اخبار اشتغال زندانیان در سال ۹۶ (کلیه اخبار)

۶۰ روز قبل ۵ نظر

اخبار اشتغال زندانیان

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین اخبار و استخدامهای مربوط به اشتغال زندانیان در اسرع وقت منتشر خواهد شد

فهرست اخبار اشتغال زندانیان موجود در این صفحه :


اشتغال حدود ۵۰ هزار زندانی در زندان های کشور

۶۰ روز قبل

خبرگزاری صدا و سیما : مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان از ایجاد ۴۰ واحد جدید شغلی و اشتغال حدود ۵۰ هزار زندانی در واحدهای بنیاد تعاون زندانیان خبر داد .برپایی ۴۰ کارگاه اشتغال برای زندانیان در زندان‌های گیلان

۹۴ روز قبل

خبرگزاری میزان : مدیرکل زندان‌های گیلان اشتغال و حرفه آموزی را اولین قدم در برنامه‌های اصلاحی و تربیتی برای عدم برگشت پذیری زندانی به زندان دانست و گفت: ۴۰ کارگاه اشتغال در زندان‌های استان برقرار است که زندانیان مهارت یافته در آن مشغول به کار هستند.


اشتغال ۵۰ هزار زندانی در داخل و خارج از زندان

۹۶ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان کشور گفت: در حال حاضر ۵۰ هزار زندانی در داخل و خارج از زندان مشغول به کار هستند و حقوق دریافت می کنند.


اشتغالزایی ۴۵ هزاز زندانی

۱۴۲ روز قبل

خبرگزاری میزان : مطهرنژاد آمار اشتغال زندانیان بطور متوسط در سال ۹۵ را ۴۵ هزار نفر عنوان کرد و گفت: دریکسال گذشته ۱۵ میلیارد تومان دستمزد به مددجویان پرداخت شده است که آمار رشد ۱۵ تا ۲۰ درصدی را نسبت به سال گذشته نشان می دهد.اشتغال زندانیان و کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها

۲۴۳ روز قبل

جام جم آنلاین :جایگاه زندان بویژه زندان باز و اشتغال زندانیان واجد شرایط در درون و بیرون زندان موضوعی مهم در اجرای سیاست‌های نظام زندانبانی است و این موضوع هرچه بیشتر مورد توجه قرار گیرد، تبعات ناشی ازحبس را برجامعه، خانواده و فرد کاهش می‌دهد .


اشتغال در زندان از مباحث بسیار مهم است

۲۴۳ روز قبل

خبرگزاری میزان : یوسفی فرماندار ورامین به اتفاق تاجیک معاون سیاسی فرمانداری در ندامتگاه ورامین حضور یافته، پس از تعامل با مدیر ندامتگاه از قسمت های مختلف بازدید کردند.اشتغالزایی ۷۰ نفری انجمن حمایت از زندانیان خاتم در اولین سال تاسیس

۲۹۳ روز قبل

خبرگزاری بسیج : مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان شهرستان خاتم گفت: این انجمن در اولین سال تاسیس با حمایت از خانواده های زندانیان شهرستان و زیرپوشش قرار دادن آنان توانسته است برای ۷۰ نفر اشتغال مستقیم و غیرمستقیم ایجاد کند.


کارگاه‌های اقتصادی برای اشتغال خانواده‌های زندانیان اردبیل راه‌اندازی شود

۳۲۸ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: مدیرکل زندان‌های استان اردبیل گفت: با توجه به ظرفیت‌های بالای بومی در منطقه باید تعاونی‌ها و کارگاه‌های اقتصادی برای اشتغال خانواده‌های زندانیان اردبیل با بهره‌گیری از این ظرفیت‌ها راه‌اندازی شود.ایجاد فرصت های اشتغال و حرفه آموزی عمل پیشگیری از وقوع جرم

۳۳۹ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : سرپرست اداره کل زندان های کرمانشاه با تاکید برتلاش مسئولان در راستای تحقق اهداف اصلاحی وتربیتی زندان ها راهکار مهم ارتقاء وبهبود فعالیت های زندانبانی را کاهش آمار جمعیت کیفری زندانیان توصیف کرد.


استفاده از پتانسیل شهر لالجین در اشتغالزایی برای زندانیان همدان

۳۴۶ روز قبل

خبرگزاری مهر : مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان کشور گفت: بنیاد تعاون زندانیان همدان در توسعه اشتغال و حرفه آموزی مددجویان زندان ها از پتانسیل موجود در شهر سفال لالجین استفاده کند.


