اخبار اشتغال روستاییان در سال ۹۵ (کلیه اخبار)

۱۶ روز قبل

اخبار اشتغال روستاییان

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین اخبار و استخدامهای مربوط به اشتغال روستاییان در اسرع وقت منتشر خواهد شد

فهرست اخبار اشتغال روستاییان موجود در این صفحه :


اختصاص یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون دلار اعتبار برای اشتغالزایی روستائیان

۱۶ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس دهم شورای اسلامی از تصویب اختصاص یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون دلار اعتبار برای اشتغالزایی روستائیان و عشایر خبر داد.


۱۵۰شغل روستایی در حوزه صنایع دستی تا پایان سال شناسایی می شود

۱۷ روز قبل

خبرگزاری مهر : مدیرکل میراث فرهنگی استان مرکزی گفت: از ابتدای سال تاکنون ۸۶مورد شغل در حوزه صنایع دستی و سوغات در روستاهای استان شناسایی شده که پیش بینی می شود تا پایان سال به ۱۵۰مورد برسد.


لزوم توسعه اشتغال روستایی

۲۲ روز قبل

خبرگزاری مهر : فرماندار دشتی با بیان اینکه در سه سال اخیر ۱۳۸ میلیارد تومان به عمران و آبادی شهرستان دشتی اختصاص یافت، گفت: نگاه دولت به روستاها یگ نگاه پایدار است.


ایجاد سه هزار فرصت شغلی جدید در صنایع خوزستان

۲۳ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت خوزستان گفت: امسال با صدور ۱۳۴پروانه بهره برداری برای واحدهای تولیدی و صنعتی استان ، سه هزار فرصت شغلی جدید در استان ایجاد شده است.


توسعه مشاغل روستایی و حمایت از آن مانع مهاجرت روستاییان می شود

۲۳ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان گفت: توسعه مشاغل بومی روستایی و حمایت از آن برای عرضه محصولات تولید شده، مانع از مهاجرت روستاییان به شهرها می شود.


تصویب لایحه دولت تحول مهمی دراشتغالزایی روستایی ایجاد می کند

۲۳ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: استانداربوشهرگفت: تصویب لایحه ۱.۵ میلیارد دلاری دولت در مجلس شورای اسلامی تحول مهمی در اشتغالزایی روستائیان فراهم خواهد کرد.


اختصاص ۱.۵ میلیارد دلار برای اشتغال روستاها

۳۰ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از تصویب کلیات لایحه‌ای خبر داد که در صورت تصویب نهایی آن معادل ریالی ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون دلار از محل صندوق توسعه ملی برای ایجاد اشتغال در روستاها اختصاص می‌یابد.پیش‌بینی ۱۵۰۰ میلیارد تومان برای اشتغال در روستاهای کشور

۳۵ روز قبل

خبرگزاری فارس : عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان برای اشتغال روستایی پیش‌بینی و تخصیص‌ یافته است.


تقویت اشتغال پایدار مانع مهاجرت‌ روستاییان می‌شود

۴۳ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : رئیس شورای اسلامی شهرستان قدس گفت: با فراهم کردن بستر اشتغال پایدار روستایی و رفع موانع تولید می‌توان از مهاجرت‌های اجباری به شهرها جلوگیری کرد.


وعده ایجاد ۲۰۰ هزار شغل در روستاها با اجرای طرح اشتغالی ۱.۵ میلیارد دلاری

۴۶ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: معاون توسعه روستایی ریاست جمهوری با دفاع از لایحه ۱.۵ میلیارد دلاری اشتغالزایی روستایی گفت: در عرض کمتر از ۱ سال حدود ۲۰۰ هزار شغل پایدار در سطح روستاها و مناطق عشایری ایجاد خواهیم کرد.معرفی ۲۳ طرح اشتغالزای روستایی به بانک‌های عامل در کردستان

۶۴ روز قبل

خبرگزاری مهر : مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری کردستان از معرفی ۲۳ طرح اشتغالزای روستایی با هدف دریافت ۲۰ میلیارد تومان تسهیلات به بانک‌های عامل استان خبرداد.


