اخبار استخدام فرزندان شاهد و جانباز در سال ۹۶

۲۱ روز قبل ۳۴۲ نظر

اخبار استخدام فرزندان شهید و جانباز

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین اخبار استخدامهای فرزندان شهید و جانباز کشور در اسرع وقت منتشر خواهد شد

فهرست اخبار استخدام فرزندان شاهد و جانباز موجود در این صفحه :


اولویت بنیاد شهید در سال ۹۶ پرداختن به اشتغال فرزندان جانبازان و شهدا است

۲۱ روز قبل

خبرگزاری شبستان: مدیر کل بنیاد شهید گیلان با ابراز خرسندی از اینکه در قانون برنامه ششم به ویژه در یک فصل به صورت کامل به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت پرداخته شده است، اظهار کرد: اولویت بنیاد شهید در سال ۹۶ پرداختن به اشتغال فرزندان جانبازان و شهدا است.


تلاش برای برطرف کردن مشکل استخدامی و مسکن خانواده‌های شهدا

۲۵ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم سقز و بانه در مجلس گفت: مسئولان نسبت به برطرف کردن مشکلات استخدامی و مسکن خانواده‌های شهدا تلاش کنند.


آغازثبت نام متقاضیان استفاده از طرح استخدامی فرزندان قهرمانان پارالمپیک

۴۰ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: کرج-ایرنا-ثبت نام از متقاضیان استفاده از طرح استخدامی وزارت ورزش و جوانان در خصوص فرزندان قهرمانان پارالمپیکی آغاز شد.


استخدام فرزندان شهداء و جانبازان ۷۰ درصد

۴۲ روز قبل

خبرگزاری صدا وسیما : مرکز کهگیلویه و بویراحمد،معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گفت: همه ی استخدام فرزندان شهداء و جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر در پنج سال آیندهفرزندان شهداء و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر در پنج سال آینده استخدام خواهند شد.


تمام فرزندان شاغل شهدا باید استخدام رسمی شوند

۶۵ روز قبل ۲۸ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان : رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: طبق قانون تمام فرزندان شهدا که در دستگاه‌هایی اجرایی مشغول به کار هستند نیز باید استخدام رسمی شوند.


ایجاد اشتغال از اهداف دولت برای خانواده ها شهدا

۷۷ روز قبل

خبرگزاری صدا و سیما : مرکز کهگیلویه و بویراحمد. استاندار کهگیلویه و بویراحمد در دیدار با مدیرکل و کارکنان بنیاد شهید و ایجاد فضای اشتغال از اهداف دولت برای خانواده ها شهداامور ایثار گران استان گفت: خدمت به خانواده ی شهدا از ارزش والایی برخوردار است.


وضعیت اشتغالزایی خانواده شهدا باید مورد بررسی قرار گیرد

۷۸ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری مهر : آیت الله سید ابوالحسن حسن زاده پیش از ظهر امروز شنبه در جلسه شورای فرهنگ ایثار و شهادت اظهار کرد: از استاندار خوزستان برای حل مشکل چند ساله جانبازان و افتتاح مرکزی خاص آنها در اهواز تقدیر و تشکر می کنم.


بیکاری بیش از ۲۹۰۰ نفر از فرزندان شهدا و ایثارگران در همدان

۸۳ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان بیکاری را یکی از مشکلات افراد تحت پوشش این ارگان عنوان کرد و گفت: بیش از ۲۹۰۰ نفر از فرزندان شهدا و ایثارگران در همدان جویای کار هستند.


اولویت فرزندان شاهد و ایثارگر برای جذب در هیات علمی دانشگاه آزاد

۸۹ روز قبل ۵ نظر

خبرگزاری ایسنا : رییس دانشگاه آزاد اسلامی در نخستین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار از اولویت فرزندان شاهد و ایثارگر برای جذب در هیات علمی این دانشگاه خبرداد.توجه ویژه برنامه ششم توسعه به اشتغال فرزندان خانواده‌های شهدا و ایثارگران

۱۲۶ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری فارس: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان گفت: در برنامه ششم توسعه کشور توجه ویژه‌ای به اشتغال فرزندان خانواده‌های شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزدگان شده است.دولت موظف به پرداخت تمامی مطالبات معوق خانواده‌های شهدا و ایثارگران حداکثر تا سال ۹۷ شد

۱۳۵ روز قبل ۸ نظر

خبرگزاری فارس : نمایندگان مجلس در برنامه ششم دولت را موظف کردند تمامی مطالبات معوق خانواده‌های شهدا و ایثارگران اعم از پاداش پایان خدمت، وجوه مربوط به ذخیره مرخصی استفاده نشده و تمامی مطالبات قانونی آنان را حداکثر در ۲ سال اول برنامه پرداخت کند.


