اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش

۱۵ روز قبل ۲۴۳۴ نظر

اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش

برای اطلاع از آگهی استخدام آموزش و پرورش در سال ۹۶ در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آموزش و پرورش (با پاسخنامه) اینجا کلیک کنید

در این صفحه آخرین اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش در اسرع وقت منتشر خواهد شد


فهرست اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش موجود در این صفحه :کمبود بیش از ۱۲ هزار معلم در سیستان و بلوچستان

۱۵ روز قبل ۸ نظر

خبرگزاری ایسنا : معاون مدیرکل و رییس آموزش و پرورش چابهار با اشاره به رشد سریع جمعیت دانش آموزی شهرستان چابهار از کمبودشدید نیروی انسانی و استفاده از حداکثر وقت معلمان این شهرستان برای تدریس خبر داد.


کمبود ۶ هزار ساعت نیروی انسانی پرورشی در استان مرکزی

۱۹ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : رئیس اداره امور تربیتی اداره کل آموزش و پروش استان مرکزی گفت: این استان با کمبود ۶ هزار ساعت نیروی انسانی پرورشی در بدنه نظام آموزش و پرورش مواجه است.


کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش اصفهان

۱۹ روز قبل

خبرگزاری شبستان: مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان در جمع فرهنگیان شهرستان اردستان، اصفهان را سومین استان کشور از نظر کسری نیروی انسانی برشمرد و بالاترین افتخار آموزش و پرورش استان را کسب اعتماد مردمی دانست.


زمانبندی مصاحبه علمی تکمیل ظرفیت استخدامی آموزش و پرورش

۲۰ روز قبل ۲۴ نظر

خبرگزاری تسنیم : با توجه به تکمیل ظرفیت آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش‌وپرورش و اعلام اسامی جدید از سوی سازمان سنجش، آموزش‌وپرورش شهر تهران زمانبندی و شرایط مصاحبه علمی پذیرفته‌شدگان در مرحله تکمیل ظرفیت را اعلام کرد.


تغییر زمان دوره‌های مهارت‌آموزی پذیرفته‌شدگان استخدام آموزش و پرورش

۲۰ روز قبل ۲۰۱ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان: مدیر کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش از تغییر زمان آغاز دوره‌های مهارت‌آموزی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی به دلیل اجرای فرآیندهای پذیرش خبر داد.


استخدام ۱۰ هزار نیرو در آموزش و پرورش در ۳ سال آینده

۲۱ روز قبل ۳۵ نظر

خبرگزاری ایسنا : معاون فرهنگی و پرورشی وزیر آموزش و پرورش گفت: طی سه سال آینده ۱۰ هزار نیرو در حوزه امور تربیتی و پرورشی در سطح کشور جذب می‌شوند.به گزارش ایسنا، مهدی فیض در جمع خبرنگاران اظهارکرد: مشکل اساسی در بحت امور پرورشی و تربیتی نیروی انسانی بوده که اکثر جذب نیروها مربوط به ابتدای انقلاب است که هم اکنون در آستانه بازنشستگی قراردارند.جزییات گزینش پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۲۲ روز قبل ۷۰ نظر

خبرگزاری ایلنا: مدیر هسته گزینش وزارت آموزش و پرورش با اعلام زمان گزینش ۱۰ هزار نفر از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی، چگونگی گزینش این افراد را اعلام کرد.


زمان‌بندی مصاحبه پذیرفته‌شدگان مرحله تکمیل ظرفیت استخدام آموزش‌وپرورش

۲۵ روز قبل ۵۲ نظر

خبرگزاری تسنیم: آموزش‌وپرورش شهر تهران زمان‌بندی انجام مصاحبه و بررسی پرونده، پذیرفته شدگان آزمون استخدامی در مرحله تکمیل ظرفیت را اعلام کرد.


کمبود ۳۰۰ مربی پرورشی در مدارس مازندران

۲۶ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری مهر : معاون پرورشی و فرهنگی آموزش‌وپرورش مازندران با بیان اینکه دو هزار مربی پرورشی در مدارس استان فعالیت دارند، گفت: با کمبود ۳۰۰ مربی مواجه هستیم.جذب ۱۰۰۰ معلم در آموزش و پرورش کردستان طی چهار سال آینده

۲۹ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : طالب محمدی در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: یکی از راه‌های تأمین نیروی انسانی موردنیاز آموزش و پرورش، جذب از طریق دانشگاه‌های فرهنگیان استان‌هاست.


