اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش

دیروز ۲۸۸۱ نظر

اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش

برای اطلاع از آگهی استخدام آموزش و پرورش در سال ۹۶ در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

برای دانلود رایگان جزوه ها و فایلهای مصاحبه گزینش آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید

برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آموزش و پرورش (با پاسخنامه) اینجا کلیک کنید

در این صفحه آخرین اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش در اسرع وقت منتشر خواهد شد


فهرست اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش موجود در این صفحه :

برای دانلود رایگان جزوه ها و فایلهای مصاحبه گزینش آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید


بازنشستگی ۳۰۰ هزار معلم سونامی کمبود نیرو راه می‌اندازد

دیروز ۱۴ نظر

خبرگزاری ملت: عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت : بازنشستگی۳۰۰ هزار معلم تا پایان سال ۹۹، سونامی کمبود نیروی انسانی در این وزارتخانه به راه می‌اندازد.


اعلام تعداد معلمان پیش‌دبستانی مورد نیاز به آموزش و پرورش

۶ روز قبل ۱۸ نظر

خبرگزاری فارس: وزارت آموزش و پرورش تا ۲ هفته دیگر تعداد معلمان پیش دبستانی مورد نیاز را به کمیسیون آموزش تحقیقات ارائه می‌دهد.


اطلاعیه نحوه اعلام نتیجه و اعمال سهمیه ها در مرحله تکمیل ظرفیت

۱۵ روز قبل ۱۲۵ نظر

اطلاعیه درخصوص نحوه اعلام نتیجه و اعمال سهمیه ها در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی سال ۹۵

سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص نحوه اعلام نتیجه و اعمال سهمیه ها در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش درسال ۱۳۹۵ اطلاعیه ای صادر کرد.


وضعیت استخدام بر اساس جنسیت در وزارت آموزش وپرورش

۱۵ روز قبل ۱۹ نظر

خبرگزاری مهر : رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وضعیت استخدام بر اساس جنسیت در وزارت آموزش وپرورش را توضیح داد.


اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش وپرورش بزودی

۱۶ روز قبل ۲۵۰ نظر

خبرگزاری ایسنا: رییس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش درباره نتایج آزمون استخدامی این وزارتخانه که آبان‌ماه سال گذشته برگزار شد گفت: گزینش پذیرفته‌شدگان این آزمون انجام و نتایج یک برابر ظرفیت هم اعلام شده و قرار است به‌زودی نتایج اعلام شود.


پیگیری اخذ مجوز برای جذب آزاد ۴۰۰ نیرو در آموزش و پرورش استثنایی

۲۰ روز قبل ۴۹ نظر

خبرگزاری ایسنا : رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور گفت: از این پس سالانه ۶۰۰ نفر از همکارانمان بازنشسته می شوند در حالی که دانشگاه فرهنگیان در هر سال ۲۰۰ معلم متخصص آموزش و پرورش استثنایی را تربیت می‌کند. باید امسال برای جذب آزاد ۴۰۰ نفر اقدام کنیم که مراحل دریافت مجوز را می‌گذرانیم.خبر برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش تا پایان خرداد

۲۱ روز قبل ۴۵۵ نظر

خبرگزاری ایسنا: رییس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش از موافقت سازمان اموراستخدامی برای جذب ۱۴هزار و ۵۰۰ …


ثبت نام جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش استان مرکزی

۲۲ روز قبل ۱۴ نظر

اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی: به استناد مجوز شماره ۰۱۲/۲۰مورخ ۱۹۹۶/۲۰/۱۱وزارت آموزش و پرورش، اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی در نظر دارد به منظور تامین بخشی از نیروهای مورد نیاز آموزشی (تدریس) مناطق تابعه خود از بین متقاضیان واجد شرایط با توجه به ضوابط (امتیازات مکتسبه، مصاحبه و گزینش ) معلم وظیفه جذب نماید.


ثبت نام جذب سرباز معلم در آموش و پرورش آذربایجان شرقی از فردا

۲۳ روز قبل ۸۳ نظر

اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی: در راستای اعلام اداره کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش ، اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی برای طرح جذب معلم وظیفه ثبت نام می نماید .جزئیات دوره آموزشی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۲۵ روز قبل ۳ نظر

صدای ایران : معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه گواهی صلاحیت‌های حرفه‌ای معلمی بیش از سه سال اعتبار نخواهد داشت، گفت: یک روز کارورزی در مدرسه در دوره آموزشی یک‌ساله پیش‌بینی شده است.


زمان قطعی برگزاری دوره های مهارت آموزی مشخص نیست ‌

۲۵ روز قبل ۹۸ نظر

خبرگزاری پانا : رییس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات گفت: هنوز زمان قطعی برگزاری دوره های مهارت آموزی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مشخص نیست.


۳۸۰ نفر امسال در آموزش و پرورش ایلام استخدام می شوند

۲۸ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایرنا: مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام گفت: امسال ۳۸۰ نفر در حوزه دانشگاه فرهنگیان، دانشگاه شهید رجایی و آزاد این اداره کل استخدام می شوند.


کمبود ۳۰۰۰ آموزگار در مقاطع تحصیلی آموزش و پرورش استان مرکزی

۲۸ روز قبل

خبرگزاری مهر: معاون پژوهش و برنامه ریزی منابع انسانی آموزش و پرورش استان مرکزی گفت: ۱۵هزار آموزگار در مقاطع مختلف تحصیلی در مرکزی فعالیت دارند که طبق چارت سازمانی با کمبود سه هزار معلم روبرو هستیم.


احتمال برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در خرداد ماه

۳۱ روز قبل ۲۸۲ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان : رییس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات از احتمال برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش …اخذ مجوز سهمیه استخدامی۴۰ هزارنفر در آموزش و پرورش ۹۶

۳۷ روز قبل ۱۵۳ نظر

خبرگزاری فارس: مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه برای اخذ سهمیه استخدامی جدید مکاتبه کردیم، گفت: ۲ تقاضا داریم که شامل جذب ۲۵ هزار دانشجوی متعهد خدمت برای سال تحصیلی ۹۷ـ۹۶ و ۱۵ هزار نفر استخدام آزاد است.


