اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش در سال ۹۵

۳ روز قبل ۲۱۰۹ نظر

اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آموزش و پرورش (با پاسخنامه) اینجا کلیک کنید

در این صفحه آخرین اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش در اسرع وقت منتشر خواهد شد


خبر ۵ دی ۹۵ – کارنامه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

کاربران عزیز ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای شما در آزمون استخدامی آموزش و پرورش به اطلاع میرسانیم برای مشاهده نتایج بر روی دکمه زیر کلیک کنید

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید

برای مشاهده اطلاعیه مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش اینجا کلیک نمایید


فهرست اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش موجود در این صفحه :


جذب سالانه ۲ هزار نیرو درآموزش و پرورش سیستان و بلوچستان

۳ روز قبل ۷ نظر

خبرگزاری فارس : مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: هر سال باید ۲ هزار نیرو از طریق دانشگاه فرهنگیان و استخدام آزاد به عنوان سهمیه ویژه برای برقراری عدالت آموزشی جذب شوند.


جذب ۷ هزار فارغ‌التحصیل دانشگاهی در مراکز پیش دبستانی خوزستان

۵ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری فارس: مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان اظهار کرد: ۷ هزار نفر از فارغ‌التحصیلان دانشگاهی در خوزستان با اجباری شدن پیش دبستانی مشغول به کار شدند.


تکمیل نشدن برخی ردیف‌های شغلی استخدامی آموزش و پرورش در خراسان‌شمالی

۶ روز قبل ۷ نظر

خبرگزاری ایسنا: معاون پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش و پرورش خراسان‌شمالی گفت: با وجود برپایی آزمون استخدامی بازهم برخی از ردیف های شغلی در این استان خالی مانده است.


ورود ۲۵۳ معلم ورزش به مدارس از طریق آزمون استخدامی

۱۶ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری فارس : مدیرکل دفتر تربیت‌بدنی وزارت آموزش و پرورش گفت: از طریق آزمون استخدامی اخیر آموزش و پرورش ،۲۵۳ نفر به مجموعه تربیت بدنی سراسر کشور اضافه خواهد شد.


آموزش و پرورش نقشی در نتایج استخدام ها ندارد

۲۲ روز قبل ۹۷ نظر

خبرگزاری میزان : مدیرکل دفتر شاهد و امور ایثارگران وزارت آموزش و پرورش گفت: کسانی که از نتایج آزمون استخدامی ناراضی اند به سازمان سنجش مراجعه کنند چرا که آموزش و پرورش هیچ نقشی در سنجش آن ها ندارد.


تشریح روندمصاحبه وگزینش پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش وپرورش

۲۳ روز قبل ۲۹۰ نظر

خبرگزاری مهر : سرپرست دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش گفت: روند بررسی مدارک،‌ معاینات پزشکی و مصاحبه تخصصی تا ۷ بهمن ادامه دارد و پذیرفته‌شدگان تا سه برابر ظرفیت برای گزینش معرفی می‌شوند.


آغاز مصاحبه استخدام ۲۹۰۰ نفر در آموزش و پرورش تهران

۲۳ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : تشکیل پرونده و مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی و آزمون دستگاه‌های اجرایی از امروز (سه شنبه) برای ۲۹۰۰ متقاضی ورود به آموزش و پرورش تهران آغاز شد.


کمبود نیروی انسانی برخی مناطق آموزش و پرورش مرتفع می شود

۲۳ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اجرای طرح ساماندهی نیرو گفت: برخی مناطق کشور با مازاد نیرو و بعضی با کمبود نیرو رو به رو هستند که برای حل این مشکل کمیته ای تشکیل شده تا ضمن برنامه ریزی لازم برای تامین نیروی انسانی در سطح استان ها و مناطق دارای مشکل با استخدام نیروی جدید کمبودها را برطرف کند.


۱۴۶۳ نفر در آموزش و پرورش البرز استخدام پیمانی می شوند

۲۴ روز قبل ۸ نظر

خبرگزاری ایرنا : معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش البرز گفت: ۱۴۶۳ نفراز شرکت کنندگان در آزمون استخدامی دولت در سال ۹۵ ، البته پس از گذراندن مراحل مصاحبه ، تست های پزشکی و تائیدیه گزینش در این مجموعه استخدام پیمانی می شوند.


اعلام آمادگی دانشگاه فرهنگیان برای آزمون استخدام آموزش و پرورش

۲۴ روز قبل ۸ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان: معاون نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان از اعلام آمادگی دانشگاه و تامین زیرساخت های لازم برای برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش خبر داد.


جزییات مصاحبه پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۲۴ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش از اعلام جزییات برنامه زمانبندی استانی برای انجام مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش خبر داد و گفت: تلاش می کنیم تا پایان این ماه بررسی مدارک و مصاحبه را به اتمام برسانیم.


