اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش

دیروز ۳۰۷۸ نظر

اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش

برای اطلاع از آگهی استخدام آموزش و پرورش در سال ۹۶ در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

 در این صفحه آخرین اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش در اسرع وقت منتشر خواهد شد


لینکهای مفید

 • برای مشاهده صفحه استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آموزش و پرورش (با پاسخنامه) اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید (شامل آزمونهای آموزش و پرورش سال ۹۴ و ۹۵ و فراگیر ۱ و ۲ و ۳ و …)
 • برای دانلود دفترچه سوالات آموزش و پرورش سال ۹۵ با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش به همراه بودجه‌بندی دروس، منابع مطالعاتی آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود رایگان جزوه ها و فایلهای مصاحبه گزینش آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه های آزمون ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده اخبار لحظه به لحظه آموزش و پرورش (تمام اخبار مرتبط) اینجا کلیک کنید.
 • برای دریافت آخرین اخبار و آگهی های استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۶ در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید.

فهرست اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش موجود در این صفحه :نیروهای بلاتکلیف آموزش و پرورش تعیین وضعیت شوند

۲ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری خانه ملت : سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: این کمیسیون بارها اعلام کرده با وجود نیروهای بلاتکلیف در آموزش و پرورش، استخدام جداگانه به صلاح نیست و بهتر است تکلیف نیروهای موجود مشخص شود.نتایج بررسی صلاحیت های عمومی پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۵

۶ روز قبل

بـا آرزوی قبـولی طاعـات و عبـادات، بدینوسیله اعلام می گردد نتایج بــررسی صلاحیت های عمومی پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی …


استخدام بی ضابطه ۱۰۸۰۰ نیرو در آموزش و پرورش مازندران

۱۰ روز قبل

خبرگزاری مهر: مدیرکل آموزش و پرورش مازندران از ورود ۱۰ هزار و ۸۰۰ نیروی بدون ضوابط استخدام در دولت قبلی در این دستگاه انتقاد کرد و گفت: این موارد به نظام آموزشی کشور ضربه می زند.


آموزش و پرورش معلم معلول استخدام نمی‌کند

۱۱ روز قبل ۱ نظر

دنیای اقتصاد : آزمون استخدامی آموزش و پرورش شهریور ماه امسال برگزار می‌شود. در دفترچه استخدامی آموزش و پرورش سلامت جسمانی، روانی و توانایی حسن انجام وظایف محوله برای استخدام، ضروری عنوان شده است.


گسترش دانشگاه فرهنگیان راه حل بحران کمبود نیرو در وزارت آموزش‌وپرورش

۱۲ روز قبل ۵ نظر

خبرگزاری خانه ملت: عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس برگزاری آزمون‌های استخدامی برای جذب نیرو در وزارت آموزش‌وپرورش را روش صحیحی برای جبران کمبود معلم نمی‌داند.


کمبود ۲۰۰ معلم در مدارس مقطع ابتدایی فردیس

۱۳ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : مدیراداره آموزش وپرورش ناحیه ۲ کرج و شهرستان فردیس گفت که این اداره به بیش از ۲۰۰ معلم در مدارس مقطع ابتدایی شهرستان فردیس نیاز دارد.


مشکل کمبود معلم بومی در شهرستان عسلویه برطرف می‌شود

۱۴ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : استاندار بوشهر گفت: در نشست با وزیر آموزش و پرورش توافق شد که با اختصاص سهمیه‌ای ویژه برای پذیرش نیروهای بومی شهرستان عسلویه در دانشگاه فرهنگیان مشکل کمبود معلم بومی این شهرستان برطرف شود.


استخدام بدون آزمون و ضابطه؛ جدیدترین تهدید برای آموزش و پرورش

۱۵ روز قبل ۱ نظر

بازار کار : حجم بالای بازنشستگان در سال‌های آتی این فرصت را در اختیار آموزش و پرورش قرار می دهد تا با بازنگری به چگونگی استخدام‌ها در این وزارتخانه، شرایطی را فراهم نماید تا نیروی انسانی کارآمد و متخصص جذب شده و در نتیجه در طی مدت زمانی نسبتا کوتاه کیفیت نظام آموزشی به میزان قابل توجهی ارتقاء یابد.آموزش و پرورش تا ۴ سال آینده نیاز به جذب ۲۳۸ هزار نیروی جدید دارد

۱۹ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری فارس: رئیس مرکز برنامه ریزی و منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش گفت: آموزش و پرورش در حوزه نیروی انسانی، باید ۲۳۸ هزار نیروی جدید مورد نیاز را تا ۴ سال آینده جذب این وزارتخانه کند.


آموزش و پرورش تهران ۵۶۵۶۱ معلم کم دارد

۱۹ روز قبل

خبرگزاری فارس: معاون برنامه‌ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش تهران با بیان اینکه تهران ۵۶۵۶۱ معلم دارد، گفت: ۶۰۰ دبیر زن که بهمن ۹۵ از دانشگاه فرهنگیان فارغ‌التحصیل شده‌اند از اول مهرماه امسال کار خود را در مدارس آغاز خواهند کرد.


پذیرفته شدگان آزمون آموزش و پرورش مهر ۹۶ وارد مدارس می شوند

۲۰ روز قبل ۴۵ نظر

خبرگزاری ایرنا: معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان گفت: پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی سال ۹۵ وزارت آموزش و پرورش برای گذراندن دوره های مهارت آموزی از مهر سال جاری وارد مدارس می شوند.


جزئیات دوره آموزشی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۲۰ روز قبل ۱۴ نظر

صدای ایران : معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه گواهی صلاحیت‌های حرفه‌ای معلمی بیش از سه سال اعتبار نخواهد داشت، گفت: یک روز کارورزی در مدرسه در دوره آموزشی یک‌ساله پیش‌بینی شده است.


