اخبار استخدام فرزندان شاهد و جانباز در سال ۹۶

۵ روز قبل ۳۲۷ نظر

اخبار استخدام فرزندان شهید و جانباز

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین اخبار استخدامهای فرزندان شهید و جانباز کشور در اسرع وقت منتشر خواهد شد

فهرست اخبار استخدام فرزندان شاهد و جانباز موجود در این صفحه :


تمام فرزندان شاغل شهدا باید استخدام رسمی شوند

۵ روز قبل ۶ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان : رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: طبق قانون تمام فرزندان شهدا که در دستگاه‌هایی اجرایی مشغول به کار هستند نیز باید استخدام رسمی شوند.


ایجاد اشتغال از اهداف دولت برای خانواده ها شهدا

۱۷ روز قبل

خبرگزاری صدا و سیما : مرکز کهگیلویه و بویراحمد. استاندار کهگیلویه و بویراحمد در دیدار با مدیرکل و کارکنان بنیاد شهید و ایجاد فضای اشتغال از اهداف دولت برای خانواده ها شهداامور ایثار گران استان گفت: خدمت به خانواده ی شهدا از ارزش والایی برخوردار است.


وضعیت اشتغالزایی خانواده شهدا باید مورد بررسی قرار گیرد

۱۸ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری مهر : آیت الله سید ابوالحسن حسن زاده پیش از ظهر امروز شنبه در جلسه شورای فرهنگ ایثار و شهادت اظهار کرد: از استاندار خوزستان برای حل مشکل چند ساله جانبازان و افتتاح مرکزی خاص آنها در اهواز تقدیر و تشکر می کنم.


بیکاری بیش از ۲۹۰۰ نفر از فرزندان شهدا و ایثارگران در همدان

۲۳ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان بیکاری را یکی از مشکلات افراد تحت پوشش این ارگان عنوان کرد و گفت: بیش از ۲۹۰۰ نفر از فرزندان شهدا و ایثارگران در همدان جویای کار هستند.


اولویت فرزندان شاهد و ایثارگر برای جذب در هیات علمی دانشگاه آزاد

۲۹ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری ایسنا : رییس دانشگاه آزاد اسلامی در نخستین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار از اولویت فرزندان شاهد و ایثارگر برای جذب در هیات علمی این دانشگاه خبرداد.توجه ویژه برنامه ششم توسعه به اشتغال فرزندان خانواده‌های شهدا و ایثارگران

۶۶ روز قبل

خبرگزاری فارس: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان گفت: در برنامه ششم توسعه کشور توجه ویژه‌ای به اشتغال فرزندان خانواده‌های شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزدگان شده است.دولت موظف به پرداخت تمامی مطالبات معوق خانواده‌های شهدا و ایثارگران حداکثر تا سال ۹۷ شد

۷۵ روز قبل ۸ نظر

خبرگزاری فارس : نمایندگان مجلس در برنامه ششم دولت را موظف کردند تمامی مطالبات معوق خانواده‌های شهدا و ایثارگران اعم از پاداش پایان خدمت، وجوه مربوط به ذخیره مرخصی استفاده نشده و تمامی مطالبات قانونی آنان را حداکثر در ۲ سال اول برنامه پرداخت کند.


اشتغال فرزندان شاهد در اولویت دستگاه ها قرار گیرد

۸۷ روز قبل ۶ نظر

فرماندار شهرستان دیر گفت: اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر در اولویت جذب دستگاه ها و شرکت ها شهرستان قرار گیرد.
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمزه اعتماد صبح امروز در گفتگو با مطاف۲۴، اظهار داشت: ایجاد اشتغال برای فرزندان شاهد و ایثار گر یک تکلیف است که مسئولان باید این تکلیف را در اولویت کار خود قرار دهند.


لزوم توجه به اولویت‌ها در موضوع استخدام فرزندان شهدا در آذربایجان غربی

۱۰۶ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری فارس : مشاور امور ایثارگران استاندار آذربایجان غربی گفت: اولویت‌ها در موضوع استخدام فرزندان شهدا و ایثارگران مورد توجه قرار گیرد.


بیش از ۲ هزار فرزند شهید و جانباز گلستانی بیکار هستند

۱۰۷ روز قبل

خبرگزاری فارس : مدیرکل بنیادشهید و امور ایثارگران گلستان از تعداد ۲ هزار و ۳۰۰ فرزند شهید و جانباز فاقد شغل در استان گلستان خبر داد و گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان هیچ نقشی در استخدام ندارد.


جذب دانشجویان ممتاز دکترا شاهد و ایثارگر در هیات علمی دانشگاه آزاد

۱۱۴ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: مدیرکل آموزش بنیادشهید و امور ایثارگران کشور گفت: با تصویب ریاست دانشگاه آزاد اسلامی، دانشجویان مقاطع دکترا که موفق به کسب رتبه ممتاز علمی شوند، می توانند به عضویت هیات علمی این دانشگاه درآیند.


مشکل اشتغال خانواده های شهدا باید مرتفع شود

۱۱۷ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، با بیان اینکه اشتغال خانواده شهدا و ایثارگران و رزمندگان در جامعه دغدغه همه مسوولان نظام است، گفت: باید به نحو مقتضی و با هماهنگی و همراهی دستگاه های اجرایی ذیربط مشکل اشتغال آن ها مرتفع شود.