استخدام ۳۰۰ معلول در آموزش و پرورش

۲۷ روز قبل ۳۰ نظر

خبرگزاری ایسنا: رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی از جذب ۳۰۰ معلول در آموزش و پرورش از طریق آزمون استخدامی ۱۰ هزار نفری که اخیرا برگزار شد خبر داد و گفت: به دنبال اخذ مجوز آزاد برای جذب نیرو در آموزش و پرورش استثنایی هستیم.
اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش وپرورش تا آخر آذر ماه

۴۱ روز قبل ۱۲۳ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان : معاون آموزشی تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان کشور گفت :نتایج آزمون استخدامی آموزش وپرورش که چندی پیش گرفته شده است تا آخر آذر اعلام می شود.


احکام حدود ۵ هزار پذیرفته آزمون استخدامی سال گذشته صادر شد

۴۸ روز قبل ۸ نظر

خبرگزاری فارس: مدیرکل امور اداری وزارت آموزش و پرورش گفت: احکام استخدامی حدود ۵ هزار پذیرفته شده آزمون سال گذشته صادر و حقوق این افراد از مهر امسال جاری شد.


واگزاری سهمیه جذب نیروی آموزش و پرورش در حوزه تربیت‌بدنی به استان‌ها

۵۲ روز قبل ۱۳ نظر

خبرگزاری فارس: معاون تربیت‌بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه ۳۳ هزار دبیر سراسر کشور در حوزه تربیت‌بدنی مشغول فعالیت هستند، گفت: امسال سهمیه جذب نیروی انسانی در حوزه تربیت‌بدنی به استان‌ها واگذار شده است.


سهمیه ۳۰۰۰ نفری ایثارگران در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۵۴ روز قبل ۲۶ نظر

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش از سهمیه ۳۰۰۰ نفری ایثارگران در آزمون استخدامی ۱۰ هزار نفری آموزش و پرورش که اخیرا برگزار شد، خبر داد.


۲۷ هزار مشاور کمبود داریم

۵۸ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری پانا: مدیرکل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش گفت: اگر بخواهیم ریشه ای عمل کنیم باید مشاوره را از مقطع ابتدایی شروع کنیم و برای اینکه در سطح مطلوب عمل کنیم ۲۷ هزار مشاور کمبود داریم.


۲۰ هزار نفر امسال جذب آموزش و پرورش می شوند

۵۸ روز قبل ۱۳ نظر

خبرگزاری ایرنا: مدیر کل امور اداری وتشکیلات وزارت آموزش و پرورش گفت: امسال ۱۰ هزار نفربه صورت استخدام آزاد و ۱۰ هزار نفراز طریق ردیف استخدامی دانشجویان متعهد خدمت جذب آموزش و پرورش می شوند.


استخدام ۳ هزار فرزند شهید و ایثارگر در آموزش و پرورش

۵۹ روز قبل ۲۸ نظر

خبرگزاری ایلنا : مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش از پیگیری اجرای “سنوات ارفاقی برای همسران شهدا” و “تبدیل احکام جانبازان” خبر داد.توصیه به شرکت کنندگان در آزمون استخدامی فراگیر و آموزش و پرورش

۷۱ روز قبل ۶۰ نظر

خبرگزاری میزان: مشاور عالی سازمان سنجش کشور گفت: داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی تنها تا ساعت ۲۴ امروز پنجشنبه ۲۰ ابان ماه برای دریافت کارت ورد به آزمون خود فرصت خواهند داشتجزئیات آزمون های استخدامی/ فردا شب آخرین مهلت دریافت کارت آزمون

۷۲ روز قبل

خبرگزاری مهر: مشاور عالی سازمان سنجش با اعلام جزئیات آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی، دانشگاه های علوم پزشکی و وزارت آموزش و پرورش از دریافت کارت آزمون توسط ۲۰۵ هزار داوطلب خبر داد.


ایجاد بیش از ۱۲۵۰ فرصت شغلی پاره وقت آموزش و پرورش کرمانشاه

۷۲ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری میزان : مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه از ایجاد بیش از یک هزار و ۲۵۰ فرصت شغلی پاره وقت توسط معاونت سواد آموزی استان در سال جاری خبر داد.

تشدید کمبود نیرو در آموزش‌وپرورش خوزستان با وجود استخدام جدید

۷۴ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و منابع انسانی آموزش‌وپرورش خوزستان با بیان این‌که امسال حدود سه هزار نفر به علت بازنشستگی و انتقال از سیستم آموزش‌وپرورش استان خارج شدند، گفت: با وجود ورود حدود هزار و ۲۰۰ نفر نیروی استخدامی جدید در مهرماه امسال، به دلیل خروج این تعداد نیرو کمبود نیروی انسانی از حدود هفت هزار و ۵۰۰ معلم در سال کذشته به بیش از ۹ هزار نفر افزایش یافته است.


آغاز توزیع کارت ورود به جلسه آزمون‌های استخدامی ازفردا

۷۴ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور گفت: داوطلبان شرکت در سومین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی، دانشگاه‌های علوم پزشکی و آموزش و پرورش از فردا سه‌شنبه ۱۸ آبان‌ماه تا ساعت ۲۴ روز پنج‌شنبه ۲۰ آبان‌ماه فرصت دارند کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.