ایجاد اشتغال راهکار ماندگاری جمعیت در روستاهاست

۶۴ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایرنا : فرماندار درمیان گفت: اشتغالزایی با درآمد مناسب، می تواند از مهاجرت بی رویه روستاییان به شهرها جلوگیری کند، ایجاد اشتغال راهکار ماندگاری جمعیت در روستاهاست.


اختصاص ۲۵۰ میلیارد تومان برای توسعه و اشتغال روستایی در سال ۹۶

۶۶ روز قبل

خبرگزاری فارس : معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهور گفت: در لایحه بودجه سال آینده ۲۵۰ میلیارد تومان صرفا برای توسعه روستایی و اشتغال روستایی در نظر گرفته شده است.


تامین اشتغال پایدار در روستاها ضروری است

۶۶ روز قبل

خبرگزاری خانه ملت : عضو کمیسیون عمران مجلس، با تاکید برضرورت مهاجرت معکوس شهرنشینان به روستاها،گفت: تنها راهکار جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهر تامین اشتغال پایدار است.


طرح اشتغالزایی روستاییان ادامه طرح های قبلی است

۶۶ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : معاون سابق وزیر کار با اشاره به اینکه طرح ۱.۵ میلیارد دلاری اشتغال روستاییان در صورت برنامه ریزی می تواند نتیجه موثری داشته باشد گفت: مشکل اصلی بازار کار ما عدم قدرت خرید و نداشتن قدرت رقابت با کالاهای خارجی استاشتغالزایی در روستاها با توسعه صنایع تبدیلی ممکن است

۷۰ روز قبل

پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی : مسئول قرارگاه اقتصاد مقاومتی سازمان بسیج سازندگی قزوین گفت: یکی از بهترین روش های توسعه اشتغال و افزایش درآمدهای غیر کشاورزی در روستا ها توسعه صنایع تبدیلی است.


۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات برای ایجاد اشتغال در روستاهای استان سمنان

۷۷ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : معاون امور عمرانی استاندار سمنان با اشاره به‌ضرورت ایجاد اشتغال در مناطق محروم استان گفت: ۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات برای ایجاد اشتغال و طرح‌های تولیدی در روستاهای استان سمنان مصوب شد.


لایحه اعطای تسهیلات ایجاد اشتغال در روستاها به مجلس ارسال شد

۷۸ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری، لایحه «اعطای تسهیلات از محل منابع صندوق توسعه ملی برای ایجاد اشتغال در روستاها با اولویت مناطق کمتر توسعه یافته، عشایری و مرزی» را برای طی تشریفات قانونی به مجلس شورای اسلامی تقدیم کرد.


پرداخت تسهیلات اشتغال زایی به روستاییان با سود ۴ درصد

۸۴ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری با اشاره به اعطای تسهیلات ۱.۵میلیارد دلاری به روستائیان گفت:این مبلغ به صورت قرض الحسنه با کارمزد چهار درصد در اختیار روستائیان قرار می گیرد.


جزئیات پرداخت تسهیلات جدید اشتغال به روستائیان

۸۶ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری مهر : مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با تشریح جزئیات تسهیلات ۱.۵ میلیارد دلاری صندوق توسعه ملی برای اشتغال مناطق محروم و روستائیان گفت: سقف این تسهیلات برای هر طرح اشتغالزا ۵ میلیارد تومان است.


ایجاد بیش از ۲۲۰ هزار شغل در روستاها

۹۲ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: به گزارش ایسنا، سید ابوالفضل رضوی در یک برنامه رادیویی با انتقاد از نظام غیر عقلانی و غیر علمی برنامه ریزی در کشور گفت: «متاسفانه وضعیت روستاها به این نقطه کشیده شده و بزرگی روستا نشینان است که تحمل می کنند ولی اشتغال، درآمد و زندگی روستاییان و عشایر عزیز وضع خوبی ندارد.»


هدف‌گذاری ایجاد ۷۰ هزار شغل در بافت‌های روستایی

۹۸ روز قبل

اقتصاد آنلاین : معضل اشتغال با وجود اجرای طرح‌های مختلف و صرف میلیاردها تومان اعتبار در طول دهه‌های گذشته همچنان باقی است. دراین سال‌ها با شناسایی درست بیکاری به عنوان یک معضل اقتصادی و اجتماعی، هر دولتی طرحی ویژه برای از بین بردن این مشکل تدوین و اجرایی کرد، ولی هیچ یک نتوانستند گرهی از آن بازکنند و حتی برخی بر گره‌های این مشکل افزودند و مشکل را به بخش‌های دیگر سرایت دادند.