فرصت ۱۰ روزه پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی آموزش‌ و پرورش تهران

۲۱ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری تسنیم : طبق اعلام آموزش وپرورش شهر تهران مناطق محل خدمت پذیرفته‌شدگان در آزمون استخدامی سال ۹۵ تعیین شده است و داوطلبان باید در مدت ۱۰ روز برای تکمیل پرونده استخدامی اقدام کنند.


وزارت آموزش وپرورش خواستار تغییر زمان برگزاری آزمون سال ۹۶ شد

۲۳ روز قبل ۲۰۲ نظر

خبرگزاری ایلنا : وزارت آموزش و پرورش، از سازمان اداری و استخدامی کشور درخواست کرد، زمان برگزاری آزمون استخدامی سال …


بررسی طرح استخدام بدون آزمون نیروهای حق‌التدریس آموزش‌وپرورش

۲۳ روز قبل

خبرگزاری خانه ملت : محمد بیرانوندی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اینکه کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش مجلس دهم در خصوص استخدام بدون آزمون حق‌التدریسی‌های با سابقه، بیش از هفت جلسه کارشناسی برگزار کرده تا مشکل تامین نیروی انسانی در نظام آموزشی و تعیین تکلیف این افراد برطرف شود، گفت: بررسی این طرح هنوز به جمع‌بندی نرسیده است و هم اکنون نمی‌توان اذعان کرد که این امر حتما بدون آزمون باشد یا خیر.


واگذاری اختیارات تعیین سهمیه استخدام حوزه تربیت بدنی به استان ها

۲۴ روز قبل

خبرگزاری مهر: سنندج- معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش گفت: سهمیه استخدام و پذیرش در دانشگاه فرهنگیان در حوزه تربیت بدنی به استان ها واگذارشده است.


اختصاص ۲۵درصد استخدام‌های آموزش و پرورش به مناطق محروم

۲۴ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش گفت:‌ در راستای اجرای اهداف برنامه ششم توسعه، تلاش می شود ۲۵ درصد از سهمیه استخدامی آموزش و پرورش به استان های محروم اختصاص یابد.


اطلاعیه پذیرفته شدگان دوره یکساله مهارت آموزی دانشگاه شهید رجایی

۲۵ روز قبل ۲۰ نظر

پذیرفته شدگان نهائی آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۵ آموزش و پرورش در دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی از روز یکشنبه مورخ ۳۹۶/۰۴/۱۸ لغایت چهارشنبه مورخ ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ با مراجعه به پرتال آموزشی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی (تهران) به آدرس http://portal.srttu.edu نسبت به تکمیل مشخصات درخواستی و Upload مدارک زیر از Link ثبت نام دانش پذیران اقدام نمایند .


جزئیات دوره‌های مهارت‌آموزی در دانشگاه شهید رجایی

۲۵ روز قبل ۲۷ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان: معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی به بیان جزئیات دوره‌های مهارت‌آموزی در دانشگاه شهید رجایی پرداخت و گفت: ثبت‌نام دوره از هفدهم تیرماه آغاز می‌شود.


عدم کسب حد نصاب لازم معضل شرکت‌کنندگان مناطق محروم

۲۵ روز قبل ۵ نظر

خبرگزاری فارس: وزیر آموزش و پرورش، گفت: مشکل ما در مناطق محروم بر سر سهمیه نیست و متاسفانه افراد شرکت کننده در آزمون نمی‌توانند حدنصاب لازم را برای قبولی کسب کنند.


جزئیات ثبت نام دوره صلاحیت حرفه‌ای پذیرفته‌شدگان استخدام سال ۹۵ آموزش و پرورش

۳۰ روز قبل ۲۰۱ نظر

خبرگزاری ایسنا : وزارت آموزش و پرورش در ۲۱ آبان ماه سال گذشته در قالب سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور که در ۵۳ شهرستان مختلف کشور برگزار شد اقدام به جذب فارغ‌التحصیلان سایر دانشگاه‌ها کرد که نتایج اولیه آن درهفته اول دی ماه اعلام شد.استخدام ۶ هزار نفر در آموزش و پرورش از طریق آزمون

۳۳ روز قبل ۱۶ نظر

خبرگزاری فارس: وزارت آموزش و پرورش در چهارمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور که در شهریور ماه برگزار خواهد شد، ۶۱۳۸ نفر را جذب می‌کند.برگزاری آموزشی دوره مهارت آموزی دومین گروه از پذیرفته شدگان استخدام آموزش وپرورش

۳۳ روز قبل ۱۷ نظر

کلیات شیوه برگزاری و برنامه آموزشی دوره مهارت آموزی دومین گروه از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش در نوزدهمین نشست شورای دانشگاه به تصویب رسید.سهمیه ۳۰۰نفری استان بوشهر در مرحله نخست آزمون استخدام آموزش و پرورش

۳۸ روز قبل ۹ نظر

خبرگزاری ایرنا : معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: در مرحله نخست استخدام ۶ هزار نفری وزارت آموزش و پرورش سهمیه این استان برای مناطق ۱۸ گانه ۳۰۰ نفر است.


اعلام نتایج استخدام آموزش و پرورش سال ۹۶

۳۸ روز قبل ۷۲۷ نظر

اعلام نتایج استخدام آموزش و پرورش سال ۹۶ ﻧﺤﻮه اﻋﻼم ﻧﺘﯿﺠﻪ: ﺑﺮاﺳﺎس دﺳﺘﻮراﻟﻌﻤﻞ ﻧﺤﻮه ﺑﺮﮔﺰاری اﻣﺘﺤﺎن ﻋﻤﻮﻣﯽ و ﺗﺨﺼﺼﯽ ﺑﺮای …


استخدام ۱۳۹ نفر در آموزش و پرورش کهگیلویه وبویراحمد

۳۹ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایرنا: یاسوج- ایرنا- معاون پژوهش وبرنامه ریزی آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد گفت که میزان سهمیه استخدامی استان در آزمون سال جاری وزارت آموزش و پرورش ۱۳۹ نفر اعلام شده است.


