اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش

۲ روز قبل ۳۱۱۲ نظر

اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش

برای اطلاع از آگهی استخدام آموزش و پرورش در سال ۹۶ در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

 در این صفحه آخرین اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش در اسرع وقت منتشر خواهد شد


لینکهای مفید

 • برای مشاهده صفحه استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آموزش و پرورش (با پاسخنامه) اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید (شامل آزمونهای آموزش و پرورش سال ۹۴ و ۹۵ و فراگیر ۱ و ۲ و ۳ و …)
 • برای دانلود دفترچه سوالات آموزش و پرورش سال ۹۵ با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش به همراه بودجه‌بندی دروس، منابع مطالعاتی آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود رایگان جزوه ها و فایلهای مصاحبه گزینش آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه های آزمون ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده اخبار لحظه به لحظه آموزش و پرورش (تمام اخبار مرتبط) اینجا کلیک کنید.
 • برای دریافت آخرین اخبار و آگهی های استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۶ در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید.

فهرست اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش موجود در این صفحه :


جذب مربیان بهداشت در استخدام‌های جدید

۲ روز قبل

خبرگزاری فارس : معاون تربیت‌بدنی و سلامت آموزش و پرورش با تأکید بر اینکه فست‌فود در مدارس توزیع نمی‌شود، گفت: سرویس بهداشتی و آبخوری ۸۰ درصد مدارس کشور از هم جدا شده است.درخواست برای جدایی آزمون استخدامی معلمان از سایر آزمونهای

۶ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : معاون آموزش متوسطه وزرات آموزش و پرورش با تاکید بر ارتقای کیفیت آموزشی در دوره‌های یکساله آموزش متقاضیان دانشگاه فرهنگیان گفت: مشکل اصلی ما نگاه «کارمندی» به معلمان است.


اختلاف نظر آموزش و پرورش و امور استخدامی در تعداد جذب نیروی انسانی

۹ روز قبل ۶ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان : وزیر آموزش و پرورش گفت: در جذب نیروی انسانی اختلاف نظری با سازمان امور استخدامی در مورد تعداد افراد داریم که تا سال آینده رفع خواهد شد.


کمبود ۳۰۰۰ نیروی انسانی در آموزش‌وپرورش استان مرکزی

۹ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی گفت: در آموزش و پرورش استان با بیش از سه هزار نفر کمبود نیروی انسانی مواجهیم، اما با این وجود برای تمامی دانش‌آموزان بستر آموزشی فراهم می‌کنیم که به نوبه خود کار شاخصی است.

اختصاص بیش از ۲ هزار سهمیه استخدام آزاد به آموزش و پرورش استان

۲۰ روز قبل

خبرگزاری مهر : مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: امسال ۲ هزار و ۱۶۰ سهمیه استخدام آزاد به آموزش و پرورش استان اختصاص یافته است.


کمبود ۳۰۰ معلم در ایذه

۲۰ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : مدیر اداره آموزش و پرورش ایذه با اشاره به تحصیل نزدیک به ۳۲ هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز در این شهرستان در سال گذشته، گفت: حدود سه هزار و ۲۰۰ معلم در ایذه فعالیت می‌کنند و با توجه به تعداد دانش‌آموزان ما در شهرستان با کمبود حدود ۳۰۰ نیروی انسانی مواجه هستیم.


استخدام بدون ضابطه ۲۸۰ هزار معلم

۲۰ روز قبل

خبرگزاری مهر : معاون شورای عالی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه برخی نمایندگان مجلس به وزارت خانه برای استخدام، نیرو تحمیل می کنند، گفت: ۲۸۰ هزار نفر بدون آموزش جذب وزارت خانه شدند.


اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش درباره شیوه‌نامه جذب داوطلبان شغل معلمی

۲۶ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری فارس: با توجه به انتقاداتی که بعد از انتشار شیوه‌نامه جذب معلمی از سوی برخی صاحب‌نظران طی چند روز گذشته در رسانه‌ها و به ویژه در شبکه‌های اجتماعی مطرح شده است، مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش توضیحاتی ارائه کرده است.


جزییات بیشتر در خصوص استخدام ۳۰ هزار نفر تا پایان سال

۲۶ روز قبل ۷۵ نظر

خبرگزاری صدا و سیما : رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور: با توجه به برگزاری آزمون های استخدامی امسال، حدود ۳۰ هزار نفر تا پایان سال استخدام دولت می شوند.توضیح آموزش و پرورش درباره شرایط استخدام معلمان

۲۷ روز قبل

خبرگزاری برنا : رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش به ارائه توضیحاتی پیرامون شیوه نامه مصاحبه اختصاصی داوطلبان ورود به دانشگاه‌های فرهنگیان و شهید رجایی و شرایط جدید معلمی پرداخت.


آموزش و پرورش شرایط جدید برای کسوت معلمی را اعلام کرد

۲۹ روز قبل

خبرگزاری فارس: وزارت آموزش و پرورش در بخشنامه‌ای شرایط و ضوابط جذب معلمان و نداشتن ابتلا به بیماری‌ها را اعلام کرد که از جمله آنها می‌توان به نداشتن کمتر از ۲۰ دندان، سنگ کلیه، آلزایمر، نداشتن لهجه غلیظ و نکشیدن سیگار و قلیان اشاره کرد.


