اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش

دیروز ۲۶۸۷ نظر

اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش

برای اطلاع از آگهی استخدام آموزش و پرورش در سال ۹۶ در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

برای دانلود رایگان جزوه ها و فایلهای مصاحبه گزینش آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید

برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آموزش و پرورش (با پاسخنامه) اینجا کلیک کنید

در این صفحه آخرین اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش در اسرع وقت منتشر خواهد شد


فهرست اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش موجود در این صفحه :

برای دانلود رایگان جزوه ها و فایلهای مصاحبه گزینش آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید


اخذ مجوز سهمیه استخدامی۴۰ هزارنفر در آموزش و پرورش ۹۶

دیروز ۴۸ نظر

خبرگزاری فارس: مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه برای اخذ سهمیه استخدامی جدید مکاتبه کردیم، گفت: ۲ تقاضا داریم که شامل جذب ۲۵ هزار دانشجوی متعهد خدمت برای سال تحصیلی ۹۷ـ۹۶ و ۱۵ هزار نفر استخدام آزاد است.


هزارو ۳۱۹ نیروی جدید جذب آموزش و پرورش می شوند

۴ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری شبستان: معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع انسانی آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: امسال ۸۳۵ نفر از طریق آزمون و استخدام آزاد و ۴۸۴ نفر هم از طریق دانشگاه فرهنگیان جذب آموزش و پرورش می شوند و ۶۰۰ نفر از نیروها به جمع پیشکسوتان افزوده خواهند شد.


استخدام ۸۸۹ نفر در آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری

۴ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : استخدام ۸۸۹ نفر در سال ۹۶ در آموزش و پرورش استان استخدام می‌شوندبه گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد؛ بهروز امیدی مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری از برنامه ریزی برای استخدام ۸۸۹ نفر به صورت پیمانی و حق التدریس در سال ۹۶ در استان خبر داد.


جزئیات دوره آموزشی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۶ روز قبل

صدای ایران : معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه گواهی صلاحیت‌های حرفه‌ای معلمی بیش از سه سال اعتبار نخواهد داشت، گفت: یک روز کارورزی در مدرسه در دوره آموزشی یک‌ساله پیش‌بینی شده است.


تعیین زمان قطعی دوره‌های مهارت آموزی پذیرفته شدگان آموزش و پرورش

۶ روز قبل ۲۹۰ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان: مدیر کل امور اداری و تشکیلاتی وزارت آموزش و پرورش با اعلام زمان دوره‌های مهارت آموزی گفت: پس از تعیین تکلیف اولویت‌ها اعلام نتایج انجام می‌شود.


بازنشستگی ۷۰ هزار تن در آموزش و پرورش و راه‌های جایگزینی نیروها

۶ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری ایسنا: معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش از بازنشستگی ۷۰ هزار نیروی انسانی آموزش و پرورش در دو سال جاری خبر داد و راهکارهای موجود برای جایگزینی این نیروها را تشریح کرد.


استخدام ۸۸۹ نفر در اموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری

۶ روز قبل ۱۰ نظر

خبرگزاری صدا و سیما: چهارمحال و بختیاری، مدیر کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: امسال ۸۸۹ نفر را بهاستخدام ۸۸۹ نفر در اموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری صورت پیمانی و حق التدریس به کار می‌گیریم که تعداد ۳۱۶ نفر استخدام پیمانی ( ماده ۲۸) ، ۱۰۰ نفر معلم حق‌التدریس و ۴۷۳ دانشجو متعد خدمت هستند.


استخدام هزار و ۳۲۵ نفر در آموزش و پرورش خراسان شمالی

۸ روز قبل ۲۳ نظر

خبرگزاری صداوسیما: امسال ۴۸۸ نفر جذب مراکز تربیت معلم می شوند و ۸۳۷ دانش آموخته مقطع کارشناسی نیز از طریق ماده ۲۸ استخدام خواهند شد


برگزاری آزمون صلاحیت حرفه‌ای در تابستان ۹۷

۹ روز قبل ۱۰۵ نظر

خبرگزاری فارس: سرپرست دانشگاه فرهنگیان در خصوص آخرین وضعیت ۱۰ هزار استخدامی جدید آموزش و پرورش، گفت: حقوق و ابلاغ این افراد از مهر ماه ۹۶ برقرار شده و دوره‌های آموزشی این افراد، اردیبهشت ماه سال آینده آغاز می‌شود.


استخدام ۲۵ هزار نفر در سال ۹۶ در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۹ روز قبل ۱۵ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان : در سال تحصیلی ۹۸-۹۷، ۱ هزار و ۸۰ نفر نیروی پیمانی و ۴۱۴ نفر دانشجوی متعهد خدمت در آموزش و پرورش خوزستان استخدام خواهند شد.


جذب ۱۶۲ نیروی جدید در آموزش و پرورش

۹ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری مهر : مدیر کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۴ همایش شهرستانی، منطقه ای و استانی در راستای گرامی داشت هفته معلم در استان برگزار می شود.