نتایج نهایی آزمون استخدامی با تاخیر اعلام خواهد شد

۳۱ روز قبل ۵۰ نظر

خبرگزاری تسنیم : با توجه به خالی ماندن بخشی از ظرفیت آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش و تکمیل ظرفیت، آموزش‌وپرورش شهر تهران عنوان کرد«اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی با تاخیر همراه خواهد بود.»شرایط تکمیل ظرفیت‌های خالی مانده آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش

۳۲ روز قبل ۶۳ نظر

خبرگزاری تسنیم: به دلیل خالی ماندن بخشی از ظرفیت‌های موجود در آزمون استخدامی وزارت آموزش‌وپرورش، سازمان سنجش نتایج آزمون را مجدد مورد بررسی قرار داد و کارنامه جدیدی برای داوطلبان صادر شد.کمبود ۴ هزار مربی ورزش در آموزش و پرورش

۳۴ روز قبل

خبرگزاری مهر : معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه متوسط ورزش در مدارس کشور هفته‌ای ۹۰ دقیقه است، گفت: تشکیلات ورزشی به منظور رسیدن به نقطه بهتر در حوزه ورزش، ارتقا می یابد.


زمان اعلام اسامی پذیرفته شگان نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۳۴ روز قبل ۱۱۸ نظر

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش درباره زمان اعلام اسامی پذیرفته شگان نهایی آزمون استخدامی گفت: تعدادی از ظرفیت‌های آزمون خالی مانده است که با سازمان اداری و استخدامی مکاتبه کردیم تا ظرفیت‌های خالی تعیین تکلیف شود.


کمبود ۱۰۰ هزار مربی پرورشی و مشاوره در مدارس کشور

۳۵ روز قبل ۱۱ نظر

خبرگزاری مهر : مدیرکل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش، گفت: در حال حاضر تعداد ۱۰۰ هزار مربی و مشاوره در وزارت آموزش و پرورش کمبود داریم.


لزوم اخذ مجوز ۲۰ تا۳۰ هزار ردیف استخدام برای آموزش و پرورش

۴۰ روز قبل ۸ نظر

خبرگزاری فارس : معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه در سال ۹۶ باید ۲۰ تا ۳۰ هزار ردیف استخدام برای این وزارتخانه گرفته شود، گفت: امسال و سال آینده ۷۰ هزار فرهنگی، بازنشسته می‌شوند.جذب ۳۵۰ هزار نیروی جدید در آموزش و پرورش

۴۱ روز قبل ۳۱ نظر

خبرگزاری ایلنا : معاون حقوقی و پارلمانی وزارت آموزش و پرورش گفت: در سال های آینده ۳۵۰ هزار معلم بازنشسته خواهند شد وبا این شرایط وزارت آموزش و پرورش نیازمند جذب ۳۵۰ هزار نیروی جدید است.


پایان مرحله نخست مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی

۴۲ روز قبل

رئیس مرکز برنامه ریزی نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش گفت: از ۲۰ فروردین ماه سال آینده کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی ۱۰ هزار نفری که از طریق آزمون استخدامی وارد آموزش و پرورش می‌شوند آغاز شده و تا پایان مردادماه ادامه خواهد داشت .


آغاز دوره‌های آموزشی استخدامی‌ها از ۲۰ فروردین ماه ۹۶

۴۲ روز قبل ۸۴ نظر

خبرگزاری فارس: رئیس مرکز برنامه ریزی نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش گفت: از ۲۰ فروردین ماه سال آینده کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی ۱۰ هزار نفری که از طریق آزمون استخدامی وارد آموزش و پرورش می‌شوند آغاز شده و تا پایان مردادماه ادامه خواهد داشت.استخدام ۲۵۹ معلم در آموزش و پرورش استان بوشهر

۶۲ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری تسنیم : معاون نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش ‌بوشهر گفت: با برگزاری آزمون‌های مختلف تخصصی، علمی و مصاحبه و تایید گزینش تا پایان امسال ۲۵۹ معلم و آموزگار در آموزش و پرورش استان ‌استخدام می‌شود.


جذب سالانه ۲ هزار نیرو درآموزش و پرورش سیستان و بلوچستان

۶۸ روز قبل ۷ نظر

خبرگزاری فارس : مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: هر سال باید ۲ هزار نیرو از طریق دانشگاه فرهنگیان و استخدام آزاد به عنوان سهمیه ویژه برای برقراری عدالت آموزشی جذب شوند.