تشکیل انجمن خیریه اشتغال زندانیان توسط اتاق بازرگانی استان قم

۳۴۸ روز قبل

خبرگزاری فارس: در نشست هم اندیشی اعضای اتاق بازرگانی قم با هیات رئیسه بنیاد تعاون زندانیان استان مقرر شد تا انجمن خیریه اشتغال زندانیان توسط اتاق بازرگانی استان تشکیل شود.


توسعه اشتغال و رونق بخشیدن صنایع دستی در زندان‌ها

۳۵۲ روز قبل

خبرگزاری میزان : محمد یاری بر توسعه اشتغال و حرفه آموزی و رونق بخشیدن صنایع دستی در زندان‌ها تاکید و خواستارشناسایی رشته های جدید حرفه آموزی شد.


توسعه اشتغال با حرفه آموزی در زندان ها

۳۵۳ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان: مدیرکل زندان‌های کهگیلویه و بویراحمد گفت: این نگرش که زندانیان برای ورود به جامعه باید دارای شغل باشند این اداره‌کل اقدام به برگزاری کلاس‌های آموزشی فنی و حرفه‌ای در زندان کرده است.


ایجاد زمینه اشتغال زندانیان مانعی در برابر تکرار رفتار مجرمانه است

۳۶۲ روز قبل

خبرگزاری میزان: نامی گفت: ایجاد زمینه اشتغال زندانیان پس از خروج نقش بسزایی در عدم بازگشت انها به زندان و یا تکرار رفتار مجرمانه دارد.


توسعه اشتغال از اولویت‌های اجرائی زندان‌های کهگیلویه وبویراحمد

۳۶۳ روز قبل

خبرگزاری میزان : عباس فلاحتی مطلق در جلسه اشتغال و حرفه آموزی در زندان گچساران گفت: زندانیان در حبس باید با برنامه ریزی مدون نسبت به اشتغال و حرفه آموزی در زندان اهتمام ورزند.


ایجاد اشتغال و حرفه‌آموزی به مددجویان از مهم‌ترین اهداف زندان است

۳۸۰ روز قبل

خبرگزاری برنا : رئیس زندان ایرانشهر گفت: ایجاد اشتغال و ترسیم برنامه‌های حرفه‌آموزی از مهم‌ترین اهداف زندان است.
به گزارش خبرگزاری برنا ، رئیس زندان ایرانشهر اظهار داشت: توانمندسازی زندانیان در زمینه مهارت‌های شغلی یکی از رویکردهای مهم فرآیند اصلاحی و تربیتی زندانیان استآموزش زندانیان رأی باز جهت اشتغال در مراکز تخصصی پرورش گیان دارویی

۳۸۳ روز قبل

خبرگزاری میزان :سرپرست زندان باز ایلام از آموزش زندانیان رأی باز جهت اشتغال در مراکز تخصصی پرورش گیان دارویی خبر داد.


طرح‌های عمرانی برای اشتغال زندانیان رای باز در دستور کار قرار گرفته است

۳۹۱ روز قبل

خبرگزاری میزان: نواداد ضمن بازدید از زندان مرکزی تبریز آموزش و اشتغال زندانیان را جزوء اولویتهای اصلی در برنامه های استانداری بیان کرد


اختصاص ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغال زایی به خانواده زندانیان

۳۹۵ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : رئیس مرکز خدمات اجتماعی و مراقبت بعد از خروج زندان های هرمزگان گفت: ۱۰۰میلیون تومان تسهیلات اشتغال زایی امسال به خانواده زندانیان هرمزگان اختصاص یافت.


توسعه اشتغال در زندان‌های استان همدان در دستور کار است

۳۹۶ روز قبل

خبرگزاری مهر: همدان- مدیرکل زندان های همدان بر توسعه اشتغال در زندان های این استان تاکید کرد و گفت: بخش های ستادی و اداری زندان های استان همدان باید توان خود را برای توسعه اشتغال زندانیان به کار گیرند.


طرح‌های اشتغال زایی زود بازده زندان، نیازمند افراد کارآفرین است

۴۰۹ روز قبل

خبرگزاری میزان: حبیبی گفت: در زمینه اشتغال زندانیان باید طرح های زود بازده با مشارکت افراد مبتکر ، طراح و کارآفرین پیگیری شود.