روحانی لایحه اشتغالزایی روستاها را به مجلس فرستاد

۹۹ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری مهر: معاون امور مجلس رئیس جمهور از ارسال لایحه اعطای تسهیلات از محل منابع صندوق توسعه ملی برای ایجاد اشتغال در روستاها با اولویت مناطق کمتر توسعه یافته، عشایری و مرزی به مجلس خبر داد.


لایحه برداشت ۱.۵ میلیارد دلار برای اشتغال به مجلس ارائه می شود

۱۰۷ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: رییس سازمان برنامه و بودجه از برداشت یک و نیم میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای اشتغال مناطق مختلف خصوصا روستاها، مناطق عشایری و مرزی و کمتر توسعه یافته خبر داد و گفت: لایحه مذکور با قید دو فوریت در هفته آینده به مجلس ارائه خواهد شد.


اختصاص بیش از ۴۵۶ میلیارد ریال برای اشتغال پایدار روستاهای همدان

۱۰۸ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری همدان گفت: ۴۵۶ میلیارد و ۴۶۰ میلیون ریال تسهیلات برای توسعه اشتغال پایدار در روستاهای همدان تعهد شده است.


اختصاص ۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی به هر استان کشور

۱۱۲ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول رئیس جمهوری از تخصیص و حواله مبلغ ۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات توسعه مشاغل روستایی با کارمزد هشت درصد به هر یک از استان های کشور خبر داد.


دولت و مجلس اعتبارات ویژه ای برای اشتغال روستائیان اختصاص داد

۱۱۴ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت تدبیر و امید و مجلس شورای اسلامی در سالجاری اعتبارات ویژه ای را برای ایجاد اشتغال پایدار در روستاها اختصاص داده است.


پرداخت ۱۷ میلیارد و ۱۷۵ میلیون تومان اعتبار برای اشتغال روستائیان در قم

۱۲۷ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: مدیرکل امور شهری، روستایی و شوراهای استان قم گفت: امسال اعتبار ۲۰ میلیارد تومانی برای حمایت از اشتغال روستائیان در نظر گرفته‌ شده که تاکنون ۱۲ میلیارد و ۱۷۵ میلیون تومان اعتبار پرداخت شده است.


پرداخت تسهیلات ارتقای تولید و اشتغال به روستائیان در قم

۱۳۰ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : مدیرکل امور شهری، روستایی و شوراهای استان قم گفت: پرداخت تسهیلات به روستائیان در قم در راستای ارتقای تولید و اشتغال با سود ۳ درصد به مشاغلی همچون مشاغل خانگی، صنایع‌دستی، دام، پرورش ماهی تخصیص می‌یابد.


اختصاص تسهیلات به روستائیان موجب ایجاد اشتغال و رونق تولید می‌شود

۱۳۴ روز قبل

خبرگزاری فارس: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه اختصاص تسهیلات موجب ایجاد اشتغال و رونق تولید می‌شود، گفت: طرح‌هایی که امکان فعال شدن آنها وجود دارد بیشتر مورد حمایت قرار می‌گیرند.


پرداخت تسهیلات ۵ تا ۱۰۰ میلیون تومانی برای مشاغل خانگی روستایی

۱۵۴ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: دبیر کارگروه مشاغل خانگی و روستایی کشور با اشاره به پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی روستایی گفت:توانمندی ملاک پرداخت تسهیلات است .حتی اگر افراد از بنیه مالی برخوردار نیستند به آنها تسهیلات می‌دهیم تا توانمند شوند.


زمینه اشتغال پایدار جوانان در روستاها را باید فراهم کرد

۱۵۵ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: رضا برزگر در مراسم اختتامیه همایش منطقه ای پنجمین کنگره ملی فرهنگ و هنر روستا و عشایر افزود: اگر از ظرفیت های موجود به نحو احسن استفاده شود، علاوه بر تولید و ارزش آفرینی، زمینه اشتغال پایدار برای جوانان روستاها نیز فراهم می شود.