۷ هزار معلم متقاضی ورود به پایتخت

۳۹ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : معاون آموزش‌وپرورش شهر تهران با اشاره به اینکه تا کنون ۷ هزار و ۵۰۰ نفر از فرهنگیان ساکن شهرستان‌ها متقاضی انتقال به پایتخت بوده‌اند، گفت: در بحث نقل و انتقال نیروی انسانی ورود آقایان به شهر تهران را باز گذاشته‌ایم.


سکوت آموزش و پرورش برای تعیین تکلیف دوره‌های مهارت آموزی

۳۹ روز قبل ۹ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان : آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال ۹۵ و روشن نبودن وضعیت پذیرفته شدگان برای ورود به کار منجر به اعتراض این گروه و بلاتکلیفی شرایط آن‌ها شده است.


جذب۳۸۷فارغ التحصیل دانشگاه فرهنگیان در آموزش و پرورش خراسان جنوبی

۴۰ روز قبل ۱۰ نظر

خبرگزاری مهر : مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: ۳۸۷ نفر از فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان سال تحصیلی آینده جذب آموزش و پرورش استان می‌شوند.


تعیین تکلیف قبول‌شدگان آزمون استخدامی سال ۹۵ آموزش و پرورش

۴۲ روز قبل ۳۰ نظر

خبرگزاری خانه ملت : عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه عدم تعیین تکلیف قبول‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش ظلم به این افراد است، از پیگیری کمیسیون متبوع خویش در این خصوص خبر داد.


استان سمنان با کمبود ۲۲۰ معلم مواجه است

۴۳ روز قبل

خبرگزاری مهر: مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان با بیان اینکه ۷۳۰ معلم استان شهریور ماه امسال بازنشسته می شوند، گفت: با کمبود ۲۲۰ معلم روبرو هستیم.


آموزش و پرورش مشکل استخدام پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی۹۵ را حل کند

۴۴ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری خانه ملت : عضو کمیسیون آموزش مجلس معتقد است آموزش و پرورش باید هرچه سریعتر مشکل استخدام پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی۹۵ را حل کند.


پاسخگویی وزیر آموزش‌وپرورش درخصوص پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی۹۵

۴۵ روز قبل ۹۷ نظر

خبرگزاری خانه ملت : عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با انتقاد از بلاتکلیفی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی سال۹۵ وزارت آموزش و پرورش خواستار تعیین تکلیف این افراد تا مهر۹۶ شد.


مربیان متخصص تربیت‌بدنی را جذب می‌کنیم

۴۵ روز قبل

خبرگزاری فارس : وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه مربیان متخصص تربیت‌بدنی را جذب می‌کنیم، گفت: کمبود معلم ورزش در استان‌ها را جبران خواهیم کرد.


جذب ۱۲۴ ردیف استخدامی و ۴۹۴ دانشجوی تربیت معلم آموزش و پرورش لرستان

۴۵ روز قبل ۷ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان : مدیرکل آموزش و پرورش لرستان در خصوص آزمون استخدامی این اداره امسال گفت: ۱۲۴ ردیف استخدامی از طریق آزمون روزهای آینده و ۴۹۴ دانشجوی تربیت معلم جذب آموزش و پرورش لرستان می‌شود.


کمبود ۳۰۰ نیروی آموزشی در چهارمحال و بختیاری

۴۶ روز قبل

خبرگزاری فارس : مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت:۵۰۰ نفر نیروی جدید فارغ‌التحصیل دانشگاه فرهنگیان استان هستند اما با این وجود شاهد کمبود ۳۰۰ نیروی آموزشی هستیم.


«آزمون صلاحیت حرفه‌ای» باید پیش‌شرط ورود به آموزش و پرورش قرار گیرد

۴۷ روز قبل ۳۱ نظر

خبرگزاری فارس: سرپرست دانشگاه فرهنگیان گفت: آزمون صلاحیت حرفه‌ای باید پیش‌شرط ورود به آموزش و پرورش قرار گیرد و نباید اجازه دهیم درِ کلاس‌ها به روی کسانی که صلاحیت ندارند،‌ باز شود.


پیگیری دریافت شهریه میلیونی از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی فرهنگیان

۴۷ روز قبل

خبرگزاری خانه ملت : کمیسیون آموزش مجلس، دریافت شهریه میلیونی از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی فرهنگیان را پیگیری می‌کند


جذب ۸ هزار فارغ التحصیل دانشگاهی در آزمون استخدامی امسال

۴۷ روز قبل ۱۲۵ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان : وزیر آموزش وپرورش گفت: تاریخ دقیقی برای آزمون استخدامی هنوز مشخص نبوده اما تعداد پذیرش از این طریق را حدودا هشت هزار فارغ التحصیل درنظر گرفتیم.


پیگیری اعتراضات پذیرفته شدگان استخدامی آموزش و پروش سال ۹۵

۴۸ روز قبل ۲۷ نظر

خبرگزاری تابناک : در سال گذشته، وزارت آموزش و پرورش، آزمون استخدامی برگزار کرد که قرار بود بنا بر آن ۱۰ هزار نیرو پذیرفته و پس از گذراندن دوره های آموزشی از مهرماه سال ۹۶ به عنوان معلم مشغول به کار شوند. در شرایطی که کمتر از چهار ماه به آغاز سال تحصیلی جدید مانده است، خبری از برگزاری دوره آموزشی و جذب قطعی این پذیرفته شدگان نیست و همه آنها در بلاتکلیفی کامل اند.