کمبود ۲۰۰۰ معلم در آذربایجان غربی

۷۵ روز قبل

بازارکار: معاون پژوهشی آموزش و پرورش آذربایجان غربی از کمبود ۲۴۰۰ معلم در آذربایجان غربی خبر داد. ابراهیم محمدی گفت: امسال ۵۴۶ هزار و ۷۱۱ دانش‌آموز وارد مدارس آذربایجان غربی شده‌اند.


تهران نیاز به ۳ هزار معلم دارد

۷۵ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری فارس: مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه بیش از ۷۰ هزار ساعت حق‌التدریس پرداخت می‌کنیم، گفت: در شاخه فنی و حرفه‌ای و مقطع ابتدایی، بیش‌ترین نیرو را نیاز داریم.


معلمان استخدامی رد صلاحیت شده تا سال آینده صبر کنند

۷۶ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی گفت: معلمان استخدامی که صلاحیت حرفه ای آنان تائید نشده باید تا سال آینده تحصیلی صبر کنند پرونده آنان در دست بررسی مجدد است.


آغاز توزیع کارت آزمون های استخدامی از سه شنبه/ رقابت ۴۵۶ هزار نفر

۷۶ روز قبل ۵ نظر

خبرگزاری مهر: آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی، دانشگاه های علوم پزشکی و وزارت آموزش و پرورش جمعه ۲۱ آبان برگزار می شود و کارت‌ شرکت در آزمون‌ از سه شنبه ۱۸ آبان ۹۵ قابل دریافت است.


۶۰ درصد شرکت کنندگان در آزمون استخدامی آقایون هستند

۷۶ روز قبل ۸ نظر

خبرگزاری میزان: رئیس مرکز برنامه ریزی و منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش شرایط استخدام در مشاغل پیمانی آموزش و پرورش در سال جاری را اعلام کرد.


استخدام ۱۱۰۰ نفر در قالب استادکار و هنرآموز در آموزش و پرورش

۸۰ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری فارس: مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای وزارت آموزش و پرورش گفت: امسال در آموزش و پرورش یک‌هزار و ۱۰۰ نفر در قالب هنرآموز و استادکار استخدام شدند.


اطلاعیه دریافت کارت آزمون و زمان برگزاری ۳ آزمون استخدامی سال ۹۵

۸۱ روز قبل ۲۶ نظر

دریافت کارت شرکت در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور کاربران گرامی میتوانند نسبت به دریافت کارت شرکت …


اطلاعیه سازمان سنجش درباره آزمون‌های استخدامی امروز منتشر می‌شود

۸۱ روز قبل

خبرگزاری فارس : اطلاعیه سازمان سنجش درباره آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی، دانشگاه‌های علوم پزشکی و وزارت آموزش و پرورش امروز منتشر می‌شود.


جذب ۲۰ هزار نفر در آموزش‌وپرورش کشور

۸۱ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری ایسنا : ‌رئیس مجمع نمایندگان استان هرمزگان گفت: بر اساس‌ نامه سازمان اداری و استخدامی کشور جذب ۲۰ هزار نیرو برای کل کشور و سیستم وزارت آموزش‌وپرورش بوده و تنها بخشی از آن بنا بر نیاز سهمیه استان هرمزگان است‌.تامین ۱۶ درصد کمبودهای آموزش و پرورش خراسان‌ جنوبی در استخدامی جدید

۸۶ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌ جنوبی گفت: ۱۶درصد کمبودهای آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی با استخدامی جدید تامین می‌شود.


سهمیه ۳ هزار نفری «ایثارگران» در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۸۹ روز قبل ۲۸ نظر

خبرگزاری فارس: مدیرکل امور شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش گفت: سمیه ایثارگران در آزمون استخدامی امسال آموزش و پرورش، ۳ هزار نفر است.


ثبت نام بیش از ۴۵۶ هزار داوطلب در آزمون استخدامی

۹۰ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری ایسنا: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت‌نام بیش از ۴۵۶ هزار نفر در آزمون‌های استخدامی آموزش و پرورش، دانشگاه‌های علوم پزشکی و ۱۲ دستگاه اجرایی خبر داد و گفت: این آزمون‌ها روز جمعه ۲۱ آبان‌ماه جاری برگزار می‌شوند.


کمبود بیش از ۴۰۰ نیروی انسانی دوره‌ ابتدایی در چهارمحال و بختیاری

۹۰ روز قبل

خبرگزاری فارس : مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال‌ و بختیاری گفت: در دوره‌ ابتدایی آموزش و پرورش در چهارمحال و بختیاری حداقل بالای ۴۰۰ نفر کمبود نیرو داریم.


جذب ۲۰ هزار نفر در آموزش و پرورش

۹۳ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری فارس: مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش به برگزاری آزمون استخدام آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت: امسال ۲۰ هزار نفر نیرو جذب آموزش و پرورش می‌شوند که تعداد ۱۰ هزار نفر از طریق دانشگاه فرهنگیان و تعداد ۱۰ هزار نفر دیگر نیز به صورت آزاد و پس از گذراندن مراحل آزمون، مصاحبه و گذراندن دوره‌های تخصصی وارد بدنه آموزش و پرورش خواهند شد.