اشتغال فرزندان شاهد در اولویت دستگاه ها قرار گیرد

۱۴۷ روز قبل ۶ نظر

فرماندار شهرستان دیر گفت: اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر در اولویت جذب دستگاه ها و شرکت ها شهرستان قرار گیرد.
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمزه اعتماد صبح امروز در گفتگو با مطاف۲۴، اظهار داشت: ایجاد اشتغال برای فرزندان شاهد و ایثار گر یک تکلیف است که مسئولان باید این تکلیف را در اولویت کار خود قرار دهند.


لزوم توجه به اولویت‌ها در موضوع استخدام فرزندان شهدا در آذربایجان غربی

۱۶۶ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری فارس : مشاور امور ایثارگران استاندار آذربایجان غربی گفت: اولویت‌ها در موضوع استخدام فرزندان شهدا و ایثارگران مورد توجه قرار گیرد.


بیش از ۲ هزار فرزند شهید و جانباز گلستانی بیکار هستند

۱۶۷ روز قبل

خبرگزاری فارس : مدیرکل بنیادشهید و امور ایثارگران گلستان از تعداد ۲ هزار و ۳۰۰ فرزند شهید و جانباز فاقد شغل در استان گلستان خبر داد و گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان هیچ نقشی در استخدام ندارد.


جذب دانشجویان ممتاز دکترا شاهد و ایثارگر در هیات علمی دانشگاه آزاد

۱۷۴ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: مدیرکل آموزش بنیادشهید و امور ایثارگران کشور گفت: با تصویب ریاست دانشگاه آزاد اسلامی، دانشجویان مقاطع دکترا که موفق به کسب رتبه ممتاز علمی شوند، می توانند به عضویت هیات علمی این دانشگاه درآیند.


مشکل اشتغال خانواده های شهدا باید مرتفع شود

۱۷۷ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، با بیان اینکه اشتغال خانواده شهدا و ایثارگران و رزمندگان در جامعه دغدغه همه مسوولان نظام است، گفت: باید به نحو مقتضی و با هماهنگی و همراهی دستگاه های اجرایی ذیربط مشکل اشتغال آن ها مرتفع شود.


۶۰ هزار فرصت شغلی برای فرزندان شاهد و ایثارگر ایجاد شد

۱۸۷ روز قبل ۵ نظر

خبرگزاری ایرنا: رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: از ابتدای فعالیت دولت تدبیر و امید تاکنون ۶۰ هزار فرصت شغلی برای فرزندان شاهد و ایثارگر در کشور ایجاد شد.


استخدام ۳ هزار فرزند شهید و ایثارگر در آموزش و پرورش

۱۸۸ روز قبل ۲۹ نظر

خبرگزاری ایلنا : مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش از پیگیری اجرای “سنوات ارفاقی برای همسران شهدا” و “تبدیل احکام جانبازان” خبر داد.


لزوم همکاری دستگاه‌های اجرایی در استخدام فرزندان شهدا

۱۹۶ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری فارس: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی خواستار همکاری دستگاه‌های اجرایی در استخدام و ایجاد اشتغال برای فرزندان شهدا شد.


ثبت‌نام کنندگان در سامانه سجایا در اولویت تأمین اشتغال هستند

۲۰۲ روز قبل ۳۵ نظر

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: جانبازان، آزادگان و فرزندان شاهد جویای کار که در بانک اطلاعاتی (سامانه سجایا) ثبت‌نام کرده‌اند در اولویت نخست تأمین اشتغال قرار دارند و پس از آن‌ها فرزندان جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر، به ترتیب میزان درصد در اولویت‌های بعدی قرار می‌گیرند.


لزوم افزایش جذب نیرو از خانواده‌های شاهد و ایثارگر در شرکت‌های خصوصی

۲۰۳ روز قبل

خبرگزاری فارس : نماینده مردم بویین‌زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه جذب نیرو از خانواده‌های شاهد و ایثارگر در واحدها و شرکت‌های خصوصی کم است، گفت: باید تلاش کرد تا با هماهنگی مسؤولان افراد جویای کار در این واحدها جذب شوند.مصوبه استخدام فرزندان شهدا و ایثارگران در کهگیلویه وبویراحمد اجرایی شود

۲۱۱ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: دستگاه‌های دولتی در کهگیلویه وبویراحمد مصوبه استخدام فرزندان شهدا و ایثارگران را اجرایی کنند.


انتقاد از بی‌توجهی برخی دستگاه‌ها و شرکت‌ها به استخدام فرزندان شاهد و ایثارگر

۲۱۲ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام گفت: مشکل عمده‌ی این دستگاه فرزندان بیکار جامعه‌ی هدف هستند که متأسفانه دستگاه‌های اداری و شرکت‌های استان در اجرای قوانینی که به این قشر مربوط می‌شود کوتاهی می‌کنند.