کاهش ۱۰ برابری زندانیان با حرفه آموزی و اشتغال زندانیان

۴۱۲ روز قبل

به گزارش حقوق نیوز به نقل از جوان آنلاین، کاهش جمعیت کیفری و قضازدایی چند سالی است اتاق فکرها و مراکز سیاستگذاری حقوقی و قضایی کشور را به خود مشغول کرده است. این مسئله در حالی در کشور مطرح است که اوایل سال جاری پرونده آسیب‌های اجتماعی نیز با تأکید مقام معظم رهبری به عنوان یک اضطرار باز شد.اشتغال ۶۳۷ نفر در زندان‌های زنجان

۴۱۸ روز قبل

خبرگزاری فارس: مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان زنجان از اشتغال ۶۳۷ نفر در زندان‌های استان خبر داد و گفت: این افراد در رشته‌های مختلف شغلی مشغول به فعالیت هستند.


اشتغالزایی برای یک هزار زندانی ‌در گیلان

۴۲۳ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: مدیرکل زندان‌های گیلان با بیان اینکه مبحث بهداشت, درمان و سلامت زندانی‌ها را در اولویت کاری قرار دارد گفت: حدود یک هزار زندانی در زندان‌های گیلان مشغول به‌کار بوده و ۳۵۰۰ گواهی نیز برای آن‌ها صادر شده است.


اجرای ۳ پروژه اشتغالزایی برای حمایت از زندانیان در اردبیل

۴۴۶ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: ۳ پروژه اشتغالزایی به منظور حمایت از زندانیان و خانواده‌های این قشر در اردبیل راه‌اندازی می‌شود.


افزایش حقوق و دستمزد زندانیان در سال ۹۵

۴۴۶ روز قبل

خبرگزاری میزان : مطهرنژاد از افزایش حقوق و دستمزد زندانیان در سال ۹۵ خبر داد و گفت : حقوق و دستمزد زندانیان افزایش یافت.
رحیم مطهرنژاد مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان کشور در گفت و گو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان از افزایش دستمزد زندانیان در سال ۹۵ خبر داد .


اردبیل از استان های موفق در زمینه اشتغال و حرفه آموزی زندانیان

۴۵۰ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: اردبیل – ایرنا – مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان اردبیل گفت: اردبیل از استان های موفق کشور در زمینه اشتغال و حرفه آموزی زندانیان است.


اشتغال زندانیان در زندان فیروزآباد تقویت شود

۴۵۲ روز قبل

خبرگزاری میزان : حیات‌الغیب گفت: اشتغال زندانیان به ویژه اشتغال نشسته تقویت و از فضاهای موجود تا جایی که امکان دارد در جهت اشتغال‌زایی زندانیان و پرکردن اوقات فراغت آنان استفاده شود.انعقاد تفاهم‌نامه بین ادارات تعاون، کار و زندان‌های استان یزد

۴۶۱ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اداره کل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان یزد با محوریت ایجاد فرصت‌های شغلی و کمک به اشتغال زندانیان و خانواده آنان، تفاهم‌نامه همکاری امضاء کردند.


اشتغال به تحصیل ۱۳۴ زندانی در زنجان

۴۶۵ روز قبل

خبرگزاری فارس: مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان زنجان از اشتغال به تحصیل ۱۳۴ زندانی در زنجان خبر داد.
علاءالدین کریمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: اداره کل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان زنجان به منظور ارتقای سطح آگاهی زندانیان و تامین زندگی سعادتمندانه به مددجویان، خدمات متعددی را ارائه می‌دهد.


رأی باز زمینه اشتغال زندانیان را فراهم می‌کند

۴۶۶ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: رئیس زندان مرکزی ایلام گفت: اعطای مرخصی و صدور رأی بازی به زندانیان علاوه بر کاستن بارهای روانی و فشارهای تحمل حبس،زمینه اشتغال آن‌ها و کسب درآمد در داخل و خارج زندان مهیا می‌شود.بهره‌مندی ۳۰۰ زندانی آزاد شده از تسهیلات اشتغالزایی

۴۷۱ روز قبل

خبرگزاری ایلنا: معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: براساس تفاهم‌نامه منعقده با وزارت کشور منعی برای استفاده زندانیان بعد از آزادی زندان برای استفاده از تسهیلات اشتغالزایی کمیته امداد وجود ندارد.