دوره آموزشی مهارت معلمی یک ساله است

۴۸ روز قبل ۱۲ نظر

خبرگزاری تابناک : سرپرست دانشگاه فرهنگیان گفت: هشت هزار نفر طبق قانون از سال ۹۶ تا ۹۷ دوره یکساله مهارت‌آموزی را طی خواهند کرد و این افراد مشمول دریافت حقوق نیستند.


جزییات برقراری «حقوق» پذیرفته‌شدگان آزمون آموزش و پرورش ۹۵

۴۸ روز قبل ۱۸ نظر

خبرگزاری ایسنا: سرپرست دانشگاه فرهنگیان با تاکید بر اینکه آزمون صلاحیت حرفه‌ای باید پیش شرط ورود به آموزش و پرورش قرار بگیرد گفت: اجازه ندهید در کلاسها را به روی کسانی باز کنیم که صلاحیت لازم را ندارند.


جزییات آموزش ۸ هزار استخدامی در آموزش و پرورش

۴۸ روز قبل ۴۰ نظر

خبرگزاری ایلنا : معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان با اعلام جزییات آموزش ۸ هزار استخدامی آخرین وضعیت کارآموزی، اسکان و اقامت مهارت‌آموزان را تشریح کرد.


ساماندهی ۳۵۶۹ معلم جدید در آموزش و پرورش استان البرز

۴۸ روز قبل

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش البرز اعلام کرد: برای سال تحصیلی۹۷-۹۶ در این استان ۳ هزار و ۵۶۹ معلم جدید ساماندهی می شوند


۲۱۰ روز پس از آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۴۹ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری فارس: ۲۱ آبان ۹۵ آزمون استخدامی برای جذب ۱۰ هزار معلم برگزار شد و اکنون پس از گذشت ۲۱۰ روز، هم‌چنان خبری از آغاز دوره آموزشی این افراد نیست و ورود آنها به مدارس از مهر امسال در هاله‌ای از ابهام است.


آغاز آموزش پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی از مرداد

۵۱ روز قبل ۱۸۹ نظر

خبرگزاری ایسنا : معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان جزئیات برگزاری دوره‌های آموزشی صلاحیت حرفه‌ای و کارآموزی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آبان ماه سال گذشته آموزش و پرورش را تشریح کرد.


استخدام ۸۴۰ نیروی انسانی در آموزش و پرورش خراسان شمالی

۵۷ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری ایرنا : معاون توسعه پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: بر اساس نیازهای منعکس شده به وزارت خانه، پیشنهاد جذب و استخدام ۸۴۰ نفر نیروی انسانی در این استان داده شده است.


۴ هزار معلم تا پایان سال بازنشسته می‌شوند

۵۷ روز قبل

خبرگزاری ایلنا : مدیرکل آموزش و پرورش تهران اعلام کرد: در تهران با کمبود نیروی انسانی مواجه هستیم و بیش از ۴ هزار نفر تا پایان سال مالی ۹۶ بازنشسته میَ‌شوند.


آخرین وضعیت برگزاری دوره‌های مهارت‌آموزی استخدام آموزش و پرورش

۵۸ روز قبل ۱۴۲ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان : معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان با اشاره به آمار دانش‌آموختگان این دانشگاه برای ورود به حرفه معلمی از آخرین وضعیت برگزاری دوره‌های مهارت‌آموزی خبر داد.


پذیرفته‌شدگان مهر ۹۷ معلم می‌شوند

۵۸ روز قبل ۲۹ نظر

خبرگزاری دانشجو : پذیرفته‌شدگان در آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش ۷ ماه است که منتظر اعلام نتایج نهایی و آغاز دوره‌های آموزش معلمی هستند؛ طبق اعلام مسئولان آموزش‌وپرورش نتایج نهایی تا یک ماه آینده منتشر خواهد شد.


همه چیز در مورد زمان شروع دوره های پذیرفته شدگان آزمون استخدامی

۵۹ روز قبل ۳۵ نظر

خبرگزاری پانا : معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان با اشاره به اینکه نیمه مردادماه زمان برگزاری دوره های مهارت آموزی است ، گفت: حدود هشت هزار مهارت آموز در این دوره ها حضور خواهند داشت.


اعلام نتایج نهایی گزینش پذیرفته‌شدگان استخدامی سال ۹۵ در تیرماه

۵۹ روز قبل ۱۲۳ نظر

خبرگزاری ایسنا : سرپرست دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش از دریافت لیست ۶۰۰ نفره پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی سال گذشته آموزش و پرورش از سوی سازمان سنجش خبر داد و گفت: تلاش می کنیم تا یک ماه دیگر گزینش معرفی شدگان مرحله تکمیل ظرفیت را نیز به اتمام برسانیم و نتایج نهایی را در تیرماه اعلام کنیم.


بازنشستگی ۳۰۰ هزار معلم سونامی کمبود نیرو راه می‌اندازد

۶۰ روز قبل ۱۸ نظر

خبرگزاری ملت: عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت : بازنشستگی۳۰۰ هزار معلم تا پایان سال ۹۹، سونامی کمبود نیروی انسانی در این وزارتخانه به راه می‌اندازد.


اعلام تعداد معلمان پیش‌دبستانی مورد نیاز به آموزش و پرورش

۶۵ روز قبل ۱۹ نظر

خبرگزاری فارس: وزارت آموزش و پرورش تا ۲ هفته دیگر تعداد معلمان پیش دبستانی مورد نیاز را به کمیسیون آموزش تحقیقات ارائه می‌دهد.