پیگیری وضعیت اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگران در دستور کار فراکسیون شاهد

۲۱۲ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری فارس : فریده اولاد قباد نماینده مردم تهران و نایب رئیس فراکسیون شاهد مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: جلسه فراکسیون شاهد با حضور حجت‌الاسلام شهیدی ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران و معاون رئیس جمهور برگزار شد.


اشتغال فرزندان شاهد و جانباز بالای ۵۰ درصد به زودی عملیاتی می شود

۲۲۲ روز قبل ۱۴ نظر

خبرگزاری ایرنا: سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری قزوین گفت: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته، اشتغال فرزندان شاهد و جانباز بالای ۵۰ درصد به زودی محقق خواهد شد.


اشتغال فرزندان شاهد اولویت دستگاه‌ها باشد

۲۲۴ روز قبل ۳ نظر

خبر آنلاین : فرماندار پلدختر گفت: ایجاد اشتغال برای فرزندان شاهد و ایثارگر یک تکلیف و وظیفه شرعی است و اشتغال آنها باید در اولویت دستگاه ها و شرکت ها باشد


اشتغال فرزندان شهدا در قزوین باید امسال حل شود

۲۳۲ روز قبل

خبرگزاری مهر : استاندار قزوین گفت: اشتغال فرزندان شهدا و جانبازان بالای ۵۰ درصد در استان قزوین امسال باید حل شود و نباید شاهد بیکاری ولی نعمتان انقلاب باشیم.


استخدام ۵۰۰ ایثارگر در صنعت آب و برق کشور تا پایان امسال

۲۳۶ روز قبل ۱۶ نظر

خبرگزاری صدا و سیما : به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران امروز در همایش ایثارگران صنعت آب و برق چهارمحال و بختیاری گفت :امسال آزمون استخدامی وزارت نیرو برگزار می شود .


ایجاد اشتغال برای ۳۴ هزار و ۵۰۰ فرزند ایثارگر

۲۴۰ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری ایسنا : رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام کرد: طبق آخرین برنامه‌ای که هفته گذشته با دولت تدبیر و امید داشتیم، مصوب کردیم، به ۱۰۰ هزار نفر از جامعه ایثارگران زمین و وام مسکن واگذار و پرداخت کنیم.


انتقاد از ردصلاحیت تعدادی از فرزندان شاهد در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۲۴۳ روز قبل ۲۸ نظر

خبرگزاری ایسنا: یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از رد صلاحیت تعدادی از فرزندان شاهد در جریان طرح جدید استخدام در وزارت آموزش و پرورش انتقاد کرد و خواستار ورود وزیر آموزش و پرورش به این موضوع شد.


فرزندان ایثارگران می توانند از۵درصد سهمیه در اشتغال استفاده کنند

۲۴۴ روز قبل ۱ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان : مشاور امور ایثارگران استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه فرزندان رزمندگان و ایثارگران می توانند از پنج درصد سهمیه شان در اشتغال استفاده کنند گفت: امروز بیکاری از مشکلات جامعه است و برای کمک به رفع این موضوع در بین ایثارگران کارگروهی در استانداری تشکیل شده است.اختصاص ۳۰ درصد سهمیه استخدامی امور مالیاتی لرستان به خانواده شهدا

۲۴۵ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری مهر: خرم آباد- مدیر کل امور مالیاتی لرستان از اختصاص ۳۰ درصد سهمیه استخدامی امور مالیاتی لرستان به خانواده شهدا و ایثارگران این استان خبر داد.


کاهش آمار بیکاری خانواده های ایثارگران خوزستانی در دستور کارمسئولان

۲۴۵ روز قبل ۴ نظر

تابناک : در استان خوزستان آمار بیکاران خانواده های ایثارگران بالا می باشد. بایستی کاهش آمار بیکاری خانواده های ایثارگران خوزستانی در دستور کار قرار گیرد که جهت تحقق این مهم نیاز به همدلی و همراهی همه دستگاه های اجرایی و مسئولین ملی و استانی دارد.


درصدد حل مشکل اشتغال خانواده های شهدا وایثارگران هستیم

۲۴۷ روز قبل

خبرآنلاین: فرماندار شهرستان خلخال گفت: با گزارش‌های به دست آمده در رابطه با استخدام دولتی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در شهرستان خلخال مشخص شده است که تعداد ۷۰۰ نفر از این خانواده‌ها بیکار بوده و از این مشکل رنج می‌برند.


مشکلات اشتغال و درمان فرزندان شهدا و ایثارگران قرچک پیگیری می شود

۲۶۴ روز قبل

خبرگزاری مهر: قرچک-رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قرچک گفت: برخی مشکلات و دغدغه های موجود فرزندان شهدا و ایثارگران در حوزه اشتغال، درمان و غیره پیگیری می شود.