توسعه اشتغال، این بار در زندان

۴۸۰ روز قبل

خبرگزاری بسیج : این اداره سعی دارد با توسعه فعالیت‌های اشتغال با همکاری بنیاد تعاون زندانیان استان از دغدغه‌های مددجویان در زمینه کاریابی و اشتغال و تامین معیشت خانواده‌های‌شان بکاهد.


اشتغال مددجویان زندان خلخال توسعه می‌یابد

۴۸۱ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: رئیس زندان خلخال گفت: با توجه به نامگذاری شعار سال توسط مقام معظم رهبری، اشتغال مولد مددجویان در راس برنامه‌های این اداره بوده و نسبت به این موضوع اقدام عملی خواهیم کرد.


پرداخت تسهیلات مددجویان و طرح های اشتغالزایی زندانیان

۴۸۷ روز قبل

خبرگزاری دانشجو: نمایندگان مجلس شورای اسلامی بانک مرکزی را مکلف کردند ۱۵ هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه بانکی به کمیته امداد امام خمینی و ۳۰۰۰ میلیارد ریال به سازمان بهزیستی جهت پرداخت به مددجویان، کارفرمایان طرح های اشتغالی و خانواده های معسر زندانیان کرد.
حمایت از زندانیان به سمت اشتغال زایی معطوف شود

۴۸۹ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : مدیرکل امور زندان های آذربایجان شرقی گفت: حمایت های مقطعی مشکلات عدیده خانواده های زندانی را حل نمی کند و تلاش انجمن های حمایت از زندانیان باید به سمت اشتغال خانواده های آنان معطوف شود.


اختصاص بیش از یک میلیارد تومان اعتبار به منظور ایجاد شغل برای زندانیان

۴۹۵ روز قبل

خبرگزاری فارس: مدیرکل زندان‌های استان البرز گفت: بیش از یک میلیارد تومان به منظور ایجاد فضاهای اشتغال، حرفه‌آموزی و کاردرمانی برای زندانیان از محل درآمدهای بنیاد تعاون زندانیان استان هزینه شده است.


نقش موثر فعالیت‌های اشتغال و حرفه آموزی در تغییر نگرش زندانیان

۴۹۶ روز قبل

خبرگزاری میزان: سرپرست اداره کل زندان های کرمانشاه در سخنانی با تاکید بر لزوم توسعه برنامه های اشتغال در زندان ها نقش موثر فعالیت های این حوزه بر تغییر نگرش و رفتار زندانیان را تشریح کرد.


لزوم تلاش برای بهبود وضعیت اشتغال وحرفه‌آموزی زندانیان درکرمانشاه

۴۹۹ روز قبل

خبرگزاری مهر : سرپرست اداره کل زندان‌های کرمانشاه تلاش برای بهبود وضعیت اشتغال و حرفه آموزی زندانیان استان را تکلیف همه مسئولان بخش اصلاح وتربیت زندان‌ها دانست.


اشتغال برای ۲۲ هزار زندانی

۵۰۸ روز قبل

خبرگزاری میزان : جهانگیر گفت: در رابطه با اشتغال به کار زندانی، که علاوه بر اینکه درآمدزایی برای او و خانواده اش مهم است، به جهت توسعه فرهنگ کار به عنوان یک ارزش و جلوگیری از بیکاری و بی عاری به عنوان یک ضد ارزش توانسته ایم برای تعداد حدود ۲۲ هزار نفر شغل ایجاد کنیم.


اشتغال بیش از ۲۵۰۰ نفر زندانی واجد شرایط در طرح حرفه آموزی

۵۱۶ روز قبل

خبرگزاری میزان : جلیلی از اشتغال بیش از ۲۵۰۰ نفر زندانی واجد شرایط در طرح حرفه آموزی در ارومیه خبر داد.
اشتغال بیش از ۲۵۰۰ زندانی واجد شرایط در طرح حرفه آموزی«علی جلیلی» در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان اظهار کرد: با اجرای طرح حرفه آموزی اشتغال بیش از ۲۵۰۰ نفر از زندانیان واجد شرایط قانونی در آینده نزدیک فراهم می شود.