بازنشستگی ۴ هزار معلم شهر تهران

۳۳ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : معاون نیروی انسانی آموزش‌وپرورش شهر تهران با اشاره به بازنشستگی ۴ هزار نفر در سال جاری گفت: سهمیه اختصاص یافته برای استخدام معلم در شهر تهران ۲۵۵ نفر است.
کمبود ۳۰۰ معلم در مدارس عشایری خوزستان

۳۷ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : مدیر آموزش و پرورش عشایر خوزستان با اشاره به فعالیت بیش از یک هزار معلم در مدارس عشایری خوزستان گفت: هم‌اکنون با کمبود ۳۰۰ نیروی انسانی مواجه هستیم.علت استخدام معلم با مجوزهای آزاد توسط آموزش و پرورش

۴۰ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور گفت: تعداد معلمان ورودی ما از دانشگاه تربیت معلم یک سوم معلمانی است که بازنشسته می‌شوند به همین خاطر مجبور خواهیم شد معلمانی با مجوزهای آزاد استخدام کنیم.صلاحیت عمومی استخدام ۸ هزارپذیرفته شده آموزش و پرورش تائید شد

۴۳ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: سرپرست دبیرخانه هیات مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش گفت: صلاحیت عمومی استخدام هشت هزار پذیرفته شده از طریق آزمون سال ۹۵ آموزش و پرورش بررسی و تائید شد.


جذب نیرو به صورت خرید خدمت در شهرستان شوشتر

۴۴ روز قبل

خبرگزاری فارس: رئیس آموزش و پرورش شوشتر با اشاره به جذب نیرو به صورت خرید خدمت در شهرستان گفت: کمبود نیروی انسانی بزرگترین چالش آموزش و پرورش شهرستان به‌شمار می آید و اگر این مشکل حل نشود سال تحصیلی آینده با بحران جدی روبه‌رو خواهیم شد.


۶۰ هزار نیروی آموزش و پرورش تا ۴ سال آینده بازنشسته می شوند

۴۴ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری مهر : حسین احمدی با اشاره به اینکه کمبود نیرو طی سال‌های آینده به ۲ عامل تعداد دانش‌آموزان و نوع جذب معلمان ارتباط دارد، به خبرنگار مهر گفت: اگر روند رشد جمعیتی به همین منوالی که در حال حاضر است باقی بماند و رشد نکند به اندازه کافی نیرو داریم اما از سال گذشته تعداد دانش‌آموزان زیادتر شده است و آموزش وپرورش با مشکل کمبود نیرو مواجه شده است که اگر همین روند ادامه پیدا کند وضعیت بحرانی خواهد شد.


استخدام ۲۷۰ هزار نفر در آموزش و پرورش بدون آزمون طی ۱۵ سال گذشته

۴۵ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری فارس : رئیس مرکز برنامه‌ریزی، منابع انسانی و فناوری اطلاعات آموزش و پرورش از درخواست این وزارتخانه از مجلس برای توقف طرح استخدام نیروی‌های حق‌التدریس خبر داد.


استخدام پیمانی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی سال ۹۵ آموزش و پرورش

۵۱ روز قبل ۱۳ نظر

خبرگزاری تسنیم: طبق اعلام امور اداری وزارت آموزش و پرورش، پذیرفته‌شدگان در آزمون استخدامی سال ۹۵ از اول مهر امسال با احراز شرایط به استخدام پیمانی پذیرفته خواهند شد.۱۹۹ معلم در گلستان استخدام می‌شوند

۵۲ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : از گرگان؛ مدیر کل آموزش وپرورش گلستان امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: این معلمان در حال آموزش‌های لازم برای آماده شدن در سال تحصیلی جدید هستند.


استخدام ۱۱ هزار نفر در ۱۵ دستگاه اجرایی

۵۴ روز قبل

خبرگزاری ایلنا : رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور تاکید کرد: امسال حدود ۱۱ هزار نفر در ۱۵ دستگاه‌ اجرایی استخدام خواهند شد که بیش از ۵۰ درصد این استخدام‌ها مربوط به وزارت آموزش و پرورش است.


نیروهای بلاتکلیف آموزش و پرورش تعیین وضعیت شوند

۵۸ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری خانه ملت : سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: این کمیسیون بارها اعلام کرده با وجود نیروهای بلاتکلیف در آموزش و پرورش، استخدام جداگانه به صلاح نیست و بهتر است تکلیف نیروهای موجود مشخص شود.
نتایج بررسی صلاحیت های عمومی پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۵

۶۲ روز قبل

بـا آرزوی قبـولی طاعـات و عبـادات، بدینوسیله اعلام می گردد نتایج بــررسی صلاحیت های عمومی پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی …


استخدام بی ضابطه ۱۰۸۰۰ نیرو در آموزش و پرورش مازندران

۶۶ روز قبل

خبرگزاری مهر: مدیرکل آموزش و پرورش مازندران از ورود ۱۰ هزار و ۸۰۰ نیروی بدون ضوابط استخدام در دولت قبلی در این دستگاه انتقاد کرد و گفت: این موارد به نظام آموزشی کشور ضربه می زند.