هزارو ۳۱۹ نیروی جدید جذب آموزش و پرورش می شوند

۴۰ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری شبستان: معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع انسانی آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: امسال ۸۳۵ نفر از طریق آزمون و استخدام آزاد و ۴۸۴ نفر هم از طریق دانشگاه فرهنگیان جذب آموزش و پرورش می شوند و ۶۰۰ نفر از نیروها به جمع پیشکسوتان افزوده خواهند شد.


استخدام ۸۸۹ نفر در آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری

۴۰ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : استخدام ۸۸۹ نفر در سال ۹۶ در آموزش و پرورش استان استخدام می‌شوندبه گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد؛ بهروز امیدی مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری از برنامه ریزی برای استخدام ۸۸۹ نفر به صورت پیمانی و حق التدریس در سال ۹۶ در استان خبر داد.


تعیین زمان قطعی دوره‌های مهارت آموزی پذیرفته شدگان آموزش و پرورش

۴۲ روز قبل ۶۹۱ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان: مدیر کل امور اداری و تشکیلاتی وزارت آموزش و پرورش با اعلام زمان دوره‌های مهارت آموزی گفت: پس از تعیین تکلیف اولویت‌ها اعلام نتایج انجام می‌شود.


بازنشستگی ۷۰ هزار تن در آموزش و پرورش و راه‌های جایگزینی نیروها

۴۲ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری ایسنا: معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش از بازنشستگی ۷۰ هزار نیروی انسانی آموزش و پرورش در دو سال جاری خبر داد و راهکارهای موجود برای جایگزینی این نیروها را تشریح کرد.


استخدام ۸۸۹ نفر در اموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری

۴۲ روز قبل ۱۱ نظر

خبرگزاری صدا و سیما: چهارمحال و بختیاری، مدیر کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: امسال ۸۸۹ نفر را بهاستخدام ۸۸۹ نفر در اموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری صورت پیمانی و حق التدریس به کار می‌گیریم که تعداد ۳۱۶ نفر استخدام پیمانی ( ماده ۲۸) ، ۱۰۰ نفر معلم حق‌التدریس و ۴۷۳ دانشجو متعد خدمت هستند.


استخدام هزار و ۳۲۵ نفر در آموزش و پرورش خراسان شمالی

۴۴ روز قبل ۲۳ نظر

خبرگزاری صداوسیما: امسال ۴۸۸ نفر جذب مراکز تربیت معلم می شوند و ۸۳۷ دانش آموخته مقطع کارشناسی نیز از طریق ماده ۲۸ استخدام خواهند شد


برگزاری آزمون صلاحیت حرفه‌ای در تابستان ۹۷

۴۵ روز قبل ۱۱۴ نظر

خبرگزاری فارس: سرپرست دانشگاه فرهنگیان در خصوص آخرین وضعیت ۱۰ هزار استخدامی جدید آموزش و پرورش، گفت: حقوق و ابلاغ این افراد از مهر ماه ۹۶ برقرار شده و دوره‌های آموزشی این افراد، اردیبهشت ماه سال آینده آغاز می‌شود.


استخدام ۲۵ هزار نفر در سال ۹۶ در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۴۵ روز قبل ۱۶ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان : در سال تحصیلی ۹۸-۹۷، ۱ هزار و ۸۰ نفر نیروی پیمانی و ۴۱۴ نفر دانشجوی متعهد خدمت در آموزش و پرورش خوزستان استخدام خواهند شد.


جذب ۱۶۲ نیروی جدید در آموزش و پرورش

۴۵ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری مهر : مدیر کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۴ همایش شهرستانی، منطقه ای و استانی در راستای گرامی داشت هفته معلم در استان برگزار می شود.


اطلاعیه آموزش‌وپرورش در رابطه با استخدامی‌های سال ۹۴

۴۵ روز قبل ۳۳ نظر

خبرگزاری تیسنیم : مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی وزارت آموزش‌وپرورش با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: افرادی که در آزمون استخدامی سال ۹۴ موفق به کسب حدنصاب امتیاز لازم نشدند همراه با قبول‌شدگان سال ۹۵ به مراکز دانشگاهی معرفی شوند.


آغاز دوره مهارت‌آموزی آموزش‌وپرورش تهران پس از گزینش

۴۸ روز قبل ۵۹ نظر

خبرگزاری تسنیم: نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش اعلام شد که براین اساس پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت باید مرحله گزینش را نیز طی کنند در همین رابطه آموزش وپرورش شهر تهران اطلاعیه‌ای صادر کرده است.اعلام نتایج استخدامی آموزش و پرورش طی امروز

۵۰ روز قبل ۳۶ نظر

خبرگزاری ایسنا : معاون پژوهشی و منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش خراسان‌شمالی گفت: مقرر است طی امروز ۱۵ فروردین ماه سال جاری نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش از سوی سازمان سنجش و آموزش کشور اعلام شود.


نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش امروز یا فردا اعلام می‌شود

۵۰ روز قبل ۳۴۹ نظر

نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش امروز یا فردا اعلام می‌شود برای دانلود رایگان جزوه ها و فایلهای مصاحبه …


اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش در هفته آینده

۵۰ روز قبل ۱۲۷ نظر

خبرگزاری ایسنا: رییس مرکز برنامه‌ریزی نیروی انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه در آزمون استخدامی ۱۰ هزار نفری آموزش و پرورش ۲۲۰۰ ظرفیت خالی مانده بود گفت: احتمالا هفته آینده سازمان سنجش لیست یک برابر ظرفیت را برای گزینش اعلام کند بعد از انجام مراحل گزینش، نتایج قطعی اعلام می شود.


