اخبار اشتغال روستاییان در سال ۹۶ (کلیه اخبار)

۲ روز قبل

اخبار اشتغال روستاییان

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین اخبار و استخدامهای مربوط به اشتغال روستاییان در اسرع وقت منتشر خواهد شد

فهرست اخبار اشتغال روستاییان موجود در این صفحه :


۱۹ آذر ۹۶

ایجاد پنج هزار شغل در مناطق روستایی و عشایر استان یزد

خبرگزاری ایرنا : دبیر کارگروه تخصصی اشتغال استان یزد گفت: بر مبنای نقشه راه و طرح های چهار دستگاه و با همکاری فرمانداران و بخشداران ، پنج هزار شغل در مناطق روستایی و عشایر استان ایجاد می شود.

ادامه مطلب ...
۱۸ آذر ۹۶

تولید و اشتغال روستایی نیازمند تعامل فرابخشی است

خبرگزاری ایرنا: مدیر صندوق کارآفرینی امید استان بوشهر گفت: تولید و اشتغال روستایی نیازمند تعامل فرابخشی است و در این ارتباط باید تمامی دستگاه های ذیربط پای کار باشند.

ادامه مطلب ...
۱۴ آذر ۹۶

اجرای طرح اشتغال فراگیر روستایی با منابع ۳۲ هزار میلیارد تومانی

خبرگزاری فارس: مدیرعامل بانک توسعه تعاون از آمادگی این بانک برای ارائه تسهیلات به منظور گسترش طرح‌های ملی اشتغال فراگیر و اشتغال روستایی خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۳ آذر ۹۶

زنان روستایی در اولویت دریافت وام اشتغال پایدار از بانک توسعه تعاون

خبرگزاری صداوسیما : مدیرعامل بانک توسعه تعاون از تدوین طرحی در این بانک خبر داد که براساس آن زنان روستایی بویژه زنان سرپرست خانوار در اولویت دریافت وام اشتغال پایدار در قالب شرکت های تعاونی قرار دارند .

ادامه مطلب ...
۱۲ آذر ۹۶

سهم ۲۸۵۰ میلیارد ریالی زنجان از تسهیلات توسعه و اشتغال روستایی کشور

خبرگزاری ایرنا : استاندار زنجان گفت: سهم این استان از ۱۲۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات پیش بینی شده کشور برای توسعه و اشتغالزایی روستایی به ۲ هزار و ۸۵۰ میلیارد ریال رسید.

ادامه مطلب ...
۱۲ آذر ۹۶

ایجاد شغل در روستاها تنها راهکار توقف مهاجرت روستاییان است

خبرگزاری مهر: استاندار یزد، ایجاد شغل در روستاها را تنها راهکار توقف مهاجرت روستاییان از روستا به شهر دانست.

ادامه مطلب ...
۸ آذر ۹۶

اختصاص یافتن ۳.۲ دهم درصد از اعتبارات اشتغالزایی به استان کردستان

خبرگزاری ایرنا: نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از اختصاص سه و ۲ دهم درصد از اعتبارات اشتغالزایی صندوق توسعه ملی برای روستاها و شهرهای زیر ۱۰ هزار نفر جمعیت استان کردستان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۷ آذر ۹۶

جزئیات وام اشتغال روستائیان

خبرگزاری ایسنا : معاون سرمایه‌گذاری و اشتغال معاونت توسعه روستایی کشور با اشاره به طرح تسهیلات ارزان قیمت به اشتغال روستاییان، گفت: ابلاغ وام اشتغال روستاییان تا دهم آذرماه به بانک‌ها انجام می‌شود.

ادامه مطلب ...
۴ آذر ۹۶

انجام ۱۱ هزار و ۵۰۰ طرح اشتغال در روستاهای محروم خراسان شمالی

خبرگزاری مهر: مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از اجرای ۱۱ هزار و ۵۰۰ طرح اشتغال پایدار در روستای های محروم این استان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۴ آذر ۹۶

در نظر گرفتن ۴۶۰ میلیارد تومان برای اشتغال روستایی لرستان

خبرگزاری ایسنا: استاندار لرستان گفت: سهم استان از اعتبار اشتغال روستایی ۴۶۰ میلیارد تومان است و باید تا بهمن‌ماه این اعتبار جذب شود.

ادامه مطلب ...
۲ آذر ۹۶

اختصاص ۱۰۹ میلیارد تومان اعتبار از محل قانون توسعه پایدار اشتغال روستایی

خبرگزاری فارس : رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی از اختصاص مبلغ ۱۰۹ میلیارد تومان اعتبار از محل قانون توسعه پایدار اشتغال روستایی و عشایری به استان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱ آذر ۹۶

اختصاص ۱۷۰ میلیارد تومان برای اشتغال روستایی

خبرگزاری فارس: پرداخت بیمه بیکاری به ۱۰هزار نفر/ اختصاص ۱۷۰ میلیارد تومان برای اشتغال روستایی

ادامه مطلب ...
۲۵ آبان ۹۶

ضرورت ایجاد شغل‌های جدید و پایدار برای روستاییان

خبرگزاری ایسنا : رییس اتحادیه کارگران قراردادی و پیمانی می‌گوید قبل از توزیع منابع طرح اشتغال روستایی باید مزیتهای هر منطقه به دقت شناسایی و متناسب با آن بازار کار فراهم شود. در غیر این صورت هدر رفت منابع را شاهد خواهیم بود.