توسعه مهارتهای کشاورزی مددجویان در زندان ایرانشهر

۵۲۰ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: رئیس زندان ایرانشهر گفت: مهارتهای کشاورزی مددجویان در زندان ایرانشهر توسعه می‌یابد.
محمد سرابندی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ایرانشهر اظهار داشت: به منظور توسعه برنامه‌های اشتغال و حرفه آموزی مددجویان در زندان ایرانشهر دوره‌های جدید آموزش کشاورزی در این زندان راه‌اندازی شد.
توسعه سطح دانش و مهارت‌های شغلی کارکنان زندان‌ها

۵۳۱ روز قبل

خبرگزاری میزان: راهکارهای توسعه سطح دانش و مهارت های شغلی کارکنان با حضور مدیران کل زندان‌های یزد، کرمان، هرمزگان و رئیس مرکز آموزش و پژوهش منطقه پنج زندان‌های کشور در بندرعباس بررسی شد.


برگزاری آزمون مهارت فنی ویژه مددجویان زندان مرکزی یزد

۵۳۴ روز قبل

خبرگزاری میزان : به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی زندان مرکزی یزد؛ مسئول واحد اشتغال وحرفه آموزی زندان مرکزی یزد از برگزاری هشتمین مرحله آزمون مهارت فنی هماهنگ کشوری از سوی اداره فنی وحرفه ای استان و همت و تلاش واحد اشتغال و حرفه آموزی این مرکز خبر داد.


آزمون فنی و حرفه‌ای در زندان نقده برگزار شد

۵۳۸ روز قبل

به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، به نقل از روابط عمومی زندان نقده، در راستای اهداف و برنامه های سازمان زندان ها مبنی بر آموزش و فراگیری زندانیان وشرکت آنان درکلاس های آموزش فنی وحرفه ای، طبق هماهنگی با مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نقده، کلاس آموزش تعمیر وسایل گاز سوز خانگی از سه ماه پیش با شرکت ۲۰ نفر از مدد جویان زندان نقده در محل کارگاه زندان با حمایت تاروردی زاده رئیس زندان نقده و پیگیری های مجدانه مسئول واحد فرهنگی زندان با تدریس احدی از مهندسین سازمان فنی و حرفه ای آغاز شد.


زمینه سازی اشتغال ۲۰۰ نفر از مددجویان در زندان رجایی شهر فراهم شد

۵۴۱ روز قبل

به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی زندان رجائی شهر؛ در راستای اجرای دستور مدیرکل زندانهای استان تهران مبنی بر ایجاد کارگاههای اشتغال مددجویان و با تاکید مدیر زندان، کارگاه‌های جدید در سه رشته معرق، منبت و خیاطی آغاز بکار کرد.


شرکت۱۶۲ مددجوی زندان مرکزی همدان در دوره‌های فنی و حرفه‌ای

۵۴۲ روز قبل

به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی اداره کل زندان های همدان، در راستای برنامه های کاهش آسیب رفتارهای پر خطر دوره های آموزش فنی و حرفه ای ویژه مددجویان زندان مرکزی همدان در رشته های سرویس و نگهداری خودرو ۲۲نفر ،پیرایش مردانه ۲۳نفر ،معرق کاری ۲۲نفر،کشتکار گلخانه خاکی ۲۳نفر ، تکنسین پشتیبانی برنامه ۱۶نفر ،برق ساختمان ۲۱نفر و قالیبافی ۲۱نفر با حضور مددجویان بند مردان و دوره قالیبافی ویژه مددجویان بند نسوان با حضور ۱۴نفر از مددجویان بند نسوان برگزارشد و مددجویان پس از طی دوره های مذکور در آزمون پایان دوره شرکت کردند.


ارائه آموزش‌های مهارتی فنی‌ و حرفه‌ای به مددجویان در زندان‌های قم

۵۴۳ روز قبل

مدیرکل آموزش فنی‌ و حرفه‌ای استان قم با اشاره به ارائه آموزش‌های مهارتی به مددجویان در زندان‌های قم گفت: امسال ۱۱۸۷ نفر از مددجویان زندان قم، اردوگاه، کانون اصلاح و تربیت و بند نسوان آموزش‌های مهارتی فنی‌وحرفه‌ای بهره بردند.