جذب ۷ هزار فارغ‌التحصیل دانشگاهی در مراکز پیش دبستانی خوزستان

۷۰ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری فارس: مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان اظهار کرد: ۷ هزار نفر از فارغ‌التحصیلان دانشگاهی در خوزستان با اجباری شدن پیش دبستانی مشغول به کار شدند.


تکمیل نشدن برخی ردیف‌های شغلی استخدامی آموزش و پرورش در خراسان‌شمالی

۷۱ روز قبل ۱۰ نظر

خبرگزاری ایسنا: معاون پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش و پرورش خراسان‌شمالی گفت: با وجود برپایی آزمون استخدامی بازهم برخی از ردیف های شغلی در این استان خالی مانده است.


ورود ۲۵۳ معلم ورزش به مدارس از طریق آزمون استخدامی

۸۱ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری فارس : مدیرکل دفتر تربیت‌بدنی وزارت آموزش و پرورش گفت: از طریق آزمون استخدامی اخیر آموزش و پرورش ،۲۵۳ نفر به مجموعه تربیت بدنی سراسر کشور اضافه خواهد شد.


پذیرش ۳ هزار نفری ایثارگران در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۸۴ روز قبل ۳ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان: مدیر کل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش گفت: ۳ هزار نفر از ایثارگران در آزمون استخدامی پذیرفته شده و باید سایر مراحل گزینشی و اداری را طی کنند.


آموزش و پرورش نقشی در نتایج استخدام ها ندارد

۸۷ روز قبل ۱۰۵ نظر

خبرگزاری میزان : مدیرکل دفتر شاهد و امور ایثارگران وزارت آموزش و پرورش گفت: کسانی که از نتایج آزمون استخدامی ناراضی اند به سازمان سنجش مراجعه کنند چرا که آموزش و پرورش هیچ نقشی در سنجش آن ها ندارد.


تشریح روندمصاحبه وگزینش پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش وپرورش

۸۸ روز قبل ۴۶۰ نظر

خبرگزاری مهر : سرپرست دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش گفت: روند بررسی مدارک،‌ معاینات پزشکی و مصاحبه تخصصی تا ۷ بهمن ادامه دارد و پذیرفته‌شدگان تا سه برابر ظرفیت برای گزینش معرفی می‌شوند.


آغاز مصاحبه استخدام ۲۹۰۰ نفر در آموزش و پرورش تهران

۸۸ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : تشکیل پرونده و مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی و آزمون دستگاه‌های اجرایی از امروز (سه شنبه) برای ۲۹۰۰ متقاضی ورود به آموزش و پرورش تهران آغاز شد.


کمبود نیروی انسانی برخی مناطق آموزش و پرورش مرتفع می شود

۸۸ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اجرای طرح ساماندهی نیرو گفت: برخی مناطق کشور با مازاد نیرو و بعضی با کمبود نیرو رو به رو هستند که برای حل این مشکل کمیته ای تشکیل شده تا ضمن برنامه ریزی لازم برای تامین نیروی انسانی در سطح استان ها و مناطق دارای مشکل با استخدام نیروی جدید کمبودها را برطرف کند.


۱۴۶۳ نفر در آموزش و پرورش البرز استخدام پیمانی می شوند

۸۹ روز قبل ۸ نظر

خبرگزاری ایرنا : معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش البرز گفت: ۱۴۶۳ نفراز شرکت کنندگان در آزمون استخدامی دولت در سال ۹۵ ، البته پس از گذراندن مراحل مصاحبه ، تست های پزشکی و تائیدیه گزینش در این مجموعه استخدام پیمانی می شوند.


اعلام آمادگی دانشگاه فرهنگیان برای آزمون استخدام آموزش و پرورش

۸۹ روز قبل ۹ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان: معاون نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان از اعلام آمادگی دانشگاه و تامین زیرساخت های لازم برای برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش خبر داد.


جزییات مصاحبه پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۸۹ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش از اعلام جزییات برنامه زمانبندی استانی برای انجام مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش خبر داد و گفت: تلاش می کنیم تا پایان این ماه بررسی مدارک و مصاحبه را به اتمام برسانیم.


استخدام ۳۰۰ معلول در آموزش و پرورش

۹۲ روز قبل ۳۰ نظر

خبرگزاری ایسنا: رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی از جذب ۳۰۰ معلول در آموزش و پرورش از طریق آزمون استخدامی ۱۰ هزار نفری که اخیرا برگزار شد خبر داد و گفت: به دنبال اخذ مجوز آزاد برای جذب نیرو در آموزش و پرورش استثنایی هستیم.
اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش وپرورش تا آخر آذر ماه

۱۰۶ روز قبل ۱۲۵ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان : معاون آموزشی تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان کشور گفت :نتایج آزمون استخدامی آموزش وپرورش که چندی پیش گرفته شده است تا آخر آذر اعلام می شود.