آزمونهای استخدامی آموزش و پرورش چه نقایصی داشت؟

۹۳ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری تسنیم: نخستین تجربه آموزش‌وپرورش برای جذب نیرو از طریق آزمون استخدامی پس از تأسیس دانشگاه فرهنگیان سال گذشته با کاستی‌هایی همراه بود همچنین ۱۳۳ پذیرفته‌شده از ورود به شغل معلمی بازماندند اما آموزش‌‌وپرورش برای آزمون استخدامی سال ۹۵ چه تدابیری دارد؟۱۷۷ هزار نفر در آزمون استخدامی آموزش پرورش ثبت نام کردند

۹۶ روز قبل ۱۵ نظر

خبرگزاری مهر: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به آخرین آمار ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش گفت: تاکنون ۱۷۷ هزار و ۳۴۲ نفر در این آزمون ثبت نام کرده اند.

جزئیات پذیرش معلم در آموزش و پرورش استثنایی

۹۷ روز قبل ۵ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان : رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور از اختصاص ۳۵۰ سهمیه متناسب با نیازهای این سازمان در آزمون استخدامی پیش رو خبر داد.


امروز آخرین مهلت ثبت‌نام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش

۹۷ روز قبل ۵ نظر

خبرگزاری فارس: مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه داوطلبان آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش تا پایان امروز شنبه ۲۴ مهرماه برای ثبت‌نام مهلت دارند، گفت: تا ۸ صبح امروز تعداد ۱۰۱ هزار و ۵۱۷ داوطلب ثبت‌نام کردند.


استخدام ۵۶۰ نیروی انسانی در آموزش‌وپرورش ویژه سیستان و بلوچستان

۱۰۲ روز قبل ۱۴ نظر

خبرگزاری تسنیم: سومین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی ۲۱ آبان برگزار می‌شود که آموزش‌وپرورش از طریق این آزمون اقدام به جذب حدود ۵۶۰ نیروی انسانی در استان سیستان و بلوچستان می‌کند.


جزئیاتی از ابهامات در دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۱۰۲ روز قبل ۲ نظر

مدیر کل امور اداری و تشکیلاتی وزارت آموزش و پرورش گفت: در مواردی که دفترچه با ابهاماتی همراه بوده پیگیری‌های لازم برای رفع آن انجام شد.۲۰۰ نفر از طریق آزمون جذب آموزش‌ و پرورش خراسان‌شمالی می‌شوند‌

۱۰۳ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری تسنیم: معاون آموزش‌ و پرورش خراسان شمالی با اشاره به برگزاری آزمون استخدام جذب نیرو در آموز ش‌و پرورش گفت: سهم این استان از جذب ۱۰ هزار نفر نیرو در وزارت آموزش‌وپرورش، به‌کارگیری ۲۰۰ نیروی جدید است.امروز؛ ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۱۰۳ روز قبل ۳۷ نظر

معاون رسانه ای مرکز اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش گفت: ثبت نام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش از طریق سایت سازمان سنجش کشور از روز ۱۸ مهر ماه آغاز می شود.


توضیحات مهرمحمدی در خصوص آزمون اصلح دانشگاه فرهنگیان

۱۰۴ روز قبل

خبرگزاری دانشجو : مهرمحمدی، سرپرست دانشگاه فرهنگیان در نشست خبری سی و یکمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور که امسال به میزبانی این دانشگاه برگزار می شود، گفت: سی و یکمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور امسال از ۲۰ تا ۲۳ آبان به میزبانی دانشگاه فرهنگیان در مشهد برگزار می شود.


آغاز ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش از فردا

۱۰۴ روز قبل ۴۱ نظر

خبرگزاری ایسنا : مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از استخدام ۱۰ هزار نیرو در آموزش پرورش خبر داد و گفت: داوطلبان از فردا روز یکشنبه ۱۸ تا شنبه ۲۴ مهر مهلت دارند در این آزمون ثبت‌نام کنند.آغاز ثبت‌نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش از ۱۸ مهر ماه

۱۰۸ روز قبل ۳۸۶ نظر

خبرگزاری ایسنا:معاون رسانه‌ای مرکز اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش جزییات برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش را اعلام کرد.انتقاد از ردصلاحیت تعدادی از فرزندان شاهد در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۱۱۴ روز قبل ۲۷ نظر

خبرگزاری ایسنا: یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از رد صلاحیت تعدادی از فرزندان شاهد در جریان طرح جدید استخدام در وزارت آموزش و پرورش انتقاد کرد و خواستار ورود وزیر آموزش و پرورش به این موضوع شد.