توجه به اشتغال و ارتقاء سطح معیشت روستائیان مانع مهاجرت آنان خواهد شد

۱۵۶ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان: مدیر کل منابع طبیعی استان گفت: توجه به اشتغال و ارتقاء سطح معیشت روستائیان سد راه مهاجرت آنان خواهد شد.۳۵درصد از تعهدات اشتغال پایدار روستایی انجام شده است

۱۵۷ روز قبل

خبرگزاری مهر: یاسوج- معاون عمرانی استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: درشش ماه اول ۹۵بیش از ۳۵درصد از تعهدات اشتغال پایدار روستایی انجام شده است.


اختصاص تسهیلات برای اشتغال پایدار در روستاها

۱۶۱ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: معاون دفتر فرهنگی – اجتماعی معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری گفت: روستاها و مناطق محروم از توانمندی و ظرفیت مناسب برای ایجاد اشتغال پایدار برخوردار هستند و دولت در جهت تقویت آنها تسهیلات بانکی مورد نیاز را اختصاص داده است.


اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی در ۴۰ روستای محروم

۱۶۳ روز قبل

خبرگزاری فارس : مدیرعامل تعاونی الغدیر و تسهیل‌گر پروژه بین‌المللی ترسیب کربن در خراسان جنوبی با اشاره به اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی در ۴۰ روستای شهرستان سربیشه، گفت: حفظ اراضی و منابع طبیعی هدف ما از اجرای پروژه ترسیب کربن است.


ایجاد ۴۵۰۰ شغل در روستاهای اراک

۱۶۷ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : فرماندار اراک با بیان اینکه شغل‌های ماندگار و متناسب با فرهنگ روستا در روستاهای استان مرکزی شناسایی شداز ایجاد ۴۵۰۰ شغل در روستاهای اراک خبر داد.تسهیلات بانکی کم بهره اشتغال‌زایی به روستائیان پرداخت می‌شود

۱۷۶ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری تسنیم: معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: تسهیلات بانکی کم بهره اشتغال‌زایی در قالب طرح‌های مشارکتی در روستاها با نرخ سود ۴ درصد پرداخت می‌شود.


مدیریت درستی در اشتغال روستایی انجام نشده است

۱۷۶ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: ‌نماینده مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: اشتغال در روستاها‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ تاثیر عمده‌ای در اقتصاد خواهد داشت.لزوم توجه به اشتغال روستائیان در منطقه ویژه اقتصادی

۱۷۷ روز قبل

خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه با راه اندازی منطقه ویژه اقتصادی، شرایط برای ایجاد اشتغال مردم هم باید فراهم شود، گفت: با ایجاد صنایع تبدیلی در روستاها می توان آنها را در این مهم نیز سهیم کرد.


انعقاد تفاهم نامه مشترک بانک سینا و بنیاد مستضعفین برای دریافت تسهیلات اشتغال روستایی

۱۷۷ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان: استاندار هرمزگان گفت: تفاهم‌نامه‌ای مشترک میان بانک سینا و بنیاد مستضعفین منعقد شد که براساس آن تسهیلات ارزان قیمت در اختیار متقاضیان کار قرار می‌گیرد.ایجاد ۱۷۳ هزار فرصت شغلی در روستاها

۱۷۸ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : معاون امور زیربنایی و سرمایه گذاری معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری از ایجاد ۱۷۳ هزار فرصت شغلی در روستاهای کشور خبر داد.


اختصاص ۲۷۰ میلیارد تومان اعتبار برای اشتغال روستایی در کرمان

۱۷۸ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : استاندار کرمان گفت: سال گذشته اعتباری بالغ بر ۲۷۰ میلیارد تومان وام خود اشتغالی برای ۱۳ هزار متقاضی در نظر گرفته شد.


پرداخت تسهیلات به واحدهایی که در روستاها ایجاد اشتغال کنند

۱۷۸ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری فارس: مدیرکل دفتر روستایی و امور شهرهای استانداری فارس گفت: برای تشویق سرمایه‌گذارانی که در روستاها ایجاد اشتغال کنند تا سقف یک میلیارد تومان تسهیلات پرداخت می‌شود.