زمان اعلام نتایج و شرایط قبولی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۵۰ روز قبل ۹۱۵ نظر

اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش درخصوص اعلام اسامی نهایی داوطلبان پذیرفته شده در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور مورخ ۲۱/۸/۱۳۹۵ برای طی سایرمراحل استخدام پیمانی در وزارت آموزش و پرورش


زمان اعلام اسامی پذیرفته شگان نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۵۰ روز قبل ۱۲۲ نظر

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش درباره زمان اعلام اسامی پذیرفته شگان نهایی آزمون استخدامی گفت: تعدادی از ظرفیت‌های آزمون خالی مانده است که با سازمان اداری و استخدامی مکاتبه کردیم تا ظرفیت‌های خالی تعیین تکلیف شود.


زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش

۵۰ روز قبل ۱۲۳ نظر

خبرگزاری تسنیم : مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش‌وپرورش زمان و نحوه اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی وزارت آموزش‌وپرورش را اعلام کرد.


نتایج تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش امشب اعلام می‌شود

۵۰ روز قبل ۹۶۱ نظر

خبرگزاری تسنیم : مدیرکل امور اداری وزارت آموزش‌‌وپرورش از اعلام نتایج مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش‌‌وپرورش تا امروز خبر داد.جزییات دوره مهارت آموزی معلمی پذیرفته شدگان سال ۹۵ آموزش‌وپرورش

۵۱ روز قبل ۱۰۶ نظر

یه گزارش تسنیم،نعمت الله موسی پور در گفت‌وگو با تسنیم در پاسخ به این پرسش که دوره آموزش مهارت آموزی ویژه پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی وزارت آموزش‌وپرورش از چه زمانی آغاز می‌شود؟ اظهار کرد: هنوز از سوی آموزش‌وپرورش در رابطه با اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان موضوعی به دانشگاه فرهنگیان منعکس نشده است اما گفته‌اند تا نیمه اردیبهشت نتایج نهایی پذیرفته‌شدگان به دانشگاه اعلام خواهد شد و ما براساس آن برنامه‌ها را تنظیم کرده‌ایم.خبر خوش برای معلمان مدارس استثنایی

۵۱ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: هیئت عمومی دیوان عدالت اداری، سازمان آموزش و پرورش استثنایی را به پذیرش حق بیمه سنوات ارفاقی معلمان مدارس استثنایی و سازمان تأمین اجتماعی را به احتساب آن در سنوات خدمتی ملزم کرد.


درخواست مجوز استخدامی برای ۱۵ هزار نفر در آموزش و پرورش

۵۵ روز قبل ۱۰۹ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان: مدیر کل امور اداری وزارت آموزش و پرورش با اشاره به زمان برگزاری دوره‌های آموزشی برای پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی از درخواست پذیرش ۱۵ هزار ردیف استخدامی برای امسال خبر داد.


آموزش و پرورش سال ۹۶ نیز آزمون استخدامی برگزار خواهد کرد

۵۶ روز قبل ۴۸ نظر

وزیر آموزش و پرورش گفت: این وزارتخانه امسال نیز با برگزاری آزمون استخدامی معلم جدید جذب خواهد کرد و با سازمان امور اداری و استخدامی مشغول مذاکره هستیم تا تعداد معلمان جذب شده از طریق آزمون استخدامی را مشخص کنیم.


تعادل بین فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان و نیازهای آموزش و پرورش

۵۶ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری خانه ملت: نایب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اعتقاد دارد راهکار رفع نگرانی کمبود معلم در مدارس، افزایش تعداد دانشجویان و ایجاد تعادل بین فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان و نیازهای وزارت آموزش و پرورش است.


رفع ۴ مشکل حقوقی نیروی انسانی آموزش و پرورش استثنایی

۵۶ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری فارس: رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی گفت: سنوات ارفاقی معلمان طی سال‌های ۸۶ تا آخر ۸۷ را حل کردیم و برای سنوات ۸۸ تا ۹۱ هم مجوز کمیسیون اجتماعی دولت را گرفتیم که پس از تأمین اعتبار، اجرایی می‌شود.


کمبود بیش از ۱۲ هزار معلم در سیستان و بلوچستان

۸۰ روز قبل ۸ نظر

خبرگزاری ایسنا : معاون مدیرکل و رییس آموزش و پرورش چابهار با اشاره به رشد سریع جمعیت دانش آموزی شهرستان چابهار از کمبودشدید نیروی انسانی و استفاده از حداکثر وقت معلمان این شهرستان برای تدریس خبر داد.


کمبود ۶ هزار ساعت نیروی انسانی پرورشی در استان مرکزی

۸۴ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : رئیس اداره امور تربیتی اداره کل آموزش و پروش استان مرکزی گفت: این استان با کمبود ۶ هزار ساعت نیروی انسانی پرورشی در بدنه نظام آموزش و پرورش مواجه است.


کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش اصفهان

۸۴ روز قبل

خبرگزاری شبستان: مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان در جمع فرهنگیان شهرستان اردستان، اصفهان را سومین استان کشور از نظر کسری نیروی انسانی برشمرد و بالاترین افتخار آموزش و پرورش استان را کسب اعتماد مردمی دانست.


زمانبندی مصاحبه علمی تکمیل ظرفیت استخدامی آموزش و پرورش

۸۵ روز قبل ۲۴ نظر

خبرگزاری تسنیم : با توجه به تکمیل ظرفیت آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش‌وپرورش و اعلام اسامی جدید از سوی سازمان سنجش، آموزش‌وپرورش شهر تهران زمانبندی و شرایط مصاحبه علمی پذیرفته‌شدگان در مرحله تکمیل ظرفیت را اعلام کرد.


تغییر زمان دوره‌های مهارت‌آموزی پذیرفته‌شدگان استخدام آموزش و پرورش

۸۵ روز قبل ۲۰۱ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان: مدیر کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش از تغییر زمان آغاز دوره‌های مهارت‌آموزی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی به دلیل اجرای فرآیندهای پذیرش خبر داد.