فرصت‌های شغلی برای فرزندان شهدا در استان سمنان ایجاد می‌شود

۲۶۶ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان از امضاء یک تفاهم‌نامه بین شرکت شهرک‌های صنعتی و بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان در راستای حمایت از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران خبر داد.


فرزندان شهدا قانونا باید استخدام شوند

۲۶۷ روز قبل ۲ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان: درفقدان فرهنگ ایثار در خانواده ها ونفوذ فرهنگ غرب شاهد افزایش آمار طلاق در کشور هستیم
فرهنگ ایثاردر کشور غایب استبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، غلامرضا یاوند عباسی روز شنبه در نشست مشترک اعضای شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، شورای مشورتی ایثارگران و شورای هماهنگی امور ایثارگران کرمان گفت : اگر فرهنگ ایثار در خانواده ها وارد می شد اینقدر آمار طلاق بالا نبود.


بالغ بر هزارو ۲۰۰ نفر ازفرزندان شهدا وجانبازان کردستان بیکارهستند

۲۷۰ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری مهر: سنندج- مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کردستان عنوان کرد: بالغ بر هزار و ۲۰۰ نفر از فرزندان شهدا و جانبازان استان بیکار هستند.


اشتغال ۲۲ هزار نفر از فرزندان ایثارگر در دولت یازدهم

۲۷۲ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امورایثارگران کشور گفت: سهمیه اشتغال ۲۵ درصدی در دولت یازدهم به ۴۷ درصد افزایش یافته و طی این مدت نیز ۲۲هزار نفر استخدام شده اند.


صدور احکام برای فرزندان شاهد مشمول ماده ۵۱ قانون ایثارگران

۲۷۲ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : مدیر کل سازمان امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش از صدور احکام فرزندان شاهد مشمول قانون جامع ایثارگران خبر داد.بیش از ۱۰ نفر از ایثارگران و فرزندان رزمندگان در آذربایجان غربی جویای کارند

۲۷۸ روز قبل

در حال حاضر بیش از چهار هزار نفر ایثارگر و با احتساب فرزندان رزمندگان بیش از ۱۰ هزار نفر جویای کار در استان وجود دارد که امیدواریم با اعمال سهمیه ۳۰ درصد خانواده شهدا و ایثارگران زمینه اشتغال این افراد در دستگاههای اجرایی فراهم شود


بررسی مشکلات فرزندان شاهد شاغل در آموزش و پرورش رفسنجان

۲۷۸ روز قبل

خبرگزاری فارس: مشکلات فرزندان شاهد شاغل در آموزش و پرورش رفسنجان با حضور فرماندار و مدیر آموزش و پرورش این شهرستان مطرح و بررسی شد.


پرداخت ۲۵ درصد فوق‌العاده شغل به ۲۵ هزار خانواده ایثارگر

۲۷۹ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل دفتر امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش گفت: احکام ۲۵ درصد فوق العاده شغل به ۲۵ هزار خانواده جانباز، آزاده و فرزند شهید با دستور رئیس سازمان برنامه و بودجه از اول فروردین امسال قابل اجراست.پیگیری دائمی شدن قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران

۲۸۹ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری خانه ملت : سخنگوی فراکسیون شاهد مجلس با بیان اینکه فراکسیون متبوعش درصدد دائمی کردن قانون “جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران” است، گفت: هیات رییسه فراکسیون شاهد هفته جاری با دکتر لاریجانی دیدار خواهد داشت.


افزایش ۲۲۵ هزار تومانی حقوق فرزندان شهدا و جانبازان

۲۸۹ روز قبل ۱۲ نظر

خبرگزاری ایلنا: مدیرکل مدارس شاهد و ایثارگر وزارت آموزش و پرورش از پیشنهاد استخدام ۱۰ هزار نفر در آموزش و پرورش در سال تحصیلی آینده خبر داد.


همه فرزندان پسر خانواده شهدا و جاوید الاثر معاف می شوند

۲۹۳ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان سمنان گفت: برابر قانون خدمت وظیفه عمومی، همه فرزندان پسر خانواده شهدا و جاوید الاثر از خدمت دوره ضرورت معاف می شوند.


فرزندان شاهد از امتیاز برابر با جانبازان ۵۰ درصد و بالاتر برخوردار شدند

۲۹۴ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری ایرنا : رییس سازمان برنامه و بودجه در نامه ای به وزیر آموزش و پرورش مقرر کرد فرزندان شهدا شاغل در این وزارتخانه از امتیاز برابر با جانبازان ۵۰ درصد و بالاتر برخوردار شوند.