ادامه مطلب ...
۱۶ آبان ۹۶

اشتغال‌زایی اصلی‌ترین اقدام برای حل مشکلات روستاها

خبرگزاری مهر: نماینده تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس گفت: توجه به اشتغال روستایی و همراهی مردم و مسئولین در این رابطه، راه حل مشکل کاهش جمعیت روستاها و دغدغه های روستانشینان است.

ادامه مطلب ...
۱۳ آبان ۹۶

اختصاص ۲۰۰میلیارد تومان برای اشتغال روستائیان فارس

خبرگزاری ایسنا : عملیات اجرایی پروژه انتقال آب از سد درودزن به روستاهای شهرستان‌های مرودشت، شیراز، خرامه و همچنین صنایع بزرگ و دامپروری‌های شهرستان خرامه با حضور استاندار فارس آغاز شد .

ادامه مطلب ...
۲ آبان ۹۶

اختصاص ۱۹۰هزار میلیارد ریال برای اشتغال روستاییان و عشایر

خبرگزاری ایرنا : معاون امور زیربنایی معاونت مناطق محروم و روستایی ریاست جمهوری گفت: ۱۹۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات برای اشتغال در حوزه روستایی و عشایری و شهرهای زیر ۱۰ هزار نفر اختصاص یافته است.

ادامه مطلب ...
۲ آبان ۹۶

ایجاد اشتغال روستایی سبب پیشگیری مهاجرت روستائیان به شهر می شود

خبرگزاری مهر : استاندار گیلان با بیان اینکه ایجاد اشتغال روستایی سبب جلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهرها می شود، گفت: کاهش حاشیه نشینی و آسیب های اجتماعی از جمله مهمترین پیامدهای اشتغال زایی است.

ادامه مطلب ...
۳۰ مهر ۹۶

اختصاص ۱۹۰ هزار میلیارد ریال برای اشتغال روستاییان و به عشایر

خبرگزاری ایرنا:معاون امور زیربنایی معاونت مناطق محروم و روستایی رئیس جمهورگفت: ۱۹۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات برای اشتغال در حوزه روستایی و عشایری و شهرهای زیر ۱۰ هزار نفر اختصاص یافته است.

ادامه مطلب ...
۲۵ مهر ۹۶

اختصاص ۳۴۵۰ میلیون ریال اعتبار برای آموزش اشتغال زنان روستایی

خبرگزاری فارس :رئیس جهادکشاورزی خراسان‌جنوبی از اختصاص ۳۴۵۰ میلیون ریال اعتبار برای آموزش اشتغال زنان روستایی خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۴ مهر ۹۶

ایجاد ۱۲۴ اشتغال روستایی امسال در خنداب

خبرگزاری تسنیم: فرماندار خنداب گفت:در راستای ایجاد اشتغال در روستاهای کشور امسال ۱۲۴ اشتغال روستایی در خنداب ایجاد شده است.

ادامه مطلب ...
۲۴ مهر ۹۶

تخصیص ۲۰۰ میلیارد تومان برای اشتغال روستائیان کرمانشاه

خبرگزاری مهر: مدیر کل دفتر روستایی استانداری کرمانشاه گفت: از محل صندوق توسعه ملی یک و نیم میلیارد دلار برای ایجاد اشتغال روستایی لحاظ شده وسهم استان کرمانشاه از این مقدار ۲۰۰ میلیارد تومان است.

ادامه مطلب ...
۱۶ مهر ۹۶

پرداخت ۱۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال تسهیلات اشتغال زایی روستایی در سمنان

خبرگزاری ایرنا : سرپرست دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری استان سمنان گفت: ۱۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه امسال در قالب پنج نوع طرح اشتغال زایی به روستاییان استان پرداخت شد.

ادامه مطلب ...
۱۵ مهر ۹۶

ایجاد یک هزار روستا تعاون برای رونق اشتغال زایی در کشور

خبرگزاری ایسنا :وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: طرح هزار روستا و هزار تعاونی در شهرهای زیر ۱۰ هزار نفر در راستای رونق اشتغال و تولید اجرا می شود.

ادامه مطلب ...
۱۲ مهر ۹۶

تخصیص۴۷۰میلیاردریال بودجه برای طرح های صنعتی واشتغال روستایی خمین

خبرگزاری مهر: خمین- فرماندار شهرستان خمین گفت: امسال ۴۷۰ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل طرح های نیمه تمام صنعتی و اشتغال روستایی خمین تخصیص یافته است.

ادامه مطلب ...
۱۲ مهر ۹۶

ایجاد امسال ۳۶۰۰فرصت شغلی روستایی در استان مرکزی

خبرگزاری مهر : مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری مرکزی گفت: طی سال جاری بیش از سه هزار و ۶۰۰ فرصت شغلی روستایی با اعتبار ۶۰۰میلیارد ریال در استان مرکزی ایجاد می شود.

ادامه مطلب ...
۱۱ مهر ۹۶

ضرورت ایجاد اشتغال در روستاهای جاجرم

خبرگزاری مهر: فرماندار جاجرم بر ضرورت ایجاد اشتغال پایدار در روستاهای این شهرستان تأکید کرد و گفت: ضرورت دارد با تمهیدات لازم از مهاجرت روستاییان به شهرها جلوگیری کنیم.