فرماندار درمیان: ایجاد اشتغال اولویت نخست شهرستان است

۱۷۸ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : فرماندار درمیان با بیان اینکه ایجاد اشتغال اولویت نخست شهرستان است، گفت: باید از ظرفیت منطقه برای ایجاد اشتغال استفاده کرد.


توسعه باید از تولید و اشتغال در روستاها شکل گیرد

۱۷۸ روز قبل

خبرگزاری فارس: فرماندار شهرستان منوجان گفت: توسعه باید از تولید و اشتغال در روستاها شکل گیرد و مدیران باید توجه ویژه‌ای به مشاغل خرد و کوچک به ویژه مشاغل خانگی در روستاها داشته باشند.


شغل و درآمد از مهم‌ترین مشکلات روستائیان کشور است

۱۷۹ روز قبل

خبرگزاری فارس: معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: امروز روستائیان سراسر کشور با سه مشکل عمده روبه‌رو هستند که شغل و درآمد از اصلی‌ترین مشکلات آنهاست.


اختصاص ۴۹ درصد از طرح‌های اشتغال به مناطق روستایی

۱۸۲ روز قبل

خبرگزاری بسیج : مناطق محروم و کمتر توسعه یافته نیازمند توجه هر چه بیشتر مسئولان و مردم نیکوکار هستند که در این راستا کمیته امداد در سال‌جاری ۴۹ درصد از طرح‌های اشتغال ایجاد شده خود را به مددجویان ساکن در روستاها اختصاص داده است.ایجاد ۵۰۰۰ شغل در روستاهای مرکزی

۱۸۳ روز قبل

خبرگزاری مهر: اراک- مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری مرکزی گفت: در راستای اجرای طرح توسعه اشتغال پایدار در روستاها و جلوگیری از مهاجرت به شهر، مقرر شده پنج هزار شغل در روستاهای استان مرکزی ایجاد شود.


۵۱ هزار فرصت شغلی در شهرها و روستاهای کشور ایجاد می‌شود

۱۸۳ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: معاون توانمندسازی صندوق کارآفرینی امید گفت: با پرداخت ۱۰ هزار میلیارد ریال از سوی صندوق کارآفرینی امید ۵۱ هزار فرصت شغلی در شهرها و روستاهای کشور راه‌اندازی می‌شود.


پرداخت ۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی روستایی درسال جاری

۱۸۵ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: نوشهر – ایرنا – مدیرعامل پست بانک ایران از پرداخت حدود سه هزارو ۵۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به مجریان طرح های اشتغالزایی در روستاهای کشور تا پایان سال جاری خبرداد.


اختصاص ۱۰۰ میلیارد تومان برای توسعه اشتغال در روستاهای استان مرکزی

۱۸۵ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: استاندار استان مرکزی از اختصاص ۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلات با نرخ ارزان به منظور توسعه اشتغال در روستاهای استان مرکزی خبر داد.


کمبود درآمد و نبود شغل عامل اصلی مهاجرت روستائیان به شهر

۱۸۶ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور با اشاره به اینکه از هر پنج خانوار روستایی یک فرد تحصیل کرده دانشگاهی وجود دارد، گفت: روستا امروزه دیگر تنها جنبه تولیدی ندارد؛ بلکه به عنوان سرمایه انسانی نیز مطرح است و در نظرسنجی که از روستائیان خراسان رضوی انجام شد نزدیک به ۶۰ درصد از روستائیان کمبود درآمد و نبود شغل را عامل اصلی مهاجرت به شهر دانستند.روستاها باید محور ایجاد اشتغال و جلوگیری از مهاجرت قرار گیرند

۱۹۰ روز قبل

خبرگزاری برنا : ناطق معین الدین با اشاره به نقش اشتغالزایی در روستاها گفت: روستاها باتوجه به ماهیتی که دارند می توانند محل فعالیت جوانان قرار گرفته و به همین خاطر هم باید آنها را محور ایجاد اشتغال و جلوگیری از مهاجرت قرار داد.