برنامه بنیاد شهید برای اشتغال فرزندان ایثارگران

۳۱۵ روز قبل ۱۴ نظر

خبرگزاری فارس: رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، جمعیت جامعه ایثارگری کشور را ۳ میلیون و ۲۵۰ هزار نفر اعلام کرد و گفت: بنیاد شهید طرح‌هایی برای اشتغال فرزندان ایثارگران طراحی کرده است.


۷۰ هزار نفر از فرزندان شاهد و ایثارگر جویای کار هستند

۳۱۵ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری شبستان: معاون رئیس جمهور گفت: طرح ها و برنامه های بنیاد شهید برای اشتغال فرزندان ایثارگران کشور بزودی در کرمانشاه به مرحله اجرا در خواهد آمد


اعلام تغییرات قانون جدید برای معافیت سربازی فرزندان ایثارگر

۳۱۵ روز قبل ۱۰۴۱ نظر

خبرگزاری ایرنا:معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان مرکزی، از اعلام جدید تغییرات قانون جدید برای معافیت فرزندان ایثارگر خبر داد.تعیین تکلیف سهمیه استخدام فرزندان شاهد در آزمون های استخدامی

۳۱۶ روز قبل

باشگاه خبربنگاران جوان : براساس پیگیری‌های آموزش و پرورش و قول مساعد سازمان مدیریت و برنامه ریزی ماده ۵۱ برای فرزندان شاهد در مسیر اجرایی شدن قرار دارد.


اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر اولویت دستگاه ها و شرکتها باشد

۳۲۰ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: بوشهر – ایرنا – فرماندار کنگان استان بوشهر گفت :در راستای تکریم خانواده های معظم شاهد ، اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر اولویت دستگاه های اداری و شرکتها باشد.


تعیین سهمیه خانواده ایثارگران در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۳۲۲ روز قبل ۲۲ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان: مدیرکل دفتر امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش گفت: خانواده شاهد و ایثارگران سهم ۲۵ درصدی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش دارند.آخرین خبر‌ها از معافیت جدید فرزندان ایثارگران و رزمندگان

۳۵۱ روز قبل ۱۴ نظر

جانشین اداره کل منابع انسانی ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: ستاد هنوز درباره معافیت های جدید برای فرزندان ایثارگران بررسی‌های لازم را انجام نداده است.


مسؤولان از اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر غفلت نکنند

۳۵۴ روز قبل

خبرگزاری فارس: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان اظهار داشت: مسؤولان از اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر غفلت نکنند و برای تحقق این امر بنیاد شهید و امور ایثارگران را یاری کنند.


دستگاه‌های دولتی اردبیل سهمیه استخدام فرزندان شاهد را محقق کنند

۳۵۵ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل گفت: براساس قوانین و مقررات باید ۲۵ درصد استخدامی‌ها در ادارات و دستگاه‌های دولتی به ایثارگران و خانواده‌های شهدا و جانبازان اختصاص یابد که انتظار می‌رود این امر در استان اردبیل مد نظر مسئولان باشد.


درخواست اجرای قانون جذب خانواده شهدا وایثارگران در استخدام ها

۳۵۶ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری ایرنا: استاندارچهارمحال و بختیاری از مسوولان استان خواست در استخدام نیروی انسانی دستگاه های اجرایی استان، قانون سهمیه جذب خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران را اجرا کنند.


قانون استخدام جانبازان و خانواده شهدا در آموزش و پرورش اجرا می شود

۳۶۰ روز قبل ۲۳ نظر

خبرگزاری آنلاین : با اجرای قانون استخدام سهیمه ۲۵ درصدی جانبازان و خانواده شهدا براس استخدام امسال ۵ هزار نفر در آموزش و پرورش استخدام شده اند.شرایط دریافت مسکن و استخدام خانواده شهدا و جانبازان مشخص شد

۳۷۸ روز قبل ۷ نظر

خبرگزاری ایرنا: تهران- ایرنا- نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه ای شرایط دریافت مسکن ارزان قیمت و استخدام خانواده های شهدا و جانبازان در دستگاه های اجرایی را مشخص کردند.


اختصاص ۲۵درصد نیازهای استخدامی به خانواده‌های شهدا و ایثارگران

۳۷۸ روز قبل ۶ نظر

خبرگزاری ایسنا: مجلس شورای اسلامی در جریان رسیدگی به لایحه تنظیم برخی از احکام برنامه‌های توسعه کشور مصوب کرد دستگاه های اجرایی مکلف هستند ۲۵ درصد از نیازهای استخدامی خود را به خانواده‌های شهدا؛ ایثارگران و جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر اختصاص دهند.


فرزندان شهدا باید متناسب با مأموریت دستگاه‌ها استخدام شوند

۳۸۰ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری فارس: رئیس‌کل دادگستری فارس گفت: برای جلوگیری از آسیب‌، فرزندان شاهد و ایثارگر باید متناسب با مأموریت دستگاه‌ها استخدام شوند.