آموزش و پرورش معلم معلول استخدام نمی‌کند

۶۷ روز قبل ۳ نظر

دنیای اقتصاد : آزمون استخدامی آموزش و پرورش شهریور ماه امسال برگزار می‌شود. در دفترچه استخدامی آموزش و پرورش سلامت جسمانی، روانی و توانایی حسن انجام وظایف محوله برای استخدام، ضروری عنوان شده است.


گسترش دانشگاه فرهنگیان راه حل بحران کمبود نیرو در وزارت آموزش‌وپرورش

۶۸ روز قبل ۵ نظر

خبرگزاری خانه ملت: عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس برگزاری آزمون‌های استخدامی برای جذب نیرو در وزارت آموزش‌وپرورش را روش صحیحی برای جبران کمبود معلم نمی‌داند.


کمبود ۲۰۰ معلم در مدارس مقطع ابتدایی فردیس

۶۹ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : مدیراداره آموزش وپرورش ناحیه ۲ کرج و شهرستان فردیس گفت که این اداره به بیش از ۲۰۰ معلم در مدارس مقطع ابتدایی شهرستان فردیس نیاز دارد.


مشکل کمبود معلم بومی در شهرستان عسلویه برطرف می‌شود

۷۰ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : استاندار بوشهر گفت: در نشست با وزیر آموزش و پرورش توافق شد که با اختصاص سهمیه‌ای ویژه برای پذیرش نیروهای بومی شهرستان عسلویه در دانشگاه فرهنگیان مشکل کمبود معلم بومی این شهرستان برطرف شود.


استخدام بدون آزمون و ضابطه؛ جدیدترین تهدید برای آموزش و پرورش

۷۱ روز قبل ۱ نظر

بازار کار : حجم بالای بازنشستگان در سال‌های آتی این فرصت را در اختیار آموزش و پرورش قرار می دهد تا با بازنگری به چگونگی استخدام‌ها در این وزارتخانه، شرایطی را فراهم نماید تا نیروی انسانی کارآمد و متخصص جذب شده و در نتیجه در طی مدت زمانی نسبتا کوتاه کیفیت نظام آموزشی به میزان قابل توجهی ارتقاء یابد.آموزش و پرورش تا ۴ سال آینده نیاز به جذب ۲۳۸ هزار نیروی جدید دارد

۷۵ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری فارس: رئیس مرکز برنامه ریزی و منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش گفت: آموزش و پرورش در حوزه نیروی انسانی، باید ۲۳۸ هزار نیروی جدید مورد نیاز را تا ۴ سال آینده جذب این وزارتخانه کند.


آموزش و پرورش تهران ۵۶۵۶۱ معلم کم دارد

۷۵ روز قبل

خبرگزاری فارس: معاون برنامه‌ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش تهران با بیان اینکه تهران ۵۶۵۶۱ معلم دارد، گفت: ۶۰۰ دبیر زن که بهمن ۹۵ از دانشگاه فرهنگیان فارغ‌التحصیل شده‌اند از اول مهرماه امسال کار خود را در مدارس آغاز خواهند کرد.


پذیرفته شدگان آزمون آموزش و پرورش مهر ۹۶ وارد مدارس می شوند

۷۶ روز قبل ۴۶ نظر

خبرگزاری ایرنا: معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان گفت: پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی سال ۹۵ وزارت آموزش و پرورش برای گذراندن دوره های مهارت آموزی از مهر سال جاری وارد مدارس می شوند.


جزئیات دوره آموزشی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۷۶ روز قبل ۱۴ نظر

صدای ایران : معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه گواهی صلاحیت‌های حرفه‌ای معلمی بیش از سه سال اعتبار نخواهد داشت، گفت: یک روز کارورزی در مدرسه در دوره آموزشی یک‌ساله پیش‌بینی شده است.


فرصت ۱۰ روزه پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی آموزش‌ و پرورش تهران

۷۷ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری تسنیم : طبق اعلام آموزش وپرورش شهر تهران مناطق محل خدمت پذیرفته‌شدگان در آزمون استخدامی سال ۹۵ تعیین شده است و داوطلبان باید در مدت ۱۰ روز برای تکمیل پرونده استخدامی اقدام کنند.


وزارت آموزش وپرورش خواستار تغییر زمان برگزاری آزمون سال ۹۶ شد

۷۹ روز قبل ۲۰۳ نظر

خبرگزاری ایلنا : وزارت آموزش و پرورش، از سازمان اداری و استخدامی کشور درخواست کرد، زمان برگزاری آزمون استخدامی سال …


بررسی طرح استخدام بدون آزمون نیروهای حق‌التدریس آموزش‌وپرورش

۷۹ روز قبل

خبرگزاری خانه ملت : محمد بیرانوندی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اینکه کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش مجلس دهم در خصوص استخدام بدون آزمون حق‌التدریسی‌های با سابقه، بیش از هفت جلسه کارشناسی برگزار کرده تا مشکل تامین نیروی انسانی در نظام آموزشی و تعیین تکلیف این افراد برطرف شود، گفت: بررسی این طرح هنوز به جمع‌بندی نرسیده است و هم اکنون نمی‌توان اذعان کرد که این امر حتما بدون آزمون باشد یا خیر.


واگذاری اختیارات تعیین سهمیه استخدام حوزه تربیت بدنی به استان ها

۸۰ روز قبل

خبرگزاری مهر: سنندج- معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش گفت: سهمیه استخدام و پذیرش در دانشگاه فرهنگیان در حوزه تربیت بدنی به استان ها واگذارشده است.