ادامه مطلب ...
۱۱ مهر ۹۶

توانمندسازی مشاغل روستایی در وزارت کار

خبرگزاری فارس: مهدی حسین نژاد، مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری تعاون در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، با اشاره به اینکه در ایران با توجه به هرم سنی جوان و همچنین ورود انبوه جوانان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی به بازار کار، دولت و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، از طریق حمایت‌های مالی و توانمندسازی (با ایجاد کارگروه حمایت از مشاغل کوچک و روستائی) زمینه‌های مناسبی برای شروع فعالیت‌های اقتصادی برای خوداشتغالان فراهم کرده است، اظهار داشت:

ادامه مطلب ...
۲۹ شهریور ۹۶

پیگیری طرح‌های کارآفرینی و ایجاد اشتغال ۸۵ روستای خمین

خبرگزاری مهر : فرماندار شهرستان خمین گفت: هم اکنون در ۸۵ روستای شهرستان خمین طرح های کار آفرینی و اشتغالزایی ارائه شده که عملیاتی شدن آنها در دست پیگیری و اقدام است.

ادامه مطلب ...
۲۸ شهریور ۹۶

ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی از اولویت‌های اصلی دولت دوازدهم

خبرگزاری فارس : فرماندار خلیل آباد گفت: ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و پرداخت تسهیلات ارزان و مهارت آموزی متقاضیان ایجاد اشتغال در روستاها از اولویت‌های اصلی دولت دوازدهم تدبیر و امید است.

ادامه مطلب ...
۲۵ شهریور ۹۶

اختصاص پنج هزار میلیارد ریال به اشتغال روستائی آذربایجان شرقی

خبرگزاری ایرنا : معاون امور عمرانی استانداری آذربایجان شرقی گفت: پنج هزار میلیارد ریال از محل صندوق توسعه ملی به اشتغال روستائی این استان در سالجاری اختصاص یافت.

ادامه مطلب ...
۲۲ شهریور ۹۶

اختصاص ۱۱ هزار میلیارد تومان برای اشتغال روستاییان و عشایر

خبرگزاری فارس : معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور گفت: ۱۱ هزار میلیارد تومان در کشور برای اشتغال روستاییان، عشایر و شهرهای زیر ۱۰ هزار نفر با کارمزد ۶ درصد در نظر گرفته شده است.

ادامه مطلب ...
۲۱ شهریور ۹۶

ایجاد تا ۳۰۰ هزار شغل در روستاها طی امسال

خبرگزاری ایرنا : معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول رییس جمهوری با بیان اینکه عزم دولت تدبیر و امید در تقویت تولید و اشتغال در روستاها جدی است، گفت: امسال ۲۸۰ تا ۳۰۰ هزار شغل در سطح روستاهای کشور ایجاد می شود.

ادامه مطلب ...
۲۰ شهریور ۹۶

آغاز توزیع ۱.۵ میلیارد دلار اعتبار اشتغالزایی روستایی از اول مهر

خبرگزاری تسنیم : معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری از اجرای قانون برداشت ۱/۵ میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای بهبود کسب و کار و ایجاد اشتغال در مناطق روستایی، عشایری و شهرهای زیر ۱۰ هزار نفر از اول مهر خبر داد

ادامه مطلب ...
۲۰ شهریور ۹۶

لزوم نظارت و تزریق تدریجی منابع برای اشتغال روستایی

خبرگزاری فارس : آئین نامه اجرایی قانون برداشت ۱.۵ میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای اشتغال روستایی امروز نهایی می‌شود و بنا بر اعلام دولت این قانون از اول مهر ماه اجرایی خواهد شد؛ کارشناسان از بایدها و نبایدهای اجرای این قانون می‌گویند.

ادامه مطلب ...
۱۹ شهریور ۹۶

ایجاد ۱۵۰۰ شغل در روستاهای چهارمحال و بختیاری

خبرگزاری مهر : استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: بیش از یک هزار و ۵۰۰ شغل در روستاهای چهارمحال وبختیاری ایجاد می شود.

ادامه مطلب ...
۱۱ شهریور ۹۶

ایجاد ۲۷ هزار فرصت شغلی از طریق ۲۰۰۰ تعاونی در روستاها

خبرگزاری تسنیم : مدیر کل دفتر تعاونی های تولیدی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: در راستای طرح روستا تعاون، از طریق ساماندهی و تشکیل ۲۰۰۰ تعاونی در روستاها ایجاد ۲۷ هزار نفر فرصت شغلی جدید در بیش از ۹رسته فعالیت تعاونی در روستاها امکان پذیر خواهد بود.

ادامه مطلب ...
۳۱ مرداد ۹۶

هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان سهم کمیته امداد برای اشتغال روستائیان

خبرگزاری صدا و سیما : معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی کشور گفت: قرار است ۵ هزار میلیارد تومان از صندوق توسعه ملی برای اشتغال روستائیان، در اختیار استانها قرار گیرد که سهم کمیته امداد از این اعتبار هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان است

ادامه مطلب ...
۲۹ مرداد ۹۶

اجرای طرح اشتغال‌زایی و فعال‌سازی بانوان روستایی

خبرگزاری ایلنا: مدیرکل امور روستایی و شوراهای استان خوزستان از طرح اشتغال زنان روستایی با هدف فعال‌سازی اشتغال بانوان این استان خبر داد.
به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، حسینی افزود: برای آموزش اشتغال بانوان ۳۰۰ روستا با جمعیت بالغ بر ۵۰۰ هزار نفر را در این طرح پوشش خواهیم داد که برنامه‌ریزی منسجم و مدونی برای این روستاها خواهیم داشت.