اشتغال و مسکن فرزندان دغدغه جانبازان خراسان‌شمالی

۳۸۰ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران خراسان‌شمالی گفت: با توجه به اینکه نیازمندی‌های جانبازان در بخش‌های مختلفی طبقه بندی می‌شود، اما بیشترین خواسته آن اشتغال فرزندان و تأمین مسکن است.


تعیین شرایط پرداخت کمک معیشت به جانبازان و آزادگان غیرحالت اشتغال

۳۸۶ روز قبل

خبرگزاری میزان: نمایندگان مردم در خانه ملت شرایط پرداخت کمک معیشت به جانبازان و آزادگان غیرحالت اشتغال معسر فاقد درآمد را مشخص کردند.


دانشگاه ها به ثبت نام ایثارگران بدون دریافت وجه ملزم شدند

۳۸۶ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری مهر: آیین نامه اجرایی تبصره ماده (۶۶) قانون جامع خدمات رسانی ایثارگران به دانشگاه‌ها ابلاغ شد و بر اساس آن دانشگاهها ملزم شدند بدون دریافت وجه نسبت به ثبت نام و اخذ امتحانات مشمولین اقدام کنند.


۱۱۵ نفر از فرزندان شاهد و ایثارگر خراسان جنوبی استخدام شدند

۳۹۰ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری مهر: بیرجند- مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی گفت: در سال گذشته ۱۱۵ نفر از فرزندان شاهد و ایثارگر در استان استخدام شدند.


خانواده‌های شهدا و ایثارگران دارای بورسیه تحصیلی استخدام می‌شوند

۳۹۲ روز قبل ۶ نظر

خبرگزاری فارس: خانواده‌های شهدا و ایثارگران دارای بورسیه تحصیلی طبق مصوبه امروز نمایندگان مجلس شورای اسلامی استخدام رسمی می‌شوند.
۴۰ نفر از فرزندان معظم شهدا در آذربایجان غربی استخدام شدند

۴۱۳ روز قبل

خبرگزاری ایلنا: معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل حفاظت محیط زیست استان آذربایجان غربی گفت: ۳۳ نفر از فرزندان معظم شهدا در اسفند ماه سال ۹۴ دراداره کل حفاظت محیط زیست این استان استخدام شدند.


ابلاغیه دولت درباره شایعه استخدام پسر به جای پدر

۴۱۴ روز قبل ۲۱ نظر

پس از بروز برخی ابهامات درباره اجرای برخی مفاد قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران و انتشار برخی شایعات مبنی بر امکان جایگزینی پسر به جای پدر در ادارات، مقام مسئول با ارسال ابلاغیه ای به تعدادی از دستگاه های اجرایی، تاکید کرده که مسئولان مربوطه باید توجه داشته باشند که تکلیف دستگاه های مشمول قانون مذکور درباره استخدام و جایگزین کردن یکی از فرزندان شهید، جانبازان و سایر ایثارگران به معنای استخدام یکی از فرزندان بازنشستگان ایثارگر همان دستگاه نیست و امکان استخدام هر یک از فرزندان شهید، جانبازان و… اعم از این که یکی از والدین آن ها بازنشسته دستگاه مربوط باشند یا خیر، وجود دارد.


ادارات بوشهر سهم ۲۵ درصدی اشتغال فرزندان شهدا را اجرایی کنند

۴۳۹ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری تسنیم : مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر در تحقق سهم ۲۵ درصدی اشتغال فرزندان شهدا مشارکت و همکاری کنند تا مشکلات ۵۰۰ بیکار جامعه ایثارگری استان بوشهر برطرف شود.


اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر با راه اندازی تعاونی های تولید

۴۴۱ روز قبل

پایگاه اطلاع رسانی استانداری قزوین: تاکید استاندار به مسئولین بنیاد شهید: اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر را با راه اندازی تعاونی های تولید پیگیری کنید.


دانشجویان شاهد و ایثارگر در جذب هیات علمی اولویت دارند

۴۴۱ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان امور دانشجویان از بازبینی آیین‌نامه استاد مشاور دانشجویان شاهد و ایثارگر و اولویت داشتن دانشجویان شاهد و ایثارگر در جذب هیات علمی خبر داد.


استخدام ۱۸۰۰ ایثارگر در سازمان تامین اجتماعی

۴۴۳ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان: مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی گفت:با توجه به قوانین موجود تاکنون بالغ بر ۱۸۰۰ نفر ایثارگر به عنوان همکار در سازمان تامین اجتماعی مشغول کار شده اند.