۲ طرح اشتغالزا برای مددجویان زندانهای خراسان جنوبی به بهره برداری رسید

۵۴۹ روز قبل

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازبیرجند، طرح اشتغالزا ویژه مددجویان زندانهای خراسان جنوبی به بهره برداری رسید.این طرحها شامل مرکز واحد پرورش ۶۰ رأسی شترمرغ وخدمات خودرویی و است که با هزینه ۶ میلیارد و۷۸۴ میلیون ریال به بهره برداری رسید .


پرداخت تسهیلات به ۳۴ زندانی آزاد شده از زندانهای خراسان شمالی

۵۵۸ روز قبل

رئیس مرکز خدمات اجتماعی اداره کل زندانهای خراسان شمالی گفت : در سال جاری تا کنون به ۳۴ نفر از زندانیان آزاد شده از زندانهای استان وام اشتغال پرداخت شده است .


فرصت طلایی برای ۲۰ هزار زندانی

۵۶۵ روز قبل

حدود ۲۰ هزار زندانی حائز شرایط استفاده از ظرفیت قانونی نظام نیمه آزادی هستند.
این شاید مهم‌ترین اظهارنظر روز گذشته رئیس سازمان زندان‌های کشور در دوازدهمین همایش دادستان‌های مراکز استان‌های سراسر کشور بود. البته اصغر جهانگیری در این همایش که با هدف بررسی راهکارهای کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها برگزار شده بود، آمار جزئی تری اعلام نکرد و تنها بر لزوم کاهش جمعیت زندان‌های کشور تأکید کرد.


اصلاح چرخه معیوب اشتغال بعد از آزادی

۵۶۷ روز قبل

مطهر نژاد اصلاح چرخه معیوب اشتغال بعد از آزادی را مورد تاکید قرار داد و گفت: هیچ نهاد و دستگاهی خود را متولی اشتغال زندانیان نمی داند و مردم و بخش های خصوصی هم رغبتی برای پذیرش مددجویان جهت اشتغال نشان نمی دهند درنتیجه توجه به مبحث اصلاح و تربیت و اشتغال و حرفه آموزی از وظایف سازمان زندان‌ها است.


اشتغالزایی و حرفه آموزش در بهبود وضعیت زندانیان نقش موثری دارد

۵۶۸ روز قبل

غفاریان گفت: در بازدید از زندان قائمشهر بر اجرای طرحهای اشتغالزایی در زندانها تأکید کرد و از زندانها خواست طرحهایی با توجیه اقتصادی مطلوب ارائه دهند.


اجرای پروژه گازرسانی مرکز اشتغال زندانیان شهرستان خوی

۵۶۸ روز قبل

در راستای تحقق اهداف اشتغال زایی و حرفه آموزی زندانیان، طبق دستورالعمل سازمانی با همت رئیس زندان با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیون ریال در حال اجرا می باشد.


اشتغال دغدغه اصلی بسیاری از زندانیان آزاد شده است

۵۶۸ روز قبل

محسنی گفت: اشتغال دغدغه اصلی بسیاری از زندانیان آزاد شده است که ضروری است ضمن توجه نهادهای حمایتی و اداره کل رفاه و تعاون اجتماعی ، بخش خصوصی نیز با دیدی وسیع و تغییر نگرش نسبت به زندانی به این حوزه ورود پیدا کند، زیرا عدم اشتغال تولید بزه مجدد در پی خواهد داشت.


اجرای طرحهای اشتغالزایی در زندانها

۵۷۱ روز قبل

مدیرکل زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان مازندران در بازدید از زندان قائمشهر بر اجرای طرحهای اشتغالزایی در زندانها تأکید کرد و از زندانها خواست طرحهایی با توجیه اقتصادی مطلوب ارائه دهند.مراسم تحلیف ۲۲ نیروی جدیدالاستخدام در زندان‌های کردستان برگزار شد

۵۷۵ روز قبل

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، مدیرکل زندان‌های استان کردستان صبح امروز دراین مراسم ضمن خیرمقدم گویی به پرسنل جدید سنگر اصلاح و تربیت در زندان‌ها، خطاب به آنان شغل زندانبانی را از مشاغل سخت و طاقت‌فرسا در جامعه تلقی کرد و اظهار داشت:


اردبیل رتبه نخست کشوری ایجاد اشتغال برای زندانیان را کسب کرد

۵۷۶ روز قبل

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، مراد فتحی بعد از ظهر امروز در نشست هم‌اندیشی کاهش جمعیت کیفری زندان‌های استان اردبیل با اشاره به بار روانی زندان برای مددجویان اظهار داشت: زندان نباید به عنوان نخستین حربه قرار بگیرد بلکه تا جایی که امکان دارد به ویژه در جرایم سبک زندان باید به عنوان آخرین راهکار استفاده شود.