۶۰ هزار فرصت شغلی برای فرزندان شاهد و ایثارگر ایجاد شد

۱۲۷ روز قبل ۵ نظر

خبرگزاری ایرنا: رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: از ابتدای فعالیت دولت تدبیر و امید تاکنون ۶۰ هزار فرصت شغلی برای فرزندان شاهد و ایثارگر در کشور ایجاد شد.


استخدام ۳ هزار فرزند شهید و ایثارگر در آموزش و پرورش

۱۲۸ روز قبل ۲۹ نظر

خبرگزاری ایلنا : مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش از پیگیری اجرای “سنوات ارفاقی برای همسران شهدا” و “تبدیل احکام جانبازان” خبر داد.


لزوم همکاری دستگاه‌های اجرایی در استخدام فرزندان شهدا

۱۳۶ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری فارس: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی خواستار همکاری دستگاه‌های اجرایی در استخدام و ایجاد اشتغال برای فرزندان شهدا شد.


ثبت‌نام کنندگان در سامانه سجایا در اولویت تأمین اشتغال هستند

۱۴۲ روز قبل ۳۲ نظر

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: جانبازان، آزادگان و فرزندان شاهد جویای کار که در بانک اطلاعاتی (سامانه سجایا) ثبت‌نام کرده‌اند در اولویت نخست تأمین اشتغال قرار دارند و پس از آن‌ها فرزندان جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر، به ترتیب میزان درصد در اولویت‌های بعدی قرار می‌گیرند.


لزوم افزایش جذب نیرو از خانواده‌های شاهد و ایثارگر در شرکت‌های خصوصی

۱۴۳ روز قبل

خبرگزاری فارس : نماینده مردم بویین‌زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه جذب نیرو از خانواده‌های شاهد و ایثارگر در واحدها و شرکت‌های خصوصی کم است، گفت: باید تلاش کرد تا با هماهنگی مسؤولان افراد جویای کار در این واحدها جذب شوند.مصوبه استخدام فرزندان شهدا و ایثارگران در کهگیلویه وبویراحمد اجرایی شود

۱۵۱ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: دستگاه‌های دولتی در کهگیلویه وبویراحمد مصوبه استخدام فرزندان شهدا و ایثارگران را اجرایی کنند.


انتقاد از بی‌توجهی برخی دستگاه‌ها و شرکت‌ها به استخدام فرزندان شاهد و ایثارگر

۱۵۲ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام گفت: مشکل عمده‌ی این دستگاه فرزندان بیکار جامعه‌ی هدف هستند که متأسفانه دستگاه‌های اداری و شرکت‌های استان در اجرای قوانینی که به این قشر مربوط می‌شود کوتاهی می‌کنند.


پیگیری وضعیت اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگران در دستور کار فراکسیون شاهد

۱۵۲ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری فارس : فریده اولاد قباد نماینده مردم تهران و نایب رئیس فراکسیون شاهد مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: جلسه فراکسیون شاهد با حضور حجت‌الاسلام شهیدی ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران و معاون رئیس جمهور برگزار شد.


اشتغال فرزندان شاهد و جانباز بالای ۵۰ درصد به زودی عملیاتی می شود

۱۶۲ روز قبل ۱۴ نظر

خبرگزاری ایرنا: سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری قزوین گفت: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته، اشتغال فرزندان شاهد و جانباز بالای ۵۰ درصد به زودی محقق خواهد شد.


اشتغال فرزندان شاهد اولویت دستگاه‌ها باشد

۱۶۴ روز قبل ۳ نظر

خبر آنلاین : فرماندار پلدختر گفت: ایجاد اشتغال برای فرزندان شاهد و ایثارگر یک تکلیف و وظیفه شرعی است و اشتغال آنها باید در اولویت دستگاه ها و شرکت ها باشد


اشتغال فرزندان شهدا در قزوین باید امسال حل شود

۱۷۲ روز قبل

خبرگزاری مهر : استاندار قزوین گفت: اشتغال فرزندان شهدا و جانبازان بالای ۵۰ درصد در استان قزوین امسال باید حل شود و نباید شاهد بیکاری ولی نعمتان انقلاب باشیم.


استخدام ۵۰۰ ایثارگر در صنعت آب و برق کشور تا پایان امسال

۱۷۶ روز قبل ۱۵ نظر

خبرگزاری صدا و سیما : به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران امروز در همایش ایثارگران صنعت آب و برق چهارمحال و بختیاری گفت :امسال آزمون استخدامی وزارت نیرو برگزار می شود .


ایجاد اشتغال برای ۳۴ هزار و ۵۰۰ فرزند ایثارگر

۱۸۰ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری ایسنا : رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام کرد: طبق آخرین برنامه‌ای که هفته گذشته با دولت تدبیر و امید داشتیم، مصوب کردیم، به ۱۰۰ هزار نفر از جامعه ایثارگران زمین و وام مسکن واگذار و پرداخت کنیم.