برخی دستگاه‌ها از استخدام فرزندان ایثارگران اجتناب می‌کنند

۴۴۶ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان گفت:اگرچه از سال ۱۳۹۱ تا کنون آمار اشتغالزایی ۵۱۸ نفر ثبت شده است، اما هنوز هم برخی دستگاه‌ها و نهادها از پذیرش و استخدام فرزندان ایثارگران اجتناب می‌کنند


اعلام اسامی۴۳۰ پذیرفته شده استخدامی شاهد وایثارگر آموزش و پرورش

۴۴۷ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری ایلنا: مدیرکل دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش گفت: اسامی ۴۳۰ پذیرفته شده استخدامی شاهد و ایثارگر وزارت آموزش و پرورش اعلام شد.


جذب دانشجویان دکتری شاهد و ایثارگر به عنوان هیئت علمی دانشگاه آزاد

۴۵۰ روز قبل ۲ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان : مدیر کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت علوم گفت: دانشجویان دکتری شاهد و ایثارگر می‌توانند برای جذب در هیئت علمی دانشگاه آزاد ثبت نام کنند.
دکتر حسینی، مدیر کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت علوم در گفتگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: دانشجویان دوره دکتری شاهد و ایثارگر می‌توانند برای جذب در هیئت علمی دانشگاه ثبت نام کنند.


در آزمون استخدامی ۱۳۰۰ نفر سهمیه به بنیاد شهید داده شده است

۴۵۵ روز قبل ۲ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان : کفراشی گفت: در آزمون استخدامی ۱۳۰۰ نفر سهمیه به بنیاد شهید داده شده است که از این تعداد ۱۱۰۰ نفر پذیرفته شده‌اند و مابقی شرایط لازم را نداشتند. برای اینکه این ظرفیت خالی را جبران کنیم از ماده ۴۸ مبنی بر اینکه دستگاه‌ها می توانند بر اساس آمار خود از فرزندان شهید ،‌جانباز و ایثارگر کارمندان خود استخدام داشته باشند استفاده کنیم. در واقع علاوه بر ماده ۴۸ در ماده ۲۵ هم ۲۵ درصد استخدام ها از خانواده شهدا و جانبازان بالای ۲۵ درصد است که توسط بنیاد شهید به سازمان معرفی می‌شوند.


سال گذشته ۱۸ هزار شغل برای ایثارگران ایجاد شد

۴۶۶ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: در سال گذشته ۱۸ هزار شغل برای ایثارگران ایجاد شد و از سوی دیگر حدود ۲۵ هزار نفر به افراد جویای کار در جامعه ایثارگری پیوستند؛ در حال حاضر ۲۵ درصد سهمیه استخدامی دستگاه‌ها به ایثارگران اختصاص دارد.


سهمیه دانشگاه و معافیت از سربازی برای فرزندان شهدای منا

۴۷۰ روز قبل

همشهر آنلاین: رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه جانباختگان فاجعه منا شهید اعلام خواهند شد، اظهار داشت: خانواده این عزیزان فقط از خدمات فرهنگی بنیاد استفاده خواهند کرد.


پیگیری مشکل بیکاری فرزندان شهدا شادگان ضروری است.

۴۷۸ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : به گزارش گروه استانهای باشگاه خبرنگاران جوان از آبادان؛معاون فرماندار شادگان گفت: مشکل عمده مطرح شده موضوع اشتغال بوده لازم است مشکل بیکاری فرزندان شهداپیگیری شود.
اولویت استخدام فرزندان ایثارگران در دیر بر اساس سهمیه قانونی

۴۸۹ روز قبل

خبرگزاری فارس: به گزارش خبرگزاری فارس از دیر حمزه اعتماد پیش از ظهر امروز در جمع اعضای شورای مشورتی دیر با تبریک ایام‌الله فجر، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال آن به نسل جوان را از مهم‌ترین وظایف این شورا عنوان کرد و افزود: مجاهدت و ایثار تک‌تک شهدا و ایثارگران باعث شده است که پرچم پرافتخار ایران اسلامی در جهان اسلام به اهتزاز درآید.


بیش از ۵۱ هزار ایثارگر جویای کار هستند

۴۹۶ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به اینکه بر اساس آمار ثبت شده بیش از ۵۱ هزار نفر در گروه های ایثارگری متقاضی و جویای کار هستند، گفت: بنیاد شهید، تعداد سه میلیون و ۲۰۰ هزار نفر ایثارگر و منسوبان را تحت پوشش دارد.


صندوق اشتغال ایثارگران تشکیل می‌‎شود

۴۹۸ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری ایسنا : معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: یکی از اقدامات انجام شده در بنیاد تشکیل صندوق اشتغال ایثارگران است که در حال حاضر اساسنامه آن تصویب شده و به زودی جلسه هیات امنا نیز برگزار می‌شود.