آزمون سراسری فنی و حرفه‌ای در زندان ارومیه برگزار شد

۵۸۰ روز قبل

همزمان با سازمان سنجش فنی وحرفه‌ای کشور ۱۲۰ نفر از هنرجویان زندان مرکزی ارومیه در آزمون مهارت‌های فنی وحرفه‌ای شرکت کردند.
به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، به نقل از روابط عمومی زندان مرکزی ارومیه، همزمان با آزمون سراسری سازمان فنی وحرفه ایی کشور مددجویان هنر جوی زندان مرکزی ارومیه با نظارت بازرسین ومربیان این سازمان روز جمعه برگزار شد.


بنیاد تعاون زندانیان کشور ۲۰ هزار شغل جدید ایجاد کرد

۵۸۰ روز قبل

از کرج به نقل از روابط عمومی اداره کل زندان‌های استان البرز، رحیم مطهرنژاد البرز افزود: در این مدت ۳۰۰ واحد تولیدی، صنعتی، کشاورزی، دامپروری، پرورش آبزیان و صنایع دستی در کشور برای زندانیان ایجاد شده است.
وی اضافه کرد: اگر دستگاه‌های اجرایی از اشتغال زندانیان حمایت کنند، بین ۳۰ تا ۵۰ هزار شغل جدید ایجاد خواهیم کرد.


اختصاص ۱۰ درصد از تعهدات آموزشی به زندان‌های کرمانشاه

۵۸۱ روز قبل

در نشست مسئولان اداره زندان‌ها و فنی و حرفه‌ای استان کرمانشاه بر اختصاص ۱۰ درصد از تعهدات آموزشی سازمان فنی و حرفه‌ای به زندان‌های کرمانشاه تاکید شد.


ارائه آموزش های مهارتهای فنی و حرفه ای اشتغالزا به زندانیان

۵۸۳ روز قبل

سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان هرمزگان اعلام کرد : آموزشهای مهارتی فنی و حرفه ای در زندانها بازنگری می شود و کارگاههای فنی و حرفه ای اشتغالزا و مورد نیاز بازار کار جایگزین خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، پیرامون بررسی وضعیت آموزش در زندانهای استان جلسه ای با حضور سیروس سلطانی نژاد سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان، نظری معاون آموزش، حاتمی کارشناس آموزش از یک سو و قنواتی نماینده اداره کل زندانها به همراه کارشناسان آن اداره ، در فنی و حرفه ای استان برگزار شد.


اشتغال دو هزار و ۵۰۰ زندانی در زندان‌های استان البرز

۵۸۵ روز قبل

مطهر نژاد از افتتاح کارگاه های تولیدی بنیاد تعاون زندانیان استان البرز خبرداد و گفت: ۴ کارگاه تولیدی و یک واحد گلخانه در زندان‌های استان البرز افتتاح و به بهره برداری رسید.


عدم اشتغال به کار زندانیان آزاد شده ، زمینه ساز تکرار جرم است

۵۸۵ روز قبل

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان یزد گفت : باید در خصوص اشتغال زندانیان بومی آزاد شده در شهرستان تدبیری اندیشیده شود چراکه عدم اشتغال به کار زندانیان آزاد شده ، زمینه ساز تکرار جرم است.


اشتغال بکار ۸ نفر از زندانیان کرمانشاه در مجتمع کشت گلخانه‌ای

۵۸۵ روز قبل

مدیرکل زندان‌های استان کرمانشاه از فراهم شدن زمینه اشتغال ۸ نفر از زندانیان در گلخانه حامی ۲ وابسته به بنیاد تعاون زندانیان استان خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی زندان‌های کرمانشاه، اژدر اسدبگی با اعلام این خبر کمک به توانمندسازی زندانیان و ایجاد درآمد پایدار برای رفع نیازهای مالی این قشرآسیب پذیر وخانواده‌های بی بضاعت آنان را هدفی مهم توصیف وبراستفاده حداکثری از ظرفیت های قانونی برای تحقق آن تاکید کرد