ادامه مطلب ...
۲۵ مرداد ۹۶

ایجاد ۶۵ هزار شغل در روستاها

خبرگزاری ایرنا : معاون امور تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ایجاد ۶۵ هزار شغل در سال جاری در مناطق روستایی کشور خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۴ مرداد ۹۶

رفع ایراد شورای نگهبان درباره تسهیلات اشتغال روستایی

خبرگزاری مهر: اظهار نظر کارشناسی مرکز پژوهش‌های مجلس درباره لایحه حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی منتشر شد.

ادامه مطلب ...
۲۴ مرداد ۹۶

اشتغال پایدار جوانان در ۶۷ روستای تهران کلید خورد

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان تهران از اجرای سه طرح اشتغالزا در استان تهران خبرداد و گفت: امسال ۶۷ طرح روستا تعاون را برای ایجاد اشتغال پایدار جوانان در روستاهای استان تهران اجرا می‌کنیم.

ادامه مطلب ...
۲۴ مرداد ۹۶

اشتغال در روستاهای چهارمحال و بختیاری ایجاد می شود

خبرگزاری مهر : استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: با بهره گیری از ظرفیت روستاها، اشتغال پایدار در روستاهای چهارمحال و بختیاری ایجاد می شود.

ادامه مطلب ...
۲۲ مرداد ۹۶

تسهیلات ایجاد اشتغال در مناطق روستایی گلستان اعطا می شود

خبرگزاری مهر : مدیرکل امور روستایی و شوراها استانداری گلستان گفت: تسهیلات ایجاد اشتغال در مناطق روستایی گلستان اعطا می شود.

ادامه مطلب ...
۱۷ مرداد ۹۶

اختصاص ۱.۵ میلیارد اعتبار برای توسعه اشتغال عشایر

خبرگزاری ایسنا : رئیس امور عشایری کشور از اختصاص ۱۰۰ میلیارد تومان برای تقویت تشکل‌های عشایری خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۵ مرداد ۹۶

روستا با اشتغالزایی احیا می‌شود

بازار کار : مدیرکل میراث فرهنگی استان مرکزی گفت: تا زمانی که اشتغال روستایی ایجاد نکنیم باید شاهد خالی از سکنه شدن روستاها باشیم، به همین منظور میراث فرهنگی با اجرای طرح‌هایی همچون بوم‌گردی، جشنواره غذاهای سنتی و … قصد دارد روستاها را احیا کند.

ادامه مطلب ...
۱۵ مرداد ۹۶

اشتغالزایی۳۳۹نفر از عشایر با ۲۲میلیارد تومان تسهیلات

خبرگزاری مهر : مدیرکل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد گفت: اشتغالزایی ۳۳۹ نفر در راستای تحقق پروژه ارتقاء تولید و توسعه اشتغال پایدار برای سال ۹۶ توسط این دستگاه عملیاتی می شود.

ادامه مطلب ...
۹ مرداد ۹۶

ایجاد ۱۶۳۰ شغل در مناطق روستایی البرز در سال ۹۵

خبرگزای ایرنا : محمد رضا رضوی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: این طرح با اعتباری بالغ بر ۵۲۴ میلیارد ریال به اجرا گذاشته شده بود که درسال جاری نیز با اختصاص اعتباری بالغ بر ۳۶۶ میلیارد و ۹۱ میلیون ریال با هدف اشتغالزایی برای دوهزار و ۴۷۸ نفر ادامه می یابد.

ادامه مطلب ...
۸ مرداد ۹۶

تدوین برنامه توسعه اقتصادی و اشتغالزایی ۶۷ روستا در سال جاری

خبرگزاری ایسنا : نعمت الله ترکی در گفت‌وگو با ایسنا، در تشریح روند تدوین برنامه‌های توسعه اقتصادی و اشتغالزایی روستاها گفت: سند توسعه پایدار روستایی با رویکرد اشتغالزایی و کمک به معیشت مردم تصویب و به کمیته‌ها ابلاغ شده و از سال ۹۶ اجرایی می شود. در حقیقت تدوین این برنامه‌ها در راستای اجرای ماده ۲۷ قانون برنامه ۶ توسعه در کارگروه حوزه روستایی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران دنبال می شود.

ادامه مطلب ...
۸ مرداد ۹۶

کمک به اشتغال روستاییان با بهره‌گیری از صندوق توسعه ملی

خبرگزاری فارس : رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: دولت و مجلس در حال تصویب لایحه‌ای هستند که از طریق صندوق توسعه ملی به اشتغال روستاییان کمک شود.

ادامه مطلب ...
۴ مرداد ۹۶

اشتغال در روستاها باجدیت پیگیری می شود

خبرگزاری مهر : وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: به منظور رفع مشکل بیکاری در جمعیت روستایی، امسال مهارت آموزی و ایجاد فرصت های شغلی در روستاها باجدیت پیگیری می شود و تلاش داریم منابع آن تخصیص یابد.