احتمال برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در آبان ماه

۱۱۴ روز قبل ۳۸ نظر

خبرگزاری پانا : وزیر آموزش و پرورش گفت: اگر نتوانیم آزمون استخدامی را در مهر ماه برگزار کنیم به احتمال زیاد زمان برگزاری این آزمون به آبان ماه موکول شود.تدریس ۸۹ درصد از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی در مدارس

۱۱۶ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری فارس: معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان از فعالیت ۸۹ درصد از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی ۹۵ آموزش و پرورش در مدارس خبر داد و گفت: ۵۴ درصد دانش‌آموختگان قبولی قطعی و ۳۵ درصد قبولی مشروط هستند.جزئیات آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۱۱۷ روز قبل ۶۰ نظر

روزنامه خراسان شمالی: معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان گفت: دهم ماه جاری متقاضیانی که دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد هستند می توانند برای ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش از طریق سایت سازمان سنجش اقدام کنند.


بیشترین نیاز نیروی انسانی آموزش وپرورش معلمان مقطع ابتدایی است

۱۱۷ روز قبل

خبرگزاری مهر: رئیس ستاد اجرایی سند تحول بنیادین وزارت آموزش و پرورش گفت: بیشترین نیاز نیروی انسانی در بخش معلمان مقطع ابتدایی است.


۲۰ هزار نفر سالجاری در وزارت آموزش و پرورش استخدام می شوند

۱۱۷ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: مشاور وزیر و رئیس ستاد اجرایی سند تحول بنیادین وزارت آموزش و پرورش گفت: ۲۰ هزار نفر سالجاری از طریق دانشگاه فرهنگیان کشور و برگزاری آزمون توسط سازمان سنجش در این وزارتخانه جذب خواهند شد.جزییات برگزاری دوره و آزمون جامعِ مجدد در دانشگاه فرهنگیان

۱۱۸ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری ایلنا: معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان می‌گوید: در برخی رسانه‌ها آمده که ۴۶ درصد پذیرفته‌شدگان آزمون معلمی ردصلاحیت شده‌اند؛ در حالی که فقط ۱۱ درصد احراز صلاحیت نشده‌اند که در حال حاضر این افراد اعتراض کردند و با رسیدگی به اعتراض‌شان از این ۱۱ درصد ۴-۵ درصد احراز صلاحیت خواهند شد.


برگزاری آزمون استخدامی در آموزش‌وپرورش/ شرایط جذب اعلام می‌شود

۱۲۱ روز قبل ۴۱ نظر

خبرگزاری مهر: خرم آباد – مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده وزارت آموزش و پرورش از برگزاری آزمون استخدامی در این وزارت خانه خبر داد.


صلاحیت ۴۶ درصد پذیرفته شدگان آزمون معلمی رد شد

۱۲۲ روز قبل

تابناک: در سال ۹۴ و پس از برگزاری یک آزمون استخدامی ۲۰۰ هزار نفری، در نهایت مسئولین صلاحیت ۳۷۰۰ نفر را تأیید و راهی یک دوره آموزشی فشرده و پرهزینه کردند، ولی در آستانه آغاز سال تحصیلی و در شرایطی که دانشجو معلمان مذکور انتظار داشتند به کار فراخوانده شوند، به نیمی از آنها خبر رسید که حداقل در سال جاری صلاحیت تدریس را ندارند.اعلام نتایج آزمون احراز صلاحیت استخدامی آموزش و پرورش

۱۲۳ روز قبل ۶ نظر

خبرگزاری مهر: معاون نظارت وارزیابی وتضمین کیفیت دانشگاه بابیان اینکه نتایج آزمون اصلح پذیرفته شدگان آزمون استخدامی اعلام شد، گفت: حدود ۱۰ درصد از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی ماده ۲۸ احراز صلاحیت نشدند.

جذب و استخدام دانشجو از حوزه علمیه در آموزش‌و‌پرورش

۱۲۹ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایلنا : سرپرست دانشگاه فرهنگیان گفت: متاسفانه هنوز تلاش‌های ما برای دریافت ردیف‌های استخدامی به نتیجه نرسیده که مایه تاسف و تعجب است.


جزئیات اولویت متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۱۲۹ روز قبل ۱۶ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان : مدیر کل دفتر وزارت آموزش و پرورش اولویت در آزمون استخدامی را ویژه خانواده فرهنگیان، شهدا و ایثارگران و معلمان پیش دبستانی دانست.سازماندهی ۵۵ هزار معلم کرمانی در سال تحصیلی جدید

۱۳۱ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری فارس : معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: سازماندهی ۵۵ هزار معلم در پایه‌ها و رشته‌های مختلف تحصیلی مدارس استان کرمان را انجام داده‌ایم.


ورود ۱۳ هزار معلم جدید به دوره ابتدایی

۱۳۱ روز قبل ۵ نظر

خبرگزاری تسنیم : معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به ورود یک میلیون ۴۰۰ هزار دانش آموز به کلاس اول دبستان از ورود ۱۳ هزار معلم به دوره ابتدایی خبر داد.


جذب بیش از ۲۰ هزار دانشجو معلم در آموزش و پرورش

۱۳۱ روز قبل ۶ نظر

خبرگزاری شبستان: معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان کشور گفت: در آستانه سال تحصیلی جدید ۲۵ هزار دانشجو معلم فارغ التحصیل این دانشگاه، به عنوان نخستین گروه دانشجو معلمانان، جذب آموزش و پرورش کشور شدند.