اطلاعیه آموزش‌وپرورش در رابطه با استخدامی‌های سال ۹۴

۹ روز قبل ۳۳ نظر

خبرگزاری تیسنیم : مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی وزارت آموزش‌وپرورش با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: افرادی که در آزمون استخدامی سال ۹۴ موفق به کسب حدنصاب امتیاز لازم نشدند همراه با قبول‌شدگان سال ۹۵ به مراکز دانشگاهی معرفی شوند.


آغاز دوره مهارت‌آموزی آموزش‌وپرورش تهران پس از گزینش

۱۲ روز قبل ۵۶ نظر

خبرگزاری تسنیم: نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش اعلام شد که براین اساس پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت باید مرحله گزینش را نیز طی کنند در همین رابطه آموزش وپرورش شهر تهران اطلاعیه‌ای صادر کرده است.اعلام نتایج استخدامی آموزش و پرورش طی امروز

۱۴ روز قبل ۳۶ نظر

خبرگزاری ایسنا : معاون پژوهشی و منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش خراسان‌شمالی گفت: مقرر است طی امروز ۱۵ فروردین ماه سال جاری نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش از سوی سازمان سنجش و آموزش کشور اعلام شود.


نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش امروز یا فردا اعلام می‌شود

۱۴ روز قبل ۳۴۸ نظر

نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش امروز یا فردا اعلام می‌شود برای دانلود رایگان جزوه ها و فایلهای مصاحبه …


اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش در هفته آینده

۱۴ روز قبل ۱۲۵ نظر

خبرگزاری ایسنا: رییس مرکز برنامه‌ریزی نیروی انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه در آزمون استخدامی ۱۰ هزار نفری آموزش و پرورش ۲۲۰۰ ظرفیت خالی مانده بود گفت: احتمالا هفته آینده سازمان سنجش لیست یک برابر ظرفیت را برای گزینش اعلام کند بعد از انجام مراحل گزینش، نتایج قطعی اعلام می شود.


زمان اعلام نتایج و شرایط قبولی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۱۴ روز قبل ۹۱۴ نظر

اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش درخصوص اعلام اسامی نهایی داوطلبان پذیرفته شده در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور مورخ ۲۱/۸/۱۳۹۵ برای طی سایرمراحل استخدام پیمانی در وزارت آموزش و پرورش


زمان اعلام اسامی پذیرفته شگان نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۱۴ روز قبل ۱۲۲ نظر

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش درباره زمان اعلام اسامی پذیرفته شگان نهایی آزمون استخدامی گفت: تعدادی از ظرفیت‌های آزمون خالی مانده است که با سازمان اداری و استخدامی مکاتبه کردیم تا ظرفیت‌های خالی تعیین تکلیف شود.


زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش

۱۴ روز قبل ۱۲۳ نظر

خبرگزاری تسنیم : مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش‌وپرورش زمان و نحوه اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی وزارت آموزش‌وپرورش را اعلام کرد.


نتایج تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش امشب اعلام می‌شود

۱۴ روز قبل ۹۵۸ نظر

خبرگزاری تسنیم : مدیرکل امور اداری وزارت آموزش‌‌وپرورش از اعلام نتایج مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش‌‌وپرورش تا امروز خبر داد.جزییات دوره مهارت آموزی معلمی پذیرفته شدگان سال ۹۵ آموزش‌وپرورش

۱۵ روز قبل ۱۰۶ نظر

یه گزارش تسنیم،نعمت الله موسی پور در گفت‌وگو با تسنیم در پاسخ به این پرسش که دوره آموزش مهارت آموزی ویژه پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی وزارت آموزش‌وپرورش از چه زمانی آغاز می‌شود؟ اظهار کرد: هنوز از سوی آموزش‌وپرورش در رابطه با اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان موضوعی به دانشگاه فرهنگیان منعکس نشده است اما گفته‌اند تا نیمه اردیبهشت نتایج نهایی پذیرفته‌شدگان به دانشگاه اعلام خواهد شد و ما براساس آن برنامه‌ها را تنظیم کرده‌ایم.خبر خوش برای معلمان مدارس استثنایی

۱۵ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: هیئت عمومی دیوان عدالت اداری، سازمان آموزش و پرورش استثنایی را به پذیرش حق بیمه سنوات ارفاقی معلمان مدارس استثنایی و سازمان تأمین اجتماعی را به احتساب آن در سنوات خدمتی ملزم کرد.


درخواست مجوز استخدامی برای ۱۵ هزار نفر در آموزش و پرورش

۱۹ روز قبل ۱۰۷ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان: مدیر کل امور اداری وزارت آموزش و پرورش با اشاره به زمان برگزاری دوره‌های آموزشی برای پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی از درخواست پذیرش ۱۵ هزار ردیف استخدامی برای امسال خبر داد.


آموزش و پرورش سال ۹۶ نیز آزمون استخدامی برگزار خواهد کرد

۲۰ روز قبل ۴۲ نظر

وزیر آموزش و پرورش گفت: این وزارتخانه امسال نیز با برگزاری آزمون استخدامی معلم جدید جذب خواهد کرد و با سازمان امور اداری و استخدامی مشغول مذاکره هستیم تا تعداد معلمان جذب شده از طریق آزمون استخدامی را مشخص کنیم.