ادامه مطلب ...
۱ مرداد ۹۶

طرح رونق تولید و اشتغال در روستاهای کشور اجرا می‌شود

خبرگزاری ایرنا: معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: اجرای طرح رونق تولید و اشتغال در روستاهای کشور برای اولین بار به صورت آزمونه (پایلوت)، در استان گیلان اجرا می‌شود.

ادامه مطلب ...
۲۵ تیر ۹۶

تخصیص۱.۵میلیارد دلار برای اشتغال روستاییان با سود یک رقمی

بازارکار: مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: دولت یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون دلار برای اشتغال روستاییان در نظر گرفته است که صندوق توسعه ملی معادل ریالی این رقم را در قالب تسهیلات با سود یک رقمی قرض الحسنه در اختیار ۲ بانک و صندوق کارآفرینی امید قرار می دهد.

ادامه مطلب ...
۲۵ تیر ۹۶

ایجاد ۱۵۵هزار شغل در مناطق روستایی کشور

خبرگزاری فارس : مدیرکل نظارت معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری گفت: در سال گذشته برای ۱۵۵هزار و ۳۳۷ نفر اشتغال در مناطق روستایی کشور ایجاد شده است.

ادامه مطلب ...
۱۹ تیر ۹۶

اختصاص یک و نیم میلیارد دلار برای اشتغال‌زایی روستاییان و کشاورزان

خبرگزاری فارس : نماینده مردم کوثر و خلخال در مجلس گفت: یک و نیم میلیارد دلار برای اشتغال‌زایی روستائیان و کشاورزان از محل صندوق توسعه ملی اختصاص یافت.

ادامه مطلب ...
۱۴ تیر ۹۶

طرح اشتغال روستایی امروز در صحن علنی مجلس نهایی می‌شود

خبرگزاری فارس : وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعلام این خبر که امروز طرح اشتغال روستایی در صحن علنی مجلس پیگیری و نهایی خواهد شد،‌ گفت: ایجاد اشتغال باید بر اساس مزیت روستا باشد و پول‌پاشی منجر به اشتغال نخواهد شد.

ادامه مطلب ...
۱۳ تیر ۹۶

تهیه سند اشتغال برای ۵۰ روستا در استان ایلام

خبرگزاری مهر: سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ایلام از تهیه سند اشتغال برای ۵۰ روستا در استان ایلام خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۲ تیر ۹۶

جزئیات پیشنهاد مجلس برای اشتغال در روستاها

خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با تشریح جزئیات پیشنهاد نمایندگان مجلس برای ایجاد اشتغال در روستاها با منابع صندوق توسعه ملی گفت: هنوز دغدغه ها برطرف نشده است.

ادامه مطلب ...
۳۱ خرداد ۹۶

تشریح طرح‌های ضربتی تولید و اشتغال در ۲ روستای ایلام

خبرگزاری مهر : مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایلام، طرح‌های ضربتی تولید و اشتغال در دو روستای ایلام …

ادامه مطلب ...
۱۸ خرداد ۹۶

یک میلیون شغل در روستاهای کشور ایجاد می شود

خبرگزاری مهر : معاون نظارت زیربنایی و برنامه ریزی معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم گفت:با اجرای پروژه ارتقاء تولید و توسعه اشتغال در دشتها و مناطق روستایی یک میلیون شغل در مدت ۵ سال ایجاد می شود.

ادامه مطلب ...
۷ خرداد ۹۶

اشتغال‌زایی ۵۹ هزار نفری با آبرسانی روستایی

بازار کار : مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با اشاره به دستور کار قرار گرفتن آبرسانی به ۱۶۰۰ روستا در سال ۹۶ گفت: میزان اشتغال‌زایی طرح‌های آبرسانی روستایی با اجرای پروژه‌های جدید آبرسانی، افزایش خواهد یافت.

ادامه مطلب ...
۲۴ اردیبهشت ۹۶

اشتغال‌زایی پایدار در روستاها نیازمند ظرفیت‌شناسی هر منطقه است

خبرگزاری مهر : نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس گفت: اشتغالزایی موفق در روستاها نیازمند ظرفیت شناسی هر یک از این مناطق و تدوین یک شناسنامه اشتغال با توجه به ویژگی های خاص هر روستا است.

ادامه مطلب ...
۴ اردیبهشت ۹۶

فواید طرح تولید و اشتغال در ۷۳ روستا اعلام شد

خبرگزاری تسنیم : روستاهای قبلاً تولید‌کننده بودند، اما اکنون تبدیل به مصرف‌کننده شدند، درحالیکه در هر روستا ظرفیت‌های بسیار مناسبی در حوزه‌های مختلف وجود دارد که می‌تواند به ایجاد اشتغال و تحرک اقتصادی در هر روستا کمک کند.

ادامه مطلب ...
۴ اردیبهشت ۹۶

پرداخت ۱۷۰ هزار وام اشتغال زایی به مددجویان کمیته امداد

خبرگزاری مهر : رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) از هدف گذاری پرداخت ۱۷۰ هزار فقره تسهیلات اشتغال زایی به مجددجویان این نهاد در سال ۹۶ خبر داد.