حرفه‌آموزی، گام اول بازپروری زندانیان

۵۸۷ روز قبل

مدیرکل زندان‌های ایلام گفت: اشتغال و حرفه‌آموزی در زندان پایه اصلی اصلاح و بازپروری زندانیان است.
اکبر محبی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه ایلام، در مورد نحوی اشتغال و حرفه‌آموزی در زندان و تأثیر آن بر بازگشت سعادتمندانه‌ مجرم به دامن جامعه، اظهار کرد: فلسفه اجرای عدالت کیفری ایجاب می‌کند که جامعه واکنش متناسبی در مقابل زندان و مجرمین داشته باشد که اشتغال و حرفه‌آموزی زندانیان ضمن پر کردن اوقات فراغت آنان باعث می‌شود اذهان عمومی نیز در مواجه با زندانیان تصور مطلوبی داشته باشند.


اعطای۶۰۰ میلیون ریال وام خوداشتغالی به زندانیان آزاد شده سنندج

۵۹۲ روز قبل

مدیرکل زندانهای کردستان گفت: به ۶ نفر از زندانیان ازاد شده که در مدت حبس مهارت فنی حرفه ای کسب کرده اند ۶۰۰ میلیون ریال وام خوداشتغالی اعطا شد.


فراگرفتن بیش از ۹۰۰ نفر زندانی در آموزشهای فنی و حرفه‌ای

۵۹۹ روز قبل

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان گفت: در ۸ ماهه سالجاری تعداد ۹۹۳ نفر مددجو در کارگاه های فنی و حرفه‌ای مستقر در زندان‌های استان سیستان و بلوچستان آموزش دیدند.


ایجاد ۲ رشته تحصیلی جدید ویژه زندانیان

۶۹۰ روز قبل

به گزارش خبرنگار مهر، سال تحصیلی مددجویان زندان های تهران رسما آغاز شد. خزایی رئیس مرکز علمی کاربردی بعثت ۳ ندامتگاه قزلحصار در مراسم آغاز سال تحصیلی گفت: اصلاح و هدایت مددجو در محیط زندان برای ما ارزشمند است که در آغاز سال جدید با بهره گیری از ظرفیت های مادی و معنوی با نشر و ترویج علم و دانش راه هدایت و سعادت مددجویان را هموار کنیم.


لزوم توجه به اشتغال زندانیان در برنامه ششم توسعه

۷۱۰ روز قبل

کرمانشاه- مدیرکل زندان ها استان کرمانشاه، فقر مالی را یک از مهمترین عوامل ارتکاب به جرم زندانیان دانست و خواستار توجه به بحث اشتغال آنان در برنامه ششم توسعه برای جلوگیری از آسیب های بیشتر شد.
به گزارش خبرنگار مهر، اژدر اسدبیگی ظهر سه شنبه در نشست بررسی فعالیت انجمن‌های حمایت از زندانیان کرمانشاه که در محل استانداری کرمانشاه برگزار شد از تحت پوشش قرار دادن یک هزار و ۷۲۰ خانواده زندانی توسط انجمن حمایت از زندانیان خبرداد.زمینه اشتغال ۶۵۰ خانواده زندانی فراهم شده است

۷۱۷ روز قبل

مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان مرکز گفت: طبق تفاهم‌نامه‌ای که میان انجمن و معاون رئیس‌جمهور در امور زنان منعقد شد، زمینه اشتغال ۶۵۰ خانواده زندانی فراهم شد.


اشتغال ۱۰۰ زندانی ندامتگاه بزرگ تهران در کارگاه خاتم کاری

۷۲۷ روز قبل

با آغاز به کار کارگاه های خاتم کاری شیرازی با مشارکت بخش خصوصی بیش از ۱۰۰ نفر از مددجویان ندامتگاه بزرگ تهران در این کارگاه ها مشغول به کار شدند.


آرشیو اخبار اشتغال زندانیان

۷۲۸ روز قبل

حمایت از اشتغال خانواده زندانیان در چهارمحال و بختیاری (خبرگزاری تسنیم)
اشتغال ۱۵۰۰ زندانی در زندان‌های خوزستان (خبرگزاری میزان)
تفاهم نامه همکاری بین معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و انجمن حمایت از خانواده زندانیان امضا شد (خبرگزاری میزان)


5 نظر برای «اخبار اشتغال زندانیان در سال ۹۶ (کلیه اخبار)»


لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

  • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
  •  براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.