استخدام ۳۹۰ نفر از خانواده‌های شهدا و جانبازان بالای ۵۰ درصد

۵۰۱ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : مسئول امور ایثارگران استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۳۹۰ نفر از خانواده‌های شهدا و جانبازان بالای ۵۰ درصد در دستگاه‌های دولتی استخدام شده‌اند.


سهمیه ایثارگران در استخدام ها رعایت شود

۵۰۲ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار اردبیل خواستار رعایت سهمیه ایثارگران توسط مسوولان در استخدام دستگاه های اجرایی این استان شد.


انتقاد از کوتاهی برخی دستگاه‌ها در استخدام فرزندان شهدا و ایثارگران

۵۰۲ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران ایلام گفت: متأسفانه برخی از دستگاه‌ها در استخدام فرزندان شهدا و ایثارگران کوتاهی می‌کنند.


امور استخدام فرزندان شهدا و ایثارگران استان ایلام پیگیری شود

۵۰۲ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : استاندار ایلام گفت: بنیاد شهید ایلام باید امور استخدام فرزندان شهدا و ایثارگران را از طریق مرکز پیگیری کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام، محمدرضا مروارید امروز در نشست بزرگداشت روز شهید با تسلیت درگذشت تاسف بار کارمند بنیاد شهید استان ایلام در هفتم دی امسال، اظهار داشت: بنیاد شهید ایلام باید امور مربوط به استخدام فرزندان شهدا و ایثارگران را از مرکز پیگیری کند.342 نظر برای «اخبار استخدام فرزندان شاهد و جانباز در سال ۹۶»

 1. رضا اصلانی

  سلام وخسته نباشید ازشهرستان استاراهستم دیپلمو کرفتم رفتم بنیادشهید آستارابودم گفتم فوق دیپلم بیارفوق دیپلم رو بردم کفتن لیسانس روبیارحله بردم حالا که حالا هه بیکارم به دردماهابرسیدخسته شدیم دیگه ازاین بازیا

  پاسخ دادن


 2. بنده خدا

  سلام به همه دوستان خصوصا بچه های سهمیه . شما ها دیگه چرا باید بیکار باشید برید جلوی بنیاد حقتون بگیرید کشور به شما ها مدیونه الان آ پ هر کسی که آشنا داشته استخدام شده . الان بعضیها با نمره کمتر از نیم گرفتند معلم شدند . واقعا برای افرادی که نمرشون بیشتر از یک شده و و در آموزش و پرورش قبول نشدن متاسفم

  پاسخ دادن


 3. یکی

  سلام من بعداز کلی تلاش و نامه نگاری از رئیس اداره جهادکشاورزی نامه گرفتم که بصورت پیمانکاری به جای پدرم استخدام بشم نامه من رو مدیر کل امضا کردن الان نامه من امور مالی است آیا ممکنه امور مالی بگه ما بودجه نداریم درصورتی که خودشون گفتند نیرو نیاز داریم لطفا دوستان جواب بدین خیلی فکر درگیره یا حداقل یه شماره بهم بدین تا ازشون سوال بپرسم لطفا جواب بدید خداخیرتون بده

  پاسخ دادن 4. هانيه داودآبادي فراهاني

  با سلام من فرزند جانباز 30درصد هستم و از سال 91 در سازمان تعاون روستایی استان تهران بصورت قراردادی مشغول بکار میباشم و متاسفانه تا کنون بابت رسمی شدنم هیچ اقدامی صورت نگرفته ،در صورتیکه پایان سال 95 تعدادی از نیروهایی که قرارداد آنها قبل از سال 91 بوده را رسمی پیمانی نمودن وهیچ امتیازی برای فرزندان جانبازی که شرایطشون مثل من بوده وجود نداشت خواهشمندم که شما مسئولین پیگری کنید ومشکل اینجانب را حل نمایید.

  پاسخ دادن

 5. مهدی خورشیدی

  من فرزند شهید هستم و 8 سال کارمندم والان فشار اداری دیوانم کرده و هر شب قرص اعصاب میخورم از فشار کاری و طبق قانون دولت باید شغل ما با روحیه ما تناسب داشته باشد . باید با کجا مراجعه کنم

  پاسخ دادن


 6. حیدر

  با سلام .من فرزند جانباز 25 درصد و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد برق قدرت هستم و مدت 4 سال است که از مدرک لیسانس من میگذرد وحدود 5سال هم است به بنیاد برای کار مراجعه کردم ولی کماکان بیکار هستم لذا از شما مسئولین خواهشمندم رسیدگی کنید تا مشکل بیکاری من حل گردد.با سپاس

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را بیان کن

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.
مدیریت وب‌سایت «ای-استخدام» از شما کاربران عزیز خواهشمند است با مشارکت و پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات سایر کاربران، ما را در هرچه بهتر شدن کیفیت پاسخ‌گویی یاری رسانید.