استخدام ۱۰ هزار نیرو در آموزش و پرورش در ۳ سال آینده

۸۶ روز قبل ۳۷ نظر

خبرگزاری ایسنا : معاون فرهنگی و پرورشی وزیر آموزش و پرورش گفت: طی سه سال آینده ۱۰ هزار نیرو در حوزه امور تربیتی و پرورشی در سطح کشور جذب می‌شوند.به گزارش ایسنا، مهدی فیض در جمع خبرنگاران اظهارکرد: مشکل اساسی در بحت امور پرورشی و تربیتی نیروی انسانی بوده که اکثر جذب نیروها مربوط به ابتدای انقلاب است که هم اکنون در آستانه بازنشستگی قراردارند.جزییات گزینش پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۸۷ روز قبل ۷۳ نظر

خبرگزاری ایلنا: مدیر هسته گزینش وزارت آموزش و پرورش با اعلام زمان گزینش ۱۰ هزار نفر از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی، چگونگی گزینش این افراد را اعلام کرد.


زمان‌بندی مصاحبه مرحله تکمیل ظرفیت استخدام آموزش‌وپرورش

۹۰ روز قبل ۵۲ نظر

خبرگزاری تسنیم: آموزش‌وپرورش شهر تهران زمان‌بندی انجام مصاحبه و بررسی پرونده، پذیرفته شدگان آزمون استخدامی در مرحله تکمیل ظرفیت را اعلام کرد.


کمبود ۳۰۰ مربی پرورشی در مدارس مازندران

۹۱ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری مهر : معاون پرورشی و فرهنگی آموزش‌وپرورش مازندران با بیان اینکه دو هزار مربی پرورشی در مدارس استان فعالیت دارند، گفت: با کمبود ۳۰۰ مربی مواجه هستیم.جذب ۱۰۰۰ معلم در آموزش و پرورش کردستان طی چهار سال آینده

۹۴ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : طالب محمدی در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: یکی از راه‌های تأمین نیروی انسانی موردنیاز آموزش و پرورش، جذب از طریق دانشگاه‌های فرهنگیان استان‌هاست.


نتایج نهایی آزمون استخدامی با تاخیر اعلام خواهد شد

۹۶ روز قبل ۵۰ نظر

خبرگزاری تسنیم : با توجه به خالی ماندن بخشی از ظرفیت آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش و تکمیل ظرفیت، آموزش‌وپرورش شهر تهران عنوان کرد«اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی با تاخیر همراه خواهد بود.»شرایط تکمیل ظرفیت‌های خالی مانده آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش

۹۷ روز قبل ۶۳ نظر

خبرگزاری تسنیم: به دلیل خالی ماندن بخشی از ظرفیت‌های موجود در آزمون استخدامی وزارت آموزش‌وپرورش، سازمان سنجش نتایج آزمون را مجدد مورد بررسی قرار داد و کارنامه جدیدی برای داوطلبان صادر شد.کمبود ۴ هزار مربی ورزش در آموزش و پرورش

۹۹ روز قبل

خبرگزاری مهر : معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه متوسط ورزش در مدارس کشور هفته‌ای ۹۰ دقیقه است، گفت: تشکیلات ورزشی به منظور رسیدن به نقطه بهتر در حوزه ورزش، ارتقا می یابد.


کمبود ۱۰۰ هزار مربی پرورشی و مشاوره در مدارس کشور

۱۰۰ روز قبل ۱۱ نظر

خبرگزاری مهر : مدیرکل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش، گفت: در حال حاضر تعداد ۱۰۰ هزار مربی و مشاوره در وزارت آموزش و پرورش کمبود داریم.


لزوم اخذ مجوز ۲۰ تا۳۰ هزار ردیف استخدام برای آموزش و پرورش

۱۰۵ روز قبل ۸ نظر

خبرگزاری فارس : معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه در سال ۹۶ باید ۲۰ تا ۳۰ هزار ردیف استخدام برای این وزارتخانه گرفته شود، گفت: امسال و سال آینده ۷۰ هزار فرهنگی، بازنشسته می‌شوند.جذب ۳۵۰ هزار نیروی جدید در آموزش و پرورش

۱۰۶ روز قبل ۳۲ نظر

خبرگزاری ایلنا : معاون حقوقی و پارلمانی وزارت آموزش و پرورش گفت: در سال های آینده ۳۵۰ هزار معلم بازنشسته خواهند شد وبا این شرایط وزارت آموزش و پرورش نیازمند جذب ۳۵۰ هزار نیروی جدید است.


پایان مرحله نخست مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی

۱۰۷ روز قبل

رئیس مرکز برنامه ریزی نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش گفت: از ۲۰ فروردین ماه سال آینده کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی ۱۰ هزار نفری که از طریق آزمون استخدامی وارد آموزش و پرورش می‌شوند آغاز شده و تا پایان مردادماه ادامه خواهد داشت .


آغاز دوره‌های آموزشی استخدامی‌ها از ۲۰ فروردین ماه ۹۶

۱۰۷ روز قبل ۸۴ نظر

خبرگزاری فارس: رئیس مرکز برنامه ریزی نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش گفت: از ۲۰ فروردین ماه سال آینده کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی ۱۰ هزار نفری که از طریق آزمون استخدامی وارد آموزش و پرورش می‌شوند آغاز شده و تا پایان مردادماه ادامه خواهد داشت.استخدام ۲۵۹ معلم در آموزش و پرورش استان بوشهر

۱۲۷ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری تسنیم : معاون نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش ‌بوشهر گفت: با برگزاری آزمون‌های مختلف تخصصی، علمی و مصاحبه و تایید گزینش تا پایان امسال ۲۵۹ معلم و آموزگار در آموزش و پرورش استان ‌استخدام می‌شود.


جذب سالانه ۲ هزار نیرو درآموزش و پرورش سیستان و بلوچستان

۱۳۳ روز قبل ۸ نظر

خبرگزاری فارس : مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: هر سال باید ۲ هزار نیرو از طریق دانشگاه فرهنگیان و استخدام آزاد به عنوان سهمیه ویژه برای برقراری عدالت آموزشی جذب شوند.


جذب ۷ هزار فارغ‌التحصیل دانشگاهی در مراکز پیش دبستانی خوزستان

۱۳۵ روز قبل ۵ نظر

خبرگزاری فارس: مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان اظهار کرد: ۷ هزار نفر از فارغ‌التحصیلان دانشگاهی در خوزستان با اجباری شدن پیش دبستانی مشغول به کار شدند.