اختصاص ۲۵درصد استخدام‌های آموزش و پرورش به مناطق محروم

۸۰ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش گفت:‌ در راستای اجرای اهداف برنامه ششم توسعه، تلاش می شود ۲۵ درصد از سهمیه استخدامی آموزش و پرورش به استان های محروم اختصاص یابد.


اطلاعیه پذیرفته شدگان دوره یکساله مهارت آموزی دانشگاه شهید رجایی

۸۱ روز قبل ۲۲ نظر

پذیرفته شدگان نهائی آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۵ آموزش و پرورش در دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی از روز یکشنبه مورخ ۳۹۶/۰۴/۱۸ لغایت چهارشنبه مورخ ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ با مراجعه به پرتال آموزشی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی (تهران) به آدرس http://portal.srttu.edu نسبت به تکمیل مشخصات درخواستی و Upload مدارک زیر از Link ثبت نام دانش پذیران اقدام نمایند .


جزئیات دوره‌های مهارت‌آموزی در دانشگاه شهید رجایی

۸۱ روز قبل ۲۷ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان: معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی به بیان جزئیات دوره‌های مهارت‌آموزی در دانشگاه شهید رجایی پرداخت و گفت: ثبت‌نام دوره از هفدهم تیرماه آغاز می‌شود.


عدم کسب حد نصاب لازم معضل شرکت‌کنندگان مناطق محروم

۸۱ روز قبل ۶ نظر

خبرگزاری فارس: وزیر آموزش و پرورش، گفت: مشکل ما در مناطق محروم بر سر سهمیه نیست و متاسفانه افراد شرکت کننده در آزمون نمی‌توانند حدنصاب لازم را برای قبولی کسب کنند.


جزئیات ثبت نام دوره صلاحیت حرفه‌ای پذیرفته‌شدگان استخدام سال ۹۵ آموزش و پرورش

۸۶ روز قبل ۲۰۱ نظر

خبرگزاری ایسنا : وزارت آموزش و پرورش در ۲۱ آبان ماه سال گذشته در قالب سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور که در ۵۳ شهرستان مختلف کشور برگزار شد اقدام به جذب فارغ‌التحصیلان سایر دانشگاه‌ها کرد که نتایج اولیه آن درهفته اول دی ماه اعلام شد.استخدام ۶ هزار نفر در آموزش و پرورش از طریق آزمون

۸۹ روز قبل ۱۶ نظر

خبرگزاری فارس: وزارت آموزش و پرورش در چهارمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور که در شهریور ماه برگزار خواهد شد، ۶۱۳۸ نفر را جذب می‌کند.برگزاری آموزشی دوره مهارت آموزی دومین گروه از پذیرفته شدگان استخدام آموزش وپرورش

۸۹ روز قبل ۱۷ نظر

کلیات شیوه برگزاری و برنامه آموزشی دوره مهارت آموزی دومین گروه از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش در نوزدهمین نشست شورای دانشگاه به تصویب رسید.سهمیه ۳۰۰نفری استان بوشهر در مرحله نخست آزمون استخدام آموزش و پرورش

۹۴ روز قبل ۹ نظر

خبرگزاری ایرنا : معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: در مرحله نخست استخدام ۶ هزار نفری وزارت آموزش و پرورش سهمیه این استان برای مناطق ۱۸ گانه ۳۰۰ نفر است.


اعلام نتایج استخدام آموزش و پرورش سال ۹۶

۹۴ روز قبل ۷۴۱ نظر

اعلام نتایج استخدام آموزش و پرورش سال ۹۶ ﻧﺤﻮه اﻋﻼم ﻧﺘﯿﺠﻪ: ﺑﺮاﺳﺎس دﺳﺘﻮراﻟﻌﻤﻞ ﻧﺤﻮه ﺑﺮﮔﺰاری اﻣﺘﺤﺎن ﻋﻤﻮﻣﯽ و ﺗﺨﺼﺼﯽ ﺑﺮای …


استخدام ۱۳۹ نفر در آموزش و پرورش کهگیلویه وبویراحمد

۹۵ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایرنا: یاسوج- ایرنا- معاون پژوهش وبرنامه ریزی آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد گفت که میزان سهمیه استخدامی استان در آزمون سال جاری وزارت آموزش و پرورش ۱۳۹ نفر اعلام شده است.


۷ هزار معلم متقاضی ورود به پایتخت

۹۵ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : معاون آموزش‌وپرورش شهر تهران با اشاره به اینکه تا کنون ۷ هزار و ۵۰۰ نفر از فرهنگیان ساکن شهرستان‌ها متقاضی انتقال به پایتخت بوده‌اند، گفت: در بحث نقل و انتقال نیروی انسانی ورود آقایان به شهر تهران را باز گذاشته‌ایم.


سکوت آموزش و پرورش برای تعیین تکلیف دوره‌های مهارت آموزی

۹۵ روز قبل ۹ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان : آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال ۹۵ و روشن نبودن وضعیت پذیرفته شدگان برای ورود به کار منجر به اعتراض این گروه و بلاتکلیفی شرایط آن‌ها شده است.