اطلاعیه نحوه اعلام نتیجه و اعمال سهمیه ها در مرحله تکمیل ظرفیت

۷۴ روز قبل ۱۲۵ نظر

اطلاعیه درخصوص نحوه اعلام نتیجه و اعمال سهمیه ها در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی سال ۹۵

سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص نحوه اعلام نتیجه و اعمال سهمیه ها در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش درسال ۱۳۹۵ اطلاعیه ای صادر کرد.


وضعیت استخدام بر اساس جنسیت در وزارت آموزش وپرورش

۷۴ روز قبل ۳۵ نظر

خبرگزاری مهر : رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وضعیت استخدام بر اساس جنسیت در وزارت آموزش وپرورش را توضیح داد.


اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش وپرورش بزودی

۷۵ روز قبل ۲۵۴ نظر

خبرگزاری ایسنا: رییس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش درباره نتایج آزمون استخدامی این وزارتخانه که آبان‌ماه سال گذشته برگزار شد گفت: گزینش پذیرفته‌شدگان این آزمون انجام و نتایج یک برابر ظرفیت هم اعلام شده و قرار است به‌زودی نتایج اعلام شود.


پیگیری اخذ مجوز برای جذب آزاد ۴۰۰ نیرو در آموزش و پرورش استثنایی

۷۹ روز قبل ۵۱ نظر

خبرگزاری ایسنا : رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور گفت: از این پس سالانه ۶۰۰ نفر از همکارانمان بازنشسته می شوند در حالی که دانشگاه فرهنگیان در هر سال ۲۰۰ معلم متخصص آموزش و پرورش استثنایی را تربیت می‌کند. باید امسال برای جذب آزاد ۴۰۰ نفر اقدام کنیم که مراحل دریافت مجوز را می‌گذرانیم.خبر برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش تا پایان خرداد

۸۰ روز قبل ۵۱۴ نظر

خبرگزاری ایسنا: رییس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش از موافقت سازمان اموراستخدامی برای جذب ۱۴هزار و ۵۰۰ …


ثبت نام جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش استان مرکزی

۸۱ روز قبل ۱۴ نظر

اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی: به استناد مجوز شماره ۰۱۲/۲۰مورخ ۱۹۹۶/۲۰/۱۱وزارت آموزش و پرورش، اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی در نظر دارد به منظور تامین بخشی از نیروهای مورد نیاز آموزشی (تدریس) مناطق تابعه خود از بین متقاضیان واجد شرایط با توجه به ضوابط (امتیازات مکتسبه، مصاحبه و گزینش ) معلم وظیفه جذب نماید.


ثبت نام جذب سرباز معلم در آموش و پرورش آذربایجان شرقی از فردا

۸۲ روز قبل ۸۳ نظر

اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی: در راستای اعلام اداره کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش ، اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی برای طرح جذب معلم وظیفه ثبت نام می نماید .زمان قطعی برگزاری دوره های مهارت آموزی مشخص نیست ‌

۸۴ روز قبل ۹۸ نظر

خبرگزاری پانا : رییس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات گفت: هنوز زمان قطعی برگزاری دوره های مهارت آموزی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مشخص نیست.


۳۸۰ نفر امسال در آموزش و پرورش ایلام استخدام می شوند

۸۷ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایرنا: مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام گفت: امسال ۳۸۰ نفر در حوزه دانشگاه فرهنگیان، دانشگاه شهید رجایی و آزاد این اداره کل استخدام می شوند.


کمبود ۳۰۰۰ آموزگار در مقاطع تحصیلی آموزش و پرورش استان مرکزی

۸۷ روز قبل

خبرگزاری مهر: معاون پژوهش و برنامه ریزی منابع انسانی آموزش و پرورش استان مرکزی گفت: ۱۵هزار آموزگار در مقاطع مختلف تحصیلی در مرکزی فعالیت دارند که طبق چارت سازمانی با کمبود سه هزار معلم روبرو هستیم.


احتمال برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در خرداد ماه

۹۰ روز قبل ۲۸۷ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان : رییس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات از احتمال برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش …اخذ مجوز سهمیه استخدامی۴۰ هزارنفر در آموزش و پرورش ۹۶

۹۶ روز قبل ۱۵۵ نظر

خبرگزاری فارس: مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه برای اخذ سهمیه استخدامی جدید مکاتبه کردیم، گفت: ۲ تقاضا داریم که شامل جذب ۲۵ هزار دانشجوی متعهد خدمت برای سال تحصیلی ۹۷ـ۹۶ و ۱۵ هزار نفر استخدام آزاد است.


هزارو ۳۱۹ نیروی جدید جذب آموزش و پرورش می شوند

۹۹ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری شبستان: معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع انسانی آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: امسال ۸۳۵ نفر از طریق آزمون و استخدام آزاد و ۴۸۴ نفر هم از طریق دانشگاه فرهنگیان جذب آموزش و پرورش می شوند و ۶۰۰ نفر از نیروها به جمع پیشکسوتان افزوده خواهند شد.


استخدام ۸۸۹ نفر در آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری

۹۹ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : استخدام ۸۸۹ نفر در سال ۹۶ در آموزش و پرورش استان استخدام می‌شوندبه گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد؛ بهروز امیدی مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری از برنامه ریزی برای استخدام ۸۸۹ نفر به صورت پیمانی و حق التدریس در سال ۹۶ در استان خبر داد.


تعیین زمان قطعی دوره‌های مهارت آموزی پذیرفته شدگان آموزش و پرورش

۱۰۱ روز قبل ۶۹۱ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان: مدیر کل امور اداری و تشکیلاتی وزارت آموزش و پرورش با اعلام زمان دوره‌های مهارت آموزی گفت: پس از تعیین تکلیف اولویت‌ها اعلام نتایج انجام می‌شود.