تعادل بین فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان و نیازهای آموزش و پرورش

۲۰ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری خانه ملت: نایب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اعتقاد دارد راهکار رفع نگرانی کمبود معلم در مدارس، افزایش تعداد دانشجویان و ایجاد تعادل بین فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان و نیازهای وزارت آموزش و پرورش است.


رفع ۴ مشکل حقوقی نیروی انسانی آموزش و پرورش استثنایی

۲۰ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری فارس: رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی گفت: سنوات ارفاقی معلمان طی سال‌های ۸۶ تا آخر ۸۷ را حل کردیم و برای سنوات ۸۸ تا ۹۱ هم مجوز کمیسیون اجتماعی دولت را گرفتیم که پس از تأمین اعتبار، اجرایی می‌شود.


کمبود بیش از ۱۲ هزار معلم در سیستان و بلوچستان

۴۴ روز قبل ۸ نظر

خبرگزاری ایسنا : معاون مدیرکل و رییس آموزش و پرورش چابهار با اشاره به رشد سریع جمعیت دانش آموزی شهرستان چابهار از کمبودشدید نیروی انسانی و استفاده از حداکثر وقت معلمان این شهرستان برای تدریس خبر داد.


کمبود ۶ هزار ساعت نیروی انسانی پرورشی در استان مرکزی

۴۸ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : رئیس اداره امور تربیتی اداره کل آموزش و پروش استان مرکزی گفت: این استان با کمبود ۶ هزار ساعت نیروی انسانی پرورشی در بدنه نظام آموزش و پرورش مواجه است.


کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش اصفهان

۴۸ روز قبل

خبرگزاری شبستان: مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان در جمع فرهنگیان شهرستان اردستان، اصفهان را سومین استان کشور از نظر کسری نیروی انسانی برشمرد و بالاترین افتخار آموزش و پرورش استان را کسب اعتماد مردمی دانست.


زمانبندی مصاحبه علمی تکمیل ظرفیت استخدامی آموزش و پرورش

۴۹ روز قبل ۲۴ نظر

خبرگزاری تسنیم : با توجه به تکمیل ظرفیت آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش‌وپرورش و اعلام اسامی جدید از سوی سازمان سنجش، آموزش‌وپرورش شهر تهران زمانبندی و شرایط مصاحبه علمی پذیرفته‌شدگان در مرحله تکمیل ظرفیت را اعلام کرد.


تغییر زمان دوره‌های مهارت‌آموزی پذیرفته‌شدگان استخدام آموزش و پرورش

۴۹ روز قبل ۲۰۱ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان: مدیر کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش از تغییر زمان آغاز دوره‌های مهارت‌آموزی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی به دلیل اجرای فرآیندهای پذیرش خبر داد.


استخدام ۱۰ هزار نیرو در آموزش و پرورش در ۳ سال آینده

۵۰ روز قبل ۳۷ نظر

خبرگزاری ایسنا : معاون فرهنگی و پرورشی وزیر آموزش و پرورش گفت: طی سه سال آینده ۱۰ هزار نیرو در حوزه امور تربیتی و پرورشی در سطح کشور جذب می‌شوند.به گزارش ایسنا، مهدی فیض در جمع خبرنگاران اظهارکرد: مشکل اساسی در بحت امور پرورشی و تربیتی نیروی انسانی بوده که اکثر جذب نیروها مربوط به ابتدای انقلاب است که هم اکنون در آستانه بازنشستگی قراردارند.جزییات گزینش پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۵۱ روز قبل ۷۳ نظر

خبرگزاری ایلنا: مدیر هسته گزینش وزارت آموزش و پرورش با اعلام زمان گزینش ۱۰ هزار نفر از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی، چگونگی گزینش این افراد را اعلام کرد.


زمان‌بندی مصاحبه مرحله تکمیل ظرفیت استخدام آموزش‌وپرورش

۵۴ روز قبل ۵۲ نظر

خبرگزاری تسنیم: آموزش‌وپرورش شهر تهران زمان‌بندی انجام مصاحبه و بررسی پرونده، پذیرفته شدگان آزمون استخدامی در مرحله تکمیل ظرفیت را اعلام کرد.


کمبود ۳۰۰ مربی پرورشی در مدارس مازندران

۵۵ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری مهر : معاون پرورشی و فرهنگی آموزش‌وپرورش مازندران با بیان اینکه دو هزار مربی پرورشی در مدارس استان فعالیت دارند، گفت: با کمبود ۳۰۰ مربی مواجه هستیم.جذب ۱۰۰۰ معلم در آموزش و پرورش کردستان طی چهار سال آینده

۵۸ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : طالب محمدی در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: یکی از راه‌های تأمین نیروی انسانی موردنیاز آموزش و پرورش، جذب از طریق دانشگاه‌های فرهنگیان استان‌هاست.