احکام حدود ۵ هزار پذیرفته آزمون استخدامی سال گذشته صادر شد

۱۱۳ روز قبل ۹ نظر

خبرگزاری فارس: مدیرکل امور اداری وزارت آموزش و پرورش گفت: احکام استخدامی حدود ۵ هزار پذیرفته شده آزمون سال گذشته صادر و حقوق این افراد از مهر امسال جاری شد.


واگزاری سهمیه جذب نیروی آموزش و پرورش در حوزه تربیت‌بدنی به استان‌ها

۱۱۷ روز قبل ۱۳ نظر

خبرگزاری فارس: معاون تربیت‌بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه ۳۳ هزار دبیر سراسر کشور در حوزه تربیت‌بدنی مشغول فعالیت هستند، گفت: امسال سهمیه جذب نیروی انسانی در حوزه تربیت‌بدنی به استان‌ها واگذار شده است.


سهمیه ۳۰۰۰ نفری ایثارگران در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۱۱۹ روز قبل ۲۶ نظر

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش از سهمیه ۳۰۰۰ نفری ایثارگران در آزمون استخدامی ۱۰ هزار نفری آموزش و پرورش که اخیرا برگزار شد، خبر داد.


۲۷ هزار مشاور کمبود داریم

۱۲۳ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری پانا: مدیرکل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش گفت: اگر بخواهیم ریشه ای عمل کنیم باید مشاوره را از مقطع ابتدایی شروع کنیم و برای اینکه در سطح مطلوب عمل کنیم ۲۷ هزار مشاور کمبود داریم.


۲۰ هزار نفر امسال جذب آموزش و پرورش می شوند

۱۲۳ روز قبل ۱۳ نظر

خبرگزاری ایرنا: مدیر کل امور اداری وتشکیلات وزارت آموزش و پرورش گفت: امسال ۱۰ هزار نفربه صورت استخدام آزاد و ۱۰ هزار نفراز طریق ردیف استخدامی دانشجویان متعهد خدمت جذب آموزش و پرورش می شوند.


استخدام ۳ هزار فرزند شهید و ایثارگر در آموزش و پرورش

۱۲۴ روز قبل ۲۹ نظر

خبرگزاری ایلنا : مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش از پیگیری اجرای “سنوات ارفاقی برای همسران شهدا” و “تبدیل احکام جانبازان” خبر داد.توصیه به شرکت کنندگان در آزمون استخدامی فراگیر و آموزش و پرورش

۱۳۶ روز قبل ۶۰ نظر

خبرگزاری میزان: مشاور عالی سازمان سنجش کشور گفت: داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی تنها تا ساعت ۲۴ امروز پنجشنبه ۲۰ ابان ماه برای دریافت کارت ورد به آزمون خود فرصت خواهند داشتجزئیات آزمون های استخدامی/ فردا شب آخرین مهلت دریافت کارت آزمون

۱۳۷ روز قبل

خبرگزاری مهر: مشاور عالی سازمان سنجش با اعلام جزئیات آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی، دانشگاه های علوم پزشکی و وزارت آموزش و پرورش از دریافت کارت آزمون توسط ۲۰۵ هزار داوطلب خبر داد.


ایجاد بیش از ۱۲۵۰ فرصت شغلی پاره وقت آموزش و پرورش کرمانشاه

۱۳۷ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری میزان : مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه از ایجاد بیش از یک هزار و ۲۵۰ فرصت شغلی پاره وقت توسط معاونت سواد آموزی استان در سال جاری خبر داد.

تشدید کمبود نیرو در آموزش‌وپرورش خوزستان با وجود استخدام جدید

۱۳۹ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و منابع انسانی آموزش‌وپرورش خوزستان با بیان این‌که امسال حدود سه هزار نفر به علت بازنشستگی و انتقال از سیستم آموزش‌وپرورش استان خارج شدند، گفت: با وجود ورود حدود هزار و ۲۰۰ نفر نیروی استخدامی جدید در مهرماه امسال، به دلیل خروج این تعداد نیرو کمبود نیروی انسانی از حدود هفت هزار و ۵۰۰ معلم در سال کذشته به بیش از ۹ هزار نفر افزایش یافته است.