جذب۳۸۷فارغ التحصیل دانشگاه فرهنگیان در آموزش و پرورش خراسان جنوبی

۹۶ روز قبل ۱۰ نظر

خبرگزاری مهر : مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: ۳۸۷ نفر از فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان سال تحصیلی آینده جذب آموزش و پرورش استان می‌شوند.


تعیین تکلیف قبول‌شدگان آزمون استخدامی سال ۹۵ آموزش و پرورش

۹۸ روز قبل ۳۰ نظر

خبرگزاری خانه ملت : عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه عدم تعیین تکلیف قبول‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش ظلم به این افراد است، از پیگیری کمیسیون متبوع خویش در این خصوص خبر داد.


استان سمنان با کمبود ۲۲۰ معلم مواجه است

۹۹ روز قبل

خبرگزاری مهر: مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان با بیان اینکه ۷۳۰ معلم استان شهریور ماه امسال بازنشسته می شوند، گفت: با کمبود ۲۲۰ معلم روبرو هستیم.


آموزش و پرورش مشکل استخدام پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی۹۵ را حل کند

۱۰۰ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری خانه ملت : عضو کمیسیون آموزش مجلس معتقد است آموزش و پرورش باید هرچه سریعتر مشکل استخدام پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی۹۵ را حل کند.


پاسخگویی وزیر آموزش‌وپرورش درخصوص پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی۹۵

۱۰۱ روز قبل ۹۷ نظر

خبرگزاری خانه ملت : عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با انتقاد از بلاتکلیفی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی سال۹۵ وزارت آموزش و پرورش خواستار تعیین تکلیف این افراد تا مهر۹۶ شد.


مربیان متخصص تربیت‌بدنی را جذب می‌کنیم

۱۰۱ روز قبل

خبرگزاری فارس : وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه مربیان متخصص تربیت‌بدنی را جذب می‌کنیم، گفت: کمبود معلم ورزش در استان‌ها را جبران خواهیم کرد.


جذب ۱۲۴ ردیف استخدامی و ۴۹۴ دانشجوی تربیت معلم آموزش و پرورش لرستان

۱۰۱ روز قبل ۷ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان : مدیرکل آموزش و پرورش لرستان در خصوص آزمون استخدامی این اداره امسال گفت: ۱۲۴ ردیف استخدامی از طریق آزمون روزهای آینده و ۴۹۴ دانشجوی تربیت معلم جذب آموزش و پرورش لرستان می‌شود.


کمبود ۳۰۰ نیروی آموزشی در چهارمحال و بختیاری

۱۰۲ روز قبل

خبرگزاری فارس : مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت:۵۰۰ نفر نیروی جدید فارغ‌التحصیل دانشگاه فرهنگیان استان هستند اما با این وجود شاهد کمبود ۳۰۰ نیروی آموزشی هستیم.


«آزمون صلاحیت حرفه‌ای» باید پیش‌شرط ورود به آموزش و پرورش قرار گیرد

۱۰۳ روز قبل ۳۱ نظر

خبرگزاری فارس: سرپرست دانشگاه فرهنگیان گفت: آزمون صلاحیت حرفه‌ای باید پیش‌شرط ورود به آموزش و پرورش قرار گیرد و نباید اجازه دهیم درِ کلاس‌ها به روی کسانی که صلاحیت ندارند،‌ باز شود.


پیگیری دریافت شهریه میلیونی از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی فرهنگیان

۱۰۳ روز قبل

خبرگزاری خانه ملت : کمیسیون آموزش مجلس، دریافت شهریه میلیونی از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی فرهنگیان را پیگیری می‌کند


جذب ۸ هزار فارغ التحصیل دانشگاهی در آزمون استخدامی امسال

۱۰۳ روز قبل ۱۲۵ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان : وزیر آموزش وپرورش گفت: تاریخ دقیقی برای آزمون استخدامی هنوز مشخص نبوده اما تعداد پذیرش از این طریق را حدودا هشت هزار فارغ التحصیل درنظر گرفتیم.


پیگیری اعتراضات پذیرفته شدگان استخدامی آموزش و پروش سال ۹۵

۱۰۴ روز قبل ۲۷ نظر

خبرگزاری تابناک : در سال گذشته، وزارت آموزش و پرورش، آزمون استخدامی برگزار کرد که قرار بود بنا بر آن ۱۰ هزار نیرو پذیرفته و پس از گذراندن دوره های آموزشی از مهرماه سال ۹۶ به عنوان معلم مشغول به کار شوند. در شرایطی که کمتر از چهار ماه به آغاز سال تحصیلی جدید مانده است، خبری از برگزاری دوره آموزشی و جذب قطعی این پذیرفته شدگان نیست و همه آنها در بلاتکلیفی کامل اند.


دوره آموزشی مهارت معلمی یک ساله است

۱۰۴ روز قبل ۱۲ نظر

خبرگزاری تابناک : سرپرست دانشگاه فرهنگیان گفت: هشت هزار نفر طبق قانون از سال ۹۶ تا ۹۷ دوره یکساله مهارت‌آموزی را طی خواهند کرد و این افراد مشمول دریافت حقوق نیستند.