نتایج نهایی آزمون استخدامی با تاخیر اعلام خواهد شد

۶۰ روز قبل ۵۰ نظر

خبرگزاری تسنیم : با توجه به خالی ماندن بخشی از ظرفیت آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش و تکمیل ظرفیت، آموزش‌وپرورش شهر تهران عنوان کرد«اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی با تاخیر همراه خواهد بود.»شرایط تکمیل ظرفیت‌های خالی مانده آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش

۶۱ روز قبل ۶۳ نظر

خبرگزاری تسنیم: به دلیل خالی ماندن بخشی از ظرفیت‌های موجود در آزمون استخدامی وزارت آموزش‌وپرورش، سازمان سنجش نتایج آزمون را مجدد مورد بررسی قرار داد و کارنامه جدیدی برای داوطلبان صادر شد.کمبود ۴ هزار مربی ورزش در آموزش و پرورش

۶۳ روز قبل

خبرگزاری مهر : معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه متوسط ورزش در مدارس کشور هفته‌ای ۹۰ دقیقه است، گفت: تشکیلات ورزشی به منظور رسیدن به نقطه بهتر در حوزه ورزش، ارتقا می یابد.


کمبود ۱۰۰ هزار مربی پرورشی و مشاوره در مدارس کشور

۶۴ روز قبل ۱۱ نظر

خبرگزاری مهر : مدیرکل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش، گفت: در حال حاضر تعداد ۱۰۰ هزار مربی و مشاوره در وزارت آموزش و پرورش کمبود داریم.


لزوم اخذ مجوز ۲۰ تا۳۰ هزار ردیف استخدام برای آموزش و پرورش

۶۹ روز قبل ۸ نظر

خبرگزاری فارس : معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه در سال ۹۶ باید ۲۰ تا ۳۰ هزار ردیف استخدام برای این وزارتخانه گرفته شود، گفت: امسال و سال آینده ۷۰ هزار فرهنگی، بازنشسته می‌شوند.جذب ۳۵۰ هزار نیروی جدید در آموزش و پرورش

۷۰ روز قبل ۳۲ نظر

خبرگزاری ایلنا : معاون حقوقی و پارلمانی وزارت آموزش و پرورش گفت: در سال های آینده ۳۵۰ هزار معلم بازنشسته خواهند شد وبا این شرایط وزارت آموزش و پرورش نیازمند جذب ۳۵۰ هزار نیروی جدید است.


پایان مرحله نخست مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی

۷۱ روز قبل

رئیس مرکز برنامه ریزی نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش گفت: از ۲۰ فروردین ماه سال آینده کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی ۱۰ هزار نفری که از طریق آزمون استخدامی وارد آموزش و پرورش می‌شوند آغاز شده و تا پایان مردادماه ادامه خواهد داشت .


آغاز دوره‌های آموزشی استخدامی‌ها از ۲۰ فروردین ماه ۹۶

۷۱ روز قبل ۸۴ نظر

خبرگزاری فارس: رئیس مرکز برنامه ریزی نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش گفت: از ۲۰ فروردین ماه سال آینده کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی ۱۰ هزار نفری که از طریق آزمون استخدامی وارد آموزش و پرورش می‌شوند آغاز شده و تا پایان مردادماه ادامه خواهد داشت.استخدام ۲۵۹ معلم در آموزش و پرورش استان بوشهر

۹۱ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری تسنیم : معاون نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش ‌بوشهر گفت: با برگزاری آزمون‌های مختلف تخصصی، علمی و مصاحبه و تایید گزینش تا پایان امسال ۲۵۹ معلم و آموزگار در آموزش و پرورش استان ‌استخدام می‌شود.


جذب سالانه ۲ هزار نیرو درآموزش و پرورش سیستان و بلوچستان

۹۷ روز قبل ۸ نظر

خبرگزاری فارس : مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: هر سال باید ۲ هزار نیرو از طریق دانشگاه فرهنگیان و استخدام آزاد به عنوان سهمیه ویژه برای برقراری عدالت آموزشی جذب شوند.


جذب ۷ هزار فارغ‌التحصیل دانشگاهی در مراکز پیش دبستانی خوزستان

۹۹ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری فارس: مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان اظهار کرد: ۷ هزار نفر از فارغ‌التحصیلان دانشگاهی در خوزستان با اجباری شدن پیش دبستانی مشغول به کار شدند.


تکمیل نشدن ردیف‌های شغلی استخدامی آموزش و پرورش در خراسان‌شمالی

۱۰۰ روز قبل ۱۰ نظر

خبرگزاری ایسنا: معاون پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش و پرورش خراسان‌شمالی گفت: با وجود برپایی آزمون استخدامی بازهم برخی از ردیف های شغلی در این استان خالی مانده است.


ورود ۲۵۳ معلم ورزش به مدارس از طریق آزمون استخدامی

۱۱۰ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری فارس : مدیرکل دفتر تربیت‌بدنی وزارت آموزش و پرورش گفت: از طریق آزمون استخدامی اخیر آموزش و پرورش ،۲۵۳ نفر به مجموعه تربیت بدنی سراسر کشور اضافه خواهد شد.


پذیرش ۳ هزار نفری ایثارگران در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۱۱۳ روز قبل ۳ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان: مدیر کل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش گفت: ۳ هزار نفر از ایثارگران در آزمون استخدامی پذیرفته شده و باید سایر مراحل گزینشی و اداری را طی کنند.