کمبود نیروی انسانی نظام تعلیم و تربیت را تهدید می‌کند

۱۳۱ روز قبل

خبرگزاری آنا : مشاور وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد: آغاز سال‌تحصیلی مطلوب و توزیع متوازن نیروی انسانی دو مطالبه مهم وزارت آموزش و پرورش برای سال‌تحصیلی ۹۵-۹۶ است.


آموزش و پرورش با کمبود ۳۰ هزار مشاور روبه‌رو است

۱۳۱ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : مدیرکل مشاوره تربیتی وزارت آموزش و پرورش از کمبود ۳۰ هزار مشاور در مدارس کشور و اجرای طرح استقرار نظام راهنمایی و مشاوره در انتظار تصویب شورای عالی آموزش خبر داد.


کمبود معلم کلاس های ابتدایی مدارس ایلام رفع شد

۱۳۲ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان ایلام گفت: مشکل کمبود معلم برای کلاس های درس مدارس مقطع ابتدایی در مرکز استان برای سال تحصیلی جدید رفع شده است.


کمبود ۳۶۰ نیروی پشتیبانی و خدماتی در آموزش و پرورش دزفول

۱۳۲ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایرنا : آموزش و پرورش شهرستان دزفول در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس با کمبود ۳۶۰نیروی پشتیبانی و خدماتی مواجه است.


پیگیری برای جذب ۱۰۰۰ نفر در آموزش و پرورش استثنایی

۱۳۲ روز قبل ۳ نظر

افکار نیوز : رئیس سازمان آموزش و پرورش کودکان استثنایی وزارت آموزش و پرورش گفت: با توجه به اینکه تا سال آینده ۱۰۰۰ نفر از مجموعه استثنایی بازنشسته می‌شوند، برای جذب این تعداد باید آزمون استخدامی برگزار شود.


طلاب دوران خدمت «سربازی» خود را در آموزش و پرورش می‌گذرانند

۱۳۵ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایسنا: مشاور وزیر و دبیر ستاد همکاری حوزه‌های علمیه و آموزش و پرورش گفت: بررسی وضعیت فعلی آموزش ‌و پرورش نشان می‌دهد این نهاد ساخته و پرداخته فکر و فلسفه ما نیست و آنچه به دنبال آن بودیم هنوز در این مجموعه محقق نشده است.


جزئیات برگزاری ۲ آزمون استخدامی در مهر و آبان

۱۳۶ روز قبل ۸۷ نظر

خبرگزاری تسنیم: آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش برای جذب ۱۰ هزار معلم و سومین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور برای جذب نیرو طی ماه‌های آینده برگزار خواهد شد.


قبولی‌های آزمون استخدامی امسال،سال ۹۶ وارد مدارس می‌شوند

۱۳۶ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری تسنیم: مدیرکل دبیرخانه هیئت گزینش وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به آخرین وضعیت تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی این وزارتخانه گفت: قبولی‌های آزمون استخدامی امسال آموزش‌وپرورش در سال ۹۶ وارد مدارس می‌شوند.


۲۷ هزار معلم جدید مهر امسال وارد مدارس می‌شوند

۱۳۶ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: مدیرکل دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش وزارت آموزش‌وپرورش گفت: مهرماه امسال و هم‌زمان با آغاز سال جدید تحصیلی، ۲۷ هزار معلم جدید و تازه‌نفس وارد آموزش‌وپرورش و مدارس کشور می‌شوند.


آغاز بکار ۸۸ سرباز معلم در آموزش و پرورش آذربایجان غربی

۱۳۷ روز قبل ۱ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان: دوره آموزشی فنون و روش تدریس معلمان وظیفه در اداره کل آموزش‌ و پرورش آذربایجان غربی به میزبانی آموزش و پرورش ناحیه یک ارومیه به پایان رسید.


چگونگی اولویت استخدام فرزندان فرهنگیان در آموزش و پرورش

۱۳۷ روز قبل ۱۰ نظر

مشرق : معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش، چگونگی در اولویت قرار گرفتن استخدام فرزندان فرهنگیان در آموزش و پرورش را تشریح کرد.


احتمال برگزاری آزمون استخدامی وزارت آموزش و پروش در مهرماه

۱۳۸ روز قبل ۳۲ نظر

خبرگزاری ایسنا: وزیر آموزش و پرورش از احتمال برگزاری آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در مهرماه خبر داد و گفت: هنوز زمان دقیق برگزاری آزمون مشخص نشده و به محض آنکه قطعی شود، اعلام خواهد شد.


تشریح آخرین وضعیت استخدام‌ها در سال جاری

۱۳۹ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری فارس : رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور با تشریح آخرین وضعیت استخدام‌ها در سال جاری گفت:‌ لایحه قانون مدیریت خدمات کشوری در کمیسیون‌های دولت نهایی شده و منتظر تصویب هیات وزیران است.


