آخرین اخبار استخدامی استانداری استان بوشهر سال ۹۱

۶۰۵ روز قبل

آخرین اخبار استخدامی استانداری استان بوشهر سال ۹۱ در سایت ای-استخدام

اطلاعیه جدید۱۳ دی ۹۱

نمرات آزمون استخدامی تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی به پیمانی استان بوشهر اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری پانا به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر:

۱-  متقاضیان می توانند با استفاده از کد ملی، نام و نام خانوادگی و شماره داوطلبی، نمرات اولیه خود را مشاهده نمایند. بدیهی است نمرات اعلام شده در سایت به منزله قبولی داوطلبان تلقی نخواهد گردید.
۲-داوطلبان می توانند از طریق لینک موجود در سایت فوق الذکر و یا مستقیما از طریق آدرس natayej.karmandiran.ir نمرات خود را مشاهد نمایند.
۳-لیست نهایی داوطلبان پذیرفته شده در آزمون نیز به دستگاه های اجرایی ذیربط ارسال گردیده است و دستگاه های اجرایی موظفند به محض دریافت اطلاعات به نحو مطلوب به داوطلبان اطلاع رسانی نمایند.
۴-برای دستگاه های اجرایی که مطابق بند ۱۱ آگهی استخدامی آزمون مذکور متقاضی برگزاری مصاحبه تخصصی بوده اند لیست ۳ برابر ظرفیت جهت انجام مصاحبه تخصصی و برای دستگاه هایی که تمایل به برگزاری مصاحبه تخصصی تمایلی نداشه اند لیست ۵/۱ برابر جهت معرفی به هسته گزینش ارسال گردیده است.
۵- متقاضیانی که امکان رویت نمرات خود از طریق سامانه را ندارند می توانند از سیزدهم دیماه به کارگزینی دستگاه های ثبت نامی خود مراجعه و نمرات خود را دریافت کنند.
۶-شایان ذکر است مطابق بند ۸ آگهی استخدامی داوطلب با هر نمره کسب شده در آزمون که به هر دلیل
( از جمله عدم تطبیق رشته تحصیلی داوطلب با شرایط احراز مندرج در آگهی، شرایط سنی داوطلب، مدت قرارداد لازم و …) فاقد شرایط لازم جهت شرکت در آزمون بوده اند از ادامه روند استخدامی حذف گردیده اند و یا در ادامه حذف خواهند شد.
۷-قبول شدگان نهایی با در نظرگرفتن سوابق کاری دواطلبان و با رعایت تمامی سهمیه های قانونی از جمله سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران ، سهمیه ۵ درصد سایر ایثارگران ، سه درصد معلولین عادی و … اعلام گردیده اند.
۸-داوطلبان درصورت هرگونه ابهام می توانند به کارگزینی دستگاه های اجرایی ثبت نامی خود مراجعه نمایند .

اطلاعیه آخر درباره ی آزمون سال ۹۱:

۱-آزمون برگزار شده مطابق با ضوابط و مجوزهای معاونت توسعه مدیریت  و سرمایه انسانی رئیس جمهور بوده و قطعا اعلام نتایج آزمون نیز منوط به تایید آن معاونت محترم خواهد بود. لذا با عنایت به اینکه آزمون به طور همزمان در ۱۴ استان کشور برگزار شده و در هر استان تعداد زیادی دستگاه اجرایی و به تبع آن چند هزار نفر متقاضی شرکت داشته است لذا فرآیند تایید نتایج آزمون نیازمند عدم زمان مذکور بیشتری نسبت به آزمون موردی و محدود خواهد بود.
۲- با توجه به عدم اعلام نتایج آزمون در هیچ یک از استانها ی کشور و پیگیری های مکرر این استانداری و سایر استانداری ها و نظر مساعد معاونت توسعه و سرمایه انسانی  رئیس جمهور به محض تایید نتایج موارد جهت اطلاع متقاضیان و انجام مراحل بعدی آزمون به دستگا ه های اجرایی ابلاغ خواهد شد.

منبع

جیب :: سیستم حسابداری شخصی

دیدگاه خود را بیان کن

  •  براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
  • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
  • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
  • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.