آموزش و پرورش نقشی در نتایج استخدام ها ندارد

۱۱۶ روز قبل ۱۰۵ نظر

خبرگزاری میزان : مدیرکل دفتر شاهد و امور ایثارگران وزارت آموزش و پرورش گفت: کسانی که از نتایج آزمون استخدامی ناراضی اند به سازمان سنجش مراجعه کنند چرا که آموزش و پرورش هیچ نقشی در سنجش آن ها ندارد.


تشریح روندمصاحبه وگزینش پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش وپرورش

۱۱۷ روز قبل ۴۶۱ نظر

خبرگزاری مهر : سرپرست دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش گفت: روند بررسی مدارک،‌ معاینات پزشکی و مصاحبه تخصصی تا ۷ بهمن ادامه دارد و پذیرفته‌شدگان تا سه برابر ظرفیت برای گزینش معرفی می‌شوند.


آغاز مصاحبه استخدام ۲۹۰۰ نفر در آموزش و پرورش تهران

۱۱۷ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : تشکیل پرونده و مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی و آزمون دستگاه‌های اجرایی از امروز (سه شنبه) برای ۲۹۰۰ متقاضی ورود به آموزش و پرورش تهران آغاز شد.


کمبود نیروی انسانی برخی مناطق آموزش و پرورش مرتفع می شود

۱۱۷ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اجرای طرح ساماندهی نیرو گفت: برخی مناطق کشور با مازاد نیرو و بعضی با کمبود نیرو رو به رو هستند که برای حل این مشکل کمیته ای تشکیل شده تا ضمن برنامه ریزی لازم برای تامین نیروی انسانی در سطح استان ها و مناطق دارای مشکل با استخدام نیروی جدید کمبودها را برطرف کند.


۱۴۶۳ نفر در آموزش و پرورش البرز استخدام پیمانی می شوند

۱۱۸ روز قبل ۸ نظر

خبرگزاری ایرنا : معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش البرز گفت: ۱۴۶۳ نفراز شرکت کنندگان در آزمون استخدامی دولت در سال ۹۵ ، البته پس از گذراندن مراحل مصاحبه ، تست های پزشکی و تائیدیه گزینش در این مجموعه استخدام پیمانی می شوند.


اعلام آمادگی دانشگاه فرهنگیان برای آزمون استخدام آموزش و پرورش

۱۱۸ روز قبل ۹ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان: معاون نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان از اعلام آمادگی دانشگاه و تامین زیرساخت های لازم برای برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش خبر داد.


جزییات مصاحبه پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۱۱۸ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش از اعلام جزییات برنامه زمانبندی استانی برای انجام مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش خبر داد و گفت: تلاش می کنیم تا پایان این ماه بررسی مدارک و مصاحبه را به اتمام برسانیم.

استخدام ۳۰۰ معلول در آموزش و پرورش

۱۲۱ روز قبل ۳۰ نظر

خبرگزاری ایسنا: رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی از جذب ۳۰۰ معلول در آموزش و پرورش از طریق آزمون استخدامی ۱۰ هزار نفری که اخیرا برگزار شد خبر داد و گفت: به دنبال اخذ مجوز آزاد برای جذب نیرو در آموزش و پرورش استثنایی هستیم.اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش وپرورش تا آخر آذر ماه

۱۳۵ روز قبل ۱۲۵ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان : معاون آموزشی تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان کشور گفت :نتایج آزمون استخدامی آموزش وپرورش که چندی پیش گرفته شده است تا آخر آذر اعلام می شود.


احکام حدود ۵ هزار پذیرفته آزمون استخدامی سال گذشته صادر شد

۱۴۲ روز قبل ۹ نظر

خبرگزاری فارس: مدیرکل امور اداری وزارت آموزش و پرورش گفت: احکام استخدامی حدود ۵ هزار پذیرفته شده آزمون سال گذشته صادر و حقوق این افراد از مهر امسال جاری شد.


واگزاری سهمیه جذب نیروی آموزش و پرورش در حوزه تربیت‌بدنی به استان‌ها

۱۴۶ روز قبل ۱۳ نظر

خبرگزاری فارس: معاون تربیت‌بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه ۳۳ هزار دبیر سراسر کشور در حوزه تربیت‌بدنی مشغول فعالیت هستند، گفت: امسال سهمیه جذب نیروی انسانی در حوزه تربیت‌بدنی به استان‌ها واگذار شده است.


سهمیه ۳۰۰۰ نفری ایثارگران در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۱۴۸ روز قبل ۲۶ نظر

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش از سهمیه ۳۰۰۰ نفری ایثارگران در آزمون استخدامی ۱۰ هزار نفری آموزش و پرورش که اخیرا برگزار شد، خبر داد.


۲۷ هزار مشاور کمبود داریم

۱۵۲ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری پانا: مدیرکل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش گفت: اگر بخواهیم ریشه ای عمل کنیم باید مشاوره را از مقطع ابتدایی شروع کنیم و برای اینکه در سطح مطلوب عمل کنیم ۲۷ هزار مشاور کمبود داریم.


