای هیات علمی در این وزارتخانه گفت: داوطلبان از ۱۳ بهمن‌ماه به مدت یک ماه فرصت دارند با مراجعه به سایت اینترنتی این مرکز در چهاردهمین فراخوان جذب اعضای هیات علمی ثبت‌نام کنند.

ادامه مطلب ...
۱۰ بهمن ۹۵

آمادگی سازمان مدیریت برای صدور مجوز استخدام اعضای هیات علمی

خبرگزاری مهر : نماینده سازمان مدیریت، اعلام آمادگی این سازمان را برای صدور مجوز استخدام اعضای هیات علمی در دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی بر اساس مصوبات هیات عالی جذب و شورای عالی اداری اعلام کرد .

ادامه مطلب ...
۹ بهمن ۹۵

آیین نامه استخدام اعضای هیات علمی موسسات غیردولتی تدوین شد

خبرگزاری مهر: مشاور وزیر علوم گفت: اتحادیه دانشگاه های غیرانتفاعی، پیشنهادات خود درباره آیین نامه استخدامی اعضای هیات علمی این موسسات را به وزارت علوم ارایه داد.

ادامه مطلب ...
۵ بهمن ۹۵

پذیرش ۲۰۰۰ عضو هیات علمی در دانشگاه‌های علوم پزشکی

خبرگزاری ایسنا: معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزشی پزشکی از اخذ مجوز برای پذیرش ۲۰۰۰ عضو هیات علمی در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور خبر داد و گفت: تا چند هفته آینده این مجوز برای دانشگاه‌ها ارسال می‌شود.

ادامه مطلب ...
۳ بهمن ۹۵

تغییر و اصلاح ۱۴ بند آیین نامه استخدامی اعضای هیات علمی

خبرگزاری مهر: رئیس مرکز هیات‌های امنا و هیات‌های ممیزه مرکزی وزارت علوم گفت: طی سال جاری حدود ۱۴ بند آیین نامه استخدامی اعضای هیات علمی دانشگاه های دولتی تغییرات جزیی کرده و اصلاح شد.

ادامه مطلب ...
۲ بهمن ۹۵

کاهش فرآیند تبدیل وضعیت استخدامی هیئت علمی دانشگاه آزاد

باشگاه خبرنگاران جوان: مدیرکل امور هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: فرآیند تبدیل وضعیت استخدامی اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی به ۳ ماه کاهش یافت.

ادامه مطلب ...
۲۹ دی ۹۵

آغاز ثبت‌نام امریه خدمت سربازی در مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم

خبرگزاری آنا: مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از آغاز ثبت‌نام متقاضیان برای جذب در طرح امریه سربازی این مرکز خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۸ دی ۹۵

آغاز ثبت‌نام جذب هیات علمی وزارت بهداشت از اول بهمن

خبرگزاری ایسنا : رئیس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه فراخوان سراسری جذب اعضای هیات علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی از اول بهمن‌ماه آغاز می‌شود، گفت: علاقه‌مندان از روز جمعه اول بهمن‌ماه به مدت یک ماه فرصت ثبت‌نام دارند.

ادامه مطلب ...
۲۵ دی ۹۵

اعلام زمان جذب متقاضیان هیات علمی علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی از استخدام ۵۰۰ نفر از متقاضیان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی از میان دانشکده های مختلف پزشکی و پیراپزشکی طی هفته آینده خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۰ دی ۹۵

فراخوان جذب هیات علمی (پیمانی و طرح سربازی)۱۶ بهمن منتشر می شود

خبرگزاری مهر: فراخوان جذب اعضای هیات علمی (پیمانی و طرح سربازی) دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور (بهمن ماه ۱۳۹۵) از ۱۶ بهمن منتشر می شود و داوطلبان تا ۳۰ بهمن می توانند ثبت نام کنند.