ادامه مطلب ...
۴ اردیبهشت ۹۶

توسعه تولید و اشتغال در روستاهای استان بوشهر توسط بسیج سازندگی

خبرگزاری مهر : مدیر سازمان بسیج سازندگی استان بوشهر از توسعه تولید و اشتغال در روستاهای استان بوشهر توسط بسیج …

ادامه مطلب ...
۴ اردیبهشت ۹۶

ضرورت ایجاد اشتغال پایدار در روستاهای البرز

خیرگزاری فارس : استاندار البرز بر ضرورت ایجاد اشتغال پایدار در روستاهای البرز تأکید کرد و گفت: باید با تمهیدات لازم از مهاجرت روستاییان به شهرها جلوگیری کنیم.

ادامه مطلب ...
۲ اردیبهشت ۹۶

اشتغال جوانان روستایی در اجرای طرح‌ها مورد توجه قرار گیرد

خبرگزاری فارس : استاندار اردبیل گفت:اشتغال جوانان روستایی در اجرای طرح‌ها و پروژه‌های روستایی مورد توجه قرار گیرد.

ادامه مطلب ...
۲۶ اسفند ۹۵

کار آفرینی باید در روستاها توسعه داده شود

خبرگزاری برنا : معاون استاندارهرمزگان گفت : بخش کشاورزی استان ظرفیت های زیادی برای ایجاد اشتغال پایدار دارد.

ادامه مطلب ...
۲۴ اسفند ۹۵

بررسی طرح اشتغالزایی روستائیان از سوی مرکز پژوهش های مجلس

خبرگزاری تسنیم : مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی اظهارنظر کارشناسی درباره: «لایحه اعطای تسهیلات از محل منابع صندوق توسعه ملی برای ایجاد اشتغال در روستاها با اولویت مناطق کمتر توسعه یافته، عشایری و مرزی» را با طرح ۱۵ مسئله بیان کرد.

ادامه مطلب ...
۲۴ اسفند ۹۵

اختصاص بخشی از منابع طرح اشتغالزایی روستائیان به تعاونی‌ها

خبرگزاری تسنیم : سیدحمید کلانتری، معاون امور تعاون وزارت تعاون،کارو رفاه اجتماعی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، درباره برنامه وزارتخانه برای اواخر امسال گفت: مجلس بودجه ای را برای سال آینده تصویب می کند که به موجب آن ۱.۵میلیارد دلار از منابع صندوق توسعه ملی در جهت ایجاد اشتغال در مناطق روستایی مورد استفاده قرار می گیرد که تنها کسانی می توانند از این تسهیلات استفاده کنند که در شرکت های تعاونی در زمینه های مختلف کشاورزی، تولید،خدمات وصنایع دستی، قالی بافی و … هستند.

ادامه مطلب ...
۱۷ اسفند ۹۵

مزیت‌های بومی روستاها برای اشتغال‌زایی استفاده شود

خبرگزاری فارس : رئیس مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه مسیر وفاق ملی در راستای اشتغال‌زایی باید ایجاد شود، گفت: مسائل انتخاباتی و سیاسی هر ساله داریم و نیاز کشور است اما باید توجه داشت که همه اینها ابزاری برای کار و تولید و توسعه کشور است.

ادامه مطلب ...
۲۵ بهمن ۹۵

اختصاص یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون دلار اعتبار برای اشتغالزایی روستائیان

خبرگزاری ایرنا : عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس دهم شورای اسلامی از تصویب اختصاص یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون دلار اعتبار برای اشتغالزایی روستائیان و عشایر خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۴ بهمن ۹۵

۱۵۰شغل روستایی در حوزه صنایع دستی تا پایان سال شناسایی می شود

خبرگزاری مهر : مدیرکل میراث فرهنگی استان مرکزی گفت: از ابتدای سال تاکنون ۸۶مورد شغل در حوزه صنایع دستی و سوغات در روستاهای استان شناسایی شده که پیش بینی می شود تا پایان سال به ۱۵۰مورد برسد.

ادامه مطلب ...
۱۹ بهمن ۹۵

لزوم توسعه اشتغال روستایی

خبرگزاری مهر : فرماندار دشتی با بیان اینکه در سه سال اخیر ۱۳۸ میلیارد تومان به عمران و آبادی شهرستان دشتی اختصاص یافت، گفت: نگاه دولت به روستاها یگ نگاه پایدار است.

ادامه مطلب ...
۱۸ بهمن ۹۵

ایجاد سه هزار فرصت شغلی جدید در صنایع خوزستان

خبرگزاری ایرنا: رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت خوزستان گفت: امسال با صدور ۱۳۴پروانه بهره برداری برای واحدهای تولیدی و صنعتی استان ، سه هزار فرصت شغلی جدید در استان ایجاد شده است.

ادامه مطلب ...
۱۸ بهمن ۹۵

توسعه مشاغل روستایی و حمایت از آن مانع مهاجرت روستاییان می شود

خبرگزاری ایرنا: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان گفت: توسعه مشاغل بومی روستایی و حمایت از آن برای عرضه محصولات تولید شده، مانع از مهاجرت روستاییان به شهرها می شود.