آغاز توزیع کارت ورود به جلسه آزمون‌های استخدامی ازفردا

۱۳۹ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور گفت: داوطلبان شرکت در سومین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی، دانشگاه‌های علوم پزشکی و آموزش و پرورش از فردا سه‌شنبه ۱۸ آبان‌ماه تا ساعت ۲۴ روز پنج‌شنبه ۲۰ آبان‌ماه فرصت دارند کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.


کمبود ۲۰۰۰ معلم در آذربایجان غربی

۱۴۰ روز قبل

بازارکار: معاون پژوهشی آموزش و پرورش آذربایجان غربی از کمبود ۲۴۰۰ معلم در آذربایجان غربی خبر داد. ابراهیم محمدی گفت: امسال ۵۴۶ هزار و ۷۱۱ دانش‌آموز وارد مدارس آذربایجان غربی شده‌اند.


تهران نیاز به ۳ هزار معلم دارد

۱۴۰ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری فارس: مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه بیش از ۷۰ هزار ساعت حق‌التدریس پرداخت می‌کنیم، گفت: در شاخه فنی و حرفه‌ای و مقطع ابتدایی، بیش‌ترین نیرو را نیاز داریم.


معلمان استخدامی رد صلاحیت شده تا سال آینده صبر کنند

۱۴۱ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی گفت: معلمان استخدامی که صلاحیت حرفه ای آنان تائید نشده باید تا سال آینده تحصیلی صبر کنند پرونده آنان در دست بررسی مجدد است.


آغاز توزیع کارت آزمون های استخدامی از سه شنبه/ رقابت ۴۵۶ هزار نفر

۱۴۱ روز قبل ۵ نظر

خبرگزاری مهر: آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی، دانشگاه های علوم پزشکی و وزارت آموزش و پرورش جمعه ۲۱ آبان برگزار می شود و کارت‌ شرکت در آزمون‌ از سه شنبه ۱۸ آبان ۹۵ قابل دریافت است.


۶۰ درصد شرکت کنندگان در آزمون استخدامی آقایون هستند

۱۴۱ روز قبل ۸ نظر

خبرگزاری میزان: رئیس مرکز برنامه ریزی و منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش شرایط استخدام در مشاغل پیمانی آموزش و پرورش در سال جاری را اعلام کرد.


استخدام ۱۱۰۰ نفر در قالب استادکار و هنرآموز در آموزش و پرورش

۱۴۵ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری فارس: مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای وزارت آموزش و پرورش گفت: امسال در آموزش و پرورش یک‌هزار و ۱۰۰ نفر در قالب هنرآموز و استادکار استخدام شدند.


اطلاعیه دریافت کارت آزمون و زمان برگزاری ۳ آزمون استخدامی سال ۹۵

۱۴۶ روز قبل ۲۶ نظر

دریافت کارت شرکت در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور کاربران گرامی میتوانند نسبت به دریافت کارت شرکت …


اطلاعیه سازمان سنجش درباره آزمون‌های استخدامی امروز منتشر می‌شود

۱۴۶ روز قبل

خبرگزاری فارس : اطلاعیه سازمان سنجش درباره آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی، دانشگاه‌های علوم پزشکی و وزارت آموزش و پرورش امروز منتشر می‌شود.


جذب ۲۰ هزار نفر در آموزش‌وپرورش کشور

۱۴۶ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری ایسنا : ‌رئیس مجمع نمایندگان استان هرمزگان گفت: بر اساس‌ نامه سازمان اداری و استخدامی کشور جذب ۲۰ هزار نیرو برای کل کشور و سیستم وزارت آموزش‌وپرورش بوده و تنها بخشی از آن بنا بر نیاز سهمیه استان هرمزگان است‌.تامین ۱۶ درصد کمبودهای آموزش و پرورش خراسان‌ جنوبی در استخدامی جدید

۱۵۱ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌ جنوبی گفت: ۱۶درصد کمبودهای آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی با استخدامی جدید تامین می‌شود.


سهمیه ۳ هزار نفری «ایثارگران» در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۱۵۴ روز قبل ۲۸ نظر

خبرگزاری فارس: مدیرکل امور شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش گفت: سمیه ایثارگران در آزمون استخدامی امسال آموزش و پرورش، ۳ هزار نفر است.


ثبت نام بیش از ۴۵۶ هزار داوطلب در آزمون استخدامی

۱۵۵ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری ایسنا: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت‌نام بیش از ۴۵۶ هزار نفر در آزمون‌های استخدامی آموزش و پرورش، دانشگاه‌های علوم پزشکی و ۱۲ دستگاه اجرایی خبر داد و گفت: این آزمون‌ها روز جمعه ۲۱ آبان‌ماه جاری برگزار می‌شوند.