جزییات برقراری «حقوق» پذیرفته‌شدگان آزمون آموزش و پرورش ۹۵

۱۰۴ روز قبل ۱۸ نظر

خبرگزاری ایسنا: سرپرست دانشگاه فرهنگیان با تاکید بر اینکه آزمون صلاحیت حرفه‌ای باید پیش شرط ورود به آموزش و پرورش قرار بگیرد گفت: اجازه ندهید در کلاسها را به روی کسانی باز کنیم که صلاحیت لازم را ندارند.


جزییات آموزش ۸ هزار استخدامی در آموزش و پرورش

۱۰۴ روز قبل ۴۰ نظر

خبرگزاری ایلنا : معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان با اعلام جزییات آموزش ۸ هزار استخدامی آخرین وضعیت کارآموزی، اسکان و اقامت مهارت‌آموزان را تشریح کرد.


ساماندهی ۳۵۶۹ معلم جدید در آموزش و پرورش استان البرز

۱۰۴ روز قبل

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش البرز اعلام کرد: برای سال تحصیلی۹۷-۹۶ در این استان ۳ هزار و ۵۶۹ معلم جدید ساماندهی می شوند


۲۱۰ روز پس از آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۱۰۵ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری فارس: ۲۱ آبان ۹۵ آزمون استخدامی برای جذب ۱۰ هزار معلم برگزار شد و اکنون پس از گذشت ۲۱۰ روز، هم‌چنان خبری از آغاز دوره آموزشی این افراد نیست و ورود آنها به مدارس از مهر امسال در هاله‌ای از ابهام است.


آغاز آموزش پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی از مرداد

۱۰۷ روز قبل ۱۸۹ نظر

خبرگزاری ایسنا : معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان جزئیات برگزاری دوره‌های آموزشی صلاحیت حرفه‌ای و کارآموزی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آبان ماه سال گذشته آموزش و پرورش را تشریح کرد.


استخدام ۸۴۰ نیروی انسانی در آموزش و پرورش خراسان شمالی

۱۱۳ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری ایرنا : معاون توسعه پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: بر اساس نیازهای منعکس شده به وزارت خانه، پیشنهاد جذب و استخدام ۸۴۰ نفر نیروی انسانی در این استان داده شده است.


۴ هزار معلم تا پایان سال بازنشسته می‌شوند

۱۱۳ روز قبل

خبرگزاری ایلنا : مدیرکل آموزش و پرورش تهران اعلام کرد: در تهران با کمبود نیروی انسانی مواجه هستیم و بیش از ۴ هزار نفر تا پایان سال مالی ۹۶ بازنشسته میَ‌شوند.


آخرین وضعیت برگزاری دوره‌های مهارت‌آموزی استخدام آموزش و پرورش

۱۱۴ روز قبل ۱۴۲ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان : معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان با اشاره به آمار دانش‌آموختگان این دانشگاه برای ورود به حرفه معلمی از آخرین وضعیت برگزاری دوره‌های مهارت‌آموزی خبر داد.


پذیرفته‌شدگان مهر ۹۷ معلم می‌شوند

۱۱۴ روز قبل ۲۹ نظر

خبرگزاری دانشجو : پذیرفته‌شدگان در آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش ۷ ماه است که منتظر اعلام نتایج نهایی و آغاز دوره‌های آموزش معلمی هستند؛ طبق اعلام مسئولان آموزش‌وپرورش نتایج نهایی تا یک ماه آینده منتشر خواهد شد.


همه چیز در مورد زمان شروع دوره های پذیرفته شدگان آزمون استخدامی

۱۱۵ روز قبل ۳۵ نظر

خبرگزاری پانا : معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان با اشاره به اینکه نیمه مردادماه زمان برگزاری دوره های مهارت آموزی است ، گفت: حدود هشت هزار مهارت آموز در این دوره ها حضور خواهند داشت.


اعلام نتایج نهایی گزینش پذیرفته‌شدگان استخدامی سال ۹۵ در تیرماه

۱۱۵ روز قبل ۱۲۳ نظر

خبرگزاری ایسنا : سرپرست دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش از دریافت لیست ۶۰۰ نفره پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی سال گذشته آموزش و پرورش از سوی سازمان سنجش خبر داد و گفت: تلاش می کنیم تا یک ماه دیگر گزینش معرفی شدگان مرحله تکمیل ظرفیت را نیز به اتمام برسانیم و نتایج نهایی را در تیرماه اعلام کنیم.


بازنشستگی ۳۰۰ هزار معلم سونامی کمبود نیرو راه می‌اندازد

۱۱۶ روز قبل ۱۸ نظر

خبرگزاری ملت: عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت : بازنشستگی۳۰۰ هزار معلم تا پایان سال ۹۹، سونامی کمبود نیروی انسانی در این وزارتخانه به راه می‌اندازد.


اعلام تعداد معلمان پیش‌دبستانی مورد نیاز به آموزش و پرورش

۱۲۱ روز قبل ۱۹ نظر

خبرگزاری فارس: وزارت آموزش و پرورش تا ۲ هفته دیگر تعداد معلمان پیش دبستانی مورد نیاز را به کمیسیون آموزش تحقیقات ارائه می‌دهد.


اطلاعیه نحوه اعلام نتیجه و اعمال سهمیه ها در مرحله تکمیل ظرفیت

۱۳۰ روز قبل ۱۲۵ نظر

اطلاعیه درخصوص نحوه اعلام نتیجه و اعمال سهمیه ها در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی سال ۹۵

سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص نحوه اعلام نتیجه و اعمال سهمیه ها در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش درسال ۱۳۹۵ اطلاعیه ای صادر کرد.