بازنشستگی ۷۰ هزار تن در آموزش و پرورش و راه‌های جایگزینی نیروها

۱۰۱ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری ایسنا: معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش از بازنشستگی ۷۰ هزار نیروی انسانی آموزش و پرورش در دو سال جاری خبر داد و راهکارهای موجود برای جایگزینی این نیروها را تشریح کرد.


استخدام ۸۸۹ نفر در اموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری

۱۰۱ روز قبل ۱۱ نظر

خبرگزاری صدا و سیما: چهارمحال و بختیاری، مدیر کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: امسال ۸۸۹ نفر را بهاستخدام ۸۸۹ نفر در اموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری صورت پیمانی و حق التدریس به کار می‌گیریم که تعداد ۳۱۶ نفر استخدام پیمانی ( ماده ۲۸) ، ۱۰۰ نفر معلم حق‌التدریس و ۴۷۳ دانشجو متعد خدمت هستند.


استخدام هزار و ۳۲۵ نفر در آموزش و پرورش خراسان شمالی

۱۰۳ روز قبل ۲۳ نظر

خبرگزاری صداوسیما: امسال ۴۸۸ نفر جذب مراکز تربیت معلم می شوند و ۸۳۷ دانش آموخته مقطع کارشناسی نیز از طریق ماده ۲۸ استخدام خواهند شد


برگزاری آزمون صلاحیت حرفه‌ای در تابستان ۹۷

۱۰۴ روز قبل ۱۱۴ نظر

خبرگزاری فارس: سرپرست دانشگاه فرهنگیان در خصوص آخرین وضعیت ۱۰ هزار استخدامی جدید آموزش و پرورش، گفت: حقوق و ابلاغ این افراد از مهر ماه ۹۶ برقرار شده و دوره‌های آموزشی این افراد، اردیبهشت ماه سال آینده آغاز می‌شود.


استخدام ۲۵ هزار نفر در سال ۹۶ در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۱۰۴ روز قبل ۱۷ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان : در سال تحصیلی ۹۸-۹۷، ۱ هزار و ۸۰ نفر نیروی پیمانی و ۴۱۴ نفر دانشجوی متعهد خدمت در آموزش و پرورش خوزستان استخدام خواهند شد.


جذب ۱۶۲ نیروی جدید در آموزش و پرورش

۱۰۴ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری مهر : مدیر کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۴ همایش شهرستانی، منطقه ای و استانی در راستای گرامی داشت هفته معلم در استان برگزار می شود.


اطلاعیه آموزش‌وپرورش در رابطه با استخدامی‌های سال ۹۴

۱۰۴ روز قبل ۳۳ نظر

خبرگزاری تیسنیم : مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی وزارت آموزش‌وپرورش با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: افرادی که در آزمون استخدامی سال ۹۴ موفق به کسب حدنصاب امتیاز لازم نشدند همراه با قبول‌شدگان سال ۹۵ به مراکز دانشگاهی معرفی شوند.


آغاز دوره مهارت‌آموزی آموزش‌وپرورش تهران پس از گزینش

۱۰۷ روز قبل ۵۹ نظر

خبرگزاری تسنیم: نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش اعلام شد که براین اساس پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت باید مرحله گزینش را نیز طی کنند در همین رابطه آموزش وپرورش شهر تهران اطلاعیه‌ای صادر کرده است.


اعلام نتایج استخدامی آموزش و پرورش طی امروز

۱۰۹ روز قبل ۳۶ نظر

خبرگزاری ایسنا : معاون پژوهشی و منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش خراسان‌شمالی گفت: مقرر است طی امروز ۱۵ فروردین ماه سال جاری نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش از سوی سازمان سنجش و آموزش کشور اعلام شود.


نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش امروز یا فردا اعلام می‌شود

۱۰۹ روز قبل ۳۵۰ نظر

نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش امروز یا فردا اعلام می‌شود برای دانلود رایگان جزوه ها و فایلهای مصاحبه …


اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش در هفته آینده

۱۰۹ روز قبل ۱۲۷ نظر

خبرگزاری ایسنا: رییس مرکز برنامه‌ریزی نیروی انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه در آزمون استخدامی ۱۰ هزار نفری آموزش و پرورش ۲۲۰۰ ظرفیت خالی مانده بود گفت: احتمالا هفته آینده سازمان سنجش لیست یک برابر ظرفیت را برای گزینش اعلام کند بعد از انجام مراحل گزینش، نتایج قطعی اعلام می شود.


زمان اعلام اسامی پذیرفته شگان نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۱۰۹ روز قبل ۱۲۲ نظر

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش درباره زمان اعلام اسامی پذیرفته شگان نهایی آزمون استخدامی گفت: تعدادی از ظرفیت‌های آزمون خالی مانده است که با سازمان اداری و استخدامی مکاتبه کردیم تا ظرفیت‌های خالی تعیین تکلیف شود.


زمان اعلام نتایج و شرایط قبولی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۱۰۹ روز قبل ۹۱۵ نظر

اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش درخصوص اعلام اسامی نهایی داوطلبان پذیرفته شده در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور مورخ ۲۱/۸/۱۳۹۵ برای طی سایرمراحل استخدام پیمانی در وزارت آموزش و پرورش


زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش

۱۰۹ روز قبل ۱۲۳ نظر

خبرگزاری تسنیم : مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش‌وپرورش زمان و نحوه اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی وزارت آموزش‌وپرورش را اعلام کرد.