ادامه مطلب ...
۱۱ دی ۹۵

جذب ۱۲۰۰ هیات علمی در وزارت بهداشت تا پایان سال جاری

خبرگزاری ایسنا : رئیس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت به راهکارهای این وزارتخانه برای مقابله با بحران کمبود اعضای هیات علمی در دانشگاه‌ها اشاره کرد و گفت: استخدام سالیانه بیش از ۱۰۰۰ عضو هیات علمی و به کارگیری از فارغ‌التحصیلان رشته‌های مختلف به عنوان افراد متعهد به خدمت از راهکارهایی است که کمک می‌کند ما در زمینه اعضای هیات علمی با بحران مواجه نشویم.

ادامه مطلب ...
۲۳ آذر ۹۵

جذب هزار عضو هیئت علمی در دانشگاه های علوم پزشکی دانشگاه آزاد

خبرگزاری میزان : معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: سامانه جذب هزار عضو هیئت علمی برای دانشگاه های علوم پزشکی دانشگاه آزاد از دو هفته آینده آغاز به کار خواهد کرد.

ادامه مطلب ...
۲۰ آذر ۹۵

جذب ۲۰ عضو هیأت علمی در رشته‌های تخصصی دندان‌پزشکی

خبرگزاری ایسنا : ‌مدیرکل آموزشی دانشگاه علوم پزشکی لرستان از جذب ۲۰ هیأت علمی در رشته‌های تخصصی دندان‌پزشکی در استان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۶ آذر ۹۵

جذب دانشجویان ممتاز دکترا شاهد و ایثارگر در هیات علمی دانشگاه آزاد

خبرگزاری ایرنا: مدیرکل آموزش بنیادشهید و امور ایثارگران کشور گفت: با تصویب ریاست دانشگاه آزاد اسلامی، دانشجویان مقاطع دکترا که موفق به کسب رتبه ممتاز علمی شوند، می توانند به عضویت هیات علمی این دانشگاه درآیند.

ادامه مطلب ...
۱۶ آذر ۹۵

انتشار فراخوان جذب ۵۰۰ عضو هیات علمی پزشکی دانشگاه آزاد

خبرگزاری ایرنا: معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی از فعال شدن سامانه پذیرش هیات علمی حوزه علوم پزشکی و انتشار فراخوان جذب ۵۰۰ عضو هیات علمی این دانشگاه در ماه آینده خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۵ آبان ۹۵

تخصیص ردیف بودجه لازم برای جذب اعضای هیات علمی

خبرگزاری ایسنا: جلسه هیات عالی جذب اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی شورای عالی انقلاب فرهنگی در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد.

ادامه مطلب ...
۱۹ آبان ۹۵

آغاز فراخوان جذب اعضای هیات‌علمی در آذرماه

بازارکار : در ادامه برگزاری جلسات شورای دانشگاه آزاد اسلامی دیروز نوبت به شورای دانشگاه استان خراسان رضوی رسید تا اهداف کلان و پیشبرد برنامه‌های این استان برنامه‌ریزی شود. در این جلسه ابتدا رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی گزارشی از عملکرد این واحد ارائه داد و سپس معاونان دانشگاه آزاد اسلامی درباره عملکرد استان خراسان‌رضوی سخن گفتند.

ادامه مطلب ...
۸ آبان ۹۵

دانشگاه تهران عضو هیات علمی با مرتبه مربی جذب نمی‌کند

خبرگزاری دانشجو : محمود نیلی احمدآبادی، رئیس دانشگاه تهران اعلام کرد: عضو هیات علمی با مرتبه مربی در این دانشگاه تنها در موارد خاص و در رشته های خاص صورت می گیرد.

ادامه مطلب ...
۲۷ مهر ۹۵

استخدام حداقل ۲۰ درصد از اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها از جامعه ایثارگران

باشگاه خبرنگاران جوان : نمایندگان مجلس،دولت را مکلف به استخدام حداقل ۲۰ درصد از اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها از میان جامعه ایثارگران کردند.

ادامه مطلب ...
۲۵ مهر ۹۵

وزیر بهداشت خواستار رفع مشکل استخدام اعضای هیات علمی شد

خبرگزاری مهر : وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: باید مشکل کمبود ردیف استخدامی اعضای هیات علمی بر طرف شود.