انتقاد از ردصلاحیت تعدادی از فرزندان شاهد در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۱۸۳ روز قبل ۲۷ نظر

خبرگزاری ایسنا: یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از رد صلاحیت تعدادی از فرزندان شاهد در جریان طرح جدید استخدام در وزارت آموزش و پرورش انتقاد کرد و خواستار ورود وزیر آموزش و پرورش به این موضوع شد.


فرزندان ایثارگران می توانند از۵درصد سهمیه در اشتغال استفاده کنند

۱۸۴ روز قبل ۱ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان : مشاور امور ایثارگران استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه فرزندان رزمندگان و ایثارگران می توانند از پنج درصد سهمیه شان در اشتغال استفاده کنند گفت: امروز بیکاری از مشکلات جامعه است و برای کمک به رفع این موضوع در بین ایثارگران کارگروهی در استانداری تشکیل شده است.اختصاص ۳۰ درصد سهمیه استخدامی امور مالیاتی لرستان به خانواده شهدا

۱۸۵ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری مهر: خرم آباد- مدیر کل امور مالیاتی لرستان از اختصاص ۳۰ درصد سهمیه استخدامی امور مالیاتی لرستان به خانواده شهدا و ایثارگران این استان خبر داد.


کاهش آمار بیکاری خانواده های ایثارگران خوزستانی در دستور کارمسئولان

۱۸۵ روز قبل ۴ نظر

تابناک : در استان خوزستان آمار بیکاران خانواده های ایثارگران بالا می باشد. بایستی کاهش آمار بیکاری خانواده های ایثارگران خوزستانی در دستور کار قرار گیرد که جهت تحقق این مهم نیاز به همدلی و همراهی همه دستگاه های اجرایی و مسئولین ملی و استانی دارد.


درصدد حل مشکل اشتغال خانواده های شهدا وایثارگران هستیم

۱۸۷ روز قبل

خبرآنلاین: فرماندار شهرستان خلخال گفت: با گزارش‌های به دست آمده در رابطه با استخدام دولتی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در شهرستان خلخال مشخص شده است که تعداد ۷۰۰ نفر از این خانواده‌ها بیکار بوده و از این مشکل رنج می‌برند.


مشکلات اشتغال و درمان فرزندان شهدا و ایثارگران قرچک پیگیری می شود

۲۰۴ روز قبل

خبرگزاری مهر: قرچک-رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قرچک گفت: برخی مشکلات و دغدغه های موجود فرزندان شهدا و ایثارگران در حوزه اشتغال، درمان و غیره پیگیری می شود.


فرصت‌های شغلی برای فرزندان شهدا در استان سمنان ایجاد می‌شود

۲۰۶ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان از امضاء یک تفاهم‌نامه بین شرکت شهرک‌های صنعتی و بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان در راستای حمایت از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران خبر داد.


فرزندان شهدا قانونا باید استخدام شوند

۲۰۷ روز قبل ۲ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان: درفقدان فرهنگ ایثار در خانواده ها ونفوذ فرهنگ غرب شاهد افزایش آمار طلاق در کشور هستیم
فرهنگ ایثاردر کشور غایب استبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، غلامرضا یاوند عباسی روز شنبه در نشست مشترک اعضای شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، شورای مشورتی ایثارگران و شورای هماهنگی امور ایثارگران کرمان گفت : اگر فرهنگ ایثار در خانواده ها وارد می شد اینقدر آمار طلاق بالا نبود.


بالغ بر هزارو ۲۰۰ نفر ازفرزندان شهدا وجانبازان کردستان بیکارهستند

۲۱۰ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری مهر: سنندج- مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کردستان عنوان کرد: بالغ بر هزار و ۲۰۰ نفر از فرزندان شهدا و جانبازان استان بیکار هستند.


اشتغال ۲۲ هزار نفر از فرزندان ایثارگر در دولت یازدهم

۲۱۲ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امورایثارگران کشور گفت: سهمیه اشتغال ۲۵ درصدی در دولت یازدهم به ۴۷ درصد افزایش یافته و طی این مدت نیز ۲۲هزار نفر استخدام شده اند.


صدور احکام برای فرزندان شاهد مشمول ماده ۵۱ قانون ایثارگران

۲۱۲ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : مدیر کل سازمان امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش از صدور احکام فرزندان شاهد مشمول قانون جامع ایثارگران خبر داد.بیش از ۱۰ نفر از ایثارگران و فرزندان رزمندگان در آذربایجان غربی جویای کارند

۲۱۸ روز قبل

در حال حاضر بیش از چهار هزار نفر ایثارگر و با احتساب فرزندان رزمندگان بیش از ۱۰ هزار نفر جویای کار در استان وجود دارد که امیدواریم با اعمال سهمیه ۳۰ درصد خانواده شهدا و ایثارگران زمینه اشتغال این افراد در دستگاههای اجرایی فراهم شود


بررسی مشکلات فرزندان شاهد شاغل در آموزش و پرورش رفسنجان

۲۱۸ روز قبل

خبرگزاری فارس: مشکلات فرزندان شاهد شاغل در آموزش و پرورش رفسنجان با حضور فرماندار و مدیر آموزش و پرورش این شهرستان مطرح و بررسی شد.