۲۰ هزار نفر امسال جذب آموزش و پرورش می شوند

۱۵۲ روز قبل ۱۳ نظر

خبرگزاری ایرنا: مدیر کل امور اداری وتشکیلات وزارت آموزش و پرورش گفت: امسال ۱۰ هزار نفربه صورت استخدام آزاد و ۱۰ هزار نفراز طریق ردیف استخدامی دانشجویان متعهد خدمت جذب آموزش و پرورش می شوند.


استخدام ۳ هزار فرزند شهید و ایثارگر در آموزش و پرورش

۱۵۳ روز قبل ۲۹ نظر

خبرگزاری ایلنا : مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش از پیگیری اجرای “سنوات ارفاقی برای همسران شهدا” و “تبدیل احکام جانبازان” خبر داد.توصیه به شرکت کنندگان در آزمون استخدامی فراگیر و آموزش و پرورش

۱۶۵ روز قبل ۶۰ نظر

خبرگزاری میزان: مشاور عالی سازمان سنجش کشور گفت: داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی تنها تا ساعت ۲۴ امروز پنجشنبه ۲۰ ابان ماه برای دریافت کارت ورد به آزمون خود فرصت خواهند داشتجزئیات آزمون های استخدامی/ فردا شب آخرین مهلت دریافت کارت آزمون

۱۶۶ روز قبل

خبرگزاری مهر: مشاور عالی سازمان سنجش با اعلام جزئیات آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی، دانشگاه های علوم پزشکی و وزارت آموزش و پرورش از دریافت کارت آزمون توسط ۲۰۵ هزار داوطلب خبر داد.


ایجاد بیش از ۱۲۵۰ فرصت شغلی پاره وقت آموزش و پرورش کرمانشاه

۱۶۶ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری میزان : مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه از ایجاد بیش از یک هزار و ۲۵۰ فرصت شغلی پاره وقت توسط معاونت سواد آموزی استان در سال جاری خبر داد.

تشدید کمبود نیرو در آموزش‌وپرورش خوزستان با وجود استخدام جدید

۱۶۸ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و منابع انسانی آموزش‌وپرورش خوزستان با بیان این‌که امسال حدود سه هزار نفر به علت بازنشستگی و انتقال از سیستم آموزش‌وپرورش استان خارج شدند، گفت: با وجود ورود حدود هزار و ۲۰۰ نفر نیروی استخدامی جدید در مهرماه امسال، به دلیل خروج این تعداد نیرو کمبود نیروی انسانی از حدود هفت هزار و ۵۰۰ معلم در سال کذشته به بیش از ۹ هزار نفر افزایش یافته است.


آغاز توزیع کارت ورود به جلسه آزمون‌های استخدامی ازفردا

۱۶۸ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور گفت: داوطلبان شرکت در سومین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی، دانشگاه‌های علوم پزشکی و آموزش و پرورش از فردا سه‌شنبه ۱۸ آبان‌ماه تا ساعت ۲۴ روز پنج‌شنبه ۲۰ آبان‌ماه فرصت دارند کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.


کمبود ۲۰۰۰ معلم در آذربایجان غربی

۱۶۹ روز قبل

بازارکار: معاون پژوهشی آموزش و پرورش آذربایجان غربی از کمبود ۲۴۰۰ معلم در آذربایجان غربی خبر داد. ابراهیم محمدی گفت: امسال ۵۴۶ هزار و ۷۱۱ دانش‌آموز وارد مدارس آذربایجان غربی شده‌اند.


تهران نیاز به ۳ هزار معلم دارد

۱۶۹ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری فارس: مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه بیش از ۷۰ هزار ساعت حق‌التدریس پرداخت می‌کنیم، گفت: در شاخه فنی و حرفه‌ای و مقطع ابتدایی، بیش‌ترین نیرو را نیاز داریم.


معلمان استخدامی رد صلاحیت شده تا سال آینده صبر کنند

۱۷۰ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی گفت: معلمان استخدامی که صلاحیت حرفه ای آنان تائید نشده باید تا سال آینده تحصیلی صبر کنند پرونده آنان در دست بررسی مجدد است.


آغاز توزیع کارت آزمون های استخدامی از سه شنبه/ رقابت ۴۵۶ هزار نفر

۱۷۰ روز قبل ۵ نظر

خبرگزاری مهر: آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی، دانشگاه های علوم پزشکی و وزارت آموزش و پرورش جمعه ۲۱ آبان برگزار می شود و کارت‌ شرکت در آزمون‌ از سه شنبه ۱۸ آبان ۹۵ قابل دریافت است.


۶۰ درصد شرکت کنندگان در آزمون استخدامی آقایون هستند

۱۷۰ روز قبل ۸ نظر

خبرگزاری میزان: رئیس مرکز برنامه ریزی و منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش شرایط استخدام در مشاغل پیمانی آموزش و پرورش در سال جاری را اعلام کرد.


استخدام ۱۱۰۰ نفر در قالب استادکار و هنرآموز در آموزش و پرورش

۱۷۴ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری فارس: مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای وزارت آموزش و پرورش گفت: امسال در آموزش و پرورش یک‌هزار و ۱۰۰ نفر در قالب هنرآموز و استادکار استخدام شدند.