کمبود بیش از ۴۰۰ نیروی انسانی دوره‌ ابتدایی در چهارمحال و بختیاری

۱۵۵ روز قبل

خبرگزاری فارس : مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال‌ و بختیاری گفت: در دوره‌ ابتدایی آموزش و پرورش در چهارمحال و بختیاری حداقل بالای ۴۰۰ نفر کمبود نیرو داریم.


جذب ۲۰ هزار نفر در آموزش و پرورش

۱۵۸ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری فارس: مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش به برگزاری آزمون استخدام آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت: امسال ۲۰ هزار نفر نیرو جذب آموزش و پرورش می‌شوند که تعداد ۱۰ هزار نفر از طریق دانشگاه فرهنگیان و تعداد ۱۰ هزار نفر دیگر نیز به صورت آزاد و پس از گذراندن مراحل آزمون، مصاحبه و گذراندن دوره‌های تخصصی وارد بدنه آموزش و پرورش خواهند شد.


آزمونهای استخدامی آموزش و پرورش چه نقایصی داشت؟

۱۵۸ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری تسنیم: نخستین تجربه آموزش‌وپرورش برای جذب نیرو از طریق آزمون استخدامی پس از تأسیس دانشگاه فرهنگیان سال گذشته با کاستی‌هایی همراه بود همچنین ۱۳۳ پذیرفته‌شده از ورود به شغل معلمی بازماندند اما آموزش‌‌وپرورش برای آزمون استخدامی سال ۹۵ چه تدابیری دارد؟۱۷۷ هزار نفر در آزمون استخدامی آموزش پرورش ثبت نام کردند

۱۶۱ روز قبل ۱۵ نظر

خبرگزاری مهر: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به آخرین آمار ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش گفت: تاکنون ۱۷۷ هزار و ۳۴۲ نفر در این آزمون ثبت نام کرده اند.

جزئیات پذیرش معلم در آموزش و پرورش استثنایی

۱۶۲ روز قبل ۵ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان : رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور از اختصاص ۳۵۰ سهمیه متناسب با نیازهای این سازمان در آزمون استخدامی پیش رو خبر داد.


امروز آخرین مهلت ثبت‌نام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش

۱۶۲ روز قبل ۵ نظر

خبرگزاری فارس: مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه داوطلبان آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش تا پایان امروز شنبه ۲۴ مهرماه برای ثبت‌نام مهلت دارند، گفت: تا ۸ صبح امروز تعداد ۱۰۱ هزار و ۵۱۷ داوطلب ثبت‌نام کردند.


استخدام ۵۶۰ نیروی انسانی در آموزش‌وپرورش ویژه سیستان و بلوچستان

۱۶۷ روز قبل ۱۴ نظر

خبرگزاری تسنیم: سومین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی ۲۱ آبان برگزار می‌شود که آموزش‌وپرورش از طریق این آزمون اقدام به جذب حدود ۵۶۰ نیروی انسانی در استان سیستان و بلوچستان می‌کند.


جزئیاتی از ابهامات در دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۱۶۷ روز قبل ۳ نظر

مدیر کل امور اداری و تشکیلاتی وزارت آموزش و پرورش گفت: در مواردی که دفترچه با ابهاماتی همراه بوده پیگیری‌های لازم برای رفع آن انجام شد.۲۰۰ نفر از طریق آزمون جذب آموزش‌ و پرورش خراسان‌شمالی می‌شوند‌

۱۶۸ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری تسنیم: معاون آموزش‌ و پرورش خراسان شمالی با اشاره به برگزاری آزمون استخدام جذب نیرو در آموز ش‌و پرورش گفت: سهم این استان از جذب ۱۰ هزار نفر نیرو در وزارت آموزش‌وپرورش، به‌کارگیری ۲۰۰ نیروی جدید است.امروز؛ ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۱۶۸ روز قبل ۳۷ نظر

معاون رسانه ای مرکز اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش گفت: ثبت نام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش از طریق سایت سازمان سنجش کشور از روز ۱۸ مهر ماه آغاز می شود.


توضیحات مهرمحمدی در خصوص آزمون اصلح دانشگاه فرهنگیان

۱۶۹ روز قبل

خبرگزاری دانشجو : مهرمحمدی، سرپرست دانشگاه فرهنگیان در نشست خبری سی و یکمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور که امسال به میزبانی این دانشگاه برگزار می شود، گفت: سی و یکمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور امسال از ۲۰ تا ۲۳ آبان به میزبانی دانشگاه فرهنگیان در مشهد برگزار می شود.