پرداخت ۲۵ درصد فوق‌العاده شغل به ۲۵ هزار خانواده ایثارگر

۲۱۹ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل دفتر امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش گفت: احکام ۲۵ درصد فوق العاده شغل به ۲۵ هزار خانواده جانباز، آزاده و فرزند شهید با دستور رئیس سازمان برنامه و بودجه از اول فروردین امسال قابل اجراست.پیگیری دائمی شدن قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران

۲۲۹ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری خانه ملت : سخنگوی فراکسیون شاهد مجلس با بیان اینکه فراکسیون متبوعش درصدد دائمی کردن قانون “جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران” است، گفت: هیات رییسه فراکسیون شاهد هفته جاری با دکتر لاریجانی دیدار خواهد داشت.


افزایش ۲۲۵ هزار تومانی حقوق فرزندان شهدا و جانبازان

۲۲۹ روز قبل ۱۲ نظر

خبرگزاری ایلنا: مدیرکل مدارس شاهد و ایثارگر وزارت آموزش و پرورش از پیشنهاد استخدام ۱۰ هزار نفر در آموزش و پرورش در سال تحصیلی آینده خبر داد.


همه فرزندان پسر خانواده شهدا و جاوید الاثر معاف می شوند

۲۳۳ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان سمنان گفت: برابر قانون خدمت وظیفه عمومی، همه فرزندان پسر خانواده شهدا و جاوید الاثر از خدمت دوره ضرورت معاف می شوند.


فرزندان شاهد از امتیاز برابر با جانبازان ۵۰ درصد و بالاتر برخوردار شدند

۲۳۴ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری ایرنا : رییس سازمان برنامه و بودجه در نامه ای به وزیر آموزش و پرورش مقرر کرد فرزندان شهدا شاغل در این وزارتخانه از امتیاز برابر با جانبازان ۵۰ درصد و بالاتر برخوردار شوند.


برنامه بنیاد شهید برای اشتغال فرزندان ایثارگران

۲۵۵ روز قبل ۱۴ نظر

خبرگزاری فارس: رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، جمعیت جامعه ایثارگری کشور را ۳ میلیون و ۲۵۰ هزار نفر اعلام کرد و گفت: بنیاد شهید طرح‌هایی برای اشتغال فرزندان ایثارگران طراحی کرده است.


۷۰ هزار نفر از فرزندان شاهد و ایثارگر جویای کار هستند

۲۵۵ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری شبستان: معاون رئیس جمهور گفت: طرح ها و برنامه های بنیاد شهید برای اشتغال فرزندان ایثارگران کشور بزودی در کرمانشاه به مرحله اجرا در خواهد آمد


اعلام تغییرات قانون جدید برای معافیت سربازی فرزندان ایثارگر

۲۵۵ روز قبل ۱۰۴۱ نظر

خبرگزاری ایرنا:معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان مرکزی، از اعلام جدید تغییرات قانون جدید برای معافیت فرزندان ایثارگر خبر داد.تعیین تکلیف سهمیه استخدام فرزندان شاهد در آزمون های استخدامی

۲۵۶ روز قبل

باشگاه خبربنگاران جوان : براساس پیگیری‌های آموزش و پرورش و قول مساعد سازمان مدیریت و برنامه ریزی ماده ۵۱ برای فرزندان شاهد در مسیر اجرایی شدن قرار دارد.


اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر اولویت دستگاه ها و شرکتها باشد

۲۶۰ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: بوشهر – ایرنا – فرماندار کنگان استان بوشهر گفت :در راستای تکریم خانواده های معظم شاهد ، اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر اولویت دستگاه های اداری و شرکتها باشد.


تعیین سهمیه خانواده ایثارگران در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۲۶۲ روز قبل ۲۲ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان: مدیرکل دفتر امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش گفت: خانواده شاهد و ایثارگران سهم ۲۵ درصدی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش دارند.آخرین خبر‌ها از معافیت جدید فرزندان ایثارگران و رزمندگان

۲۹۱ روز قبل ۱۴ نظر

جانشین اداره کل منابع انسانی ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: ستاد هنوز درباره معافیت های جدید برای فرزندان ایثارگران بررسی‌های لازم را انجام نداده است.


مسؤولان از اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر غفلت نکنند

۲۹۴ روز قبل

خبرگزاری فارس: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان اظهار داشت: مسؤولان از اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر غفلت نکنند و برای تحقق این امر بنیاد شهید و امور ایثارگران را یاری کنند.


دستگاه‌های دولتی اردبیل سهمیه استخدام فرزندان شاهد را محقق کنند

۲۹۵ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل گفت: براساس قوانین و مقررات باید ۲۵ درصد استخدامی‌ها در ادارات و دستگاه‌های دولتی به ایثارگران و خانواده‌های شهدا و جانبازان اختصاص یابد که انتظار می‌رود این امر در استان اردبیل مد نظر مسئولان باشد.


درخواست اجرای قانون جذب خانواده شهدا وایثارگران در استخدام ها

۲۹۶ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری ایرنا: استاندارچهارمحال و بختیاری از مسوولان استان خواست در استخدام نیروی انسانی دستگاه های اجرایی استان، قانون سهمیه جذب خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران را اجرا کنند.