اطلاعیه دریافت کارت آزمون و زمان برگزاری ۳ آزمون استخدامی سال ۹۵

۱۷۵ روز قبل ۲۶ نظر

دریافت کارت شرکت در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور کاربران گرامی میتوانند نسبت به دریافت کارت شرکت …


اطلاعیه سازمان سنجش درباره آزمون‌های استخدامی امروز منتشر می‌شود

۱۷۵ روز قبل

خبرگزاری فارس : اطلاعیه سازمان سنجش درباره آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی، دانشگاه‌های علوم پزشکی و وزارت آموزش و پرورش امروز منتشر می‌شود.


جذب ۲۰ هزار نفر در آموزش‌وپرورش کشور

۱۷۵ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری ایسنا : ‌رئیس مجمع نمایندگان استان هرمزگان گفت: بر اساس‌ نامه سازمان اداری و استخدامی کشور جذب ۲۰ هزار نیرو برای کل کشور و سیستم وزارت آموزش‌وپرورش بوده و تنها بخشی از آن بنا بر نیاز سهمیه استان هرمزگان است‌.تامین ۱۶ درصد کمبودهای آموزش و پرورش خراسان‌ جنوبی در استخدامی جدید

۱۸۰ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌ جنوبی گفت: ۱۶درصد کمبودهای آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی با استخدامی جدید تامین می‌شود.


سهمیه ۳ هزار نفری «ایثارگران» در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۱۸۳ روز قبل ۲۸ نظر

خبرگزاری فارس: مدیرکل امور شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش گفت: سمیه ایثارگران در آزمون استخدامی امسال آموزش و پرورش، ۳ هزار نفر است.


ثبت نام بیش از ۴۵۶ هزار داوطلب در آزمون استخدامی

۱۸۴ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری ایسنا: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت‌نام بیش از ۴۵۶ هزار نفر در آزمون‌های استخدامی آموزش و پرورش، دانشگاه‌های علوم پزشکی و ۱۲ دستگاه اجرایی خبر داد و گفت: این آزمون‌ها روز جمعه ۲۱ آبان‌ماه جاری برگزار می‌شوند.


کمبود بیش از ۴۰۰ نیروی انسانی دوره‌ ابتدایی در چهارمحال و بختیاری

۱۸۴ روز قبل

خبرگزاری فارس : مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال‌ و بختیاری گفت: در دوره‌ ابتدایی آموزش و پرورش در چهارمحال و بختیاری حداقل بالای ۴۰۰ نفر کمبود نیرو داریم.


جذب ۲۰ هزار نفر در آموزش و پرورش

۱۸۷ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری فارس: مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش به برگزاری آزمون استخدام آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت: امسال ۲۰ هزار نفر نیرو جذب آموزش و پرورش می‌شوند که تعداد ۱۰ هزار نفر از طریق دانشگاه فرهنگیان و تعداد ۱۰ هزار نفر دیگر نیز به صورت آزاد و پس از گذراندن مراحل آزمون، مصاحبه و گذراندن دوره‌های تخصصی وارد بدنه آموزش و پرورش خواهند شد.


آزمونهای استخدامی آموزش و پرورش چه نقایصی داشت؟

۱۸۷ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری تسنیم: نخستین تجربه آموزش‌وپرورش برای جذب نیرو از طریق آزمون استخدامی پس از تأسیس دانشگاه فرهنگیان سال گذشته با کاستی‌هایی همراه بود همچنین ۱۳۳ پذیرفته‌شده از ورود به شغل معلمی بازماندند اما آموزش‌‌وپرورش برای آزمون استخدامی سال ۹۵ چه تدابیری دارد؟۱۷۷ هزار نفر در آزمون استخدامی آموزش پرورش ثبت نام کردند

۱۹۰ روز قبل ۱۵ نظر

خبرگزاری مهر: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به آخرین آمار ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش گفت: تاکنون ۱۷۷ هزار و ۳۴۲ نفر در این آزمون ثبت نام کرده اند.

جزئیات پذیرش معلم در آموزش و پرورش استثنایی

۱۹۱ روز قبل ۵ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان : رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور از اختصاص ۳۵۰ سهمیه متناسب با نیازهای این سازمان در آزمون استخدامی پیش رو خبر داد.


امروز آخرین مهلت ثبت‌نام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش

۱۹۱ روز قبل ۵ نظر

خبرگزاری فارس: مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه داوطلبان آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش تا پایان امروز شنبه ۲۴ مهرماه برای ثبت‌نام مهلت دارند، گفت: تا ۸ صبح امروز تعداد ۱۰۱ هزار و ۵۱۷ داوطلب ثبت‌نام کردند.


استخدام ۵۶۰ نیروی انسانی در آموزش‌وپرورش ویژه سیستان و بلوچستان

۱۹۶ روز قبل ۱۴ نظر

خبرگزاری تسنیم: سومین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی ۲۱ آبان برگزار می‌شود که آموزش‌وپرورش از طریق این آزمون اقدام به جذب حدود ۵۶۰ نیروی انسانی در استان سیستان و بلوچستان می‌کند.