آغاز ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش از فردا

۱۶۹ روز قبل ۴۱ نظر

خبرگزاری ایسنا : مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از استخدام ۱۰ هزار نیرو در آموزش پرورش خبر داد و گفت: داوطلبان از فردا روز یکشنبه ۱۸ تا شنبه ۲۴ مهر مهلت دارند در این آزمون ثبت‌نام کنند.آغاز ثبت‌نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش از ۱۸ مهر ماه

۱۷۳ روز قبل ۳۸۶ نظر

خبرگزاری ایسنا:معاون رسانه‌ای مرکز اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش جزییات برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش را اعلام کرد.انتقاد از ردصلاحیت تعدادی از فرزندان شاهد در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۱۷۹ روز قبل ۲۷ نظر

خبرگزاری ایسنا: یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از رد صلاحیت تعدادی از فرزندان شاهد در جریان طرح جدید استخدام در وزارت آموزش و پرورش انتقاد کرد و خواستار ورود وزیر آموزش و پرورش به این موضوع شد.


احتمال برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در آبان ماه

۱۷۹ روز قبل ۳۸ نظر

خبرگزاری پانا : وزیر آموزش و پرورش گفت: اگر نتوانیم آزمون استخدامی را در مهر ماه برگزار کنیم به احتمال زیاد زمان برگزاری این آزمون به آبان ماه موکول شود.تدریس ۸۹ درصد از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی در مدارس

۱۸۱ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری فارس: معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان از فعالیت ۸۹ درصد از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی ۹۵ آموزش و پرورش در مدارس خبر داد و گفت: ۵۴ درصد دانش‌آموختگان قبولی قطعی و ۳۵ درصد قبولی مشروط هستند.جزئیات آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۱۸۲ روز قبل ۶۰ نظر

روزنامه خراسان شمالی: معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان گفت: دهم ماه جاری متقاضیانی که دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد هستند می توانند برای ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش از طریق سایت سازمان سنجش اقدام کنند.


بیشترین نیاز نیروی انسانی آموزش وپرورش معلمان مقطع ابتدایی است

۱۸۲ روز قبل

خبرگزاری مهر: رئیس ستاد اجرایی سند تحول بنیادین وزارت آموزش و پرورش گفت: بیشترین نیاز نیروی انسانی در بخش معلمان مقطع ابتدایی است.


۲۰ هزار نفر سالجاری در وزارت آموزش و پرورش استخدام می شوند

۱۸۲ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: مشاور وزیر و رئیس ستاد اجرایی سند تحول بنیادین وزارت آموزش و پرورش گفت: ۲۰ هزار نفر سالجاری از طریق دانشگاه فرهنگیان کشور و برگزاری آزمون توسط سازمان سنجش در این وزارتخانه جذب خواهند شد.جزییات برگزاری دوره و آزمون جامعِ مجدد در دانشگاه فرهنگیان

۱۸۳ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری ایلنا: معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان می‌گوید: در برخی رسانه‌ها آمده که ۴۶ درصد پذیرفته‌شدگان آزمون معلمی ردصلاحیت شده‌اند؛ در حالی که فقط ۱۱ درصد احراز صلاحیت نشده‌اند که در حال حاضر این افراد اعتراض کردند و با رسیدگی به اعتراض‌شان از این ۱۱ درصد ۴-۵ درصد احراز صلاحیت خواهند شد.


برگزاری آزمون استخدامی در آموزش‌وپرورش/ شرایط جذب اعلام می‌شود

۱۸۶ روز قبل ۴۱ نظر

خبرگزاری مهر: خرم آباد – مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده وزارت آموزش و پرورش از برگزاری آزمون استخدامی در این وزارت خانه خبر داد.


صلاحیت ۴۶ درصد پذیرفته شدگان آزمون معلمی رد شد

۱۸۷ روز قبل

تابناک: در سال ۹۴ و پس از برگزاری یک آزمون استخدامی ۲۰۰ هزار نفری، در نهایت مسئولین صلاحیت ۳۷۰۰ نفر را تأیید و راهی یک دوره آموزشی فشرده و پرهزینه کردند، ولی در آستانه آغاز سال تحصیلی و در شرایطی که دانشجو معلمان مذکور انتظار داشتند به کار فراخوانده شوند، به نیمی از آنها خبر رسید که حداقل در سال جاری صلاحیت تدریس را ندارند.اعلام نتایج آزمون احراز صلاحیت استخدامی آموزش و پرورش

۱۸۸ روز قبل ۶ نظر

خبرگزاری مهر: معاون نظارت وارزیابی وتضمین کیفیت دانشگاه بابیان اینکه نتایج آزمون اصلح پذیرفته شدگان آزمون استخدامی اعلام شد، گفت: حدود ۱۰ درصد از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی ماده ۲۸ احراز صلاحیت نشدند.