نتایج تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش امشب اعلام می‌شود

۱۰۹ روز قبل ۹۶۱ نظر

خبرگزاری تسنیم : مدیرکل امور اداری وزارت آموزش‌‌وپرورش از اعلام نتایج مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش‌‌وپرورش تا امروز خبر داد.جزییات دوره مهارت آموزی معلمی پذیرفته شدگان سال ۹۵ آموزش‌وپرورش

۱۱۰ روز قبل ۱۰۶ نظر

یه گزارش تسنیم،نعمت الله موسی پور در گفت‌وگو با تسنیم در پاسخ به این پرسش که دوره آموزش مهارت آموزی ویژه پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی وزارت آموزش‌وپرورش از چه زمانی آغاز می‌شود؟ اظهار کرد: هنوز از سوی آموزش‌وپرورش در رابطه با اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان موضوعی به دانشگاه فرهنگیان منعکس نشده است اما گفته‌اند تا نیمه اردیبهشت نتایج نهایی پذیرفته‌شدگان به دانشگاه اعلام خواهد شد و ما براساس آن برنامه‌ها را تنظیم کرده‌ایم.خبر خوش برای معلمان مدارس استثنایی

۱۱۰ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: هیئت عمومی دیوان عدالت اداری، سازمان آموزش و پرورش استثنایی را به پذیرش حق بیمه سنوات ارفاقی معلمان مدارس استثنایی و سازمان تأمین اجتماعی را به احتساب آن در سنوات خدمتی ملزم کرد.


درخواست مجوز استخدامی برای ۱۵ هزار نفر در آموزش و پرورش

۱۱۴ روز قبل ۱۰۹ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان: مدیر کل امور اداری وزارت آموزش و پرورش با اشاره به زمان برگزاری دوره‌های آموزشی برای پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی از درخواست پذیرش ۱۵ هزار ردیف استخدامی برای امسال خبر داد.


آموزش و پرورش سال ۹۶ نیز آزمون استخدامی برگزار خواهد کرد

۱۱۵ روز قبل ۵۶ نظر

وزیر آموزش و پرورش گفت: این وزارتخانه امسال نیز با برگزاری آزمون استخدامی معلم جدید جذب خواهد کرد و با سازمان امور اداری و استخدامی مشغول مذاکره هستیم تا تعداد معلمان جذب شده از طریق آزمون استخدامی را مشخص کنیم.


تعادل بین فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان و نیازهای آموزش و پرورش

۱۱۵ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری خانه ملت: نایب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اعتقاد دارد راهکار رفع نگرانی کمبود معلم در مدارس، افزایش تعداد دانشجویان و ایجاد تعادل بین فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان و نیازهای وزارت آموزش و پرورش است.


رفع ۴ مشکل حقوقی نیروی انسانی آموزش و پرورش استثنایی

۱۱۵ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری فارس: رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی گفت: سنوات ارفاقی معلمان طی سال‌های ۸۶ تا آخر ۸۷ را حل کردیم و برای سنوات ۸۸ تا ۹۱ هم مجوز کمیسیون اجتماعی دولت را گرفتیم که پس از تأمین اعتبار، اجرایی می‌شود.


کمبود بیش از ۱۲ هزار معلم در سیستان و بلوچستان

۱۳۹ روز قبل ۸ نظر

خبرگزاری ایسنا : معاون مدیرکل و رییس آموزش و پرورش چابهار با اشاره به رشد سریع جمعیت دانش آموزی شهرستان چابهار از کمبودشدید نیروی انسانی و استفاده از حداکثر وقت معلمان این شهرستان برای تدریس خبر داد.


کمبود ۶ هزار ساعت نیروی انسانی پرورشی در استان مرکزی

۱۴۳ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : رئیس اداره امور تربیتی اداره کل آموزش و پروش استان مرکزی گفت: این استان با کمبود ۶ هزار ساعت نیروی انسانی پرورشی در بدنه نظام آموزش و پرورش مواجه است.


کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش اصفهان

۱۴۳ روز قبل

خبرگزاری شبستان: مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان در جمع فرهنگیان شهرستان اردستان، اصفهان را سومین استان کشور از نظر کسری نیروی انسانی برشمرد و بالاترین افتخار آموزش و پرورش استان را کسب اعتماد مردمی دانست.


زمانبندی مصاحبه علمی تکمیل ظرفیت استخدامی آموزش و پرورش

۱۴۴ روز قبل ۲۴ نظر

خبرگزاری تسنیم : با توجه به تکمیل ظرفیت آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش‌وپرورش و اعلام اسامی جدید از سوی سازمان سنجش، آموزش‌وپرورش شهر تهران زمانبندی و شرایط مصاحبه علمی پذیرفته‌شدگان در مرحله تکمیل ظرفیت را اعلام کرد.


تغییر زمان دوره‌های مهارت‌آموزی پذیرفته‌شدگان استخدام آموزش و پرورش

۱۴۴ روز قبل ۲۰۱ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان: مدیر کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش از تغییر زمان آغاز دوره‌های مهارت‌آموزی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی به دلیل اجرای فرآیندهای پذیرش خبر داد.


استخدام ۱۰ هزار نیرو در آموزش و پرورش در ۳ سال آینده

۱۴۵ روز قبل ۳۷ نظر

خبرگزاری ایسنا : معاون فرهنگی و پرورشی وزیر آموزش و پرورش گفت: طی سه سال آینده ۱۰ هزار نیرو در حوزه امور تربیتی و پرورشی در سطح کشور جذب می‌شوند.به گزارش ایسنا، مهدی فیض در جمع خبرنگاران اظهارکرد: مشکل اساسی در بحت امور پرورشی و تربیتی نیروی انسانی بوده که اکثر جذب نیروها مربوط به ابتدای انقلاب است که هم اکنون در آستانه بازنشستگی قراردارند.جزییات گزینش پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۱۴۶ روز قبل ۷۳ نظر

خبرگزاری ایلنا: مدیر هسته گزینش وزارت آموزش و پرورش با اعلام زمان گزینش ۱۰ هزار نفر از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی، چگونگی گزینش این افراد را اعلام کرد.