تکمیل نشدن ردیف‌های شغلی استخدامی آموزش و پرورش در خراسان‌شمالی

۱۳۶ روز قبل ۱۱ نظر

خبرگزاری ایسنا: معاون پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش و پرورش خراسان‌شمالی گفت: با وجود برپایی آزمون استخدامی بازهم برخی از ردیف های شغلی در این استان خالی مانده است.


ورود ۲۵۳ معلم ورزش به مدارس از طریق آزمون استخدامی

۱۴۶ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری فارس : مدیرکل دفتر تربیت‌بدنی وزارت آموزش و پرورش گفت: از طریق آزمون استخدامی اخیر آموزش و پرورش ،۲۵۳ نفر به مجموعه تربیت بدنی سراسر کشور اضافه خواهد شد.


پذیرش ۳ هزار نفری ایثارگران در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۱۴۹ روز قبل ۳ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان: مدیر کل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش گفت: ۳ هزار نفر از ایثارگران در آزمون استخدامی پذیرفته شده و باید سایر مراحل گزینشی و اداری را طی کنند.


آموزش و پرورش نقشی در نتایج استخدام ها ندارد

۱۵۲ روز قبل ۱۰۷ نظر

خبرگزاری میزان : مدیرکل دفتر شاهد و امور ایثارگران وزارت آموزش و پرورش گفت: کسانی که از نتایج آزمون استخدامی ناراضی اند به سازمان سنجش مراجعه کنند چرا که آموزش و پرورش هیچ نقشی در سنجش آن ها ندارد.


تشریح روندمصاحبه وگزینش پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش وپرورش

۱۵۳ روز قبل ۴۶۱ نظر

خبرگزاری مهر : سرپرست دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش گفت: روند بررسی مدارک،‌ معاینات پزشکی و مصاحبه تخصصی تا ۷ بهمن ادامه دارد و پذیرفته‌شدگان تا سه برابر ظرفیت برای گزینش معرفی می‌شوند.


آغاز مصاحبه استخدام ۲۹۰۰ نفر در آموزش و پرورش تهران

۱۵۳ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : تشکیل پرونده و مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی و آزمون دستگاه‌های اجرایی از امروز (سه شنبه) برای ۲۹۰۰ متقاضی ورود به آموزش و پرورش تهران آغاز شد.


کمبود نیروی انسانی برخی مناطق آموزش و پرورش مرتفع می شود

۱۵۳ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اجرای طرح ساماندهی نیرو گفت: برخی مناطق کشور با مازاد نیرو و بعضی با کمبود نیرو رو به رو هستند که برای حل این مشکل کمیته ای تشکیل شده تا ضمن برنامه ریزی لازم برای تامین نیروی انسانی در سطح استان ها و مناطق دارای مشکل با استخدام نیروی جدید کمبودها را برطرف کند.


۱۴۶۳ نفر در آموزش و پرورش البرز استخدام پیمانی می شوند

۱۵۴ روز قبل ۸ نظر

خبرگزاری ایرنا : معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش البرز گفت: ۱۴۶۳ نفراز شرکت کنندگان در آزمون استخدامی دولت در سال ۹۵ ، البته پس از گذراندن مراحل مصاحبه ، تست های پزشکی و تائیدیه گزینش در این مجموعه استخدام پیمانی می شوند.


اعلام آمادگی دانشگاه فرهنگیان برای آزمون استخدام آموزش و پرورش

۱۵۴ روز قبل ۱۰ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان: معاون نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان از اعلام آمادگی دانشگاه و تامین زیرساخت های لازم برای برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش خبر داد.


جزییات مصاحبه پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۱۵۴ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش از اعلام جزییات برنامه زمانبندی استانی برای انجام مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش خبر داد و گفت: تلاش می کنیم تا پایان این ماه بررسی مدارک و مصاحبه را به اتمام برسانیم.

استخدام ۳۰۰ معلول در آموزش و پرورش

۱۵۷ روز قبل ۳۰ نظر

خبرگزاری ایسنا: رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی از جذب ۳۰۰ معلول در آموزش و پرورش از طریق آزمون استخدامی ۱۰ هزار نفری که اخیرا برگزار شد خبر داد و گفت: به دنبال اخذ مجوز آزاد برای جذب نیرو در آموزش و پرورش استثنایی هستیم.اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش وپرورش تا آخر آذر ماه

۱۷۱ روز قبل ۱۲۵ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان : معاون آموزشی تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان کشور گفت :نتایج آزمون استخدامی آموزش وپرورش که چندی پیش گرفته شده است تا آخر آذر اعلام می شود.


احکام حدود ۵ هزار پذیرفته آزمون استخدامی سال گذشته صادر شد

۱۷۸ روز قبل ۹ نظر

خبرگزاری فارس: مدیرکل امور اداری وزارت آموزش و پرورش گفت: احکام استخدامی حدود ۵ هزار پذیرفته شده آزمون سال گذشته صادر و حقوق این افراد از مهر امسال جاری شد.


واگزاری سهمیه جذب نیروی آموزش و پرورش در حوزه تربیت‌بدنی به استان‌ها

۱۸۲ روز قبل ۱۳ نظر

خبرگزاری فارس: معاون تربیت‌بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه ۳۳ هزار دبیر سراسر کشور در حوزه تربیت‌بدنی مشغول فعالیت هستند، گفت: امسال سهمیه جذب نیروی انسانی در حوزه تربیت‌بدنی به استان‌ها واگذار شده است.


سهمیه ۳۰۰۰ نفری ایثارگران در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۱۸۴ روز قبل ۲۶ نظر

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش از سهمیه ۳۰۰۰ نفری ایثارگران در آزمون استخدامی ۱۰ هزار نفری آموزش و پرورش که اخیرا برگزار شد، خبر داد.


۲۷ هزار مشاور کمبود داریم

۱۸۸ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری پانا: مدیرکل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش گفت: اگر بخواهیم ریشه ای عمل کنیم باید مشاوره را از مقطع ابتدایی شروع کنیم و برای اینکه در سطح مطلوب عمل کنیم ۲۷ هزار مشاور کمبود داریم.