یک هزار و ۲۵۰ میلیارد ریال اعتبار به اشتغال روستایی استان تخصیص یافت

۱۹۰ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: استاندار استان مرکزی از تخصیص یک هزار و ۲۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای ایجاد اشتغال روستایی در این استان خبر داد.
ضرورت ایجاد اشتغال پایدار در روستاهای البرز

۱۹۱ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل روستایی استانداری البرز گفت: ایجاد صنایع تبدیلی،تکمیلی در جوار روستاها باعث بازگشت مهاجران به روستای محل سکونت خود می‌شود.


پرداخت ۲۰۵ میلیارد ریال به طرح‌های اشتغالزایی روستایی کهگیلویه وبویراحمد

۱۹۳ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه وبویراحمد گفت: ۲۰۵ میلیارد ریال تسهیلات به طرح‌های اشتغالزایی در حوزه روستایی کهگیلویه وبویراحمد پرداخت شد.


اشتغال بانوان در روستاها باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد

۱۹۶ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی گفت: نوع نگاهی که در روستاها با حضور و اشتغال بانوان وجود دارد بیشتر از شهرها موثر است چرا که مادر نقش اساسی در زندگی دارد.


اشتغال از طریق مشاغل خانگی، ساخت صنایع دستی برای روستایی ها

۱۹۶ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ استاندار فارس با بیان اینکه پارسال عملیات اجرایی آب‌ رسانی به هزار و ۵۰ روستا در استان فارس آغاز شده است که ۳۵۰ روستای آن تا پایان امسال از نعمت آب برخوردار می‌شوند گفت: عملیات آب‌ رسانی به این ۳۵۰ روستا تاکنون ۴۰ درصد پیشرفت داشته است.


مشاغل مشمول دریافت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در استان مرکزی مشخص شود

۱۹۸ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری مرکزی گفت: فرمانداران مشاغل مشمول دریافت تسهیلات به منظور ایجاد اشتغال پایدار در روستاهای شهرستان مربوط به خود را مشخص کنند.


پنج هزار و ۲۳۷ شغل جدید برای روستاییان اردبیل ایجاد می شود

۱۹۸ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: استاندار اردبیل گفت: با برنامه ریزی انجام شده امسال پنج هزار و ۲۳۷ فرصت شغلی جدید شغل برای روستاییان واجد شرایط در این استان فراهم می شود.


سهم یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومانی هر شهرستان برای ایجاد اشتغال پایدار در روستاها

۱۹۸ روز قبل

خبرگزاری فارس: مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری مرکزی گفت: سهم هر شهرستان از ۲۰ میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته به استان مرکزی به منظور ایجاد اشتغال پایدار در روستاها، یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان است.


اشتغالزایی روستایی در ساوه نتیجه‌ای نداشته است

۱۹۹ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: فرماندار ساوه با بیان اینکه اکثر روستاییان وقتی برای دریافت تسهیلات اقدام می‌کنند با شرایط بانک‌ها به مشکل می‌خورند، گفت: اشتغالزایی روستایی در ساوه نتیجه‌ای نداشته است.


اشتغالزایی روستاهابا ۳۰ هزارمیلیارد ریال

۱۹۹ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: توان افزایی اشتغال روستائیان با اختصاص ۳۰ هزار میلیارد ریال اعتبار در اولویت کار دولت است.


انتخاب ۱۱ روستای بروجرد به عنوان پایلوت اجرای طرح اشتغالزایی

۲۰۰ روز قبل

خبرگزاری فارس: مدیرکل امور روستایی استانداری لرستان گفت: ۱۱ روستای شهرستان بروجرد به عنوان پایلوت اجرای طرح اشتغالزایی انتخاب شده‎اند.


۸۵۰۰ شغل در مناطق روستایی خوزستان ایجاد می شود

۲۰۲ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : معاون امور زیربنایی معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری گفت: این معاونت در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل برنامه ارتقای تولید و توسعه اشتغال پایدار در دشت ها و مناطق روستایی را با ایجاد ۱۷۳ هزار شغل با هزینه ۴ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان تعریف کرده که سهم خوزستان ایجاد ۸ هزار و ۵۰۰ شغل با هزینه ۱۶۸ میلیارد تومان است.