جذب و استخدام دانشجو از حوزه علمیه در آموزش‌و‌پرورش

۱۹۴ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایلنا : سرپرست دانشگاه فرهنگیان گفت: متاسفانه هنوز تلاش‌های ما برای دریافت ردیف‌های استخدامی به نتیجه نرسیده که مایه تاسف و تعجب است.


جزئیات اولویت متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۱۹۴ روز قبل ۱۶ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان : مدیر کل دفتر وزارت آموزش و پرورش اولویت در آزمون استخدامی را ویژه خانواده فرهنگیان، شهدا و ایثارگران و معلمان پیش دبستانی دانست.سازماندهی ۵۵ هزار معلم کرمانی در سال تحصیلی جدید

۱۹۶ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری فارس : معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: سازماندهی ۵۵ هزار معلم در پایه‌ها و رشته‌های مختلف تحصیلی مدارس استان کرمان را انجام داده‌ایم.


ورود ۱۳ هزار معلم جدید به دوره ابتدایی

۱۹۶ روز قبل ۵ نظر

خبرگزاری تسنیم : معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به ورود یک میلیون ۴۰۰ هزار دانش آموز به کلاس اول دبستان از ورود ۱۳ هزار معلم به دوره ابتدایی خبر داد.


جذب بیش از ۲۰ هزار دانشجو معلم در آموزش و پرورش

۱۹۶ روز قبل ۶ نظر

خبرگزاری شبستان: معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان کشور گفت: در آستانه سال تحصیلی جدید ۲۵ هزار دانشجو معلم فارغ التحصیل این دانشگاه، به عنوان نخستین گروه دانشجو معلمانان، جذب آموزش و پرورش کشور شدند.


2,434 نظر برای «اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش»
 1. علی

  سلام.خداقوت.عیدهمه کسانی ک مصاحبه رفتن مبارک باشه..با زبانی بی صدا و قلبی اندوه با نتیجه هم کلام شویم…ای نتیجه کجایی ک اهی از درون میکشیم با چشم راهی..درفراقت چون برگ خزانیم همه میگویین چی شد این عرقهای وجود.ما باکوهی از درد جدایی خاطراتی.بردر نشستیم ک شاید جوهری بعدازعندی از علم برسایت ببینیم…فغانا زن و بچه و همنوع ‌پرس و جوی این نتیجه…منم در جوابا از صبر و توکل و امیدی.خداکنه عید سربلند کنار باجناق ها باشیم…اللهم عجل لولیک فرج

  پاسخ دادن


 2. طاهر

  سلام دوستان کسی اطلاع داره که برای شهرهایی که تک سهمیه ایی هستند(فقط یک نفر رو از یک رشته میخان جذب کنن)بازم سهمیه جانبازی و ایثارگری رو تأثیر میدن یا نه,
  چون انگار گفتن برای شهرهای تک سهمیه ایی فقط امتیاز ملاکه,درسته ؟؟؟؟؟

  پاسخ دادن 3. Z

  سلام
  من نمیدونم یعنی یک نفر نیست اطلاعی از زمان درست اعلام نتایج داشته باشه؟ حتی یک نفر نیست با خود سازمان سنجش در ارتباط باشه که کی اعلام میکنن؟ آموزش پرورش شهر ما میگه نمره ها رو به سنجش فرستادن و بقیه کارا با سنجشه پس چرا سنجش اقداماتشو انجام نمیده و اعلام نمیکنه؟

  پاسخ دادن

 4. سلامم را تو پاسخ گوي.....

  سلام دوستان منتظر
  دیروز از یکی از آشناهای توی استان که پرسیدم پیگیر شد گف نتایج رو تا بعد تعطیلات اعلام نمیکنن
  یعنی ۵ فروودین به بعد اعلام میشه
  استان فارس

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را بیان کن

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.
مدیریت وب‌سایت «ای-استخدام» از شما کاربران عزیز خواهشمند است با مشارکت و پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات سایر کاربران، ما را در هرچه بهتر شدن کیفیت پاسخ‌گویی یاری رسانید.