۲۰ هزار نفر امسال جذب آموزش و پرورش می شوند

۱۸۸ روز قبل ۱۳ نظر

خبرگزاری ایرنا: مدیر کل امور اداری وتشکیلات وزارت آموزش و پرورش گفت: امسال ۱۰ هزار نفربه صورت استخدام آزاد و ۱۰ هزار نفراز طریق ردیف استخدامی دانشجویان متعهد خدمت جذب آموزش و پرورش می شوند.


استخدام ۳ هزار فرزند شهید و ایثارگر در آموزش و پرورش

۱۸۹ روز قبل ۲۹ نظر

خبرگزاری ایلنا : مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش از پیگیری اجرای “سنوات ارفاقی برای همسران شهدا” و “تبدیل احکام جانبازان” خبر داد.توصیه به شرکت کنندگان در آزمون استخدامی فراگیر و آموزش و پرورش

۲۰۱ روز قبل ۶۰ نظر

خبرگزاری میزان: مشاور عالی سازمان سنجش کشور گفت: داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی تنها تا ساعت ۲۴ امروز پنجشنبه ۲۰ ابان ماه برای دریافت کارت ورد به آزمون خود فرصت خواهند داشتجزئیات آزمون های استخدامی/ فردا شب آخرین مهلت دریافت کارت آزمون

۲۰۲ روز قبل

خبرگزاری مهر: مشاور عالی سازمان سنجش با اعلام جزئیات آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی، دانشگاه های علوم پزشکی و وزارت آموزش و پرورش از دریافت کارت آزمون توسط ۲۰۵ هزار داوطلب خبر داد.


ایجاد بیش از ۱۲۵۰ فرصت شغلی پاره وقت آموزش و پرورش کرمانشاه

۲۰۲ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری میزان : مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه از ایجاد بیش از یک هزار و ۲۵۰ فرصت شغلی پاره وقت توسط معاونت سواد آموزی استان در سال جاری خبر داد.

تشدید کمبود نیرو در آموزش‌وپرورش خوزستان با وجود استخدام جدید

۲۰۴ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و منابع انسانی آموزش‌وپرورش خوزستان با بیان این‌که امسال حدود سه هزار نفر به علت بازنشستگی و انتقال از سیستم آموزش‌وپرورش استان خارج شدند، گفت: با وجود ورود حدود هزار و ۲۰۰ نفر نیروی استخدامی جدید در مهرماه امسال، به دلیل خروج این تعداد نیرو کمبود نیروی انسانی از حدود هفت هزار و ۵۰۰ معلم در سال کذشته به بیش از ۹ هزار نفر افزایش یافته است.


آغاز توزیع کارت ورود به جلسه آزمون‌های استخدامی ازفردا

۲۰۴ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور گفت: داوطلبان شرکت در سومین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی، دانشگاه‌های علوم پزشکی و آموزش و پرورش از فردا سه‌شنبه ۱۸ آبان‌ماه تا ساعت ۲۴ روز پنج‌شنبه ۲۰ آبان‌ماه فرصت دارند کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.


کمبود ۲۰۰۰ معلم در آذربایجان غربی

۲۰۵ روز قبل

بازارکار: معاون پژوهشی آموزش و پرورش آذربایجان غربی از کمبود ۲۴۰۰ معلم در آذربایجان غربی خبر داد. ابراهیم محمدی گفت: امسال ۵۴۶ هزار و ۷۱۱ دانش‌آموز وارد مدارس آذربایجان غربی شده‌اند.


تهران نیاز به ۳ هزار معلم دارد

۲۰۵ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری فارس: مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه بیش از ۷۰ هزار ساعت حق‌التدریس پرداخت می‌کنیم، گفت: در شاخه فنی و حرفه‌ای و مقطع ابتدایی، بیش‌ترین نیرو را نیاز داریم.


معلمان استخدامی رد صلاحیت شده تا سال آینده صبر کنند

۲۰۶ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی گفت: معلمان استخدامی که صلاحیت حرفه ای آنان تائید نشده باید تا سال آینده تحصیلی صبر کنند پرونده آنان در دست بررسی مجدد است.


آغاز توزیع کارت آزمون های استخدامی از سه شنبه/ رقابت ۴۵۶ هزار نفر

۲۰۶ روز قبل ۵ نظر

خبرگزاری مهر: آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی، دانشگاه های علوم پزشکی و وزارت آموزش و پرورش جمعه ۲۱ آبان برگزار می شود و کارت‌ شرکت در آزمون‌ از سه شنبه ۱۸ آبان ۹۵ قابل دریافت است.


۶۰ درصد شرکت کنندگان در آزمون استخدامی آقایون هستند

۲۰۶ روز قبل ۸ نظر

خبرگزاری میزان: رئیس مرکز برنامه ریزی و منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش شرایط استخدام در مشاغل پیمانی آموزش و پرورش در سال جاری را اعلام کرد.


استخدام ۱۱۰۰ نفر در قالب استادکار و هنرآموز در آموزش و پرورش

۲۱۰ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری فارس: مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای وزارت آموزش و پرورش گفت: امسال در آموزش و پرورش یک‌هزار و ۱۰۰ نفر در قالب هنرآموز و استادکار استخدام شدند.


اطلاعیه دریافت کارت آزمون و زمان برگزاری ۳ آزمون استخدامی سال ۹۵

۲۱۱ روز قبل ۲۶ نظر

دریافت کارت شرکت در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور کاربران گرامی میتوانند نسبت به دریافت کارت شرکت …


اطلاعیه سازمان سنجش درباره آزمون‌های استخدامی امروز منتشر می‌شود

۲۱۱ روز قبل

خبرگزاری فارس : اطلاعیه سازمان سنجش درباره آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی، دانشگاه‌های علوم پزشکی و وزارت آموزش و پرورش امروز منتشر می‌شود.