ادامه مطلب ...
۱۹ مهر ۹۵

جزئیات جذب هیات علمی جدید در دانشگاه‌های علوم پزشکی اعلام شد

خبرگزاری مهر: رئیس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت از اعلام فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی در بهمن ماه ۹۵ خبر داد و گفت: مجوز جذب یک هزار نفر در دانشگاه های علوم پزشکی اخذ شد.

ادامه مطلب ...
۱۷ مهر ۹۵

استخدام دانشگاه آزاد اسلامی سازمان مرکزی در سال ۹۵

دانشگاه آزاد اسلامی سازمان مرکزی جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه آزاد …

ادامه مطلب ...
۱۲ مهر ۹۵

انتشار فراخوان جذب هیات علمی علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی

خبرگزاری آنا: دکتر سیدعلی ابطحی، معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی از انتشار فراخوان جدید جذب هیات علمی گروه علوم پزشکی این دانشگاه در اوایل آبان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۷ مهر ۹۵

جذب بیش از ۳ هزار عضو هیات علمی تا ۳ ماه آینده در دانشگاه آزاد

خبرگزاری مهر : رئیس دانشگاه آزاد از جذب ۳ هزار و ۵۰۰ عضو هیات علمی ظرف ۳ ماه آینده دراین دانشگاه خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۳ شهریور ۹۵

جذب ۵۰۰ عضو هیات علمی جدید در حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد

خبرگزای مهر : معاون آموزشی وزارت بهداشت با اشاره به تفاهم با دانشگاه آزاد اسلامی در توسعه آموزش علوم پزشکی گفت: طی سال گذشته حدود ۵۰۰ عضو هیات علمی جدید در حوزه علوم پزشکی این دانشگاه جذب شده اند.

ادامه مطلب ...
۲۳ شهریور ۹۵

اعلام شرایط استخدام عضو هیات علمی در دانشگاه شهدای هویزه

خبرگزاری دانشجو : دانشگاه صنعتی شهدای هویزه جهت تامین و تکمیل کادر هیات علمی در رشته‌های مهندسی برق، مهندسی مکانیک و مهندسی کامپیوتر هیات علمی می‌پذیرد.

ادامه مطلب ...
۲۱ شهریور ۹۵

فردا؛ آخرین مهلت شرکت در شانزدهمین فراخوان جذب اعضای هیأت علمی

خبرگزاری دانشجو : ثبت نام در شانزدهمین فراخوان جذب اعضای هیأت علمی (پیمانی و طرح سربازی) دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور مربوط به فراخوان شهریور ۱۳۹۵دانشگاه‌ها از روز ۱۳ شهریورماه ۹۵ آغاز شده است.

ادامه مطلب ...
۲۱ شهریور ۹۵

جذب ۵۰۰ عضو هیات علمی در حوزه پزشکی

خبرگزاری آنا : تفاهم‌نامه همکاری میان دانشگاه آزاد اسلامی و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صبح امروز با حضور وزیر بهداشت و رئیس دانشگاه‌ آزاد اسلامی منعقد شد.

ادامه مطلب ...
۲۱ شهریور ۹۵

زمانبندی فراخوان شهریور ۹۵ اعلام شد / فراخوان جذب از ۱۳ شهریور

خبرگزاری مهر: برنامه زمانبندی شانزدهمین فراخوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیأت علمی (پیمانی و طرح سربازی) دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور مربوط به فراخوان شهریور ۱۳۹۵ اعلام شد .

ادامه مطلب ...
۲۰ شهریور ۹۵

اعلام فراخوان جذب هیات علمی سال ۹۵ دانشگاه آزاد

خبرگزاری مهر : معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی از اعلام اولین فراخوان سال ۹۵ جذب اعضای هیات علمی از اواخر مهر ماه خبر داد.

ادامه مطلب ...

52 نظر برای «اخبار جذب هیات علمی در سال ۹۶ (کلیه اخبار)»


  1. حسنی

    باسلام .لطفا پیگیری نمایید ،نتیجه جذب هیات علمی غیر پزشکی دانشگاه آزاد را در سال ۹۶.با گذشت ۳ماه هنوز هیچ جوابی به ما داده نشده است.
    باتشکر

    پاسخ

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

  • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
  •  براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.