ادامه مطلب ...
۱۸ بهمن ۹۵

تصویب لایحه دولت تحول مهمی دراشتغالزایی روستایی ایجاد می کند

خبرگزاری ایرنا: استانداربوشهرگفت: تصویب لایحه ۱.۵ میلیارد دلاری دولت در مجلس شورای اسلامی تحول مهمی در اشتغالزایی روستائیان فراهم خواهد کرد.

ادامه مطلب ...
۱۱ بهمن ۹۵

اختصاص ۱.۵ میلیارد دلار برای اشتغال روستاها

خبرگزاری ایسنا : یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از تصویب کلیات لایحه‌ای خبر داد که در صورت تصویب نهایی آن معادل ریالی ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون دلار از محل صندوق توسعه ملی برای ایجاد اشتغال در روستاها اختصاص می‌یابد.

ادامه مطلب ...
۹ بهمن ۹۵

ایجاد ۱۵۹ هزار فرصت شغلی جدید در روستاهای کشور در سال ۹۵

خبرگزاری صدا و سیما : معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: امسال ۱۵۹ هزار فرصت شغلی جدید در روستاهای کشور ایجاد می شود.

ادامه مطلب ...
۶ بهمن ۹۵

پیش‌بینی ۱۵۰۰ میلیارد تومان برای اشتغال در روستاهای کشور

خبرگزاری فارس : عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان برای اشتغال روستایی پیش‌بینی و تخصیص‌ یافته است.

ادامه مطلب ...
۲۸ دی ۹۵

تقویت اشتغال پایدار مانع مهاجرت‌ روستاییان می‌شود

خبرگزاری تسنیم : رئیس شورای اسلامی شهرستان قدس گفت: با فراهم کردن بستر اشتغال پایدار روستایی و رفع موانع تولید می‌توان از مهاجرت‌های اجباری به شهرها جلوگیری کرد.

ادامه مطلب ...
۲۵ دی ۹۵

وعده ایجاد ۲۰۰ هزار شغل در روستاها با اجرای طرح اشتغالی ۱.۵ میلیارد دلاری

خبرگزاری تسنیم: معاون توسعه روستایی ریاست جمهوری با دفاع از لایحه ۱.۵ میلیارد دلاری اشتغالزایی روستایی گفت: در عرض کمتر از ۱ سال حدود ۲۰۰ هزار شغل پایدار در سطح روستاها و مناطق عشایری ایجاد خواهیم کرد.

ادامه مطلب ...
۲۲ دی ۹۵

تسریع در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی روستایی ایلام

خبرگزاری مهر : معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام خواستار تسریع در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی روستایی در استان ایلام شد.

ادامه مطلب ...
۷ دی ۹۵

معرفی ۲۳ طرح اشتغالزای روستایی به بانک‌های عامل در کردستان

خبرگزاری مهر : مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری کردستان از معرفی ۲۳ طرح اشتغالزای روستایی با هدف دریافت ۲۰ میلیارد تومان تسهیلات به بانک‌های عامل استان خبرداد.

ادامه مطلب ...
۷ دی ۹۵

ایجاد اشتغال راهکار ماندگاری جمعیت در روستاهاست

خبرگزاری ایرنا : فرماندار درمیان گفت: اشتغالزایی با درآمد مناسب، می تواند از مهاجرت بی رویه روستاییان به شهرها جلوگیری کند، ایجاد اشتغال راهکار ماندگاری جمعیت در روستاهاست.

ادامه مطلب ...
۵ دی ۹۵

اختصاص ۲۵۰ میلیارد تومان برای توسعه و اشتغال روستایی در سال ۹۶

خبرگزاری فارس : معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهور گفت: در لایحه بودجه سال آینده ۲۵۰ میلیارد تومان صرفا برای توسعه روستایی و اشتغال روستایی در نظر گرفته شده است.

ادامه مطلب ...
۵ دی ۹۵

تامین اشتغال پایدار در روستاها ضروری است

خبرگزاری خانه ملت : عضو کمیسیون عمران مجلس، با تاکید برضرورت مهاجرت معکوس شهرنشینان به روستاها،گفت: تنها راهکار جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهر تامین اشتغال پایدار است.

ادامه مطلب ...
۵ دی ۹۵

طرح اشتغالزایی روستاییان ادامه طرح های قبلی است

خبرگزاری تسنیم : معاون سابق وزیر کار با اشاره به اینکه طرح ۱.۵ میلیارد دلاری اشتغال روستاییان در صورت برنامه ریزی می تواند نتیجه موثری داشته باشد گفت: مشکل اصلی بازار کار ما عدم قدرت خرید و نداشتن قدرت رقابت با کالاهای خارجی است

ادامه مطلب ...
۴ دی ۹۵

حمایت از توسعه اشتغال در روستاهای جهرم با ایجاد طرح‌های مشارکتی

خبرگزاری مهر : فرماندار ویژه جهرم از حمایت دولت در راستای توسعه اشتغال روستائیان با ایجاد طرح‌های مشارکتی خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱ دی ۹۵

اشتغالزایی در روستاها با توسعه صنایع تبدیلی ممکن است

پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی : مسئول قرارگاه اقتصاد مقاومتی سازمان بسیج سازندگی قزوین گفت: یکی از بهترین روش های توسعه اشتغال و افزایش درآمدهای غیر کشاورزی در روستا ها توسعه صنایع تبدیلی است.