قانون استخدام جانبازان و خانواده شهدا در آموزش و پرورش اجرا می شود

۳۰۰ روز قبل ۲۳ نظر

خبرگزاری آنلاین : با اجرای قانون استخدام سهیمه ۲۵ درصدی جانبازان و خانواده شهدا براس استخدام امسال ۵ هزار نفر در آموزش و پرورش استخدام شده اند.شرایط دریافت مسکن و استخدام خانواده شهدا و جانبازان مشخص شد

۳۱۸ روز قبل ۶ نظر

خبرگزاری ایرنا: تهران- ایرنا- نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه ای شرایط دریافت مسکن ارزان قیمت و استخدام خانواده های شهدا و جانبازان در دستگاه های اجرایی را مشخص کردند.


اختصاص ۲۵درصد نیازهای استخدامی به خانواده‌های شهدا و ایثارگران

۳۱۸ روز قبل ۶ نظر

خبرگزاری ایسنا: مجلس شورای اسلامی در جریان رسیدگی به لایحه تنظیم برخی از احکام برنامه‌های توسعه کشور مصوب کرد دستگاه های اجرایی مکلف هستند ۲۵ درصد از نیازهای استخدامی خود را به خانواده‌های شهدا؛ ایثارگران و جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر اختصاص دهند.


فرزندان شهدا باید متناسب با مأموریت دستگاه‌ها استخدام شوند

۳۲۰ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری فارس: رئیس‌کل دادگستری فارس گفت: برای جلوگیری از آسیب‌، فرزندان شاهد و ایثارگر باید متناسب با مأموریت دستگاه‌ها استخدام شوند.


اشتغال و مسکن فرزندان دغدغه جانبازان خراسان‌شمالی

۳۲۰ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران خراسان‌شمالی گفت: با توجه به اینکه نیازمندی‌های جانبازان در بخش‌های مختلفی طبقه بندی می‌شود، اما بیشترین خواسته آن اشتغال فرزندان و تأمین مسکن است.


تعیین شرایط پرداخت کمک معیشت به جانبازان و آزادگان غیرحالت اشتغال

۳۲۶ روز قبل

خبرگزاری میزان: نمایندگان مردم در خانه ملت شرایط پرداخت کمک معیشت به جانبازان و آزادگان غیرحالت اشتغال معسر فاقد درآمد را مشخص کردند.


دانشگاه ها به ثبت نام ایثارگران بدون دریافت وجه ملزم شدند

۳۲۶ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری مهر: آیین نامه اجرایی تبصره ماده (۶۶) قانون جامع خدمات رسانی ایثارگران به دانشگاه‌ها ابلاغ شد و بر اساس آن دانشگاهها ملزم شدند بدون دریافت وجه نسبت به ثبت نام و اخذ امتحانات مشمولین اقدام کنند.


۱۱۵ نفر از فرزندان شاهد و ایثارگر خراسان جنوبی استخدام شدند

۳۳۰ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری مهر: بیرجند- مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی گفت: در سال گذشته ۱۱۵ نفر از فرزندان شاهد و ایثارگر در استان استخدام شدند.


خانواده‌های شهدا و ایثارگران دارای بورسیه تحصیلی استخدام می‌شوند

۳۳۲ روز قبل ۶ نظر

خبرگزاری فارس: خانواده‌های شهدا و ایثارگران دارای بورسیه تحصیلی طبق مصوبه امروز نمایندگان مجلس شورای اسلامی استخدام رسمی می‌شوند.
۴۰ نفر از فرزندان معظم شهدا در آذربایجان غربی استخدام شدند

۳۵۳ روز قبل

خبرگزاری ایلنا: معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل حفاظت محیط زیست استان آذربایجان غربی گفت: ۳۳ نفر از فرزندان معظم شهدا در اسفند ماه سال ۹۴ دراداره کل حفاظت محیط زیست این استان استخدام شدند.


ابلاغیه دولت درباره شایعه استخدام پسر به جای پدر

۳۵۴ روز قبل ۲۱ نظر

پس از بروز برخی ابهامات درباره اجرای برخی مفاد قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران و انتشار برخی شایعات مبنی بر امکان جایگزینی پسر به جای پدر در ادارات، مقام مسئول با ارسال ابلاغیه ای به تعدادی از دستگاه های اجرایی، تاکید کرده که مسئولان مربوطه باید توجه داشته باشند که تکلیف دستگاه های مشمول قانون مذکور درباره استخدام و جایگزین کردن یکی از فرزندان شهید، جانبازان و سایر ایثارگران به معنای استخدام یکی از فرزندان بازنشستگان ایثارگر همان دستگاه نیست و امکان استخدام هر یک از فرزندان شهید، جانبازان و… اعم از این که یکی از والدین آن ها بازنشسته دستگاه مربوط باشند یا خیر، وجود دارد.


ادارات بوشهر سهم ۲۵ درصدی اشتغال فرزندان شهدا را اجرایی کنند

۳۷۹ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری تسنیم : مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر در تحقق سهم ۲۵ درصدی اشتغال فرزندان شهدا مشارکت و همکاری کنند تا مشکلات ۵۰۰ بیکار جامعه ایثارگری استان بوشهر برطرف شود.


اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر با راه اندازی تعاونی های تولید

۳۸۱ روز قبل

پایگاه اطلاع رسانی استانداری قزوین: تاکید استاندار به مسئولین بنیاد شهید: اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر را با راه اندازی تعاونی های تولید پیگیری کنید.


دانشجویان شاهد و ایثارگر در جذب هیات علمی اولویت دارند

۳۸۱ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان امور دانشجویان از بازبینی آیین‌نامه استاد مشاور دانشجویان شاهد و ایثارگر و اولویت داشتن دانشجویان شاهد و ایثارگر در جذب هیات علمی خبر داد.


استخدام ۱۸۰۰ ایثارگر در سازمان تامین اجتماعی

۳۸۳ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان: مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی گفت:با توجه به قوانین موجود تاکنون بالغ بر ۱۸۰۰ نفر ایثارگر به عنوان همکار در سازمان تامین اجتماعی مشغول کار شده اند.


برخی دستگاه‌ها از استخدام فرزندان ایثارگران اجتناب می‌کنند

۳۸۶ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان گفت:اگرچه از سال ۱۳۹۱ تا کنون آمار اشتغالزایی ۵۱۸ نفر ثبت شده است، اما هنوز هم برخی دستگاه‌ها و نهادها از پذیرش و استخدام فرزندان ایثارگران اجتناب می‌کنند


اعلام اسامی۴۳۰ پذیرفته شده استخدامی شاهد وایثارگر آموزش و پرورش

۳۸۷ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری ایلنا: مدیرکل دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش گفت: اسامی ۴۳۰ پذیرفته شده استخدامی شاهد و ایثارگر وزارت آموزش و پرورش اعلام شد.


جذب دانشجویان دکتری شاهد و ایثارگر به عنوان هیئت علمی دانشگاه آزاد

۳۹۰ روز قبل ۲ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان : مدیر کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت علوم گفت: دانشجویان دکتری شاهد و ایثارگر می‌توانند برای جذب در هیئت علمی دانشگاه آزاد ثبت نام کنند.
دکتر حسینی، مدیر کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت علوم در گفتگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: دانشجویان دوره دکتری شاهد و ایثارگر می‌توانند برای جذب در هیئت علمی دانشگاه ثبت نام کنند.


در آزمون استخدامی ۱۳۰۰ نفر سهمیه به بنیاد شهید داده شده است

۳۹۵ روز قبل ۲ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان : کفراشی گفت: در آزمون استخدامی ۱۳۰۰ نفر سهمیه به بنیاد شهید داده شده است که از این تعداد ۱۱۰۰ نفر پذیرفته شده‌اند و مابقی شرایط لازم را نداشتند. برای اینکه این ظرفیت خالی را جبران کنیم از ماده ۴۸ مبنی بر اینکه دستگاه‌ها می توانند بر اساس آمار خود از فرزندان شهید ،‌جانباز و ایثارگر کارمندان خود استخدام داشته باشند استفاده کنیم. در واقع علاوه بر ماده ۴۸ در ماده ۲۵ هم ۲۵ درصد استخدام ها از خانواده شهدا و جانبازان بالای ۲۵ درصد است که توسط بنیاد شهید به سازمان معرفی می‌شوند.


سال گذشته ۱۸ هزار شغل برای ایثارگران ایجاد شد

۴۰۶ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: در سال گذشته ۱۸ هزار شغل برای ایثارگران ایجاد شد و از سوی دیگر حدود ۲۵ هزار نفر به افراد جویای کار در جامعه ایثارگری پیوستند؛ در حال حاضر ۲۵ درصد سهمیه استخدامی دستگاه‌ها به ایثارگران اختصاص دارد.


سهمیه دانشگاه و معافیت از سربازی برای فرزندان شهدای منا

۴۱۰ روز قبل

همشهر آنلاین: رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه جانباختگان فاجعه منا شهید اعلام خواهند شد، اظهار داشت: خانواده این عزیزان فقط از خدمات فرهنگی بنیاد استفاده خواهند کرد.


پیگیری مشکل بیکاری فرزندان شهدا شادگان ضروری است.

۴۱۸ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : به گزارش گروه استانهای باشگاه خبرنگاران جوان از آبادان؛معاون فرماندار شادگان گفت: مشکل عمده مطرح شده موضوع اشتغال بوده لازم است مشکل بیکاری فرزندان شهداپیگیری شود.
اولویت استخدام فرزندان ایثارگران در دیر بر اساس سهمیه قانونی

۴۲۹ روز قبل

خبرگزاری فارس: به گزارش خبرگزاری فارس از دیر حمزه اعتماد پیش از ظهر امروز در جمع اعضای شورای مشورتی دیر با تبریک ایام‌الله فجر، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال آن به نسل جوان را از مهم‌ترین وظایف این شورا عنوان کرد و افزود: مجاهدت و ایثار تک‌تک شهدا و ایثارگران باعث شده است که پرچم پرافتخار ایران اسلامی در جهان اسلام به اهتزاز درآید.