زمان‌بندی مصاحبه مرحله تکمیل ظرفیت استخدام آموزش‌وپرورش

۱۴۹ روز قبل ۵۲ نظر

خبرگزاری تسنیم: آموزش‌وپرورش شهر تهران زمان‌بندی انجام مصاحبه و بررسی پرونده، پذیرفته شدگان آزمون استخدامی در مرحله تکمیل ظرفیت را اعلام کرد.


کمبود ۳۰۰ مربی پرورشی در مدارس مازندران

۱۵۰ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری مهر : معاون پرورشی و فرهنگی آموزش‌وپرورش مازندران با بیان اینکه دو هزار مربی پرورشی در مدارس استان فعالیت دارند، گفت: با کمبود ۳۰۰ مربی مواجه هستیم.


کمبود مربی پرورشی در خراسان شمالی

۱۵۲ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: کمبود مربی پرورشی در استان با استفاده از نیروهای آموزشی جبران شده است.


جذب ۱۰۰۰ معلم در آموزش و پرورش کردستان طی چهار سال آینده

۱۵۳ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : طالب محمدی در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: یکی از راه‌های تأمین نیروی انسانی موردنیاز آموزش و پرورش، جذب از طریق دانشگاه‌های فرهنگیان استان‌هاست.


نتایج نهایی آزمون استخدامی با تاخیر اعلام خواهد شد

۱۵۵ روز قبل ۵۰ نظر

خبرگزاری تسنیم : با توجه به خالی ماندن بخشی از ظرفیت آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش و تکمیل ظرفیت، آموزش‌وپرورش شهر تهران عنوان کرد«اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی با تاخیر همراه خواهد بود.»شرایط تکمیل ظرفیت‌های خالی مانده آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش

۱۵۶ روز قبل ۶۳ نظر

خبرگزاری تسنیم: به دلیل خالی ماندن بخشی از ظرفیت‌های موجود در آزمون استخدامی وزارت آموزش‌وپرورش، سازمان سنجش نتایج آزمون را مجدد مورد بررسی قرار داد و کارنامه جدیدی برای داوطلبان صادر شد.کمبود ۴ هزار مربی ورزش در آموزش و پرورش

۱۵۸ روز قبل

خبرگزاری مهر : معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه متوسط ورزش در مدارس کشور هفته‌ای ۹۰ دقیقه است، گفت: تشکیلات ورزشی به منظور رسیدن به نقطه بهتر در حوزه ورزش، ارتقا می یابد.


کمبود ۱۰۰ هزار مربی پرورشی و مشاوره در مدارس کشور

۱۵۹ روز قبل ۱۱ نظر

خبرگزاری مهر : مدیرکل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش، گفت: در حال حاضر تعداد ۱۰۰ هزار مربی و مشاوره در وزارت آموزش و پرورش کمبود داریم.


لزوم اخذ مجوز ۲۰ تا۳۰ هزار ردیف استخدام برای آموزش و پرورش

۱۶۴ روز قبل ۸ نظر

خبرگزاری فارس : معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه در سال ۹۶ باید ۲۰ تا ۳۰ هزار ردیف استخدام برای این وزارتخانه گرفته شود، گفت: امسال و سال آینده ۷۰ هزار فرهنگی، بازنشسته می‌شوند.


3,078 نظر برای «اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش»


 1. ?

  سلام دوستان من همچنان نتونستم ثبت نام کنم هر چی شماره تهران رو میگیرم یا اشغاله یا جواب نمیدن هرکسی اطلاعی به دستش رسیده لطفا جواب منوبده، ادراه کل اصفهام رفتم ولی فقط گفتن اسمتو رد کردیم و زنگ بزن تهران

  پاسخ دادن
  • ن

   سامانه گلستان
   http://10.9.29.92
   با اینترنت اکسپلورر
   صفحه بعدی حساس به کوچکی و بزرگی حروف بعد صفحه بعدی در ظاهر هنگ شده باز میشود که ایکون قرمز continue to this website میزنید و سیستم جامع گلستان باز میشود
   در قسمت گذر واژه …. u953
   در سمت راست محل نقطه چین کد داوطلبی
   در قسمت رمز کد ملی
   پس از ورود شماره دانشجویی و رمز جدید که خودتان میدهید یادداشت چون ایندو جای دو قسمت اخیر برای ورود مجدد در صورت امکان ویرایش میشوند تذکر تا تکمیل اهر از سامانه خارج نشوید

   پاسخ دادن
 2. ?

  با سلام، دوستان تو رو خدا یکی جواب منو بده من جزو تاخیری های گزینشم گفتن امروز 5 شنبه 29 تیر میتونم تو سایت ثبت نام کنم اما همچنان سایت کد ملی من رو نمیخونه که حتی بدونم اموزشی کجا باید برم، این دو روز که تعطیله و شنبه هم ثبت نام حضوری کسی هست که شرایط منو داشته باشه؟ یا اینکه به نظرتون چیکار کنم؟

  پاسخ دادن
  • z

   سلام منم دقیقا شرایط شمارو دارم هرچی وارو شدم میگه اشتباهه
   ازینور اعلام کردن که تاخیر گزینشی ها 29 و 30 تیر ثبت نام کنن ازونور نمیشه. واقعا نمیدونم باید چیکار کنم؟ کسه دیگه ای نیست که این شرایطو داشته باشه؟

   پاسخ دادن
   • ?

    دوستان من فردا میرم اداره کل اصفهان اگر کسی با شرایط من هست از اصفهان لطفا اول صبح بیایید اداره کل ببینیم چیکار میشه کرد


لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.