جذب ۲۰ هزار نفر در آموزش‌وپرورش کشور

۲۱۱ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری ایسنا : ‌رئیس مجمع نمایندگان استان هرمزگان گفت: بر اساس‌ نامه سازمان اداری و استخدامی کشور جذب ۲۰ هزار نیرو برای کل کشور و سیستم وزارت آموزش‌وپرورش بوده و تنها بخشی از آن بنا بر نیاز سهمیه استان هرمزگان است‌.تامین ۱۶ درصد کمبودهای آموزش و پرورش خراسان‌ جنوبی در استخدامی جدید

۲۱۶ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌ جنوبی گفت: ۱۶درصد کمبودهای آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی با استخدامی جدید تامین می‌شود.


سهمیه ۳ هزار نفری «ایثارگران» در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۲۱۹ روز قبل ۲۸ نظر

خبرگزاری فارس: مدیرکل امور شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش گفت: سمیه ایثارگران در آزمون استخدامی امسال آموزش و پرورش، ۳ هزار نفر است.


ثبت نام بیش از ۴۵۶ هزار داوطلب در آزمون استخدامی

۲۲۰ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری ایسنا: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت‌نام بیش از ۴۵۶ هزار نفر در آزمون‌های استخدامی آموزش و پرورش، دانشگاه‌های علوم پزشکی و ۱۲ دستگاه اجرایی خبر داد و گفت: این آزمون‌ها روز جمعه ۲۱ آبان‌ماه جاری برگزار می‌شوند.


کمبود بیش از ۴۰۰ نیروی انسانی دوره‌ ابتدایی در چهارمحال و بختیاری

۲۲۰ روز قبل

خبرگزاری فارس : مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال‌ و بختیاری گفت: در دوره‌ ابتدایی آموزش و پرورش در چهارمحال و بختیاری حداقل بالای ۴۰۰ نفر کمبود نیرو داریم.


جذب ۲۰ هزار نفر در آموزش و پرورش

۲۲۳ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری فارس: مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش به برگزاری آزمون استخدام آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت: امسال ۲۰ هزار نفر نیرو جذب آموزش و پرورش می‌شوند که تعداد ۱۰ هزار نفر از طریق دانشگاه فرهنگیان و تعداد ۱۰ هزار نفر دیگر نیز به صورت آزاد و پس از گذراندن مراحل آزمون، مصاحبه و گذراندن دوره‌های تخصصی وارد بدنه آموزش و پرورش خواهند شد.


آزمونهای استخدامی آموزش و پرورش چه نقایصی داشت؟

۲۲۳ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری تسنیم: نخستین تجربه آموزش‌وپرورش برای جذب نیرو از طریق آزمون استخدامی پس از تأسیس دانشگاه فرهنگیان سال گذشته با کاستی‌هایی همراه بود همچنین ۱۳۳ پذیرفته‌شده از ورود به شغل معلمی بازماندند اما آموزش‌‌وپرورش برای آزمون استخدامی سال ۹۵ چه تدابیری دارد؟


2,881 نظر برای «اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش»

 1. Mina Sh

  سلام دوستان. یه خواهشی دارم. لطفا هرکسی که رشتش روان شناسی بوده و برای معلمی یا مشاوره تو دوره قبل قبول شده بگه که برای دروس تخصصی و عمومی چه منابعی رو مطالعه کرده.
  جوابتون خیلی میتونه بهم کمک کنه. ممنون.

  پاسخ دادن

 2. فاطمه

  خدا کنه امسال شرط یکی بودن لیسانس و ارشد برداشته بشه تا اونایی که با شایستگی تو مقطع ارشد در ی رشته دیگه در بهترین دانشگاههای کشور درس خوندن و ارشد گرفتن هم شانس ای آزمون داشته باشن..بحق این ماه مبارک که حرف من و امثال من تاثیر بذاره رو تصمیم گیرندگان

  پاسخ دادن

 3. محمد

  به نام خدا
  اطلاعیه شماره 3
  در خصوص پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آبان ماه سال 1395 ( سهمیه شهر تهران )
  با سلام و احترام
  به استحضار پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آبان ماه سال 1395 می رساند:
  با عنایت به اینکه برگزاری دوره مهارتی یکساله به تعویق افتاده و هنوز فهرست پذیرفته شدگان نهایی آزمون به این اداره کل اعلام نگردیده است و امکان تعیین منطقه خدمتی پس از این مراحل مقدور خواهد بود. لذا؛ اسامی پذیرفته شدگان نهایی و تعیین منطقه خدمتی متعاقباً از طریق همین سایت اعلام خواهد شد.
  شایسته است : از مراجعه حضوری و تماس تلفنی خودداری فرموده و اخبار موربوطه را از طریق همین سایت پیگیری فرمایید.

  با تشکر
  اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران

  هنوز هم منتظریم قرار بود طبق اطلاعیه شماره2
  15 اردیبهشت جواب بیاد اما بعد از گذشت حدود یکماه خبری نیست.

  پاسخ دادن


   • محمد

    ئدر قسمت ویژه های پورتال آموزش و پرورش شهر تهران بود که این اطلاعیه 15 روز پیش برداشته شده.

    متن دانلود شده شو ذخیره داشتم


   • محمد

    به نام خدا
    اطلاعیه شماره 2
    در خصوص پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آبان ماه سال 1395 ( سهمیه شهر تهران )
    1- از مراجعه حضوری به این اداره کل خودداری فرمایید.
    2- پیگیری هر گونه اعتراض در خصوص نتایج نهایی اعلام شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور ، صرفاً از طریق همان سازمان ( سازمان سنجش ) امکان پذیر خواهد بود.
    3- در صورت فراخوان هسته گزینش، جهت مصاحبه (عقیدتی – سیاسی ) و …. ، همکاری لازم را با آن هسته مبذول فرمایید.
    4- هفته دوم اردیبهشت ماه سال جاری ( 10-15 اردیبهشت ماه) افرادی که به تأیید هسته گزینش رسیده باشند ، تعیین منطقه شده ( مناطق 15-19) و اسامی ایشان از طریق همین سایت ( اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران) اعلام خواهد شد.
    5- شایسته است: پذیرفته شدگان فوق ، در تاریخ مقرر به منطقه خدمتی تعیین شده مراجعه و با همراه داشتن مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده و انجام معاینات پزشکی ، عدم سوء پیشینه و ….به همراه داشته باشند.