برنامه هایی برای توانمندسازی و اشتغال پایدار روستاها در نظر گرفته شود

۲۰۲ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان با بیان اینکه به علت خلاء آماری همواره در برنامه ریزی های روستایی مشکل داریم، گفت: در برنامه ریزی های روستایی نباید با الگوی شهری عمل کرد زیرا به نظر می رسد ارائه تسهیلات به کشاورزان زیاد جوابگو نیست و بنابراین باید برنامه هایی برای ایجاد اشتغال پایدار و توانمندسازی روستاییان مدنظر قرار بگیرد.


بیش از ۵ هزار فرصت شغلی در مناطق روستایی استان ایلام ایجاد می‌شود

۲۰۳ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : استاندار ایلام گفت: پنج هزار و ۲۰۶ فرصت شغلی تا پایان امسال در مناطق روستایی استان ایلام ایجاد می‌شود.


اختصاص ۴۳هزار میلیارد ریال برای ایجاد ۱۷۳ هزار فرصت شغلی در مناطق روستایی کشور

۲۰۳ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : معاون برنامه ریزی امور زیربنایی معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت:۴۳ هزار میلیارد ریال تسهیلات برای ایجاد ۱۷۳ هزار فرصت شغلی در مناطق روستایی و محروم سراسر کشور تخصیص یافته و جذب شده است.


اختصاص ۲۶۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در کشور

۲۰۳ روز قبل

خبرگزاری فارس: معاون برنامه‌ریزی و امور زیربنایی و مناطق محروم رئیس جمهور گفت: ۲۶۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به روستاهای کشور در زمینه ایجاد اشتغال پایدار تخصیص یافت.


نبود درآمد و شغل علت حاشیه نشینی روستائیان در شهرها

۲۰۴ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : کارشناسان معتقدند به جهت نبود سیاستگذاری و برنامه ریزی صحیح درارتقای سطح کیفی زندگی مردم در روستاها ، مهاجرت روستائیان به شهرها به طور قابل ملاحظه ای افزایش یافته و موجب رشد حاشیه نشینی در شهرها شده است.


اشتغال اولویت روستاها در اقتصاد مقاومتی باشد

۲۰۴ روز قبل

خبرگزاری فارس: معاون امور عمرانی استاندار زنجان گفت: اشتغال باید در اولویت همه برای کار در روستاها و اقتصاد مقاومتی باشد چرا که کشور بیش از ساختن هر چیزی نیازمند اشتغال است.


۶۰ درصد روستاییان ایران مشکل اشتغال مناسب دارند

۲۰۶ روز قبل

اقتصاد آنلاین : سیدابوالفضل رضوی در همایش ارتقا و توسعه اشتغال پایدار روستایی در اردبیل اظهار کرد: به طور میانگین از هر پنج خانوار روستایی یک نفر تحصیل کرده دانشگاهی وجود دارد که این آمار در استان اردبیل به ازای هر چهار خانوار روستایی یک نفر است.


۲۲۰ طرح اشتغالزادرمناطق روستایی شوش

۲۰۶ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، فرماندار شوش از ارائه طرحی ابتکاری با عنوان هر روستا یک طرح تولیدی و اشتغالزا در این شهرستان خبر داد و گفت:در راستای اجرای این طرح ابتکاری که برای اولین بار در خوزستان اجرا می شود برای ۲۲۰ روستای شوش طرح اشتغالزا تعریف شده است.حمایت دولت از اشتغال روستایی

۲۰۷ روز قبل

شبکه خبر: نوراله زاده گفت: دولت یازدهم برای گسترش اشتغال خانگی – روستایی طرح جدیدی ارائه کرده است و بر اساس این طرح، مزیت های رقابتی روستاهای مختلف کشور شناسایی شده و در آن سرمایه گذاری مناسب مبتنی بر نگاه محلی و منطقه ای انجام می شود.


فعالیت ۳۲۵ تعاونی روستایی در زمینه توانمند سازی زنان در کشور

۲۱۰ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : رییس تعاونی‌های روستایی زنان سازمان تعاون روستائی از فعالیت ۳۲۵ تعاونی روستایی در زمینه توانمند سازی زنان در کشور خبر داد.


علت بسیاری از مهاجرت‌ها نبود شغل در روستاها است

۲۱۲ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور با بیان اینکه علت بسیاری از مهاجرت‌ها نبود شغل در روستاها است، گفت: دولت به تنهایی قادر به ارتقاء صددرصد توسعه در یک منطقه نیست.