ادامه مطلب ...
۲۴ آذر ۹۵

۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات برای ایجاد اشتغال در روستاهای استان سمنان

خبرگزاری تسنیم : معاون امور عمرانی استاندار سمنان با اشاره به‌ضرورت ایجاد اشتغال در مناطق محروم استان گفت: ۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات برای ایجاد اشتغال و طرح‌های تولیدی در روستاهای استان سمنان مصوب شد.

ادامه مطلب ...
۲۳ آذر ۹۵

لایحه اعطای تسهیلات ایجاد اشتغال در روستاها به مجلس ارسال شد

خبرگزاری ایسنا : دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری، لایحه «اعطای تسهیلات از محل منابع صندوق توسعه ملی برای ایجاد اشتغال در روستاها با اولویت مناطق کمتر توسعه یافته، عشایری و مرزی» را برای طی تشریفات قانونی به مجلس شورای اسلامی تقدیم کرد.

ادامه مطلب ...
۱۷ آذر ۹۵

پرداخت تسهیلات اشتغال زایی به روستاییان با سود ۴ درصد

خبرگزاری تسنیم: معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری با اشاره به اعطای تسهیلات ۱.۵میلیارد دلاری به روستائیان گفت:این مبلغ به صورت قرض الحسنه با کارمزد چهار درصد در اختیار روستائیان قرار می گیرد.

ادامه مطلب ...
۱۵ آذر ۹۵

جزئیات پرداخت تسهیلات جدید اشتغال به روستائیان

خبرگزاری مهر : مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با تشریح جزئیات تسهیلات ۱.۵ میلیارد دلاری صندوق توسعه ملی برای اشتغال مناطق محروم و روستائیان گفت: سقف این تسهیلات برای هر طرح اشتغالزا ۵ میلیارد تومان است.

ادامه مطلب ...
۹ آذر ۹۵

ایجاد بیش از ۲۲۰ هزار شغل در روستاها

خبرگزاری ایسنا: به گزارش ایسنا، سید ابوالفضل رضوی در یک برنامه رادیویی با انتقاد از نظام غیر عقلانی و غیر علمی برنامه ریزی در کشور گفت: «متاسفانه وضعیت روستاها به این نقطه کشیده شده و بزرگی روستا نشینان است که تحمل می کنند ولی اشتغال، درآمد و زندگی روستاییان و عشایر عزیز وضع خوبی ندارد.»

ادامه مطلب ...
۳ آذر ۹۵

هدف‌گذاری ایجاد ۷۰ هزار شغل در بافت‌های روستایی

اقتصاد آنلاین : معضل اشتغال با وجود اجرای طرح‌های مختلف و صرف میلیاردها تومان اعتبار در طول دهه‌های گذشته همچنان باقی است. دراین سال‌ها با شناسایی درست بیکاری به عنوان یک معضل اقتصادی و اجتماعی، هر دولتی طرحی ویژه برای از بین بردن این مشکل تدوین و اجرایی کرد، ولی هیچ یک نتوانستند گرهی از آن بازکنند و حتی برخی بر گره‌های این مشکل افزودند و مشکل را به بخش‌های دیگر سرایت دادند.

ادامه مطلب ...
۲ آذر ۹۵

روحانی لایحه اشتغالزایی روستاها را به مجلس فرستاد

خبرگزاری مهر: معاون امور مجلس رئیس جمهور از ارسال لایحه اعطای تسهیلات از محل منابع صندوق توسعه ملی برای ایجاد اشتغال در روستاها با اولویت مناطق کمتر توسعه یافته، عشایری و مرزی به مجلس خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۴ آبان ۹۵

لایحه برداشت ۱.۵ میلیارد دلار برای اشتغال به مجلس ارائه می شود

خبرگزاری ایرنا: رییس سازمان برنامه و بودجه از برداشت یک و نیم میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای اشتغال مناطق مختلف خصوصا روستاها، مناطق عشایری و مرزی و کمتر توسعه یافته خبر داد و گفت: لایحه مذکور با قید دو فوریت در هفته آینده به مجلس ارائه خواهد شد.

ادامه مطلب ...
۲۳ آبان ۹۵

اختصاص بیش از ۴۵۶ میلیارد ریال برای اشتغال پایدار روستاهای همدان

خبرگزاری ایرنا : مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری همدان گفت: ۴۵۶ میلیارد و ۴۶۰ میلیون ریال تسهیلات برای توسعه اشتغال پایدار در روستاهای همدان تعهد شده است.

ادامه مطلب ...
۱۹ آبان ۹۵

اختصاص ۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی به هر استان کشور

خبرگزاری ایرنا : معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول رئیس جمهوری از تخصیص و حواله مبلغ ۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات توسعه مشاغل روستایی با کارمزد هشت درصد به هر یک از استان های کشور خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۷ آبان ۹۵

دولت و مجلس اعتبارات ویژه ای برای اشتغال روستائیان اختصاص داد

خبرگزاری ایرنا : نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت تدبیر و امید و مجلس شورای اسلامی در سالجاری اعتبارات ویژه ای را برای ایجاد اشتغال پایدار در روستاها اختصاص داده است.

ادامه مطلب ...

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

  • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
  •  براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.