وضعیت استخدام بر اساس جنسیت در وزارت آموزش وپرورش

۱۳۰ روز قبل ۳۵ نظر

خبرگزاری مهر : رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وضعیت استخدام بر اساس جنسیت در وزارت آموزش وپرورش را توضیح داد.


اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش وپرورش بزودی

۱۳۱ روز قبل ۲۵۴ نظر

خبرگزاری ایسنا: رییس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش درباره نتایج آزمون استخدامی این وزارتخانه که آبان‌ماه سال گذشته برگزار شد گفت: گزینش پذیرفته‌شدگان این آزمون انجام و نتایج یک برابر ظرفیت هم اعلام شده و قرار است به‌زودی نتایج اعلام شود.


پیگیری اخذ مجوز برای جذب آزاد ۴۰۰ نیرو در آموزش و پرورش استثنایی

۱۳۵ روز قبل ۵۱ نظر

خبرگزاری ایسنا : رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور گفت: از این پس سالانه ۶۰۰ نفر از همکارانمان بازنشسته می شوند در حالی که دانشگاه فرهنگیان در هر سال ۲۰۰ معلم متخصص آموزش و پرورش استثنایی را تربیت می‌کند. باید امسال برای جذب آزاد ۴۰۰ نفر اقدام کنیم که مراحل دریافت مجوز را می‌گذرانیم.خبر برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش تا پایان خرداد

۱۳۶ روز قبل ۵۱۴ نظر

خبرگزاری ایسنا: رییس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش از موافقت سازمان اموراستخدامی برای جذب ۱۴هزار و ۵۰۰ …


ثبت نام جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش استان مرکزی

۱۳۷ روز قبل ۱۴ نظر

اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی: به استناد مجوز شماره ۰۱۲/۲۰مورخ ۱۹۹۶/۲۰/۱۱وزارت آموزش و پرورش، اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی در نظر دارد به منظور تامین بخشی از نیروهای مورد نیاز آموزشی (تدریس) مناطق تابعه خود از بین متقاضیان واجد شرایط با توجه به ضوابط (امتیازات مکتسبه، مصاحبه و گزینش ) معلم وظیفه جذب نماید.


ثبت نام جذب سرباز معلم در آموش و پرورش آذربایجان شرقی از فردا

۱۳۸ روز قبل ۸۳ نظر

اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی: در راستای اعلام اداره کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش ، اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی برای طرح جذب معلم وظیفه ثبت نام می نماید .زمان قطعی برگزاری دوره های مهارت آموزی مشخص نیست ‌

۱۴۰ روز قبل ۹۸ نظر

خبرگزاری پانا : رییس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات گفت: هنوز زمان قطعی برگزاری دوره های مهارت آموزی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مشخص نیست.


۳۸۰ نفر امسال در آموزش و پرورش ایلام استخدام می شوند

۱۴۳ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایرنا: مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام گفت: امسال ۳۸۰ نفر در حوزه دانشگاه فرهنگیان، دانشگاه شهید رجایی و آزاد این اداره کل استخدام می شوند.


کمبود ۳۰۰۰ آموزگار در مقاطع تحصیلی آموزش و پرورش استان مرکزی

۱۴۳ روز قبل

خبرگزاری مهر: معاون پژوهش و برنامه ریزی منابع انسانی آموزش و پرورش استان مرکزی گفت: ۱۵هزار آموزگار در مقاطع مختلف تحصیلی در مرکزی فعالیت دارند که طبق چارت سازمانی با کمبود سه هزار معلم روبرو هستیم.


احتمال برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در خرداد ماه

۱۴۶ روز قبل ۲۸۷ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان : رییس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات از احتمال برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش …اخذ مجوز سهمیه استخدامی۴۰ هزارنفر در آموزش و پرورش ۹۶

۱۵۲ روز قبل ۱۵۵ نظر

خبرگزاری فارس: مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه برای اخذ سهمیه استخدامی جدید مکاتبه کردیم، گفت: ۲ تقاضا داریم که شامل جذب ۲۵ هزار دانشجوی متعهد خدمت برای سال تحصیلی ۹۷ـ۹۶ و ۱۵ هزار نفر استخدام آزاد است.


هزارو ۳۱۹ نیروی جدید جذب آموزش و پرورش می شوند

۱۵۵ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری شبستان: معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع انسانی آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: امسال ۸۳۵ نفر از طریق آزمون و استخدام آزاد و ۴۸۴ نفر هم از طریق دانشگاه فرهنگیان جذب آموزش و پرورش می شوند و ۶۰۰ نفر از نیروها به جمع پیشکسوتان افزوده خواهند شد.


استخدام ۸۸۹ نفر در آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری

۱۵۵ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : استخدام ۸۸۹ نفر در سال ۹۶ در آموزش و پرورش استان استخدام می‌شوندبه گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد؛ بهروز امیدی مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری از برنامه ریزی برای استخدام ۸۸۹ نفر به صورت پیمانی و حق التدریس در سال ۹۶ در استان خبر داد.