توسعه دامداری‎های کوچک روستایی برای اشتغالزایی

۲۱۲ روز قبل

خبرگزاری فارس: قرارگاه رسانه و فضای مجازی سازمان بسیج سازندگی اعلام کرد: راه‌اندازی دامداری‌های کوچک روستایی می‌تواند باعث اشتغال‌زایی جوانان در روستاهای کشورمان شود.


اعطای وام‌های اشتغالزایی ۳ درصد سود به روستاییان

۲۱۲ روز قبل

مدیرکل امور روستایی استانداری کرمان از اعطای وام‌های اشتغالزایی سه درصد سود به روستاییان خبر داد.هادی شهسوارپور در جلسه اقتصاد مقاومتی شهرستان رابر، پیاده کردن اقتصاد مقاومتی در روستاها را از اولویت‌های اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و اظهار داشت: در راستای اشتغالزایی برای مشاغل خرد خانگی در روستاها طی تفاهم نامه‌هایی با دو بانک، وام‌هایی با سه درصد سود به متقاضیان اعطا می‌شود.ظرفیت‌های مشاغل در روستاهای بوشهر حرفه‌آموزی می‌شود

۲۱۷ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر گفت: بر‌اساس ظرفیت‌های اشتغال‌زایی روستاهای استان بوشهر حرفه‌های مهارتی تدوین شده آموزش داده می‌شود.


کارآفرین بوشهری اشتغال ۷۰ روستایی را فراهم کرد

۲۱۸ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: کارآفرین بوشهری با خلاقیت و پشتکاری در مدت کمتر از سه ماه با سرمایه‌گذاری شخصی اشتغال ۷۰ بانوی روستای بویری دشتستان فراهم کرد.


اختصاص ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای ایجاد اشتغال در سطح روستاهای آذربایجان‌شرقی

۲۱۹ روز قبل

خبرگزاری فارس: فرماندار بناب از اختصاص ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای ایجاد اشتغال در سطح روستاهای آذربایجان‌شرقی از سوی دولت خبر داد.


تسهیلات جدید تولید و اشتغال زایی برای روستاییان آذربایجان غربی پرداخت می‌شود

۲۲۰ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: استاندار آذربایجان غربی گفت: تسهیلات جدید برای تولید و اشتغال زایی روستاییان استان در نظر گرفته شده که بر اساس آن تمام روستاها به مقدار یکسان از این تسهیلات برخوردار می‌شوند.


تولید و اشتغال پایدار روستایی در کردستان جان می گیرد

۲۲۰ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: سنندج- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان از برنامه ریزی برای ایجاد افزون بر ۳۰ هزار شغل در استان در قالب طرح ارتقای تولید و توسعه اشتغال پایدار در دشت ها و مناطق روستایی در ۵ سال اینده خبر داد.


اختصاص ۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات کم‌بهره به روستائیان البرز

۲۲۳ روز قبل

خبرگزاری مهر : مدیرکل امور روستایی و شوراهای استان البرز گفت: در سال جاری ۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات کم بهره برای اشتغال روستائیان استان مصوب شد.


دولت به‌دنبال ایجاد شغل‌های کوچک و زودبازده در روستاها است

۲۲۳ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: نماینده سازمان دهیاری‌ها و شهرداری‌های وزارت کشور با اشاره به میزان هزینه برای ایجاد اشتغال در کشور گفت: ما به دنبال ایجاد شغل‌های سهل‌الوصول و زودبازده در روستاها هستیم.


تولید و اشتغال پایدار روستایی در کردستان جان می گیرد

۲۲۴ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: سنندج- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان از برنامه ریزی برای ایجاد افزون بر ۳۰ هزار شغل در استان در قالب طرح ارتقای تولید و توسعه اشتغال پایدار در دشت ها و مناطق روستایی در ۵ سال اینده خبر داد.


دیدگاه خود را بیان کن

  • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
  •  براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
  • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
  • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
  • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.
مدیریت وب‌سایت «ای-استخدام» از شما کاربران عزیز خواهشمند است با مشارکت و پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات سایر کاربران، ما را در هرچه بهتر شدن کیفیت پاسخ‌گویی یاری رسانید.