جزئیاتی از ابهامات در دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۱۹۶ روز قبل ۳ نظر

مدیر کل امور اداری و تشکیلاتی وزارت آموزش و پرورش گفت: در مواردی که دفترچه با ابهاماتی همراه بوده پیگیری‌های لازم برای رفع آن انجام شد.۲۰۰ نفر از طریق آزمون جذب آموزش‌ و پرورش خراسان‌شمالی می‌شوند‌

۱۹۷ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری تسنیم: معاون آموزش‌ و پرورش خراسان شمالی با اشاره به برگزاری آزمون استخدام جذب نیرو در آموز ش‌و پرورش گفت: سهم این استان از جذب ۱۰ هزار نفر نیرو در وزارت آموزش‌وپرورش، به‌کارگیری ۲۰۰ نیروی جدید است.امروز؛ ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۱۹۷ روز قبل ۳۷ نظر

معاون رسانه ای مرکز اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش گفت: ثبت نام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش از طریق سایت سازمان سنجش کشور از روز ۱۸ مهر ماه آغاز می شود.


توضیحات مهرمحمدی در خصوص آزمون اصلح دانشگاه فرهنگیان

۱۹۸ روز قبل

خبرگزاری دانشجو : مهرمحمدی، سرپرست دانشگاه فرهنگیان در نشست خبری سی و یکمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور که امسال به میزبانی این دانشگاه برگزار می شود، گفت: سی و یکمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور امسال از ۲۰ تا ۲۳ آبان به میزبانی دانشگاه فرهنگیان در مشهد برگزار می شود.


آغاز دوره مهارت حرفه ای معلمی از دی

۱۹۸ روز قبل

خبرگزاری مهر: سرپرست دانشگاه فرهنگیان گفت: شرایط آزمون استخدامی امسال مطلوب‌تر از سال گذشته است و ما پیش‌بینی می‌کنیم از دی ماه پذیرش پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی را در دانشگاه فرهنگیان داشته باشیم.


آغاز ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش از فردا

۱۹۸ روز قبل ۴۱ نظر

خبرگزاری ایسنا : مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از استخدام ۱۰ هزار نیرو در آموزش پرورش خبر داد و گفت: داوطلبان از فردا روز یکشنبه ۱۸ تا شنبه ۲۴ مهر مهلت دارند در این آزمون ثبت‌نام کنند.


2,687 نظر برای «اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش»


 1. فاطمه

   سلام خدمت دوستان خوبم
  ارزوی موفقیت واسه قبول شدگان و امید و صبر و پشتکار واسه رد شدگان مصاحبه ک خودمم جزوشون بودم
  منم با ظرفیت۱۴نفر بومی شهرستان و نمره علمی بالا و مصاحبه خوب رد شدم و دلیلش رو هرگز نفهمیدم
  ولی دست از تلاش برنمیدارم.دوستانی ک اموزگار ابتدایی شرکت کردن و قبول شدن لطفا بگن برا فلسفه چ کتابی خوندن و چند درصد زدن؟
  ممنون .

  پاسخ دادن


  • نگین

   سلام من باظرفیت2نفرقبول نشدم بااینکه حدنصاب آوردم ولی به علت سهمیه معلولین وایثارگران ردشدم درصدای تخصصیم خوب بودن ولی عمومیاروخوب نزده بودم فلسفه رو65% زدم کتاب نقیب زاده خوبه و تواینترنت بزنی سوالات پرتکرارفلسفه تعلیم تربیت میادبنظرمنکه خیلی بود، خداکنه امسال هم آموزگارابتدایی بردارن وگرنه منابعی که برامربی پرورشی اعلام میکنن خیلی سختتره وحتی نمیشه پیداش کرد.با امیدموفقیت شمادوست عزیز

   پاسخ دادن

 2. سارا

  سلام به دوستانی که که در مرحله مصاحبه پذیرفته شدن تبریک میگم چند تا سوال داشتم لطفا جواب بدید اول اینکه بعد از اعلام نتایج بازم مصاحبه عقیدتی سیاسی داشتید ؟ ازمایشات و معاینات پزشکی شامل چه چیزهایی میشه؟ بازم قد رو اندازه می گیرن؟

  پاسخ دادن

  • دبیری

   سلام.اره من رفتم گزینش…سوال پرسیدن اسون بود خداروشکر عالی اصلا هم استرس نداشته باش.البته سو پیشینه و پزشکی رو هم قبل گزینش انجام دادم که رفتم متخصص داخلی بینایی سنجی و متخصص گوش و حلق و بینی و در نهایت هم ازمایش مورفین

   پاسخ دادن

 3. ##

  سلام
  برای دبیری شیمی در سیستان و بلوچستان که تکمیل ظرفیتی بودند ایا کسی هست که براش نتیجه نهایی زده باشن?هر کس اطلاع داره لطفا توضیح بدهد. برای من هنوز نوشته فرایند بررسی کامل نشده است.
  تشکر

  پاسخ دادن


دیدگاه خود را بیان کن

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.
مدیریت وب‌سایت «ای-استخدام» از شما کاربران عزیز خواهشمند است با مشارکت و پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات سایر کاربران، ما را در هرچه بهتر شدن کیفیت پاسخ‌گویی یاری رسانید.