بیش از ۵۱ هزار ایثارگر جویای کار هستند

۴۳۶ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به اینکه بر اساس آمار ثبت شده بیش از ۵۱ هزار نفر در گروه های ایثارگری متقاضی و جویای کار هستند، گفت: بنیاد شهید، تعداد سه میلیون و ۲۰۰ هزار نفر ایثارگر و منسوبان را تحت پوشش دارد.


صندوق اشتغال ایثارگران تشکیل می‌‎شود

۴۳۸ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری ایسنا : معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: یکی از اقدامات انجام شده در بنیاد تشکیل صندوق اشتغال ایثارگران است که در حال حاضر اساسنامه آن تصویب شده و به زودی جلسه هیات امنا نیز برگزار می‌شود.


استخدام ۳۹۰ نفر از خانواده‌های شهدا و جانبازان بالای ۵۰ درصد

۴۴۱ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : مسئول امور ایثارگران استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۳۹۰ نفر از خانواده‌های شهدا و جانبازان بالای ۵۰ درصد در دستگاه‌های دولتی استخدام شده‌اند.


سهمیه ایثارگران در استخدام ها رعایت شود

۴۴۲ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار اردبیل خواستار رعایت سهمیه ایثارگران توسط مسوولان در استخدام دستگاه های اجرایی این استان شد.


انتقاد از کوتاهی برخی دستگاه‌ها در استخدام فرزندان شهدا و ایثارگران

۴۴۲ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران ایلام گفت: متأسفانه برخی از دستگاه‌ها در استخدام فرزندان شهدا و ایثارگران کوتاهی می‌کنند.


امور استخدام فرزندان شهدا و ایثارگران استان ایلام پیگیری شود

۴۴۲ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : استاندار ایلام گفت: بنیاد شهید ایلام باید امور استخدام فرزندان شهدا و ایثارگران را از طریق مرکز پیگیری کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام، محمدرضا مروارید امروز در نشست بزرگداشت روز شهید با تسلیت درگذشت تاسف بار کارمند بنیاد شهید استان ایلام در هفتم دی امسال، اظهار داشت: بنیاد شهید ایلام باید امور مربوط به استخدام فرزندان شهدا و ایثارگران را از مرکز پیگیری کند.به تخلفات استخدامی فرزندان شهدا رسیدگی می‎کنیم

۴۹۴ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : رئیس کمیته اشتغال و کارآفرینی مجلس گفت: هر ارگانی در امور استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان کوتاهی کند؛ رسیدگی می‎کنیم و از متخلفان توضیح خواهیم خواست.


۲۵۰ فرزند شهید در نوبت استخدام هستند

۵۱۶ روز قبل

خبرگزاری فارس : به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، رحیم صدقیانی عصر امروز در جلسه شورای هماهنگی امور ایثارگران اردبیل اظهار کرد: با همکاری دستگاه‌های اجرایی استانی تلاش‌های جدی برای استخدام فرزندان شهدا و ایثارگران انجام شده و تلاش جدی و فراگیر بر این است تا این رویه به شکل مطلوب به سرانجام برسد.


ادارت کهگیلویه و بویراحمد به سهمیه استخدامی فرزندان شاهد بی‌توجهی نکند

۵۲۷ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : مشاور استاندار کهگیلویه و بویراحمد در امور ایثارگران گفت: برخی دستگاه‌های اجرایی این استان در زمینه سهمیه استخدامی فرزندان شاهد و جانباز بی‌توجهی نکنند.


مسوولان برای اجرای قانون استخدام جامعه ایثارگری همت کنند

۵۳۷ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: دستگاه های اجرایی این استان برای اجرای قانون استخدام جامعه ایثارگری شامل فرزندان شهدا، جانبازان و آزادگان بیش از پیش همت کنند.


327 نظر برای «اخبار استخدام فرزندان شاهد و جانباز در سال ۹۶»

 1. علی

  با سلام فرزند جانباز ۲۵ درصد هستم یک ساله جویای کار دائم هستم متأهلم و بیکار کمرم زیر بار مشگلات و فقر شکسته لطفا ب جای این همه هزینه های بالا در کشورهای عربی لطف کنین اشتغال زایی زیاد کنین هزاران جوان بیکار وگرفتارو بدادشون برسین مشکل ما حل نشه شهر قیامت میشه

  پاسخ دادن


 2. جواد

  من فرزند جانباز 25 درصد هستم که یک سال پیش پدرم در سن 58 سالگی به من گفت من یک ماه دیگه زنده نیستم و دقیقا همینطور شد در خانه روی فرش میفتد یک هفته کما میرود و بعدفوت میکند .میدونید به من چی گفت ،گفت فقط مشکل من بیکاری شما هست ولی نمیتونم کاری بکنم .با شوهر عمه ام هم رزم بودند ولی اون شهید شد و پدر من تلف شد.من هم مدرک فوق لیسانس دارم و مدت دو سال هست بیکارم و یک دختر کوچک هم دارم که عمل کاشت حلزون شده و هزینه های اون هم کمر شکن هست .دیگه نمیدونم به کجا مراجعه کنم برای کار خسته شدم از فکر زیاد همش پشت گردنم درد میکند اگه مجرد می بودم غصه ای نداشتم ولی متاهل با یک دختر برام سخت و دشواره