آموزش و پرورش خوزستان ۱۰ هزار نفر کمبود نیرو دارد

۱۳۹ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری مهر: اهواز ـ مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: هم اکنون مشکل اول آموزش و پرورش خوزستان کمبود منابع انسانی است و در این شرایط فعلی ۱۰ هزار نفر کمبود نیروی انسانی داریم.


جذب ۲۵ هزار معلم در مراکز آموزشی

۱۳۹ روز قبل ۵ نظر

خبرگزاری مهر: اهواز ـ معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان کشور گفت: در حال حاضر از نظر فیزیکی قصد توسعه دانشگاه های فرهنگیان را نداریم ولی از نظر کیفیت و جذب دانشجویان بیشتر برنامه ریزی هایی برای توسعه داریم.


مشکل اساسی پذیرفته شدگان استخدامی آموزش و پرورش

۱۴۱ روز قبل ۶ نظر

خبرگزاری مهر: پذیرفته شدگان باید یک دوره یکساله آموزشی برای تربیت حرفه ای معلم را به طور فشرده می گذراندند که به دلیل تاخیرهای این وزارت خانه در فرایند استخدامی طول مدت این دوره ها کمتر از یکسال شد و البته پذیرفته شدگان آزمون استخدامی برای شرکت در این دوره ها باید محل زندگی خود را ترک می کردند و به محلی که آموزش و پرورش برای گذراندن دوره های فشرده تربیت حرفه ای معلمی برای آنان تعیین کرد، می رفتند که همین موضوع مشکلات زیادی را رقم زد.


تعیین زمان انجام مصاحبه معرفی‌شدگان رشته‌های موردنیازآموزش وپرورش

۱۴۱ روز قبل

خبرگزاری مهر: رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات آموزش و پرورش از تعیین تاریخ و زمان انجام مصاحبه اختصاصی معرفی‌شدگان رشته‌های مورد نیاز آموزش و پرورش برای سال ۹۵ خبر داد.ساماندهی نیروهای انسانی از چالش‌های اصلی وزارت آموزش و پرورش است

۱۴۳ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری آنا: معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش عنوان کرد: ساماندهی نیروهای انسانی یکی از چالش‌های اصلی وزارت آموزش و پرورش است.


جذب فرزندان فرهنگیان سیاست اصلی آموزش و پرورش است

۱۴۴ روز قبل ۲۲ نظر

سیاست دوم وزارت آموزش و پرورش در پذیرش نیروی انسانی اولویت قراردادن فرزندان فرهنگیان است که این افراد با تحصیل در دانشگاه فرهنگیان جذب آموزش و پرورش می‌شوند.


فاز جدید مصائب معلم شدن پذیرفته شدگان استخدامی آموزش و پرورش

۱۴۴ روز قبل ۱۷ نظر

خبرگزاری مهر: مشکلات استخدامی ۵ هزار نیرو در وزارت آموزش و پرورش که به دانشجویان ماده ۲۸ معروف هستند با تعیین محل آزمون جامع وارد فاز جدیدی شد.مجوز استخدام ۲۰ هزار نفر در آموزش و پرورش صادر شد

۱۴۵ روز قبل ۸ نظر

خبرگزاری فارس: وزیر آموزش و پرورش همچنین گفت: مجوز جذب ۲۰ هزار نفر برای استخدام در آموزش و پرورش اخذ شده است که ۱۰ هزار نفر آن سال آینده از طریق آزمون استخدامی جذب می‌شوند.


کردستان ۱۵۰۰ نفر کمبود نیرو در بخش آموزش و پرورش دارد

۱۴۵ روز قبل

به گزارش ازسنندج، منصور مرادی در دومین جلسه شورای اداری استان کردستان که با حضور وزیر آموزش و پرورش در استانداری کردستان برگزار شد، اظهار داشت: مجلس نشان داده در راستای خدمت به جامعه همواره در کنار دولت است و با تصویب‌کردن انتشار اوراق مشارکت جبه گزارش ازسنندج


جذب نیروی آموزش وپرورش بومی می شود

۱۴۵ روز قبل

خبرگزاری مهر: سنندج – وزیر آموزش و پرورش با اشاره به نگاه دولت تدبیر و امید در راستای کمک به ارتقای وضعیت فرهنگیان، گفت: میزان حقوق و دستمزد فرهنگیان طی سه سال اخیر با رشد ۸۵ درصدی مواجه بوده است.


برگزاری همزمان دو آزمون استخدامی و فرهنگیان در یک ماه آینده

۱۴۵ روز قبل ۸۴ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان: جذب متقاضیان دستگاههای اجرایی کشور از طریق آزمون استخدامی و پرداخت پاداش‌ بازنشستگان سال گذشته کارمندان دولت در سال جاری از محورهای گفتگو با رئیس سازمان اداری استخدامی کشور است.
2,109 نظر برای «اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش در سال ۹۵»


 1. آرزو

  سلام بنده در استخدامی و گزینش آبان ماه آموزش و پرورش باتوجه که لیسانس مربی. و تربیت معلم پیش دبستانی داشتم در آن زمان تکمیل نبود در حال حاضر لیسانس بنده تکمیل است و در حال حاضر برای فوق لیسانس ادامه میدهم با توجه که بومی استان سیستان و بلوچستان هستم احتمال گزینش مجددا در سال جدید است لطفا بنده را راهنمایی نمایید