    با تشکر


  • رضا

   با سلام .طاعات و عباداتتون قبول کسی از بچه ها سهمیه تهران و شهرستانهای استان تهران اینجا هست.چرا بعد از گزینش 96/01/26 دیگه خبری نیست بقیه استانها همه کاراشون رو انجام دادن.

   پاسخ دادن

 4. آرزو معلم شدن

  سلام خسته نباشید طاعاتتون قبول
  من مربی پیش دیستانی هستم .خواهشا اطلاعاتی از نتیجه اعلام تعداد معلمان پیش‌دبستانی مورد نیاز به آموزش و پرورش را بدین
  ازتون خواهش میکنم تو این ماه عزیز دعا کنید ماهم استخدام بشیم.

  پاسخ دادن


 5. نلی

  بچه ها کسی تعهد محضری ازش گرفتن؟؟؟؟
  خواهشن جواب بدین بدونم تکلیفم چیه
  یا قبل دوره میگیرن؟
  یا زنگ میزنن؟؟؟
  اصلا میشه بریم مسافرت بعد رمضان؟؟؟؟؟
  یا باید همش چشممون به گوشیو اینترنت باشه؟؟؟؟

  پاسخ دادن

 6. فاطمی

  سلام.✋باقبول طاعات و عبادات روزه داران محترم???? .کسی از نتیجه نهایی آموزش و پرورش و برگزاری دوره ها خبری ندارد????????؟ قبل از مصاحبه گفتند که ده روز دیگه نتیجه را به شهرستان قبولی تان اعلام میکنیم و دوره ها هم اعلام میشه☝ الان یک ماه گذشت خبری نشد خواهش میکنیم زمان برگزاری دوره ها را اعلام کنید.????????✅

  پاسخ دادن

 7. اسكندر

  واقعا خیلی نامردیه اگه دوره یک ساله باشه. یک سال هم که مراحل آزمون و گزینش طول کشید. یعنی دوسال از زندگی ما میره. درحالی که کلش رو می شد تو شیش ماه جمع کرد. کاش یکم به ما اهمیت می دادن.

  پاسخ دادن

 8. ساسان

  سلام دوستان
  بنده با دو نفر از کارمندان وزارت آموزش و پرورش صحبت کردم گفتن که دوره از مهرماه آغاز میشه بعد از یک سال دوره گزینش نهایی میشید و از مهر ۹۷ میرید سرکار مدرسه. ولی این برخلاف چیزی هست که تو فایل اولیه ثبت نام اعلام کرده بودن از مهر ۹۶ میریم سرکار.
  ما اکثراً در محدوده سنی ۳۰ سال هستیم و یک سال دیگه از زندگی عقب افتادن برا ما خیلی سخته، خیلیا زن و بچه دارن؛ درضمن دوره چیزی هم نداره بچه هایی که پارسال رفتن دوره میگن ک ۳ ماه هم زیاده برا این دوره.
  مسئولان آموزش و پرورش لطفاً زودتر تاریخ دوره را اعلام و زودتر به صورت فشرده برگزار نمایید.

  پاسخ دادن

 9. سعید

  سلام و وقت بخیر. از کسانی که رشته دبیری زیست آزمونهای قبل شرکت کردند و قبول شدن خواهش میکنم منابعی که مطالعه کردن و مفید بوده ذکر کنند. با آرزوی موفقیت برای همه ی کاربران.ممنون

  پاسخ دادن

 10. حسنی

  سلام و درود خداوند بر مسئولین آموزش و پرورش محترم از انجایی ک همه ما دوستان کم حوصله هستیم و هرکدوم از قبول شدگان بلاتکلیف نباشیم…خواهش میکنیم دوره اموزشی را اعلام کنید…از لطفتان ممنونیم

  پاسخ دادن

 11. حسنی

  سلام و درود خداوند بر مسئولین آموزش و پرورش محترم از انجایی ک همه ما دوستان کم حوصله هستیم و هرکدوم از قبول شدگان بلاتکلیف نباشند….خواهش میکنیم دوره اموزشی را اعلام کنید…ممنونیم

  پاسخ دادن  • خالد

   زیست سلولی مولکولی 1 و 2
   زیست جانوری 1 و 2
   زیست گیاهی 1 و 2
   میکروبیولوژی
   فیزیولوژی جانوری و گیاهی
   ادبیات دبیرستان و فارسی عمومی پیام نور
   دین و زندگی دبیرستان و اندیشه 1 و 2 پیام نور
   زبان دبیرستان
   ریاضی در حد اول و دوم دبیرستان رشته تجربی و ریاضی
   جزوه آمار گزینه 2 توی اینترنت سرچ کن پیدا میکنی
   اطلاعات عمومی هم تاریخ معاصر دبیرستان کتابچه قانون اساسی اطلاعاتی از اماکن دیدنی و تاریخی استان ها که در اینترنت موجود است شخصیت های مهم انقلاب وقایع مهم تاریخی و …
   icdl

   پاسخ دادن


 12. جواب زهرا برای علی

  تخصصی کتابای مدرسان و مقسمی خوندم
  هم درسنامشون کمه هم تست دارن
  ساختمان پیام‌نور رو هم از اینترنت دان کردم
  چون سه سال بود فارغ‌التحصیل شده بودم فراموششون کرده بودم مجبور بودم بعضی مباحث رو از روی اون بخونم.

  پاسخ دادن
 13. زهرا

  باسلام، دوستان البرزی در اطلاعیه سایت اداره آموزش و پرورش استان قید شده که از یکشنبه جهت معاینات پزشکی و عدم سوء پیشینه ) به امور اداری اداره مراجعه کنیم، سوال اینکه وقتی اسامی قبولی گزینش اعلام نشده بر چه مبنایی باید مراجعه کنیم؟؟؟در اطلاعیه ذکر شده که “باتوجه به اعلام نتایج آزمون از سوی سازمان سنجش” ولی سازمان سنجش که نتایج گزینش رو اعلام نکرده!!!

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را بیان کن

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.
مدیریت وب‌سایت «ای-استخدام» از شما کاربران عزیز خواهشمند است با مشارکت و پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات سایر کاربران، ما را در هرچه بهتر شدن کیفیت پاسخ‌گویی یاری رسانید.