تعیین زمان قطعی دوره‌های مهارت آموزی پذیرفته شدگان آموزش و پرورش

۱۵۷ روز قبل ۶۹۱ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان: مدیر کل امور اداری و تشکیلاتی وزارت آموزش و پرورش با اعلام زمان دوره‌های مهارت آموزی گفت: پس از تعیین تکلیف اولویت‌ها اعلام نتایج انجام می‌شود.


بازنشستگی ۷۰ هزار تن در آموزش و پرورش و راه‌های جایگزینی نیروها

۱۵۷ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری ایسنا: معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش از بازنشستگی ۷۰ هزار نیروی انسانی آموزش و پرورش در دو سال جاری خبر داد و راهکارهای موجود برای جایگزینی این نیروها را تشریح کرد.


استخدام ۸۸۹ نفر در اموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری

۱۵۷ روز قبل ۱۱ نظر

خبرگزاری صدا و سیما: چهارمحال و بختیاری، مدیر کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: امسال ۸۸۹ نفر را بهاستخدام ۸۸۹ نفر در اموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری صورت پیمانی و حق التدریس به کار می‌گیریم که تعداد ۳۱۶ نفر استخدام پیمانی ( ماده ۲۸) ، ۱۰۰ نفر معلم حق‌التدریس و ۴۷۳ دانشجو متعد خدمت هستند.


استخدام هزار و ۳۲۵ نفر در آموزش و پرورش خراسان شمالی

۱۵۹ روز قبل ۲۳ نظر

خبرگزاری صداوسیما: امسال ۴۸۸ نفر جذب مراکز تربیت معلم می شوند و ۸۳۷ دانش آموخته مقطع کارشناسی نیز از طریق ماده ۲۸ استخدام خواهند شد


برگزاری آزمون صلاحیت حرفه‌ای در تابستان ۹۷

۱۶۰ روز قبل ۱۱۴ نظر

خبرگزاری فارس: سرپرست دانشگاه فرهنگیان در خصوص آخرین وضعیت ۱۰ هزار استخدامی جدید آموزش و پرورش، گفت: حقوق و ابلاغ این افراد از مهر ماه ۹۶ برقرار شده و دوره‌های آموزشی این افراد، اردیبهشت ماه سال آینده آغاز می‌شود.


استخدام ۲۵ هزار نفر در سال ۹۶ در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۱۶۰ روز قبل ۱۷ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان : در سال تحصیلی ۹۸-۹۷، ۱ هزار و ۸۰ نفر نیروی پیمانی و ۴۱۴ نفر دانشجوی متعهد خدمت در آموزش و پرورش خوزستان استخدام خواهند شد.


جذب ۱۶۲ نیروی جدید در آموزش و پرورش

۱۶۰ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری مهر : مدیر کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۴ همایش شهرستانی، منطقه ای و استانی در راستای گرامی داشت هفته معلم در استان برگزار می شود.


اطلاعیه آموزش‌وپرورش در رابطه با استخدامی‌های سال ۹۴

۱۶۰ روز قبل ۳۳ نظر

خبرگزاری تیسنیم : مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی وزارت آموزش‌وپرورش با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: افرادی که در آزمون استخدامی سال ۹۴ موفق به کسب حدنصاب امتیاز لازم نشدند همراه با قبول‌شدگان سال ۹۵ به مراکز دانشگاهی معرفی شوند.


آغاز دوره مهارت‌آموزی آموزش‌وپرورش تهران پس از گزینش

۱۶۳ روز قبل ۵۹ نظر

خبرگزاری تسنیم: نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش اعلام شد که براین اساس پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت باید مرحله گزینش را نیز طی کنند در همین رابطه آموزش وپرورش شهر تهران اطلاعیه‌ای صادر کرده است.


اعلام نتایج استخدامی آموزش و پرورش طی امروز

۱۶۵ روز قبل ۳۶ نظر

خبرگزاری ایسنا : معاون پژوهشی و منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش خراسان‌شمالی گفت: مقرر است طی امروز ۱۵ فروردین ماه سال جاری نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش از سوی سازمان سنجش و آموزش کشور اعلام شود.


نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش امروز یا فردا اعلام می‌شود

۱۶۵ روز قبل ۳۵۰ نظر

نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش امروز یا فردا اعلام می‌شود برای دانلود رایگان جزوه ها و فایلهای مصاحبه …


اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش در هفته آینده

۱۶۵ روز قبل ۱۲۷ نظر

خبرگزاری ایسنا: رییس مرکز برنامه‌ریزی نیروی انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه در آزمون استخدامی ۱۰ هزار نفری آموزش و پرورش ۲۲۰۰ ظرفیت خالی مانده بود گفت: احتمالا هفته آینده سازمان سنجش لیست یک برابر ظرفیت را برای گزینش اعلام کند بعد از انجام مراحل گزینش، نتایج قطعی اعلام می شود.


3,112 نظر برای «اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش»


 1. نیما

  سلام
  دوستان عزیز آیا شیوه نامه جدید جذب معلم که آموزش وپرورش اخیرا منتشر کرده تصویب شده یعنی بخاطر سنگ کلیه یا تعداد دندان ممنوعیت استخدام داره کسی چیزی میدونه ممنون میشم ج بده

  پاسخ دادن

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.