  پاسخ دادن


 3. احمد

  سلام لطفا برای فرزندان ۲۵ درصد به بالا هم یه فکری کنید ۲۸ سالمه و متاهلم بیکارم خرج زندگیمو از کجا دربیارم وقتی لیسانس نفت دارم خواهشا پیگیری کنید افسرده شدیم.پدرم جانباز شیمیایی وهرروز به خاطر بیکاریم حالش بدتر میشه

  پاسخ دادن

 4. پدرام

  فقط از خانواده شهدا و ایثارگران استفاده ابزاری میشه. هیچ حرکتی برای اشتغال اونها انجام نمیشه و فقط مردم را نسبت به این عزیزان در جامعه بدنام کردن و نسبت به اونا حساسیت ایجاد کردن. خدا از باعث و بانیش نگذره…

  پاسخ دادن 5. لیلا

  با سلا م من فرزند شهیدی هستم درزمان استخدامی آموزش پرورش شرکت کردم به اشتباه تایپی که نام پدر امیر علی بوده امید علی تایپ شده وقتی که در آذر ما اصلاح کردیم توسط بنیاد زمان نتایج برای من سهمیه اعمال نشد ومن آزاد شرکت کردم وقتی که با بنیاد تهران تماس می گیرم ارجاع می دهند به استان وقتی با استان تماس می گیرم می گویند با تهران یا سازمان سنجش تماس بگیر وقتی که با سنجش تماس میگیرم یا حضورا به سنجش مراجعه می کنند آنها هم می گویند به بنیاد مرکزی مراجعه کنید کسی صدای مرا می شنود تا پاسخ گو باشد لطفا مرا راهنمای کنید تا زمان اصلاحی نگذشته است

  پاسخ دادن

 6. sajjad

  سلام دوستان من تونستم طی پیگیری بسیار زیاد و اشنا بازی ماده 48وارد اموزش پروش شم البته قردادی بعد ی ماه دیگه حکمم میاد جایگزین پدرم شدم معلم ورزش البته مصاحبه رفتم خواستم بگم من امیدم صفر بود و برید بنیاد شهید تهران فشار بیارید, با تشکر

  پاسخ دادن

 7. علی ایزدپناه

  سلام من 32سالمه ومدت دوساله عقدکردم که الان بخاطربیکاریم کارم به طلاق کشیده میشه وتنهافرزندشهید محمودایزدپناه باکدایثارگری6202928 هستم ومدت6ساله دنباله کارم ومدرک تحصیلیم فوق دیپلم مکانیکم به تمام ارگانهاازبنیادشهیدگرفته تافرمانداری واستانداری خراسان جنوبی بیشترازهزاربار مراجعه کردم

  پاسخ دادن

 8. مجتبی

  باسلام بنده فرزند جانباز70درصدمیباشم 31 سال دارم زن وبچه دارم وبیکارم دارم از بکیاری دیوانه میشوم ساعت بعلت دیسک شدید کمر نتوانستم سرکاربروم حالاکمربهتر شده هیچ جاکارگیرم نماید زندگی ام بسختی میگذردبنیاد شهید هم میگوید الان کار نیست آیا ما فرزندان جانباز قطع نخاع حقمان این است با این سن هنوز بیکار ومنتظر کار باشیم خدا ازسر تقصیراتشون نگذرد

  پاسخ دادن

  • فرزندایثارگر

   ایثارگران وخانواده هایشان فقط برای یاد کردن درمراسمات هفته دفاع مقدس مناسبند واینکه مسوولین و مقامات بلند پایه مملکت درهمایشها و مراسم به ما وعده های پوچ وشعارهای آنچنانی بدهند تا سایر مردم باشنیدن سخنان آنان بیش ازبیش به ما بدبین شوند و نیش وکنایه بزنند….

   پاسخ دادن

 9. کریم

  باسلام،لطفا تکلیف همسران جانبازان متوفی که بی سرپرست هستند،را بررسی کنید،.مشکلات همسران بیمارجانبازان واجبتر از دیگر امور است،.آیا اینطور است یاخیر،؟پیروز و سربلند باشید

  پاسخ دادن


 10. مصطفی اصغری کبریا

  بنام خدا زمانی که پدر شهید شد سال1362 من 13 سال داشتم و قانون مصوب شد که به ما مسکن ارزان قیمت داده شود و اکنون 47 سال دارم که این قانون برای من و برادر خواهرانم اجرا نشد انشاالله به ما خواهند داد

  پاسخ دادن

  • مریم

   سلام برا فرزندان جانباز 25درصد با3سال سابقه در نهضت سواد اموزی (آموزش دهنده)ومدرک دانشجوی ارشد هم فکری بکنید آخه دارن مدرک تحویل میدن ولی ماها هیچ خبری نیست برامون اجرتان با خدا

   پاسخ دادن

دیدگاه خود را بیان کن

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.
مدیریت وب‌سایت «ای-استخدام» از شما کاربران عزیز خواهشمند است با مشارکت و پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات سایر کاربران، ما را در هرچه بهتر شدن کیفیت پاسخ‌گویی یاری رسانید.