  پاسخ دادن


 2. روشنا

  سلام. دوستان. من دیروز از سازمان سنجش برام پیام اومد که برم برای تحویل مدارک. اول که جوابا اومد زده بود که تو اولویت مصاحبه نیستم. ولی الان کارنامم عوض شده و گفته برم برای مصاحبه. کسی این شرایط براش پیش نیومده؟نمیدونید جریان چیه؟چون تازه اصفهان امروز تحویل ندارکش شروع شده و کسی حذفنشده بودکه جایگزین شده باشم.شک دارم برم یا نرم. چون اگه نفرای اخر باشم که امید زیادی نمیشه داشت بش

  پاسخ دادن 3. رستا

  سلام. دوستانم، فیزیکی ها،
  امروز تحویل مدارک فیزیک ،کرمانشاه بود. اما مدراک منو قبول نکردن. یه فرم دستشون بود که دقیقا عین اون رو میخواستن. گفتن دقیقا باید فیزیک کاربردی تو مدرکت ذکر شه. اصلا اجازه ی حرف زدن هم ندادن و خیلی راحت منو رد کردن.
  سواد کافی برای اینو نداشته که بدونن فیزیک کاربردی یه سری گرایش داره و این منسوخ شده که داخل مدرک ذکر شه.
  اگه کسی جای دیگه ای ، تحویل مدرک فیزیک رفته ، بگه خواهشاً. چرا سنجش به اینا اعلام نکرده و فیزیک کاربردی رو مشخص نکرده؟

  پاسخ دادن


 4. رستا

  سلام. ادمین ، دوستان، فیزیکی ها، کمک،
  امروز تحویل مدارک فیزیک ،کرمانشاه بود. اما مدارک منو قبول نکردن که فیزیک حالت جامده. یه فرم دستشون بود که دقیقا عین اونو میخواستن. گفتن دقیقا باید فیزیک کاربردی یا محض باشی. اصلا اجازه ی حرف زدن هم ندادن و خیلی راحت منو رد کردن.
  سواد کافی برای اینو نداشتن که بدونن فیزیک کاربردی یه سری گرایش داره و این منسوج شده که داخل مدرک ذکر شه.
  اگه کسی جای دیگه ای ، تحویل مدرک فیزیک رفته ، بگه خواهشاً. چرا سنجش به اینا اعلام نکرده و فیزیک کاربردی رو مشخص نکرده؟

  پاسخ دادن


 5. حامد

  با سلام
  من بدجری به دردسر افتادم لطفا منو راهنمایی کنید.
  من از سهمیه 5 درصدی حضور شش ماه در جبهه پدرم استفاده کردم. اداره کل آموزش پرورش خراسان رضوی گفتن کارت ایثارگری پدر کفایت میکنه اما اداره سیستان و بلوچستان که من قبول شدم میگن حتما باید همراه با کارت نامه هم ببرم. اما چون پدرم از ارتش عزم جبهه شدن نامه حضور داوطلبانه نمیدن.این در حالیه که خدمت بابا قبل از انقلاب بوده و جنگ سال 59 شروع شده و پدر بنده سه سال بعد از اتمام سربازی داوطلبانه رفته جنگ. بنظرتون من چکار باید بکنم؟ از من مصاحبه خواهند گرفت یا نه؟

  پاسخ دادن

  • امیر

   سلام حامد جان
   شما در آزمون دستگاههای اجرایی شرکت کردی؟ اگر اشتباه نکنم مشهدی هستین. پس چجوری استان سیستان و بلوچستان قبول شدی؟ مگه استان سیستان و بلوچستان غیربومی هم برمیداره؟

   پاسخ دادن

   • حامد

    سلام دوست عزیز
    بله. درواقع آموزش و پرورش از طریق دستگاههای اجرایی. من مشهدی هستم اما رشته ما رو فقط اونجا میخواستن بطوریکه بومی بودن شرط لازمه نبود اما واسه بومی ها امتیاز قایل شدن. 6. احمد

  سلام به همگی
  زمان بندی مراحل مصاحبه و تکمیل پرونده در استان خراسان جنوبی تا به الان مشخص نشده
  من موندم چکار کنم اگه کسی اطلاعاتی داره لطفا بگه… ممنون

  پاسخ دادن

 7. امیر

  سلام دوستان
  من در ازمون دستگاههای اجرایی در رشته دبیری زبان دستگاه اموزش و پرورش شرکت کردم و بخاطر گذروندن 4 سال دانشگاه در استان سیستان و بلوچستان بومی تلقی میشدم. ایا این بند حذف شده یا من همچنان بومی اونجا تلقی میشم؟

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را بیان کن

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.
مدیریت وب‌سایت «ای-استخدام» از شما کاربران عزیز خواهشمند است با مشارکت و پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات سایر کاربران، ما را در هرچه بهتر شدن کیفیت پاسخ‌گویی یاری رسانید.